Når kaffen brænder på

Hun er nøgen og uskyldig. Jeg æder hendes krop med øjnene, når hun kommer ud af badet om morgenen.


Forfatter: BISGK

Mine hænder ryster i forventningen om at røre ved hendes unge bryster, men jeg må ikke. Det er forbudt. Hun er ikke min datter, men min kærestes datter. For satan da, hvor inviteren hun er.

Hun er nøgen og uskyldig, og jeg æder hendes nøgne krop med mine øjne, når hun kommer ud af badet om morgenen. Hun er vist ligeglad med, at jeg ser hende, som gud har skabt hende, når hun går fra badet og ind på hendes værelse. Hun har ikke travlt. Hun ved godt, at jeg kigger, og hvis jeg ikke gør, kommer hun nøgen ud i køkkenet, hvor jeg står, og så hun skal altid et eller andet. Hvorfor?

Jeg prøver at lade være med at kigge, men hendes bryster og krop er fandme inviteren.

Hvorfor!!! skal hun invitere mig på den måde??

Jeg prøver, og gud helvede jeg prøver, at lade det være naturligt, at hun er nøgen foran mig. Men fuck en krop og bryster hun har. Og hvorfor smiler hun? Det er jo en kedelig tirsdag morgen.

Min kæreste, hendes mor, er på samme måde. Nøgen og ægte lige foran mine øjne og foran hendes datter. Jeg prøver bare at lave kaffe og morgenmad til os alle. Men der er bløde bryster overalt.

Jeg må mande mig op, og lege med, at jeg ikke er berørt af deres nøgenhed. Men de tænder mig som ind i helvede. Jeg har de satans tanker om sex og mærke dem seksuelt. Endnu ikke har jeg smagt hendes datter, men mine fantasier har. Fantasierne har fortalt mig, at hun smager delikat. Hendes unge bryster er smukke og dejlige.

Er det nu at jeg smider min pik frem og befaler at de begge skal sutte den?

Hvad fanden skal jeg gøre???

Jeg kan ikke tag min øjnene væk fra at stirre på dem begge. Min pik fortæller mig, at jeg skal hvad jeg ikke må. De smukke bryster vugger, når de bevæger sig rundt. Min kæreste ved, at jeg er bryst-fan.

Jeg elsker nøgne bryster. De er bløde. De er store som små. De er inviterende og smukke. Jeg vil have dem i mine hænder. Alt larmer i mine tanker og lyster.

Jo, min hjerne er som fotoapparat. Alt ved deres nøgne kroppe er printer sig fast i min hukommelse. Jeg glor som en fotograf. De begge er nøgne, uden hensyn til mig. Forventer de, at jeg kan tåle det og det er bare helt naturligt?

Eller pirrer de mig med vilje???

Hvorfor smiler de begge?
Historien fortsætter under reklamen

Jeg er den eneste som har tøj på, og min puls banker derudaf. Mine underbukser er våde. Gud, hvor jeg vil dem begge. Mærke dem hårdt, smage dem inderligt, høre deres lidenskab for mere. Jeg vil fucking….

Kaffen! For helvede da! Den havde jeg glemt.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. Stian Hansen

    18/01/2025 kl 0:07

    Mere! Kommer du til at røre/smage deres intime steder på kroppen? 

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *