- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Senior kortklubben 4
Jeg rækker over bordet for at trække et kort…og mærker hvordan jeg glider op ad Kajs gamle stive tissemand

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Jeg satte mine små fødder på hver side af Kajs behårede lår så jeg selv lidt kunne være med til at styre hvor langt op hans store tykke tissemand kom op i min spinkle krop.
Fordi Kaj er så stor og tyk må jeg sprede mine slanke brune ben helt fra hinanden så jeg er maksimal åben…jeg kan se de andre stirrer på mit venusbjerg …på mine helt glatte puder der er presset så hårdt fra hinanden at de bløde puder lige omkring den gamle runkede tissemand er helt farveløse …den tykke pik har presset al blodet ud af dem …til gengæld er jeg så mere rød længere væk fra den store tissemand
Jeg rækker over bordet for at trække et kort fra Karl og mærker hvordan jeg langsomt glider op ad Kajs gamle stive tissemand..jeg rækker så langt at jeg kan mærke at kun det store svulmende hoved er inde i mig …det er som om det store hoved holder fast i mig hvis jeg prøver at trække mig længere ud….min lille glatte åbning har åbenbart helt lukket sig lige bag det det store hoved
Jeg mærker hvordan mine glatte puder bliver skubbet ind ..og trukket ud når den store gamle tissemand kører i mig når jeg rejser mig og sætter mig.
Hver gang jeg har været inde over bordet og taget et kort og lader min spinkle krop glide tilbage kan jeg mærke hvordan den store tissemand glider længere og længere op i mig..
Pludselig peger Karl på min flade solbrune mave…se lige man kan se hvor langt Kaj er oppe i hende…bulen fra det store hoved ses tydeligt på min flade stramme mave…den er godt nok langt oppe i mig når man tænker på hvor lille og spinkel jeg er..
Jeg mærker Kajs store varme hænder skiftevis holde mig om mine hofter for at trække mig længere ned over ham…og ind imellem lader han de krumme behårede hænder glide op af min mave og befamle mine små spæde bryster som er blevet helt spændte af lyst.
Da han trækker mig helt ned over den gamle tissemand kan jeg mærke at jeg ikke kan holde et støn tilbage …jeg klemmer mine smalle solbrune lår sammen og mærker hvordan jeg bliver brandvarm mellem benene…
HHUUu den lille kan vist godt li en stor gammel pikkemand udbryder Kaj..og idet samme mærker jeg hvordan han vokser yderligere i mig og i næste nu mærker jeg hans varme sprøjt dybt oppe i mig..
Hans store hænder holder mig fast mens han sender det ene store sprøjt efter det andet mod min livmoderhals.
Jeg synker lidt sammen og hviler mig bagud mod hans store behårede ølmave..nyder igen at mærke hans store varme hænder glide over mig ..
Efter nogle minutter beder han mig rejse mig langsomt op…jeg mærker den stadig halvstive tissemand glide langsomt ud og mærker hvordan jeg bliver udvidet da det store hoved smutter ud ..i det sammen mærker jeg en kildende fornemmelse da den gamle mands sæd langsomt løber ud og siver ned over mit lille numsehul og ned ad mine smalle lår..
Jeg står halvt op så alle kan se hvordan Kajs store ladning siver ud mellem de nu helt lyserøde hævede puder..
Mine ben ryster…og jeg mærker hvordan luften kommer helt op i mig fordi jeg står og er totalt åben selv om Kaj er ude af mig..
Det er tydeligt at de andre nyder synet af den glatte åbning omkranse af de hævede røde puder mens der stadig kommer lidt væske ..iblandt med små klumper sivende ud.
De har alle lagt kortene fra sig og sidder og gnider på deres gamle runkede tissemænd…det bliver vist ikke til mere kortspil i aften…men glæder mig også til at komme hjem med farfar….
Historien fortsætter under reklamen
Karl siger henvendt til farfar at han synes farfar også skal tage mig med næste gang hvor de skal mødes ude på hans gård…der er jo alle mulige slags dyr dit barnebarn kan lege med ..






MIG
10/02/2022 kl 6:45
spændende at læse
Michael
09/02/2022 kl 7:44
Dejlig historie… gir en masse dejlige tanker…… Ku godt komme samtidig med Kaj… og ovesprøjte den lille Tøzz…
MIG
09/02/2022 kl 1:25
grænseoverskridende, men det vækker lyst og beundring.
MIG
07/02/2022 kl 14:24
glæder mig til næste afsnit
Mortensen
07/02/2022 kl 12:34
Hej Hr Bodytalk
Du skriver bare så levende, jeg glæder mig allerede til det næste afsnit, hvor de skal ud på gården og “lege” med gårdens dyr…
Einstein
07/02/2022 kl 6:57
Så skönt att se bulan på magen, nu kommer jag med ett jättesprut🍆
Damernes Ven
05/02/2022 kl 8:39
dyrebar historie…
?? “kommer*” vi også med – HÅBER!!
Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk