Den lille pige uden sprog

Det var som om hun aldrig havde set en pik før, for hun stod virkelig og stirrede på den


Forfatter: RasmusP

Jeg får nye naboer i dag her i rækkehuset hvor jeg bor. Jeg har fornemmet at det er en ung mor med en pige på omkring de 10 – 11 år. Jeg har ikke hilst på dem endnu, men har besluttet at gå ind og høre om jeg kan hjælpe med noget når hun kommer med sin store lejede Bilka trailer, men hun har så rigeligt med hjælpere at jeg er ganske overflødig, men jeg får da hilst på dem. Hun virker sød, men det undere mig lidt da pigen slet ikke hilser på mig og heller ikke tager min hånd.

Da jeg åbenbart står og ligner et stort spørgsmålstegn trækker hun mig lige lidt til side og forklarer mig at hendes datter hverken har skrive eller talesprog, en hun forstår alt hvad vi siger til hende, og hvis jeg er ihærdig og forsigtig kan jeg godt få tøet hende op og få hende til at smile og måske lege lidt med hende.

Jeg forsøger længe at komme med små forsigtige tilnærmelser til hende, smiler og snakker til hende når vi tilfældigvis mødes ude i vores små sammenhørende haver, men intet virker, hun er helt utilnærmelig lige indtil en dag hvor jeg stiller mig og blinker til hende og lave sjove ansigter, så for første gang får jeg et smil og da jeg lidt senere drister mig til at sende hende et lille luftkys sprækker hele hendes ansigt i et stort smil og hun løber lige tværs gennem vores nyplantede ligusterhæk kommer over og stiller sig lige foran mig og aer mig forsigtigt på kinden med sin hånd. Jeg aer hende tilbage og nusser hende i håret og siger hun er rigtig sød. Igen får jeg et kæmpesmil og hun putter sig ind til mig og der kommer lidt utydelige lyde ud af hendes mund.

Hendes mor følger med inde fra haven af, smiler og siger at nu var vi da vist blevet venner, men at jeg selvfølgelig bare skulle sende hende hjem hvis hun blev for meget. Jeg var overbevist om at det skulle jeg nok klar, for selv om hun var en udfordring på grund af mangelende sprog, så var hun jo også sød og kærlige og en utroligt køn pige som umiddelbart ikke lige ved første syn virkede handikappet.

Hendes mor fortalte mig også at hun var meget primitiv og ligetil, forstået på den måde at hvis hun følte sig godt tilpas og pludselig følte trang til en orgasme, så gav hun sig helt åbenlyst til at onanere og jeg kunne takle det på to måder, enten ved at stoppe hende og forstyrre hende med en is eller en sodavand, men så blev hun som oftest lidt småmuggen. Jeg kunne også bare lade hende få det overstået og lade som ingen ting og så var alt godt.

Jeg takkede for informationerne og efterhånden hen over hele sommeren kom hun jævnligt rendende ind til mig, lige så snart hun så mig i haven inde fra stuen af, så kom hun løbende ud til mig og det uanset om hun havde tøj på, var nøgen eller bare var iført en blebuks som hun oftest var når hun var inde, for hun kunne ikke helt styre dråberne. Jeg var ligeglad, for uanset, så var hun bare den samme glade lille pige.

Første gang jeg oplevede hendes ligefremhed var en dag hun var inde hos mig kun iført ble, og da jeg sad og drak kaffe ved havebordet kravlede hun bare op til mig, satte sig overskrævs på mine ben og sad og kiggede på mig med store øjne, så nussede hun mig på kinden, sagde nogle lyde og pludselig forsvandt den anden hånd ned i hendes ble, ingen tvivl om hvad den lavede der.

Jeg tror det tog et par minutter og pludselig så hun så lykkelig ud trak hånden op og puttede sig tæt ind til mig. Det var godt nok lidt grænseoverskridende den første gang, men værst var det at jeg faktisk sad og fik ståpik i bukserne.

Efter den lille pilletur var alt ved det gamle og vi ”snakkede” sammen som hidtil på vores egen sjove og hjemmelavede måde, faktisk forstod vi efterhånden hinanden ret godt.

En dag jeg lå på et strandhåndklæde inde på min plæne, kun iført badebukser kom hun pludselig nærmest dansende ind gennem hækken og sætter sig lige oven på min mave, kun iført, absolut ingen ting. Jeg kunne tydeligt mærke hendes revner mod min bare mave og hun kunne sikkert også mærke min bare mave mod sine revner, for hun vrikkede lidt med røven frem og tilbage. Hun sætter fødderne mod jorden på hver side af mig og læner sig tilbage mod mine bøjede knæ så den lille revne nærmest kigger ud på mig. Hurtigt fandt begge hende hænder ned i skridtet, hun samler begge sine pege og langfingre, og alle 4 fingre forsvinder ind i den lille våde hårløse revne.
Jeg syntes hun var lidt hård ved sit eget lille køn, men tilsyneladende nød hun det fuldt ud og kunne sagtens klar de fire finger rumstere rundt inde i skeden.

Hun savlede lidt og småklynkede da den gik på hende og hun nærmest klapper sammen oven på mig. I det samme mærker jeg varme strømme ud på min mave, og sørme om hun ikke sidder der og tisser på min mave. Da hun selv lige som konstaterede hvad der skete blev hun helt ulykkelig, men jeg skyndte mig at berolige hende, nussede mig selv på den våde mave og sagde uhm, dejligt, og igen fik jeg hendes smil tilbage, og Herre Gud, det var jo kun en lille tår tis, godt nok kom jeg til at lugte lidt, men kunne da vaskes senere, men hun gjorde tegn til mig om at vi skulle i brusebad og hun tog mig i hånden at nærmest slæbte mig på badeværelset.

Jeg fulgte frivilligt med, smed mine våde badebukser og sammen gik vi under bruseren. Det var som om hun aldrig havde set en pik før, for huns stod virkelig og stirrede på den, prøvemærkede på den, smilte endda til den, tog fat om den og gav den et smækkys lige på hovedet, og stor var hendes undren også da den voksede sig lang og tyk. Tror hun syntes det var sjovt, for hun blev ved med at lege med den, nulre med den, klemme lidt på nosserne, og da hun fandt ud af hun kunne trække huden tilbage og det store hoved kom til syne blev hun ved med at prøve det, selvfølgelig med det resultat at jeg fik orgasme og sprøjtede lige ud på brystet og maven af hende.

Hun kiggede ned af sig selv og så på min dryppende pik, siger en lyd der minder om ahh imens hun gnider sin hånd rundt i spermen på hendes bryst, lige som jeg gjorde på min mave da hun var kommet til at tisse på mig.

Jeg fik slettet alle spor med vandstrålerne fra bruseren, fik os tørret og så ellers ud på græsplænen igen sammen med hver sin is, så det bare så ud som om vi havde været inde og lede efter is hvis hendes mor skulle være i haven, og det var hun, når, hvad har i så lavet siger hun, og Laura som pigen forresten heder, gned sig på maven og sagde åhh. Ja det kan jeg se grinede moderen og kom over til os da hun også blev inviteret på is. Puha, godt hun ikke forstod den dybere mening og min pik var faldt helt til ro.

Nogle uger senere inviterede jeg de nærmeste naboer til sommerfest i min have, med grill, øl og vand til en rigtig hyggelig aften, og selvfølgelig ville Laura hænge på mig hele aftenen, hun var ikke så tryg ved alle de andre, og godt det samme, de ville nok heller ikke blive specielt begejstrede hvis hun sad og tissede på en af dem. Hun havde dog en ble på men den kunne jo sagtens blive overfyldt med alt det sodavand hun tyllede i sig.

Pludselig føltes det også som om jeg blev lidt varm og mærkede på indersiden af hendes lår, og ganske rigtigt, de var sjask våde og her var det jeg fik den ide, at jeg lidt diskret under bordet kunne hjælpe hende og puttede min hånd ind gennem buksebenet i bleen under bordet, skjult for alle, lige ind til den tisvåde lille nøgne fisse. Fandt hurtigt klitten som jeg nussede godt og grundigt imens jeg lod et par fingre forsvinde op i hende. Hun kiggede så sødt på mig og jeg kunne både se på hendes ansigt og mærke på hendes fisse at den gik på hende.

Det var heldigvis blevet så mørkt at ingen lagde mære Laura havde tisset på min bukser da jeg rejste mig for at hente mere at spise.
Laura fik fortalt sin mor at hun havde en meget våd ble på og hun ville af med den, men mor kunne ikke få lov til at hjælpe hende, det skulle være mig så hun tog mig i hånden og trak mig ind på badeværelset, jeg trak den våde ble af hende og ville give hende en ny på, men det ville hun ikke, kun trusser. Jeg sad et øjeblik på knæ foran hende og betragtede det lille nøgne våde skød inden der lige for en djævel i mig og gav mig til at slikke hendes fisse. Hun gav sig straks til at klukle og viste tydeligt at det var noget hun kunne lide, især da jeg fik hende slikket til endnu en orgasme inden vi gik ud i haven til de andre.

Jeg bliver jo næsten helt arbejdsløs med sådan en nabo grinede moderen halvsnalret som alle var blevet efterhånden.

Der blev drukket lidt endnu og Laura var ved at køre træt, hun satte sig overskrævs på mig og puttede sig og jeg fik et tæppe jeg kunne pakke omkring hende. Her var det jeg fik en grum ide. Skjult under tæppet fik jeg hevet min pik ud af bukserne, fik hendes trusseskridt trukket til side så jeg kunne komme til at nusse hende i skridtet med den og på den måde selv få en orgasme som jeg virkelig trængte til, og så kunne det jo bare dryppe ned på græsset. Det var ikke min tanke at jeg ville trænge ind i den lille pige selv om det kunne være fristende, men jeg syntes hun var for lille, så bare nusse til jeg sprøjtede, måske lidt ind i hende.

Til min store overraskelse glider jeg ubesværet ind i hende, i hvert fald med hele hovedet. Hun sidder bare helt stille og stirrer mig ind i øjnene der i mørket og her er bare så smuk og dejlig. Jeg bliver klar over at det ikke kan lade sig gøre at komme helt lydløst, så da jeg nærmer mig presser jeg mig så langt op i hende som muligt, hun er bare så vildt liderligt stram at jeg helt får åndenød, samtidig med at jeg agerer et hosteanfald imens jeg godt og vel fylder den lille fisse med sperm og jeg mærker hvordan det langsomt begynder at sive ud og ned over min pik og nosser. Hun løfter sig selv lidt for at komme fri af min pik, og min fedtede dryppende pik kommer ud af hende, får den bugseret ind i bukserne igen, og så endelig falder hun i søvn i favnen hos mig.

Først da vi alle er så fulde og trætte at vi ikke orker hverken spise eller drikke mere går selskabet i opløsning og vi skilles. Jeg hjælper med at bære Laura ind da jeg er lidt mere sikker på benene end hendes mor og på vej siger hun at hun er så ovenud glad og taknemmelig for alt det jeg gør for Laura, det er som om jeg har givet hende noget hun aldrig har fået før. Jeg smiler inde i mig selv og tænker at det er jeg da næsten helt sikker på.

Det er jeg da glad for at høre, faktisk hygger jeg mig da rigtig meget med det. Åh det er da godt, du må endelig blive ved, for hun har aldrig været så nem og glad før.

Ak ja lille ven tænker jeg du ved ikke hvad det er du lige har givet mig grønt lyst til, men jeg har da tænkt mig at tage dig på ordet, og din lille lækre datter på fissen, for hun kan jo ikke sladre til nogen og hun vil så forfærdelig gerne.

Da jeg nogle dage senere snakkede med min søde nabokone og hun sig tak for i forgårs og undskyld at hun blev lidt fuld, og så ville hun lige for god ordens skyld lige gentage hvad hun sagde der sent om aftenen så jeg ikke troede det var fuldemandssnak.

Jeg ved jo godt hvad der foregår, men jeg vil ikke vide detaljer og hvor tit og hvor meget, bare du ikke gør min lille pige fortræd, men hun har ikke været lykkeligere siden hun begyndte at komme hos mig og har aldrig været nemmere at omgås, og så længe du ikke gør hende ondt, altså noget hun ikke selv vil, så kender jeg intet til det hvis du forstår, og hun kan jo ikke selv snakke over sig.

Jeg gav hende et stort kram og sagde tak for tilliden og jeg var ret sikker på at det var Lauras behov, for mindst en 5 – 6 gange om dagen havde hun behov for orgasme, og hun klarede det meste selv og det var hende selv der styrede hele forløbet hos mig.
Historien fortsætter under reklamen

Sådan blev det ved med at være de næste par år, men så blev jeg på grund af job og nyt ægteskab nød til at flytte helt væk fra egnen. Det var selvfølgelig en katastrofe for Laura og hendes mor, men også ærgerligt for mig, for jeg savnede sgu min lille fisse selv om jeg fik alt det jeg kunne drømme om på det seksuelle plan.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. Fraekkert

    25/02/2024 kl 14:46

    Virkelig en lækker historie !

    1+
  2. NikkieQ

    13/02/2024 kl 17:50

    Uhmmm frækt 🤤

    8+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *