Emilie – Del 16

hendes mor tager masser af billeder af, at jeg ligger og gnasker i hendes 14-årige datters drivvåde fisse ..

advarsel

Forfatter: emp

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Emilie har født vores barn:

I dag tirsdag den 19.04.2022 kørte jeg en tur ud i det blå, og pludselig var jeg igen i Milles Landsby. Måske var det inderst inde med vilje, og måske var det bare et tilfælde.

Jeg parkerede ved skolen og gik en lille tur. Måske i håb om at se Emilie og hendes veninder – især Carmen og Nicoline – tilfældigt.

Ved landsbyens butik tæt på skolen, passerede jeg fire skolepiger, som jeg vil gætte på er 12 år. Så de går nok i 6. klasse. Det kan også sagtens være, at de kun går i 5. Den ene af dem havde en grøn bluse på med hvide striber. Da pigerne ikke havde overtøj på, kunne jeg ikke nære mig for at glo efter deres bryster, og hende i den grønne bluse kunne jeg simpelthen ikke stå for. Jeg bemærkede, at hun havde lidt mindre bryster end de piger, hun fulgtes med. Da pigerne og jeg passerede hinanden, kunne jeg simpelthen ikke nære mig for at gå helt tæt på især hende med den grønne bluse. Jeg gloede direkte og helt åbenlyst på den lille unge piges bryster, og jeg lod desuden min hånd strejfe hendes lille barm et ganske øjeblik. Jeg gloede hende desuden også ind i ansigtet, og nu sidder jeg herhjemme og er ved at blive fuldstændig liderlig ved tanken om hende.
Kors, hvor ville jeg gerne bolle hende tyk.

Jeg skyndte mig at forlade landsbyen og kørte nord på til den næste by, som er lidt større. Ved denne bys skole var der også en del dejlige piger, som netop havde fået fri fra skole og var på vej hjem. Jeg gloede også her direkte efter skolepigernes bryster og i øvrigt også deres dejlige numser. Kors hvor har skolepiger dog generelt en virkelig dejlig røv.

Hvor mange af pigerne, som bemærkede mig, ved jeg ikke, og bagefter kørte jeg tilbage mod Emilies landsby.

Jeg havde ikke regnet med at se Emilie i dag, men tæt på hendes hjem kom hun gående på vej hjem fra skole. For selvom hun jo egentlig burde være derhjemme og holde barsel, nu hun lige har født vores barn i starten af april, er hun i skole i den grad, som hun kan tillade sig. Men Mille passer højt og flot sin amning, og faktisk har hun lagt et billede op på sit sociale medie, hvor hun viser, at vores datter er fuldstændig vild med at sutte hendes patter.

Selvom Emilie havde en stor blå sweatshirt på, kunne jeg ikke undgå at lægge mærke til, at hendes bryster er enormt store. Noget af det skyldes selvfølgelig, at hun skal kunne amme vores datter. Men der er heller ingen tvivl om, at Emilies bryster er så store og veludviklede, som de aldrig før har været. Virkelig fascinerende at se, når jeg tænker tilbage på, hvor lille en spirrevip nærmest uden bryster hun var for bare et år siden.

Men jeg bemærker også, at Milles mave stadig er ret tyk. Jeg stopper op, hvilket hun opdager, og pludselig er jeg havnet hjemme hos hende, hvor hendes mor er og passer Milles og min lille datter, som dog sover lige nu.

Emilies mor Karina Henriette bliver ellevild, da hun ser, at Emilie har slæbt mig med hjem, og hun begynder straks at smide sit tøj. Et kort øjeblik forestiller jeg mig, at Emilies mor vil voldtage mig, men det viser sig, at hun bare er ude på, at jeg skal kneppe hendes datter igen.
Emilie går på toilettet og sidder og tisser for åben dør. Sweatshirten har hun taget af, så hun nu kun har en sort croptop på. Hun har dog også bh på, da hun ellers ikke kan styre sine store bryster, som trods størrelsen står direkte og meget voldsomt ud i luften.

Da Emilie har tisset, tager hun ikke sine bukser på igen, og hun kommer ind i stuen med sin ubehåret vildt store fisse, som hun gående er ved at tørre sig i. Hun giver mig papiret og spørger, om jeg vil gå ud og skylle det ud, hvilket jeg selvfølgelig gerne gør for min elskede Mille. For selvom jeg også er helt vildt syg efter mange andre mindreårige skolepiger i alle mulige aldre, har Emilie en særlig plads i mit hjerte. Ikke mindst nu, hun har født vores lille datter, som vi endnu ikke ved, hvad skal hedde.

