Håndværkeren gav mig den bagfra

Helt automatisk åbnede jeg munden. Jeg så hans varme pikhoved, der var helt fedtet. Der hang en dråbe, som jeg straks slikkede i mig. Han stønnede højt, da jeg sugede hans lækre pik ind i munden. Min tunge spillede omkring forhuden og gled op og ned ad hans dunkende lem.

Når ens mand sejler havene tynd er det hver gang et savn i starten, men efterhånden vænner man sig til det, og nogen gange får man en ny hobby, som man kan tilbringe aftnerne med.

Sådan var det også med mig, selvom nogen måske ville synes, at min nye hobby er banal og uanstændig.

Helt kort fortalt har jeg fundet en elsker, Niels, som også er gift. Han er håndværker, helt præcis arbejdsformand, og styrer arbejdet ved renoveringen af vores kæmpestore, men faldefærdige hus. Det var selvfølgelig på den måde, jeg lærte ham at kende.

Vi havde sparet sammen i lang tid, og så kom foråret, hvor slaget skulle stå. For Frede, min mand, var det et strålende tidspunkt, for han var for længst over alle bjerge og nød solen i Sydamerika et sted, mens jeg gik rundt i støv og gamle murbrokker.

Nå ja helt så slemt var det ikke, for det var fint vejr. Børnene var i skole, og imens flagrede jeg rundt i halvt gennemsigtige forårsgevandter og sørgede for mine håndværkere.

Og ja, så skete det bare en dag, helt tilfældigt. Niels blev indimellem et par minutter efter fyraften og drak en øl, mens han underholdt mig i de nymalede havestole.

Jeg sad foran ham indhyllet i en let slå-om kjole, da telefonen ringede. Da jeg rejste mig, hang min kjole fast i et søm og faldt af. Og så stod jeg der iført mine allermindste sommertrusser i solskinnet.

Jeg husker hans blik, der frøs fast på mine svulmende lår og brede balder. Han bøjede sig efter min kjole, men i stedet for at give mig den, tog han den op og snusede til den.

Jeg blev helt perpleks og stod naglet til stedet. Niels kom hen, stillede sig bag ved mig og lagde sine brede hænder på mine balder. Telefonen var glemt, og vi forsvandt fulde af begær ind i soveværelset, hvor jeg stønnende suttede hans stive lem, så han til sidst var ved at sprænges.

I flere dage gentog denne seance sig med alle mulige interessante varianter, og så havde jeg pludselig fået en eftermiddagselsker.

Jeg nød det faktisk meget, berøringen og den gode elskov, men det vækkede det vilde dyr i mig, og jeg blev klar over, at jeg i mit ægteskab indtil nu bare havde været en slumrende tiger. Gennem Niels fik jeg skærpet min appetit, og jeg blev sulten efter mere.

Kort tid efter så jeg Alex, han dukkede op i sjakket en dag og var travlt optaget af at male vores køkken. Det helt specielle ved Alex var hans alder, han var nemlig ikke mange dage over 16.

Han var bred over brystet og havde et fuldstændigt glat, nærmest uberørt ansigt. Jeg tror, det var kombinationen af hans maskuline kropsbygning, årede underarme og unge ansigt, der fik gnisterne til at springe i mig.

Jeg betragtede de lyse hår på armene og malerpletterne på hans smukke hænder. Jeg var blodtørstig og følte mig som en vampyr, der ikke kunne få nok.

Det, der også gjorde mig så vild, var hans uforbeholdne, ugenerte måde at kigge på mig på. Knægten betragtede min krop uden at blinke, og når hans blik gled fra mine bryster ned til mellemrummet mellem mine lår glødede, og sitrede jeg af begær.

Jeg lagde mig på lur, stangede tænder og ventede på næstbedste lejlighed til angreb. Jeg lå i solen og tænkte våde og perverse tanker, mens saften løb ud af skridtet.

Lykken stod mig bi, og et par dage senere tillod Niels, min egentlige elsker, sig at tage nogle dage væk med sin kone.

Så er han vel af vejen for nogen tid, tænkte jeg skånselsløst. Næste morgen satte jeg angrebet med alle midler ind. Iført en gennemsigtig bh og små hotpants, der hele tiden kravlede helt op i røven, vimsede jeg ud i køkkenet til Alex, der fløjtende stod og var ved at male vores køkkenloft for anden gang.

Stive vorter
Jeg trippede lidt tilfældigt rundt om ham og ordnede nogle småting. Virkningen udeblev ikke. Han vendte sig om og gloede fuldstændigt hæmningsløst på mig, og mine stive ophidsede brystvorter, som tydeligt kunne ses igennem stoffet.

Han troede helt klart ikke sine egne øjne, hvilket jeg godt kan forstå. Det må have været en ret stor mundfuld for ham at sluge. Af natur har jeg meget store brystvorter, og selvom mine bryster ikke er så store endda, så er mine vorter virkelig et imponerende syn.

Alex var ved at falde ned af stigen, så overvældet var han. Jeg lo ved mig selv og vrikkede lidt ekstra med røven. Senere da alle var ved at pakke sammen, gik jeg hen forbi Alex og berørte tilfældigvis mine bryster i forbifarten.

Desuden lykkedes det mig at strejfe hans pik med albuen. Han for sammen, som ramt af et lyn.

– Åh undskyld, sagde jeg og smilede uskyldigt, og ud af øjenkrogen skimtede jeg hans enorme voksende bule.
I den alder kan man ikke skjule noget.

– Har du lyst til en øl, når du er færdig? spurgte jeg ham med et let sommerfuglesmil.
– Ja ok, sagde han og vendte sig mod rengøringen af sine malerkoste.

Gad vide, hvad fyren tænkte i det øjeblik. Sikkert et eller andet i retning af; det skal blive skønt at få lettet trykket.

Vi sad overfor hinanden, og jeg havde taget mine shorts af. Det var jo dejligt vejr, sådan en rigtig dejlig forårshedebølge, så jeg så naturligvis ikke noget mærkeligt i at sidde i trusser og bh.

Vi snakkede om løst og fast, og jeg prøvede at få ham til at slappe af, men det var faktisk slet ikke nødvendigt, for Alex var åben og nem at tale med.

Jeg kan et trick, og det er, at når jeg bevæger mig på en bestemt måde med benene, så ryger mine trusser op i mellemrummet mellem revnen. Jeg tænkte på, om det nu var forsvarligt at teste mit trick på ham, men hvad pokker, han ville sikkert synes godt om det. Desuden vidste Alex vel også, hvad det dybest set handlede om.

Jeg bevægede mig let og mærkede den velkendte fornemmelse af skamlæber, der ikke længere var spærret inde. Han så på mig, og mit næste nøgne skød og hans pupiller blev helt store.

Men det var ikke det eneste, der voksede, i hans bukser kunne jeg se hans stive lem, der pressede for at komme ud.

Så bøjede jeg mig hen imod ham, tog hans hånd og førte den langsomt op langs mine varme lår. Alex virkede et øjeblik helt lamslået over den hurtige udvikling, men det varede kun et øjeblik, så tog han fat i mine trusser og lod dem kure ned ad benene på mig.

Jeg sukkede dybt og spredte mine ben. Med begge hænder klemte han mine ben endnu mere fra hinanden, så min revne var helt åben, og stak så tungen op imellem mine varme svedige kusselæber.

Jeg stønnede og nød hans tunge, der for som en lille ål rundt i min kusse. Det var jo fantastisk som knægten forstod at slikke fisse.

– Åh ja, Alex, bor din tunge op i mig, hviskede jeg hæst og skubbede mit underliv helt hen til hans ansigt.

Alex sugede sig som en sugemalle fast i min kusse, mens han småbed i min ophovnede klitoris. Det var vanvittigt liderligt, og jeg så ud af øjenkrogen, hvordan det bevægede sig nede i hans bukser.

Ingen tvivl om det, dyret ville ud. Hans ansigt var smurt ind i mine kussesafter og glimtede i solen. Jeg kunne se på ham, at han var stanghamrende liderlig og så bad jeg ham stønnende om at vise mig sin pik.

Alex fik i en fart lukket bukserne op og så stod han foran mig med verdens mest vidunderlige lem i hånden

Helt automatisk åbnede jeg munden. Jeg så hans varme pikhoved, der var helt fedtet. Der hang en dråbe, som jeg straks slikkede i mig. Han stønnede højt, da jeg sugede hans lækre pik ind i munden. Min tunge spillede omkring forhuden og gled op og ned ad hans dunkende lem.

– Mmm, kom det fra mig, og Alex stødte pikken så langt ned i halsen, som han kunne, og jeg åbnede svælget alt, hvad jeg havde lært.
– Det er dejligt at kneppe dig i munden, sagde han med forandret hæs stemme.

Jeg mærkede, hvordan hans pik voksede i munden på mig, og jeg blev helt vild ved tanken om, hvordan hans tryllestav om lidt ville bore sig ind mellem mine fugtige, svedige skamlæber.

Jeg lod min en hånd køre ind i min fisse, men jeg med den anden gned hans stive jern.

– Hvor ser du liderlig ud? sagde han, du vil måske gerne bolles som en hund. Alex så ud som om, han vanvittigt godt kunne tænke sig at tage mig på alle fire.

Tanken fik min krop til at sitre af forventning, og i løbet af nul komma fem lå jeg og vendte røven i vejret på det lille havebord. Alex var en høj fyr, så det passede lige.

Lyst og lider
Jeg så over skulderen, at han havde kørt kanonen i stilling. Min kusse trak sig sammen i små kramper af bar lyst og liderlighed.

– Tag mig nu, Alex, klynkede jeg og greb fat i mine balder og kusse for at sprede kødet fra hinanden.

Jeg var helt åben og drivende våd, da han gav et bjørnebrøl fra sig og så mærkede jeg det krævende pres fra hans stenhårde pikhoved. I næste nu hamrede han pikken op i min grådige fisse, og jeg hylede som en lille gris.

– Helt i bund Alex, bank den helt i bund, råbte jeg med skinger stemme, og Alex styrede bukken helt op i livmoderen på mig.

Sikke et kæmpestort dyr knægten havde. Jeg strammede musklerne om hans pik og skød røven tilbage. Alex havde allerede et godt tag om mine store balder, og så huggede han til med nogle ordentlige smaskelyde, gennembollede han min store altid liderlige kusse, og jeg nød hvert sekund.

Det gjorde mig helt forrykt at tænke på, at han var under tyve år gammel, endnu en dreng, en teenager. Det virkede næsten forbudt, men Alex var helt klart ikke sådan at bide skeer med.

Det mærkede jeg, da han ophidset sagde, at min røv så indbydende ud, og at han havde lydt til at stikke nogle fingre op i den. Det fik mig helt ud i torvene af liderlighed, og jeg bad ham næsten grædende om at gøre det.

– Nu skal du få noget i røven, hans stemme rystede, og så sendte han en våd spytklat ned i mit røvhul.

Det var koldt og frækt, og inden jeg fik talt til tre, havde han maset en lang finger op i røven på mig.

Jeg hørte på hans vejtrækning, at han virkelig ikke havde langt igen, og jeg råbte til ham, at han skulle støde til og udvide min røv med sin finger. Jeg mærkede min røv give efter og Alex pressede endnu en finger op.

Og mens hans pik dunkede derudaf i min våde fisse, blev mit lille røvhul med hjælp fra hans fingre større og større.
– Alex, Alex, hylede jeg, og så kunne jeg ikke mere.

Min krop trak sig sammen, og så kom jeg i en af de mest voldsomme orgasmer, jeg nogensinde har haft. Inden kramperne havde lagt sig, mærkede jeg, at hans stød blev hurtigere og hurtigere.

– Åh ja, jeg kommer, jeg kommer.

Historien fortsætter under reklamen

Alex bankede pikken ind med nogle gevaldige hug, og så sprøjtede han metervis af ung sæd op i min modne kusse. Bagefter slikkede jeg pænt hans lem rent.

Jeg håbede, at det ikke var sidste gang, vi havde sex. Jeg må se at få det til at passe sammen med Niels, men han er heldigvis værk et par dage.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. Anonym

    15/04/2010 kl 12:21

    Hej Du lyder til at være dejlig og fræk, så hvis du får lyst til en fræk varm tømrer må du gerne skrive til mig på varmnordjyde@ofir.dk
    Knus tømren

    1+
  2. "Frederik"

    23/11/2008 kl 12:27

    Fræk historie

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *