Virkelighed og fantasi – Del 1 – Pigen ved skolen

Jeg prøver at finde hendes revne, og jeg siger lige ind i hovedet på hende, at jeg vil onanere hende i tissekonen.

ADVARSEL: mindreårig
Forfatter: emp

Som pædofil har jeg igennem årene efterhånden en del gange opholdt mig i nærheden af skoler, når eleverne fik fri. Grunden til dette er, at jeg virkelig ønsker at se mindreårige piger. Hovedsageligt gør jeg det, når det er varmt i vejret, fordi jeg så forventer, at jeg vil komme til at se piger, som ikke har ret meget tøj på.

Som udgangspunkt taler jeg aldrig til pigerne. Jeg kontakter dem ikke, men jeg kigger på dem. Ofte glor jeg direkte på dem, og især kigger jeg efter, om de mon har fået bryster. Jeg elsker nemlig, når piger kommer i puberteten og deres bryster begynder af vokse. Jeg er meget interesseret i piger, som er i alderen 10 – 13 år. Men 9 og 14 er heller ikke det værste, og mange piger har en utrolig dejlig røv, allerede når de kun er 7 – 8 år.
Historien fortsætter under reklamen

Jeg kan godt finde på at tænke en lille smule højt, når jeg passerer pigerne. F.eks. tænker jeg ved viske:
Hold da kæft, hvor ser du dejlig ud, eller wauw hvor har du dog dejlige bryster, skat. Jeg kan godt fornemme, at nogen af pigerne opdager det, og vender sig forarget om efter mig.

Imidlertid var jeg dog den anden dag ude for, at jeg var nød til at kommunikere med en elev.
På hjørnet af fortovet og vejen ind til en skole, stod en pige, som det viste sig lige var begyndt i 7. klasse. Hun var stadig kun 12 år.

Da hun spurgte mig, om jeg skulle hente nogen, var jeg selvfølgelig høflig og svarede hende, at det skulle jeg ikke.

Hun havde lagt mærke til, at jeg kiggede efter hende, og hun var ret veludviklet. Hendes bryster var store og runde, og jeg havde den største lyst til bare at gå hen og beføle hende på dem. Det så også ud til, at hun havde rimelig meget at tage på imellem benene. Altså; det så ud til, at hun havde en stor fisse.

Det viste sig, at hun ventede på en taxa, som skulle køre hende 10 km. nord på.

I virkelighedens verden, havde jeg den største lyst til at tilbyde at køre hende, og jeg er lige ved at tro, at hun ville have svaret ja-tak, hvis jeg havde gjort det.

Men jeg tilbød hende det ikke, hvilket jo i virkeligheden var det bedste. For det første ville taxaen være kommet de ca. 10 minutter efter, som den gjorde, og chaufføren ville ikke have kunnet finde sin kunde. For det andet ville det jo have været dybt forfærdeligt – ikke mindst for mig selv – hvis der var sket noget i trafikken.

For det tredje kunne jeg som sagt godt have tænkt mig at beføle hende på bl.a. brysterne, og jeg indrømmer, at jeg var meget tæt på at tage hende med, netop fordi jeg tænkte, at nu havde jeg chancen for nærkontakt med en mindreårig pige på kun 12 år.

Nu vil jeg så skrive, hvad jeg forestiller mig, der ville være sket, hvis jeg havde haft modet.

Fantasi:

Jeg tilbyder pigen – som står og venter på en forsinket taxa på hjørnet ved skolen – et lift, og da hun takker ja – til trods for at hun selvfølgelig hjemmefra har fået streng ordre på ikke at køre med fremmede, sidder hun nu på passagersædet i min bil. Hun skal kun 10 km, og inden hun sætter sig ind i bilen, spørger jeg hende faktisk, om hun ikke er bange for, at jeg kan finde på at rage hende på brysterne og resten af hendes dejlige krop. Men det tror hun altså ikke, jeg vil gøre. Jeg prøver på at tale hende fra at køre med mig, med den undskyldning at taxachaufføren så ikke vil kunne finde hende. Men hun vil gerne afsted nu, og så må jeg indrømme, at jeg ikke kan sige nej. Jeg er megaliderlig.

Vi kører ud af den by, skolen ligger i, og derefter begynder jeg. Først fortæller jeg hende, at jeg synes, hun ser virkelig dejlig ud. Først slår hun det hen med et ja-ja. Men lidt efter tager jeg hendes hånd, som jeg lægger på min stive pik. Jeg kan godt mærke, at hun nu bliver en lille smule urolig, men jeg holder hendes hånd fast imellem mine ben – dog uden på mine shorts. Pludselig spørger hun mig, hvad jeg bedst kan lide ved hende. Jeg svarer, at jeg synes, hun har et sødt ansigt, hvilket sådan set er sandt nok. Men det er jo brysterne, jeg især har lagt mærke til, hvilket jeg dog ikke siger til hende.

Derefter går jeg til den.

Jeg slipper hendes hånd, som hun dog lader ligge på min stive pik. Jeg beføler nu den 12-årige pige på hendes store bryster – dog uden på tøjet. Jeg visker stønnende, at hun har virkelig dejlige bryster, og jeg bliver bare ved med at ae hende på dem.

Jeg har kørt bilen ind på en vigeplads, og med min højre hånd rager jeg hende stadig på brysterne. Den venstre lægger jeg nu ovenpå hendes hånd, som stadig ligger i mit skridt, Nok mest fordi hun er blevet lidt forskrækket, og så har glemt at flytte hånden. Jeg styrer hendes hånd henover mit stive lem – stadig udenpå tøjet, og så går den bare ikke længere. Det vælter ud med sperm i mine underbukser og shorts, og pigens hånd bliver helt våd.

Med min spermvåde venstre hånd, samtidig med at min høre hånd stadig rager på pigens bryster – især det venstre – rager jeg hende nu imellem benene. Selvom hun stadig har sine sorte bukser på, mærker jeg hendes skamlæber, som presser ret meget imod stoffet. Jeg prøver at finde hendes revne, og jeg siger lige ind i hovedet på hende, at jeg vil onanere hende i tissekonen. Så jeg er altså stadig liderlig, trods min orgasme for lidt siden.

pludselig bliver min hånd helt våd, og det viser sig, at pigen har sprøjtet en kæmpe orgasme ud i sine underbukser, som væsken er gået igennem, så hendes bukser nu også er våde.

Pludselig ringer pigens telefon. Det er taxachaufføren, som ikke kan forstå, at hun ikke står ved skolen som aftalt. Han har holdt og ventet på hende i 10 minutter og han bliver noget knotten, da hun fortæller ham, at hun har fået et lift.

Heldigvis fortæller pigen ikke, at hun endnu ikke er nået frem, men undskylder bare, at hun har svigtet ham. Jeg vælger at køre hende til hendes bestemmelsessted med det samme.

Da jeg kommer hjem, skammer jeg mig en lille smule, men sket er jo sket.

Nu er det jo ikke så varmt i vejret mere, men heller ikke helt koldt. Jeg har derfor besluttet mig for, at jeg vil køre til samme skole igen, og jeg vil helt sikkert lægge mærke til pigen, hvis jeg ser hende.
Historien fortsætter under reklamen

Måske jeg kan være heldig at se nogen piger, som har så lidt tøj på, at jeg kan se deres former, og tænk hvis det er regnvejr, så pigernes tøj er blevet vådt. Jeg glæder mig allerede ved tanken.

SLUT

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

3 kommentarer

  1. halvard

    09/09/2020 kl 2:27

    det var kjempe bra, liker mest 8-10.

    1+
    • Bizarr

      09/09/2020 kl 14:27 - som svar på halvard

      Hej Halvard
      Vi er så enige om alderen…….8-9 år er den aller frækkeste alder til små piger😜
      Måske du har læst nogle af mine noveller….den seneste er jo skrevet i tæt samarbejde med en af dine landsmænd……..
      Respons altid velkommen…….
      VH Poul – bizarr – poul450@hotmail.com

      1+
  2. Einstein

    17/09/2019 kl 7:09

    Så skönt med sprayande flickor

    4+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *