Brugt som bolledukke del 1

tanken om at stå bundet der hjælpeløs og blive brugt i flere timer, har altid tændt mig men jeg havde aldrig fået det prøvet

Forfatter: S D

Jeg havde før haft en fræk men lidt skræmmende oplevelse, med en mand fra sugardaters, mens min kæreste Tommy var på fiskeweekend, det havde skræmt mig lidt, men ikke nok til at holde mig fra at møde nye frække mænd.

Det var tirsdag aften, min kæreste Tommy var igen væk et par dage, på firmatur, og jeg sad og chattede rundt på forskellige sex sider på nettet, da jeg bliver kontaktet af en fyr, vi får en fræk snak op og køre, han fortæller om sine fantasier, og jeg fortæller om hvordan jeg altid har haft en drøm om at blive bundet i en carport et sted i provinsen, med ansigtet ind imod muren, og så bare tage imod de pikke der kommer, både i min fisse og i min røv, tanken om at stå bundet der hjælpeløs og blive brugt i flere timer, har altid tændt mig men jeg havde aldrig fået det prøvet.

bdsm blindfoldMichael som han hed, synes det var en frisk idé og ville elske at hjælpe mig med at føre den ud i livet, vi lavede en aftale allerede dagen efter, onsdag aften kl 19.47 ankom jeg til Odense st. fik øje på den blå ford, og som aftalt satte jeg mig ind på bagsædet, og kiggede i de pornoblade han havde lagt om til mig, for lige at komme i stemning, og for at jeg ikke skulle kigge på ham, og ødelægge det frække ved det fremmede, vi kørte i 3 kvarter, og endte ude ved en nedlagt gård, jeg gik ud i maskinhuset som aftalt,tog alt mit tøj af, og tog et cossage, fik øje på krydskorset hvor jeg skulle hænge, jeg tog det bind der hang over korset for øjnene, og stod så og ventede.

Efter hvad der føltes som meget langt tid, hvor tankerne fløj rundt, om det nu var en dum idé det her, og hvad hvis Tommy fandt ud af det, fandt ud af at om lidt ville der kommer et uvidst antal fyre ind, og skiftevis kneppe hans kæreste, i begge de huller, som egentlig er hans ”ejendom”, jeg nåede ikke at tænke mere, inden jeg kunne høre trin bagved mig, jeg kunne mærke en spinkel hånd tage fat i min højre hånd, fyre den op til remmen, og spænde den fast, og det samme med venstre hånd, jeg kunne mærke hvordan det begyndte at kilde i min fisse, og hvor meget det pirrede mig at vide, at nu varede det ikke længe før jeg ville blive brugt godt igennem.

Jeg kunne mærke den spinkle hånd, køre ned fra min kind, ned af halsen, og ned til mit venstre bryst, og stille begyndte at tirrer vorten, og sluttede af med et hård klem, jeg gispede lidt af smerten, men kunne mærke at det løb et par dråber ned af mine ben, det hele var startet nu, og det tændte mig helt vildt.
Den spinkle hånd kørte ned af min ryg, ned af ballerne og ned til mit fissehul, legede ganske kort, og stak en finger op i mig, så hørte jeg en kvindestemme lige ved siden af mit øre, hviske ”god fornøjelse”, jeg havde ikke lige regnet med kvinder i det her.

Historien fortsætter under reklamen

Jeg hørte små trin forsvinde længere og længere væk.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *