- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Det skjulte liv – 2
Johanne havde godt lagt mærke til, – hvordan hendes lillesøster sad uroligt ovenpå mig og havde af samme grund ..

Forfatter: Knald62
Inden vi fik set os om, – svingende Iben omkring kogeøen og placerede et stort fad midt på bordet – duften af nybagte boller tirrede næseborene – lækkert.
Johanne, – der havde været i færd med nødtørftigt at tørre min stadig saftende pik, – får heldigvis i tide dækket min fortsat blottede underliv, – med sin kjole.
Johanne – nu synes jeg du skal sætte dig hen på din egen stol, – og give Niels lov til at få sin kaffe. Og netop som hun siger dette placerer hun et krus foran mig og skænker ny brygget kaffe.
Hovsa, – der var jeg vist lidt for hurtig; – griner hun højt – alt imens hun lader et par fingre glide hen over en våd plet på bordet, – og fører dem til sin mund og slikker dem rene. Hvad hun ikke havde bemærket, – så var det ikke kaffe, – men derimod et af mine pletskud fra tidligere.
Hun kiggede lidt mistænksomt på sine fingre, – men lod efterfølgende til – ikke at have fattet mistanke.
Nu skal du bare tage for dig; – fortsatte hun. Og Johanne, – jeg bad dig om at sætte dig på din egen stol; vedblev hun.
Åh – det gør skam ikke noget; – smiler jeg storsindet. Lad hende blot sidde. Hun vejer i øvrigt næsten ingenting, – hun bliver en tro kopi af sin mor, – når hun bliver stor.
Det formildede straks Iben, – og snart gik snakken. Hun spurgte interesseret ind til, – hvordan det gik med min genoptræning. – Og jo, – svarede jeg – heldigvis ville jeg ikke få varige men, – og lægen forventede at jeg kunne starte i job igen efter sommerferien.
Ja Preben må også snart være hjemme, – han kører forbi og tager Fie med. Hun er jo til spring, – to gange i ugen.
Men – i øvrigt Niels – nu vi snakker om pigerne, – så er der faktisk noget jeg godt vil spørge dig om, – i den forbindelse. Du ved, – Preben har rimelig ens arbejdstider, – og er oftest hjemme senest kl 16:30. Jeg derimod har jo ofte meget svingende arbejdstider, – mest fordi møder ofte placeres sidst på eftermiddagen. Men, – nu her i fredags kaldte min chef mig og 2 andre kolleger ind, – og fortalte om nogle planer omkring os 3. I forbindelse med at vi har overtaget et firma i Sverige, – blev vi spurgt om vi kunne være interesseret i at hjælpe vores nye kolleger i en periode, – alt imens deres styreprogram blev integreret med vores.
Preben og jeg har talt om denne nye mulighed, – og han vil ikke stille sig på bagbenene hvis jeg har mod på at tage imod tilbuddet. Der er dog lige det med børnene! De vil jo ofte komme hjem til et tomt hus! Ikke fordi de er uvante med dette, – men hyppigheden og længden på disse dage vil, alt andet lige – blive mere markante.
Og det er her årsagen ligger til, – at jeg har bedt dig komme herind i dag.
Jeg smiler anerkendende til Iben, – lykønsker hende med denne nye mulighed og pointerer overfor hende, – at det virkelig er en enorm tillidserklæring til hende, – fra hendes chef. – Du er jo dygtig til dit job, – som jeg altid har sagt.
Iben rødmer mærkbart og smiler til mig.
Tak Niels, – du er altid så betænksom.
Som nævnt, – mangler jeg at få lidt afklaring omkring pigernes situation – og det er her du kommer ind i billedet. – fortsætter hun.
Du går jo hjemme alligevel – tøserne elsker at komme og gå hos jer, – og Preben og jeg vil derfor gerne spørge Jer, – og nok specielt dig Niels, – om det kunne tænkes det ville være i orden at pigerne gik direkte ind til dig, – når de kommer fra henholdsvis skole eller fritidsaktiviteter?
Åh ja Niels, – det ville være fedt; – udbryder Johanne straks.
Jeg havde ikke lige set dette komme, – og er et øjeblik helt mundlam.
Altså, – du skal bare sige nej – hvis du mener vi driver rovdrift på dig; – kvidrer den lille Iben, – alt imens hun sender mig det mest henrivende smil. Et smil, – der til forveksling lignede et, – jeg fik fra den lille Johanne hjemme i haven, – for kort tid siden.
Og er der noget jeg ikke kan stå for, – så er det kvindelist – og snart er jeg overtalt, – men må dog pointere overfor både Johanne og Iben, – at jeg lige må konferere med Rikke.
Naturligvis udbryder Iben begejstret… – og skænker mere kaffe til mig.
Vi sidder nu og snakker om løst og fast, – har det rigtig hyggeligt.
Og, – i al denne tid har Johanne mest været tavs, – nærmest stående mellem mine ben og fuld koncentreret på sin Ipad, – hvor hun ivrigt har bladret i en lang række hestebilleder.
Enkelte gange lod jeg mit blik falde, – og kiggede med – alt imens hun ivrigt studerede det ene billede efter det andet. – Snakken med Iben faldt helt naturligt – og hun fortalte ivrigt om familiens planer for sommeren. Året forinden havde de investeret i et sommerhus, – og denne sommer ville de bruge det meste af tiden i dette.
Interesseret spørger ind til huset indretning, – placering og – om de havde planer omkring udlejning. Pludselig bliver min interesse vakt omkring Johannes Ipad.
Ud af det blå, – sad hun nu og bladrede i en lang række billeder, – hvor mere eller mindre afklædte mænd poserede i alle mulige positioner. Iben, – der sad placeret i modsatte bordende, – var helt uvidende omkring hendes datters navigeren på nettet.
Det var tydeligt, – pigebarnet havde en voksende interesse for – hvad herrekønnet gik og gemte på, – inde bag bukser, shorts og endnu mindre beklædningsgenstande.
Jeg havde mere end svært ved at koncentrere mig i samtalen med Iben, – og det gjorde ikke situationen bedre, – da Johanne sætter sig tilbage på mit skød og dermed nærmest placerer sig direkte ovenpå min, – fortsat blottede pik, – der indtil nu havde ligget skjult under hendes kjole.
Johanne havde øjensynlig glemt alt om dette, – og idet hun sætter sig tilbage og fornemmer min igen voksende pik, – ja så stikker hun frækt en hånd ind under kjolen og dirigerer den til at ligge i hendes revne. Drevent gnider hun sig op og ned, – alt imens hendes lille bløde hånd, – nænsomt gejler mig til fuld rejsning.
Jeg har efterhånden mere end svært ved at bevare en naturlig øjenkontakt med Iben, – hvilken hun åbenbart også bemærker.
Du får det da ikke dårligt, – Niels; – spørger hun
Næh nej, – jeg er helt okay. – Måske jeg har taget lidt for hårdt fat i formiddags, – hjemme i haven.
Hmmm – brummer Iben…
Ved du hvad Niels, – skal vi ikke sætte os ud på terrassen – og tage kaffen med derud? – Så kan vi også bedre nyde det dejlige vejr.
Og – uden jeg når at svare, – rejser hun sig, – griber bakken og læsser hurtigt bestik og krus herpå, – og svanser ud af køkkenet.
Nærmest panisk får jeg en ufrivillig Johanne til at rejse sig, – og forsøger desperat at tvinge min stive pik ind bag mine shorts. – Hurtigt ser jeg dog det komiske heri – en kæmpe bule afslører tydeligt min tilstand. Jeg griber derfor i ren refleks et viskestykke, der tilfældigvis hænger placeret over en stoleryg. Med dette i den ene hånd, – og mit kaffekrus i det andet – listede jeg efter Iben, – ud på deres lækre skyggefulde terrasse.
Vi havde ikke mere end lige fået os sat til rette, – før Fie kom stormende omkring hjørnet – smilende og som altid i godt humør. Hun havde været til spring, – og idet hun får øje på mig, springer hun straks op i mit skød og jeg får en kæmpeknus.
Hej Niels; – hvad laver du herinde?
Åh – jeg har siddet og snakket lidt med din mor; –
Hvor har du gjort af Far; – spørger Iben
Han havde lige et ærinde inde i byen, – skulle sige at han tager kød med hjem, – så vi kan grille.
Nej hvor hyggeligt; – tilføjer Iben.
Mens vi har snakket, er Johanne kommet til, – og jeg ser straks hun bliver irriteret over at hendes lillesøster har taget hendes plads. Hun er skiftet til en anden kjole – tænker den anden efterhånden var ved at være lidt nasty!
Fie har fået sig godt parkeret på mit skød med front imod mig, – hun er ligeledes iklædt en kjole, – endda en meget kort en, – der ikke dækker mere end nødvendigt. Hun sidder praktisk talt, – lige ovenpå min stadig stive pik, – der kæmper en kamp for at blive i mine shorts.
I første omgang lader Fie ikke til at tage notits af det, – simpelthen fordi hun har en masse hun skal have fortalt, – omkring hvad hun havde oplevet siden sidst. Men, – efter nogen tid kan jeg godt fornemme hun sidder mere og mere uroligt, – og årsagen opdager jeg snart.
Min pik har under alt denne tumult levet sit eget liv, – og krøbet ud gennem mit ene bukseben og den ligger nu nydeligt parkeret direkte mod pigebarnets underliv. Hurtigt bukker hun sig frem og løfter sin nederdel, – for blot at konstatere, – hvad det er der tirrer hendes uskyldige lille tissekone.
Jeg er nærmest i panik, – og ved ikke hvad jeg skal gøre ved mig selv. Et er, – at jeg for ganske nylig har haft min pik parkeret i storesøsters niårige fisse, – men nu sad jeg virkelig i problemer. – Fie er endnu ikke fyldt 8!
Fie har løftet sit ansigt, – og kigger på mig, – med et blik jeg ikke umiddelbart helt kan tyde. Hun må kunne se panikken i mine, – og vender sit ansigt på skrå, – samtidig med hun nu sender mig et kæmpestort smil, et listigt smil, – alt imens hun placerer sin lille pegefinger foran sin mund. Et tydeligt tegn på, – hun vil bevare dette som vores hemmelighed.
Jeg har virkelig svært ved at føre en samtale med Iben, – hun fornemmer da også at hun er oppe imod overmagten, – og begiver sig derfor indenfor for at hente et par kolde øl. – Fie har en masse hun skal have mig fortalt, – og ikke et eneste sekund under hele dette forholdt hun sig i ro. Tværtimod havde hun listet sine trusser til side, – og sad direkte placeret ovenpå min pik og skød mere og mere heftigt sit underliv frem og tilbage.
Johanne havde placeret sig ved min side, – og forsøgte at tiltrække sig lidt af min opmærksomhed. Hun havde godt lagt mærke til, – hvordan hendes lillesøster sad uroligt ovenpå mig og havde af samme grund, – hurtigt kunne regne ud – hvad der foregik under Fies nederdel.
Johanne bukker sig frem og hvisker stille til Fie; – jeg vil også prøve!
Fie kigger listigt på sin søster og stønner halvvejs; – lige om lidt må du prøve.
Jeg sidder og lider med dårlig samvittighed, – hvad er det dog dette har udviklet sig til! Og hvordan skal jeg få mig reddet ud af kløerne, – på disse tøser.
Jeg bliver ikke reddet i første omgang, – idet Iben nu kommer med en kold øl til mig.
Piger – I må altså snart give Niels lidt ro. – Han skal have lov at nyde sin øl, – hører I?
Fie har tydeligvis ikke intentioner om at stoppe, dertil har hun det alt for dejligt og interessant, – siddende på sit nyligt opdagede legetøj.
Pludselig ringer min telefon. Den ligger placeret i min skjortelomme, – ser straks at det er Rikke der ringer.
Hvad så Niels, – hvad ville Rikke? – Hun er måske kommet hjem og kan ikke forstå, – hvor du opholder dig?
Næh nej – svarer jeg. Hun ville såmænd blot fortælle, – at hun og et par veninder havde besluttet sig for at tage en pizza inde i byen, – og om jeg kunne finde på noget aftensmad til mig selv.
Super – jamen, – bliver du så ikke og spiser med? –
Jah – bliver du ikke; – istemmer tøserne. Og naturligvis er jeg straks solgt.
Fint – jeg går ind og gør lidt salat klar; – nærmest nynner Iben.
Nu blev jeg så på ny ladt tilbage, – helt i disse ”uskyldige” tøsers selskab.
Fie gnider hårdere og hårdere, – tydeligt hun nærmer sig sin ”måske” første orgasme – og rent instinktivt har jeg ladet min højre hånd falde ned langs siden. Johanne har godt bemærket dette, – og griber den straks for blot at føre den op under hendes kjole. Hun har fortsat ikke nogen trusser på, – og jeg lader min hånd gribe et par spændstige, – små baller og klemmer dem kærligt. Forsigtigt lader jeg min hånd glide ind mellem hendes lår, – hvilke hun frivilligt spreder – således jeg får rigelig med plads til at undersøge herlighederne.
Et par fingre presser sig op gennem hendes revne, – for straks at spille hendes lille, – hårde knop, – der står blodfyldt og strittende. Et dybt suk kommer over hendes læber, – hvilket hurtigt får Fie til at vende sit ansigt for at undersøge hvad der sker.
Listigt sender tøserne hinanden et smil, – hvilket bevidner mig i, – at de ikke er helt fremmed på dette felt.
Jeg får listet en finger op i Johannes fisse, – og kan hurtigt se det passer hende ganske glimrende. Hun har igen indtaget denne rødmossede farve i sine kinder, – og har helt glemt omgivelserne omkring sig.
Fie kramper pludselig, – og sidder i øvrigt helt stille, – alt imens orgasmen ruller gennem hendes krop. Netop som hun er ved at komme til sig selv igen, – hopper hun raskt ned fra mit skød – og prikker hastigt Johanne i siden. Min pik står nu fuldstændig blottet, – rød og efterhånden godt brugt.
Lige i situationen er jeg nærmest uden handlekraft, – og sanser overhovedet ikke at Iben ville kunne komme ud, – hvad øjeblik det skulle være. Netop nu, – skulle jeg have reageret hurtigt og fået bragt mine klæder i orden igen, – men nej.
Førend jeg får mig taget sammen, – har Johanne fået hevet mig med hen til en solseng, – og under påskud af at jeg igen skal se billeder på hendes Ipad, – får hun sig sænket ned over min efterhånden spermfyldte pik. Fie har interesseret fulgt med i, – hvad hendes søster foretog sig – og kigger med beundring på, – hvordan min voksne pik bliver opslugt af Johannes tissekone.
Gør det ikke ondt; – hvisker hun fortvivlet til hende.
Johanne ryster på hovedet, – og fortsætter sin kamp med at få mest muligt op.
Hun bevæger sig nu nærmest i tranche op og ned, – og med et fornemmer jeg hvordan jomfruhinden sprænges – og pikken glider helt i bund.
Johanne udstøder et lille brøl, – og sidder helt stille. Tårer bevæger sig stille ned over hendes dejlige kinder, – og jeg venter spændt på fortsættelsen. Vil oplevelsen være en for stor mundfuld for hende, – eller vil hun abstrahere fra de pludselige smerter!
Svaret får jeg straks efter. Modigt begynder hun nu at bevæge sig op og ned, – i hele pikkens længde og finder hurtigt en passende rytme.
Hvad værre er, – så kan jeg mærke at min orgasme nærmer sig. Min pik har aldrig tidligere befundet sig i en så stram fisse, – og det kan ikke undgå at sætte sig sine spor.
Johanne – hvisker jeg; – Niels får snart en orgasme, – og hvis du ikke vil have jeg sprøjter op i din fisse, – skal du hurtigt stige af, – når jeg siger til. – Ikk
Johanne nikker stiltiende – og vedbliver med at ride min pik.
NU – gisper jeg, – og forbereder mig på at skulle spille min pik, – den sidste tid. Men jeg har gjort vært uden regning – pigebarnet intensiverer blot sin ridt og jeg kan ikke længere holde mine safter tilbage.
Kraftigt og vedvarende pumper jeg min sæd op i hendes indre, – og efter kort tid mærker jeg pigebarnets fisse krampe heftigt. Hun er simpelthen kommet i en fællesorgasme med mig, – og i ren udmattelse kaster hun sin krop bagud – ligger nærmest desperat og gisper efter vejret.
Fie har målløs fulgt med i hele vores optræden, – og hun har nu placeret sig i solsengens fodende mellem mine ben. Hvad jeg ikke havde observeret, – så var min pik igen til offentligt skue – efter at Johanne havde kastet sig tilbage. Nu griber den uskyldige Fie så min efterhånden nedslidte pik, – og med hendes små hænder gnider hun forhudet stramt frem og tilbage – og presser de sidste dråber ud. Nysgerrigt bøjer hun sig frem og lader pikhovedet glide ind mellem sine læber, – og smager på de sidste spermrester.
Mmmmmm – smager dejligt; – udbryder hun og sender mig på ny et stort smil.
Nu skal I altså stoppe for i dag; – udbryder jeg. Jeres far kan komme hvert øjeblik, – og hvad nu hvis jeres mor pludselig dukker op!
Glæder mig til at komme ind til dig, – efter i skole i morgen; – kvidrer Johanne.
Jeg ryster på hovedet og får hende nu lempelig løftet bort, – således jeg kan få mine shorts rigtigt på.
Historien fortsætter under reklamen
Må jeg også komme ind til dig i morgen; – spørger den lille Fie. Hun har jo endnu ikke fået den seneste information.
Selvfølge må du det; – hvisker jeg sødt og kysser hende kærligt på kinden.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Einstein
14/04/2022 kl 8:29
Vilken skön historia, jag kom också med ett stort sprut
Anonym
15/04/2022 kl 10:22 - som svar på Einstein
Jag kom också jätteskönt, mera tack.
Easy
09/03/2022 kl 7:20
Fræk, fræk historie!
Nasty Man
22/02/2022 kl 21:36
Sikke et par dygtige tøser 😉 dejlig novelle…