Med sin nøgne røv og fisse lægger Emilie sig på langs i sofaen i stuen, og da jeg kommer ind i stuen igen, beder hun om, at jeg sætter mig hos hende. Emilie er lidt træt. Men ikke mere træt, end hun tager fat i min hånd, som hun placerer på sit ene bryst. Emilie spørger mig, om jeg kan mærke hvor store de er blevet, og det kan jeg helt sikkert sagtens. Pludselig trækker Emilie sin croptop op til sine bryster, så hendes fisse nu bliver helt blottet.

”Slik min fisse”, siger Emilie sagte.

Jeg placerer mig på gulvet ved siden af sofaen, og efter Mille har spredt sine ben og placeret det ene rundt om min nakke, stikker jeg ansigtet ned imellem benene på hende. Jeg kysser først Emilie på kønslæberne, som også er virkelig store nu.

Mille fortæller også, at hun nu er den af pigerne i sin klasse og i sin parallelklasse, som har de største patter og den største fisse, selvom nogen af de andre piger også efterhånden har en ret stor fisse og også ret store patter.

”Selv Nicoline har ret store bryster, selvom hun nok er den af os piger, som har de mindste”, siger Emilie til mig.

”Hende kan du også ret godt lide ikke”? Spørger Emilie mig.

Det må jeg konstatere, at jeg virkelig godt kan. Desuden synes jeg, det er ret fascinerende, at Nicoline skiftevis er afvisende og villig overfor mig.

Jeg stikker nu tungen ind i Emilies fisse, som jeg konstaterer er drivvåd, og hendes mor tager masser af billeder af, at jeg ligger og gnasker i hendes 14-årige datters drivvåde fisse.

Samtidig står hun med grabberne nede i sine trusser og onanerer til os.

Efterhånden som jeg flere gange rammer Emilies klitoris med min tunge, bliver hun mere og mere liderlig. Til sidst er hendes fisse så våd af liderlighed, at hun også begynder at stønne.

Jeg sætter mig op på Emilies store mave, som hævelsen efter graviditeten nærmest ikke er faldet på endnu. Herefter gokker jeg den af imellem hendes voldsomt store patter, som jeg presser sammen om den.

Da jeg mærker spermen trænge sig voldsomt på, hopper jeg af den 14-årige pige. Men kun for at sætte mig på knæ imellem hendes spredte ben. Herefter trænger jeg ind i hende, og jeg banker den voldsomt ind i skeden på Emilie, som jeg boller til jeg sprøjter.

Vi sveder begge to vildt meget, hvilket Emilies mor i øvrigt også gør. Hun står stadig og onanerer til os.

I sofaen er der bagefter flere fedtpletter både efter sekret fra Emilies skede og sperm fra min pik.

Jeg vil trække den ud af Emilie, men mærker så, at jeg skal tisse, hvilket jeg gør i fissen på hende.

Da jeg endelig efter lidt tid trækker den ud af hende, kommer der både pletter fra mit tis og fra min sperm i Karina Henriettes og Emilies sofa.

Karina Henriette går hen og slikker det op, hun kan.

Hvad ingen af os ved på dette tidspunkt er, at jeg igen har bollet Mille tyk.

I modsætning til, hvad jeg tidligere har lovet mig selv om at opsøge Emilie og hendes veninder igen, har jeg nu vedtaget, at jeg helt klart vil tage til den lille landsby igen i håb om at se pigerne.

Både Emilie og hendes veninder. Men også andre piger fra landsbyens skole, og jeg vil ikke udelukke, at jeg vil prøve på at komme i tissekonen på én eller flere piger fra f.eks. 5. eller 6. klassetrin.

Jeg vil vildt gerne i trusserne på pigen fra i dag, som havde den grønne bluse på. Så jeg håber, jeg kan genkende hende, hvis jeg ser hende igen.
Historien fortsætter under reklamen

Angående, at jeg åbenbart har bollet Mille tyk igen, vil det jo så være omkring, når hun bliver 15 år og buksemyndig, at hun føder vores andet barn. Måske hun føder den 17.01.2023 – på hendes 15 års fødselsdag.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *