- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Byens Naive Unge Kone
De tre gamle mænd stirrede liderligt på den smukke unge frue der legede med sine mest intime steder.
Min kone er ikke den skarpeste kniv i skuffen mere, men jeg elsker hende stadigvæk højt.
Jeg kørte galt for et par år siden på vores ferie, og Julie slog hovedet hårdt og fik en blødning.
Her to år efter kan man ikke se nogen på hende. Hun ser stadigvæk fantastisk ud, som da vi blev gift.
Men hun har forandret sig psykisk, og har svært ved at finde ud af simple ting nu, men vi lovede hinanden at det var i medgang og modgang da vi blev gift, så det har jeg tænkt mig at holde.
Vi bor i en lille by, hvor man kender de fleste, og jeg tror det er alment kendt, hvad der er sket med Julie.
Mændene kigger stadig efter hende, når hun går på gaden, og det er ikke medlidenhed, jeg ser i deres øjne. Jeg tror de fleste ville give deres højre arm for at se hende uden tøj!
Da jeg trådte ind i huset efter arbejdet, hørte jeg unge stemmer inde fra stuen.
“Skat?” Alle stemmer blev pludselig tavse og jeg kunne høre skramlet fra stole. Jeg nåede lige at se nogle unge drenge forsvinde ud af terrassedøren, da jeg trådte ind i stuen.
Julie stod midt i stuen i sin dyreste cocktail kjole og høje hæle. Hun havde lagt perfekt makeup, en af de ting hun stadig magtede til perfektion.
Jeg smilede uvilkårligt til hende og nød synet et øjeblik. Hendes lange ben fik fantastisk former i de høje stiletter, og kjolen viste hendes flotte lår helt frem. Selvfølgelig dvælede mit blik også ved hendes perfekte bryster der nærmest prikkede hul i det tynde stof.
Som altid nød jeg synet af hendes dybe udskæring der viste de tunge kuplede bryster smukt frem, og gav et smukt blik på hendes hvide sarte hud.
“Hvorfor var de drenge her skat?” Julie så overrasket på mig. Jeg krydsede finger for at hun ikke blev ked af det. Hun havde nemt ved at blive ked af det når der var noget hun ikke forstod.
“De skulle jo se min flotte kjole Anders, har jeg gjort noget galt?” Jeg kunne se hun blev forvirret, og jeg trådte hen og gav hende et stort kram og et knus.
“Nej skat. Du har ikke gjort noget galt og du ser fantastisk ud! Skal vi ikke gå ud og spise nu du er klædt så fin på.” Julie smilede sit mest indbydende smil helt op i øjnene og nikkede glad til mig.
Først da Julie senere sov trygt ved siden af mig, tænkte jeg igen på drengene der var løbet? Jeg slog det hen og faldt i søvn med en fast greb om det ene af hendes store flotte bryster.
Vi deltog i det almindelig liv i byen, og selv om jeg arbejde i en stor stilling i et velrenommeret firma, blev vi behandlet som alle andre. Jeg sørgede også for at blende ind, og er ikke for fin til at drikke en håndbajer i købmandens baglokale med de andre mænd.
Fredag aften sad jeg og fik en fyraftens bajer med et par af de andre mænd. Der var faldet lidt ro over butikken og købmanden gik og rydde op på lagret sammen med sin buddreng. Jeg kendte efterhånden de 4 andre mænd jeg sad med ret godt, og det gik nemt med at smalltalke.
De andre var blevet pensionister på nær en, og de grinede da jeg fortalte jeg skulle på et seminar med overnatning mandag til tirsdag, og spøgte godmodig med, at de nok skulle se efter Julie. De havde faktisk fat i en ting der bekymrede mig.
Julie havde været alene en enkel nat før og det var gået godt, men jeg ville gerne have hun vidste hvem hun kunne ringe til hvis hun havde brug for hjælp. Da jeg spurgte tilbød købmanden at han gerne ville stå standby, og hun bare kunne ringe da han var her hele tiden, og ellers var hans kone.
Aftalen blev at jeg gav ham reservenøglen hjem til så han kunne lukke sig ind hvis der skete noget. Han nikkede beroligende og hang nøglen på et søm så han vidste hvor den var, og jeg forsikrede ham om at der sikkert ikke ville komme noget der krævede han tog affære. Som det sidste fik han mit telefonnummer så han kunne ringe.
Jeg spurgte om nogen af dem kendte et godt sted til en lille weekend oplevelse og en af de andre foreslog en gammel kro på en lille ø. jeg havde aldrig hørt om den før, men da jeg slog den op virkede det som et rigtigt hyggeligt sted for en kærestetur.
Jeg fik bestilt en værelse og til mig og Julie så vi kunne hygge os hele weekenden i rolige omgivelser og takkede manden for hans forslag. Da jeg kom hjem blev Julie som et lille barn da jeg fortalte vi skulle på weekend og var allerede på vej ud i bilen inden vi havde pakket. Hendes glæde var så smittende så jeg ikke kunne lade være med at le munter og Julie krøb ind i mine arme.
”Du må ikke le af mig Anders.” Jeg kyssede hende dybt og kælede for hendes lækre krop. Min hænder greb fat om de faste baller mens jeg pressede hendes store fyldige bryster mod min egen brystkasse og nød fornemmelsen af hendes krop.
”Jeg ler ikke af dig skat. Du gør mig bare så glad med dit sprudlende humør.” Hun gengældte mit dybe kys og lyste op igen da jeg sagde vi heller måtte tage lidt tøj med på turen.
Det blev en dejlig weekendtur for os begge. Julie nød at være på ferie og ikke skulle tænke på noget selv, men bare lade sig varte op. Hotellet var ikke noget prangende, men værtsparret var sjove og der var andre gæster vi kunne sludre med om aftenen.
Vi var trætte da vi vendte hjem søndag aften, og efter et let måltid så vi lidt tv og gik i seng, da jeg havde et par lange dage foran mig på jobbet. Det plejede at være hyggeligt på de kongresser jeg tog på med min arbejdsgiver, og jeg så også frem til den, selv om det efterhånden nærmest var en hverdags begivenhed nu, hvor jeg var afsted flere gange om måneden.
Tidlig næste morgen kyssede jeg Julie farvel og huskede hende på hun bare kunne ringe til mig eller købmanden hvis der var noget hun skulle have hjælp til. Hun kyssede mig kærligt og sagde hun nok skulle klare sig, og jeg ikke måtte behandle hende som et barn!
Jeg smilede og nikkede til hende. Da jeg kørte så jeg hende stå og vinke i bakspejlet i sin lille morgenkåbe, og ville næsten ønske jeg havde haft bedre tid til at vågne op med hende.
Steen så på sit Købmand buds computer der stod åben foran dem begge. Han var forundret over at Anders ikke havde opdaget de små kameraer buddet havde placeret i deres hus mens de var på weekend ophold.
Buddet havde forsikret ham om, at de aldrig ville opdage dem, med mindre de fik at vide der var nogen i deres hus. Købmanden havde set sit bud hænge nøglen til Anders og Julies hus på plads og konfronteret ham med det.
Jonas havde først benægtet og sagt den bare var faldet ned, men til sidst havde han indrømmet han havde benyttet sig af muligheden for at sætte kameraer op huset hos Anders og især Julie.
Steen var først klar til at rive hovedet af sit bud, men da Jonas viste ham billeder af Julie der klædte om til natkjole, begyndte han at kunne se perspektivet i Jonas ide. Nu så de Anders køre og Julie der kom ind i huset i sin lille natkjole.
Steen havde altid drømt om at se den smukke unge fru nøgen og nu fik han muligheden for det. De så begge Julie trække natkjolen af, og det gav et gib i dem begge da de så hendes store velformede nødder svinge frit.
De sad perfekt og strittede let opad. Hun havde pæne symmetriske brystvorter der strittede ud fra hendes patter og ligefrem tiggede om at blive suttet og bidt i. de sugede synet af den smukke unge fru ind da hun spadserede rundt i huset kun i en par meget små g-streng trusser. Det så ud til at hun var helt glat.
”Man kan få hende til alt mulig chef!” Købmanden så tvivlende på sit bud.
”Mig og et par venner fik hende til at invitere os ind og se hendes smarte nye kjole forleden, og hvis ikke hendes mand var kommet hjem, havde vi fået hende til at smide den. Hun bliver forvirret og spørger om hvad hun skal når hun ikke ved hvad der sker omkring hende.
Vi fik hende til at stå på bordet mens vi sad omkring det og kunne se op under hendes korte kjole. Hun var lige stået ned og skulle til at tage kjolen af da hendes mand trådte ind i huset. Vi nåede kun lige at forsvinde ud i haven.” Købmanden så tvivlende på Jonas. Hans bud plejede ikke at lyve så måske var det sandt?
Det ville være en mulighed han aldrig selv havde drømt om.
”Hvis Anette kan passe butikken alene kan vi tage over med varer til hende, så skal jeg vise dig det!” Steen overvejede Jonas’ forslag lidt og nikkede så. Det lød ikke så farligt. Han kunne altid sige han ikke vidste noget hvis der gik kuk i planen. Hans bad buddet putte et par kasser øl og lidt kage bag i varevognen og så stak han hovedet ud i butikken til den ældre dame der var ansat og fortalte han kørte ud med varer.
Købmanden og hans bud holdt ind foran huset hvor Julie var. De åbnede computeren igen og så at Julie stadigvæk gik rundt kun i trusser og købmanden slikkede sig om munden ved synet af den lækre unge kone.
Han kunne ikke huske han før havde set så indbydende en ung kvinde.
Jonas stod ud og samlede en kasse øl op. Købmanden tog så den anden, og sammen gik de op og ringede på. Det unge købmands bud blinkede til sin chef.
Steen var ved at gå bagover da Julie åbnede kun i sine små trusser. Her tæt på kunne han se igennem dem, og det blev helt tydelig at hun var glatbarberet. De lange bare ben var velformet og det lange blonde hår faldt i et blødt krøl ned over skulderne og ned midt på ryggen.
Det mest fantastiske var den unge kones velformede store patter der strittede som på en helt unge pige. Jens kunne ikke holde blikket fra dem, og mærkede hans gamle pig voksede sig hård.
”Vi har lovet Anders at sætte et par kasser øl ind til jer Julie!” Jonas smilede til den smukke frue og Julie trådte hurtigt tilbage så de to mænd kunne komme ind. Hun lukkede hoveddøren og fulgte efter dem ud i køkkenet og smilede sit uskyldige smil til dem begge da de stillede øllene midt på gulvet.
”Sæt dig bare på dem Julie, så finder Jens ud af resten.” Julie opfattede det som en besked og satte sig på de to ølkasser og så hen på købmanden der var blevet helt mundlam. Hun sad med let spredte ben, og brysterne gyngede let hver gang hun trak vejret.
Købmandens blik vandrede konstant fra hendes lækre patter til den indbydende kusse han fik et næsten helt uhindret blik til, når hun sad sådan på de to ølkasser.
”Åh. Jeg tror du har fået noget snavs fra kasserne på dine trusser Julie. Du må heller tage dem af og give dem til mig, så ordner jeg det.” Julie rejste sig og trak sine trusser af og gav dem til købmandens bud.
”Anders sagde at vi fik et kys som tak for hjælpen når vi leverede varerne til jer. Kan vi få det nu?” Jonas så med uskyldige øjne på Julie der stod helt nøgen foran dem, og smilede sødt. Uden at betænke sig gik hun hen til ham og pressede sine læber mod hans.
Jonas lod for første gang sine hænder glide ned på de faste runde baller og klemte dem mans han kyssede Julie med tungen. Han vidste de stod lige foran et af kameraerne han havde sat op i weekenden, så han ville kunne gense det hele så tit han ville.
”Hvor tager Anders på dig når i kysser Julie?” Jonas slap Julies læber .
”Han plejer at tage på mine bryster og nogen gange mellem mine ben.” Julie tænkte ikke på, at det var et spørgsmål man ikke stillede til andre, og svarede med sin mest uskyldige stemme uden at overveje hun ikke behøvede at svare på så intimt et spørgsmål fra en ung dreng.
”Sådan her?” Jonas greb med den ene hånd om Julies bryst og den anden gled ned mellem hendes ben, og da Julie sagde ja, kyssede han hende igen med tungen. Han nød at mærke hvor villigt den unge frue gengældte hans våde kys.
Det var det mest vilde han nogen sinde havde oplevet. Julie snoede sin tunge om hans. Han holdt hendes bløde fyldige læber presset mod sin egen. Den unge kones parfume pirrede hans lugtesans og han pressede den lækre krop hårde mod sin hænder og stoppede først da Julie begyndte at stønne mens de kyssede. Så sendte han hende hen til købmanden.
Jens’ pik havde ikke været så hård i flere år som den var da han greb Julies nøgne lækre krop og stak sin tunge i munden på hende. Han mærkede at Jonas’ allerede havde gjort hende våd mellem benene, og at brystvorterne var knaldhårde nu.
Han nød også duften af den unge kvindes krop og fornemmelsen af hendes nøgne hud. Hans hænder gled hen over den spændstige hun, og hans pik vippede i bukserne, når han tog på brysterne og den unge kvinde våde fisse.
“Vi skal lige tage lidt billeder hvis Anders vil se om du har det godt, hvis du stiller dig med armene om købmandens hals og løfter og bøjer dit ene ben bagud og ser lige ind i kameraet .”Jonas trak et dyrt kamera op fra den ene kasse med øl og rettede det mod Julie, som nu stod kun i sine høje stiletter ved siden af købmanden.
Han lagde først armen om livet på Julie, og efter de første par billeder kunne han ikke modstå fristelsen, og lod sin hånd glide ned og kramme Julies ene faste bryst.
Købmanden mærkede, hvordan hans tykke pik blev hårdere, end den havde været længe. Julie var uden sammenligning den smukkeste kvinde han havde rørt ved, og hun var åbenbart for naiv til at opfatte de brugte hende.
Hans hånd gled først ned og klemte Julies faste runde baller og så op ad den bløde hud på ryggen og fortsatte rundt, så han igen stod med Julies ene bryst i hånden.
Han greb med to fingre om den stive brystvorte og nulrede den blidt, mens han med den anden hånd klemte om sin pik gennem buksestoffet.
Jonas så at Julies udtryk i øjnene blev usikkert igen og gjorde tegn til sin chef om, at hun skulle slippe brystet.
“Kilder det i dine brystvorte Julie?” Jonas stemme var blød og forstående og Julie nikkede til ham.
Det er helt ok Julie. Det skal du ikke tage dig af. Prøv selv at tage fat i dem med to fingre på hver og så nulre dem, så bliver det meget bedre.”
Julie gjorde som Jonas sagde og faldt til ro da han smilte til hende og igen beroligede hende med at det hele var i orden.
Jonas tog flere billeder hvor Julie stod ved siden af købmanden, mens hun nu legede med sine store velformede bryster selv.
Købmanden havde igen en hånd på de lækre baller, mens han havde stukket sin anden hånd ned i sine bukser nu.
“Så tror jeg vi skal have noget koldt at drikke oven på at slæbe på ølkasserne Julie. Det bedste er at købmanden har taget din favorit kage med helt gratis, fordi du er så flink selv. Vi kan gå ud på terrassen og spise i din meget smukke have!”
Julie smilede stort over Jonas ros, og købmanden nikkede anerkendende til sit bud, der virkelig kunne kontrollere den smukke unge frue totalt.
“Købmand Hansen hjælper dig med kagen og lidt shots og en kold øl, mens jeg gør klar på terrassen, og Julie! Du behøver ikke at sige købmand Hansen til ham, det er nemmere hvis du bare siger Herre til os begge.
Julie nikkede energisk, mens hun smilede stort, da købmanden tog hende med ud i køkkenet. Hans smil var lige så stort, da han gik efter hende med udsyn til hendes vuggende røv. Det lange, krøllede lysblonde hår svingede let fra side til side, så han kunne se de store bryster tittede frem i siderne på ryggen.
Jonas satte som det første sit dyre kamera på et stativ, så det filmede terrassen. Så fjernede han alle stole, på nær to, og som det sidste klædte han sig lige så nøgen som Julie.
Jonas trak forhuden tilbage på sin stive pik, men måtte slippe den for ikke at komme. I stedet kørte han hånden gennem sit hår og tænkte på det forestående.
Han vidste Julie var naiv og nem, men han kunne ikke begribe hans chef var så dum som han tydeligvis var.
Han vidste godt, at Jonas var mindreårige og havde gjort en undtagelse med at ansætte ham som bud, fordi han var så stor af en fjortenårig at være.
Det var også en hjælp til Jonas, der kom fra svære kår. Han boede alene med sin far, der mest var kendt i byen for at drikke, og hjemmet var ofte fyldt med hans fars drukkammerater.
Alle troede Jonas var lige så halv dum som sin far, men det var langt fra sandheden. Jonas gjorde ikke indtryk på sine lærere, men det betød ikke, at Jonas ikke fulgte med. Han var så god om ikke bedre end alle andre, han ønskede bare ikke at tiltrække nogen opmærksomhed fra andre.
Han havde ikke den store seksuelle erfaring og har aldrig været i seng med en pige. Nogle af kammesjukkerne, hans far slæbte med hjem, inkluderede også hærgede kvinder. Adskillige af dem havde tilbudt sig til ham, men hvad troede de selv?
Det var ikke meget af det han lærte hjemme han kunne bruge til noget, men hans far lærte ham at bokse, hvilket nogle af de store drenge som troede han var et nemt offer lærte på den hårde måde
Et par drenge, der var for store at give sig i lag med, havde han fundet andre måder at ordne på.
Et par af dem havde haft lillesøster som Jonas havde fået til at smide tøjet for ham og drenge fra hans klasse, og det var bagefter blevet lækket hvem pigerne havde strippet for, men altid så det ikke virkede som om Jonas havde noget med det at gøre.
Han havde også haft et par af klassekammeraternes lillesøstre som legetøj, og fik dem til at give ham oralsex og spille hans pik af, og han vidste, at pigerne hviskede om hans store tykke pik.
Kun en af hans kammerater fra klasse havde tydelig sagt til Jonas at han skulle holde sig fra hans lillesøster. Desværre for Jonas var hun langt den smukkeste af dem. Hun var allerede begyndt at udvikle sig og så ældre ud en flere af pigerne i klasserne over. Hun havde også det mest vidunderlige smil og var alt i alt nok skolens pæneste pige.
Jonas havde for længe siden besluttet, at han ville være kærester med hende, men det måtte vente for nu.
Men nu sad han med smertende lænd på grund af hans stive pik og ventede på, at byens allersmukkeste frue ville komme nøgen ud, og resten af hans plan kunne sættes i værk.
Købmanden kom ud med 3 kold øl, en flaske shots og et fad med kage. Han stoppede op, da han så sit bud sidde nøgen på den ene af de to stole på terrassen.
Julie spærrede også øjne op ved synet af den nøgne dreng. Hun fik det flakkende blik i øjnene igen.
“Hvor er det en dejlig terrasse og have I har. Jeg håber ikke det gør noget at jeg får lidt sol på kroppen. Anders sagde at jeg sagtens kunne prøve det her. “
Jonas roste haven og Julies smag for at pynte terrassen og fik hende til igen at falde til ro.
“Er alt som du forventer?” Købmand bekræftede Jonas spørgsmål uden at tænke på at det kunne tolkes som om det var ham og ikke Jonas der havde fundet på det hele.
“Er det nu du også vil solbade chef?” Købmanden smed hurtigt sit tøj og satte sig på den anden stol.
Jonas vinkede Julie hen til sig og trak hendes tallerken med kage til sin egen.
Så skænkede han et stort shot til Julie og klappede på sit knæ.
“Sæt dig her Julie,” Den direkte ordre virke på Julie der kravlede nøgen op på drengens skød og pressede bagdelen ned mod hans stive pik.
“Drik dit shot Julie, så får du det dejlig afslappet.” Julie løftede sit glas og bundede alkoholen.
“Tak Herre.” Julie smilede til Jonas, og købmanden skænkede hende endnu et stort shot. Julie sad uroligt på Jonas’ pik. Hun var ikke helt sikker på, at alt var som det skulle være, men de var begge to søde og betænksomme over for hende.
Hun slappede betydelig mere af efter det andet shot, og det snurrede behageligt i kroppen, og Jonas hænder, der gled rundt på kroppen, føltes virkelig dejlig. Hun spredte sine lår, da den ene hånd gled ned og tilfældigt gned hen over hendes venusbjerg, og en finger blev trukket ned mellem hendes skamlæber.
Da hun lænede sig tilbage mod drengens brystkasse, greb hans frie hånd om det ene bryst og legede med hendes stive brystvorter så det kildede i hele kroppen.
“Sig tak til Herren og tøm glasset smukke tøs!” Julie adlød igen og kaldte Jens for Herre. Hun spekulerer på hvorfor drengen kaldte hende smukke tøs og ikke Julie som før, men hun syntes det lød sødt.
Hun sagde ikke noget, og hans hænder føltes også dejlige. Han tog alle de rigtige steder. Det føltes lige så dejligt som når Anders gjorde det, ja faktisk en del bedre nu hun mærkede efter.
Det blev sværere for Jonas at holde fokus. Han havde mest lyst til at smide Julie op på bordet og hamre sin pik op i hendes våde fisse, men det kunne ødelægge alt.
Jonas havde læst og studeret i lang tid, hvordan man tilfredsstiller kvinder, og han vidste, at jo længere tid han brugte på at pirre Julie, des mere liderlig og intens ville hans første knald blive.
Han begyndte at hviske ord i øret på Julie. Fortalte hvor dejlig og sød hun var. Så hvor lækker og fræk, og endelig hvor meget lyst de begge havde til hinanden.
Samtidig masserede han konstant Julies mest følsomme steder på og hørte hvordan hendes vejrtrækning blev tungere og tungere.
“Trænger du også til at mærke mig tøs? “ Jonas hviskede i Julies øre, og efterhånden svarede hun:
“Ja, Herre.”
Jonas blev ved at hviske og lege med Julie til hun stønnede højt, at hun drømte om at mærke hans unge pik i sin fisse.
Købmanden sad og så på de to andre mens han spillede pik. Han havde aldrig før set nogen tænde så meget op under en kvinde som Jonas gjorde nu.
Han var dybt benovet over, at drengen fik den voksne kvinde til at tigge om hans pik, og slikkede sig om munden, da Jonas løftede Julie op og lagde hende på bordet.
Han så at drengens pik var både stor og tyk, og gned hårdere på sin egen pik, da Jonas pressede den ubesværet ind mellem Julies våde skamlæber, og fortsatte til den var i bund.
Julie stønnede liderligt og slog benene om drengen for at presse hans pik endnu længere ind, hvis det var muligt.
Jonas havde aldrig oplevet noget så vild lækkert før. Det klemte og sugede om hans pik, og da han begyndte at bevæge sin pik spændte den smukke kvinde op i hele kroppen.
Jonas tog det som en opfordring til at gribe de strittende bryster og hamrede sin pik i bund i Julies sjaskvåde fisse.
Julie hylende af liderlighed og nød den tykke pik. Hun var aldrig før blevet taget så vildt og arbejdede sammen med drenge, til kroppen blev gennem rystet af en voldsom og intens orgasme. Julie trak drengens ansigt helt tæt på og kyssede ham med stor vildskab.
Julie knugede Jonas ind til sin krop, og følelsen af den unge smukke kone der så uforbeholdent pressede sin nøgne lækre kvindekrop mod hans var nok til hans pik sprøjtede en anselig portion varm sperm dybt oppe i hendes endnu malkende varme kusse.
Købmanden så til med et glødende blik. Der var det mest erotiske, han nogensinde havde oplevet, og hans pik sprøjtede ud på terrassefliserne, mens han stønnede af liderlighed, så Julie gav sig helt hen til knægten.
Der gik et stykke tid før nogen af dem rørte sig eller sagde noget. Den første var Jonas, der med et dyrisk blik i øjnene strøg Julies tykke blonde hår væk fra hendes ansigt og så hende i øjnene.
“Du er min liderlige tøs Julie, er du ikke?” Julie så det begær drengen havde efter hende og nikkede først til ham. Hun ville have mere nu.
“Jo Herre. Jeg er din liderlige tøs.” Hun pressede sit underliv mod drengens pik og nosser helt tabt for omverdenen.
“Tak chef. Det var en god ide.” Jonas pressede Julies ansigt ind til sin brystkasse, men han så på Jens.
“Det var så lidt.” Købmanden sad med sin pik i hånden. Der dryppede lidt sperm fra hans våde hånd ned på fliserne.
Det er jo mig der skal takke ham, jeg har aldrig set noget lignende tænkte han, men han så på den smukke unge hustru til en af byens rige mænd, hang hen over knægten som en billig tøs og samtidig underkaster sig drengens vilje.
“Jeg vil se dig gøre Herren der overlykkelig. Brug din tunge og din fisse. Vil du gøre det for mig tøs? Så får du lov at lege med min pik igen bagefter. “
Julie så på Jonas med et fortvivlet blik. Det var jo ham hun ville have, og Jonas læste hende som en åben bog.
“Først ham tøs. Ellers ved jeg ikke, om du vil elske at mærke min pik igen. Først ham! Din mund og din lækre fisse!”
Julie nikkede til sin unge elsker og rejste sig. Hun satte sig over på skødet af Jens og kyssede den ældre købmand krævende.
Jonas smilede, da han så sin sæd løbe ud af Julies kusse og dækkede Jens’ lår.
Han så hvilken effekt Julie havde på den voksne mand da hun rakte ned og greb han pik mens hun stak sine ene helt hårde brystvorte i munden på ham.
Hun tænkte ikke på Anders, men kun på at gøre Jonas glad. Lige nu var det alt, der betød noget for hende uanset hvad der skulle til.
De to voksne lavede et fint show for Jonas. Han var klar over, at det ikke var nær så intenst som det, han og Julie lige havde præsteret, men det var godt nok. Han ventede til købmanden havde fået lagt Julie på ryggen og kørte sin pik op i hendes våde kusse før han selv rejste sig.
Hans pik stod lige ud i luften da han stillede sig ud for de to voksne, der lå og kyssede, mens købmanden bankede sin pik op i Julies kusse. Langsomt førte han sin pik tæt på deres munde og kaldte på sin tøs.
Julie så den lækre pik og åbnede sin mund endnu mere og Jonas skubbede den ind mellem købmandens og Julies læber og krydsede fingre. Det her kunne ende galt, men tilsyneladende fandt købmanden det også dejligt perverst.
Det var første gang han havde haft en anden mands pik, eller i det her tilfælde en drengs pik i nærheden af sin mund, men det passede lige som til den ting de havde gang i. selvfølgelig skulle det være perverst når de misbrugte en ung smuk fru som nu. Så han blev ved med at sno sin tunge om Julies og nu også pikken der var mellem dem, mens han stødte endnu hårdere i Julies fisse og mærkede hvordan den unge kvindes fisse malkede hans pik voldsomt helt tydelig liderlig over hvad er skete med hendes krop.
Der gik kun et øjeblik, før han begyndte at sprøjte sin sperm op i Julie, og Jonas så det. Det var nok til at han også sprøjtede sin sperm ud i munden på de to voksne, der grådigt suttede og slikkede på hans store pik mens de kyssede hinanden. Lige før han pik var helt tømt, trak han pikke ud mellem deres læber, så det sidste sprøjt kom i ansigtet på de 2 voksne.
Jonas aede Julie på kinden, mens begge voksne genvandt vejret. Han var klar over at det for dem havde været lige så intenst som han selv havde haft det med Julie første gang han fik lov at kneppe en kvinde rigtigt.
”Du gør mig så lykkelig, min liderlige tøs.” Jonas bøjede sig ned og hviskede Julie i øret, mens han blidt trak i det fyldige blonde hår for at vise han bestemte nu. Var det dejligt for dig?” Julie drejede sig så hun kunne se drengen i øjnene. Hun strålede af lykke over den ros, han gav hende og nikkede til ham.
”Det er så dejligt Herre.” Der var ikke nogen tegn på forestilles i den unge kones blik. Det var ret og skær begær og underkastelse, og Jonas rakte frem og tørrede sit sperm af hendes kind og stak den i munden på Julie og hun suttede den ivrigt ren.
”Kys så Herren og sig tak fordi han gjorde det så godt for dig tøs!” Julie greb fat i købmandens ansigt og kyssede ham grådigt.
”Tak Herre. Det var vidunderligt!” Jens smilte til både Julie og Jonas. Det var den fedeste oplevelse han nogensinde havde haft og han kunne ikke vente med at opleve alt hans unge købmands bud ville finde på med den unge lækre frue.
”Det kan være en ide at du tager på arbejde igen chef. Jeg må heller blive og sørge for alt er i orden med min tøs.” Købmanden rystede på hovedet, men Jonas nikkede.
”Tøs kan du hente mig et glas koldt vand. Jeg er blevet helt tør i halsen af at se hvor dygtig og smuk du er!” Julie sprang op og smilede stort til Joans. Hun løb næsten ud i køkkenet, og både Jonas og Jens så efter hendes smukke vuggende røv da hun forsvandt.
”Vi er nød til at give hende en pause nu, hvis vi skal kunne bruge hende igen. Kan du ikke se hun er ved at knække?” Jonas så på sin chef. Han vidste godt at Julie ikke ville nægte dem noget og ikke knækkede så længe han roste hende, men han ville have hende for sig selv et stykke tid, så kunne købmanden komme igen senere.
”Tror du?” Købmanden så hen på døren Julie var forsvundet ud af. Han stolede nu så meget på Jonas, så han lyttede til hvad han sagde.
”Ja helt sikker chef. Vi kan aftale jeg jeg plejer hende og roser hende de næste par timer så hun igen er helt tryg. Så ringer jeg så vi kan aftale hvordan du kan kneppe hende igen. Aftale?” Jonas rakte hånden frem og Jens tog den og nikkede.
Synet af Julie der kom med vand til Jonas var ikke mindre betagende end da hun forsvandt ud i køkkenet, og de sugede begge indtrykket til sig. Julie kyssede Købmanden farvel da Jonas sagde hun skulle, og sammen lukkede de ham ud af huset.
”Jeg skal lige ringe lidt tøs, men fordi du har været så dygtig må du gerne tage min pik mellem dine flotte bryster og spille den af. Du kan sutte på den lige så meget du vil tøs!” Julie følte det som en belønning da hun faldt på knæ foran den unge dreng og med hænderne klemte sammen om hans pik. Hun begyndte at gnide sine bryster op og ned på hans tykke store pik, og snart lænede hun sig frem og kyssede den grådigt.
Jonas ringede til den af sine klassekammerater, der havde den smukkeste lillesøster. Han havde altid sørget for at Jonas ikke lavede noget med hende og var altid meget beskyttende over for hende. Nu skulle det ændres.
”Hej Mads, laver du noget lige nu?
”Er du ikke på job?”
”Har du din smukke lillesøster hjemme lige nu?”
”Du kan godt glemme det Jonas. Jeg vil ikke se dig i nærheden af hende!”
”Jeg har ellers et godt tilbud til dig, hvor du ikke bare giver hende til mig, men får noget bedre i stedet for!”
”Jeg kan ikke forestille mig hvad det skulle være?
”Det var synd vi måtte løbe i fredags. Hvad nu hvis jeg siger at det ikke sker i dag, uanset hvad du ønsker der skal ske?”
”Har du? Jeg mener hvordan?” Der var pludselig en meget mere interesseret tone i Mads’ stemme nu.
”Det er lige meget hvordan. Hun er alene hjemme til i morgen, og har sine læber begravet om min pik lige nu. Har du lyst til at komme?”
”Ja for satan.”
”Du tager din lillesøster med og fortæller hende hun skal være min kæreste!”
”Du er sød ved hende og passer på hende så, aftale?”
”Hun bliver min kæreste og jeg gør med hende hvad jeg har lyst til, og du accepterer alt jeg gør uden at blande dig fremover. Om så jeg lader et helt fodboldhold kneppe hende, er det min sag ikke din!” Der blev helt stille i telefonen og Jonas spekulerede på om han havde spillet for højt spil.
Julie sugede på hans pik så han sprøjtede og stønnede højt i telefonen. Til sin overraskelse svarede Mads ham.
”Ok men så må jeg også gøre med hende frue hvad jeg vil?”
”Aftale. Skynd jer. Forbered din lillesøster på at hun skal være kæreste med mig fra i dag af.” Jonas smilede for sig selv. Han havde lige fået fingrene i skolens mest lækre lille pige. Han havde set Mads mor, og var sikker på, at lillesøsteren ville vokse sig stor og smuk, og at han kunne tjene en formue på hendes lækre krop.
Jonas brugte den næste time med at bearbejde Julie. Hun var helt forgabt i Jonas, der konstant roste hende og fortalte hvor stolt hun gjorde både Anders og ham. Han gav hende flere orgasme i løbet af den time, der gik før det ringede på døren. Han så ud af vinduet for at være sikker. Der stod Mads med sin lillesøster Ann i den mest lækre kjole, der med alt tydelighed fremhævede hendes pæne bryster og flotte figur.
”Kom tøs. Du skal hilse på min næste kæreste og hendes storebror. Husk at gøre alt han siger, så bliver jeg glad!” Jonas kunne se at Julies ansigtsudtryk ændrede sig, da han sagde nye kæreste.
”Jeg kan jo ikke få dig. Du er jo så heldig at have Anders, så jeg må nøjes med at være kæreste med pigen der ude, men det er dig jeg elsker og vil gøre alt for. Hun er bare den folk skal tro er min kæreste så de ikke finder på alt muligt om os to. Det forstår du godt ikke? Anders ville blive ked af det så. Han er Ok med os to, men det er ikke noget han vil have vi taler om nogensinde. Det ved du jo!” Julie nikkede og lyste lidt op.
Da Jonas trak hendes smukke ansigt tæt på sit og kyssede hende igen, mærkede han at brystvorten på det bryst han krammede blev stenhård igen og han rakte ned og mærkede at Julie igen var våd og liderlig. Igen ringede det på døren.
”Gå ud og luk dem ind husk at neje og smile til dem begge.” Julie ilede ud og åbnede døren. Jonas var ved at grine da han så sin skolekammerats ansigt da den nøgne smukke frue åbnede døren for dem.
”Kom inde for. Det er dejligt I kunne komme.” Julie nejede og smilte til de to unge mennesker. Lillesøsteren stirrede på den nøgne kvinde med våben mund, mens hendes storebror havde et helt andet blik i øjnene. Jonas havde med vilje ikke fortalt Mads om de kameraer der var sat op i hele huset.
Mads var ikke målløs som sin lillesøster Ann, han blik vandrede rundt på den lækre frue han havde stående nøgen foran sig, og han smil blev endnu bredere da Jonas lagde sin arm om den gifte kvindes nøgne krop og klemte den ene bryst med den anden hånd.
”Det er Mads og hans lillesøster Ann, det er Julie. Julie er min tøs ikke også?” Jonas klemte Julies bryst og nulrede på hendes stive brystvorte.
”Jo Herre jeg er din tøs.” Julie så beundrende på Jonas og smilede indbydende til Mads og hans søster som Jonas havde forlangt af hende.
”Hvis du tager dig godt af den unge Herre, så taler jeg lige lidt med min kæreste imens. Hvorfor tager du ham ikke med ud på terrassens, og hjælper ham af med tøjet. Hvis hans pik er stiv må du gerne lege med den. Spørg ham om hvad han vil og så gør det tøs!” Julie nikkede ivrigt til Jonas, glad for at han fortalte hende hvad hun skulle. Jonas ventede til de forsvandt ud på terrassen før han vendte sig mod Ann.
”Har din storebror fortalt dig at du skal være min kæreste fremover luder?” Jonas trak Ann tæt på sig, ved at gribe fat i hendes lange lyse hår. Hun prøvede at gribe hans hånd, men Jonas bad hende holde hænderne ned langs siden.
”Hvor mange drenge har du spredt ben for din lille luder?” Ann rystede vildt på hovedet. Hun lød angst da hun forklarede at hun aldrig havde rørt eller set en tissemand før.
”Så er det på tide.” Jonas pressede sin læber mod Anns og kyssede hende brutalt. Han nød endelig at kunne komme i lag med den smukke unge tøs.
”Du har vel set Mads’ pik. Jeg tør væde med du har luret på han. Har du set den luder?”
”Jo men det er min bror. Jeg har set ham hjemme.”
”Så du ligger om natten og leger med din fisse mens du tænker på din storebrors pik. Du er en beskidt so!” Ann rystede vildt på hovedet, og bedyrede at den slag gjorde hun altså ikke.
Det må vi finde ud af. Tag din kjole af så jeg kan se dig ordentlig, du vil gerne vise din nye kæreste at du er en billig tøs og gør alt han forlanger af dig ikke sandt?” Anns øjne var fyldte med tårer da hun trak sin kjole over hovedet og stod kun i trusser foran Jonas. Han sugede indtrykket til sig. Hun var allerede pænt udviklet med et par flotte patter der pegede lige op i luften. Hun havde en lille hvid undertrøje på som Jonas beslutte hun kunne beholde på indtil videre.
De små trusser var også hvide og havde blomster på sig, og Joans kommanderede Ann til at smide , han tig dem og kylede dem over i hjørnet.
”Jeg vil aldrig se dig gå i den slag mere. Enten har du en g-streng på eller også går du uden trusser, så mig og mine venner kan tage på dine baller når vi vil. Jonas samlede Anns telefon op fra kjolen og rakte den til hende.
”Træk din undertrøje lidt op så jeg kan se din fisse og det ene bryst og tag en selfie.” Den skræmte unge pige gjorde nu hvad Jonas forlangte, og han fik hende så til at sende til ham. Han skrev selv teksten til billedet først.
Vil du ikke være min kæreste Jonas? Jeg gør alt du ikke kan få de andre piger piger til. Det gør mig så liderlig! Jonas nikkede tilfreds og rakte Ann telefonen tilbage så hun selv kunne sende billedet.
”Tror du ikke mine venner og drengene i din klasse vil syntes om at du også sender den til dem luder?” Ann tiggede og bad Jonas om ikke at tvinge hende til at sende det billede til andre.
”Så sut min pik af din billige lille luder. Vis mig at du elsker din nye kæreste højt.” Ann faldt på knæ foran Jonas og trak han boksershorts ned. Hun gispede af frygt da han så hans store fede pik svinge foran sit ansigt. Hun havde aldrig før været så tæt på en drengs pik, og Jonases hørte lagt fra til de mindste. Det store runde Pikhoved så truende ud og hun syntes det lugtede grimt.
”Kom i gang. Lad mig mærke hvad du kan. Kys den og slik på den og tag den så i munden luder.”
Jonas havde fået flere fede udløsninger af Julie, mens hans pik stod igen ved udsigten til at Ann skulle sutte pik for første gang. Hun var ikke specielt god, men han vidste hun bare skulle trænes så kom det.
Han lænede sig tilbage den den unge pige først kyssede hans pik på skaftet. Han greb i hendes tykke lyse hår og styrede hende op så hun kunne kysse ham på spidsen. Han stønnede da hun forsigtig begyndte at slikke rundt om pikhovedet.
Han fandt sin telefon frem og filmede hvordan Ann slikkede pik for første gang. Da han syntes hun havde slikket nok bad han hende se op på telefonen og tage hans pik ind i munden mens hun gjorde det. Ann så skræmt ud, og blikket tændte Jonas på en ny måde.
”Få den så ind i munden, ellers viser jeg filmen til alle på skolen!” Ann rystede vildt på hovedet og åbnede sin mund. Så bøjede hun sig frem og tog den store pik i munden og lukkede sine læber sammen om den.
”Dygtig min lille luder. Så sutter du blidt og bruger din tunge, mens du hele tiden forsøger at få mere af min pik ind i din lille suttemund. Jeg kan ikke vente til du kan sluge min pik helt ned i halsen som en luder!” Ann fik tårer i øjnene. Hun havde ikke den fjerneste lyst til at prøve om den store fede pik kunne komme helt ned i sin hals. Hun ville helt sikkert blive kvalt, så lige anstrengte hun sig bare med at sutte på den og håbede, at hvis hun gjorde det godt, ville Jonas være tilfreds med det.
”Træk din undertrøje op så jeg kan se dine luderpatter.” Ann trak hurtigt sin undertrøje op så hun viste patterne frem for Jonas. Alt hvad der kunne få den store dreng til at komme var bedre end det modsatte. Hun bad til at det snart var overstået. Hun havde set billeder af piger der suttede deres kæresters pik, og hun genkaldte sig et der havde set frækt ud fordi pigen tog på sit bryst.
Nu gjorde hun så det samme, og Jonas stønnede da han så Ann lege med sit bryst mens hun suttede hans pik. Han var overbevist om at det var fordi hun nu var blevet tændt, og smilede tilfreds. Ikke at det betød noget for ham om hun var liderlig lige nu, men det ville være en god start og nemmer og få hende til alt hvis hun selv tændte på det.
Ann mærkede at Jonases pik begyndte at bevæge sig i munden på hende og at han pressede den mod hende. Hun ville trække sig tilbage, men Jonas greb om hendes baghoved og stønnede højt, da han skød en anselig portion sperm ind i munde på Ann.
Ann kæmpede for at komme fri, men Jonas var for stærk, så hun var nød til at sluge alt spermen der kom. Da det endelig stoppede holdt Jonas hendes hoved fast og lod hende sidde med pikken i munden indtil den blev slap.
”Nu sutter du, og slikker på min pik mens du langsomt trækker den ud af din mund som en god lille tøs. Sørg for at gribe den med din hånd og slik den så helt ren. Hvis jeg ser noget sperm på min krop, viser jeg det lille filmklip med dig der sutter pik for første gang til alle på skolen forstået tøs?”
Ann nikkede og gjorde som han sagde. Hun slikkede pikke selv om hun syntes det var ulækkert og bagefter slikkede hun sperm fra Jonases nosser og omkring pikken. Da hun ikke kunne se mere nogen steder løftede hun hovedet og så med tårer i øjnene op på Jonas.
Jonas hev hendes undertrøje helt af hende så hun stod nøgen. Så rejste han sig og greb hendes hånd og trak hende med ind i Anders og Julies soveværelse. Allerede før de nåede ind kunne de høre lyden af Julie og Mads der bollede der inde.
Jonas satte sig i en stol hvor han kunne se sin klassekammerat og Julie ligge og kneppe. Julie havde slået sine ben omkring Mads og pressede hans pik i bund hevr gang, og den unge knægt kørte sin pik ind og ud i et voldsomt tempo. Jonas trak Ann hen så hun stod med ryggen til ham og så lige på sin storebror og den voksne kvinde.
”Bliv ved at se på dem, og bøj der forover så dine hænder hviler på gulvet. Hold dine ben strakte og lidt spredte.” Da Ann stod som han ønskede det trak han hende baglænd så hendes fisse var lige over hans pik. Han kunne se Ann havde pæne store skamlæber og den mest fantastiske lille stramme røv, og hans pik begyndte at rejse sig igen. Da den var helt stiv, rettede han Ann til så hendes skamlæber gned mod spidsen af hans pikhoved.
”Vug frem og tilbage tøs!” Jonas hviskede til Ann, der begyndte at gnide hen over hans pik med sine skamlæber. Jonas nød nu det show Julie lavede med Mads. Han var helt klar over at Mads allerede måtte være kommet en gang, for lige nu kneppede han bare som en gal med Julie uden tanke for andet.
Jonas greb fat i Anns hår og trak det op mod sig, så Ann var nødt til at løfte hovedet og se på sin storebror kneppe Julie. Jonas nød det i fulde drag. Ikke kun at se på de to der dyrkede sex, men også at se ned på Ann foran ham. Han kunne nu se hendes skamlæber havde åbnet sig en smule så de virkelig holdt hans stive pik fast mellem dem, men også Ann lækre patter der gyngede hver gang hun gled frem og tilbage.
Julie havde nu fået mads ned og ligge og besteg ham. Hun smilede glad til Jonas, da hun så han holdt øje med hende, og hendes øjne strålede da Jonas sendte hende et fingerkys, og hun spredte sine skamlæber med den ene hånd og gled ned over Mads’ stiv pik.
Jonas mærkede hvordan hans pikhoved blev meget vådt nu, og da han så ned kunne han se at Anns skamlæber var svulmet op og at den unge pige var blevet sjask våd i fissen af at gnide sig mod hans stive pik. Han slap hendes hår og lod hende om selv at styre hvor meget hun ville presse sig mod pikken, og han mærkede hun øgede trukket en smule, for at sikre sig pikken ikke gled væk.
Jonas gjorde ikke noget indtil Julie og Mads var færdige og lå afslappet i Anders og Julies dobbeltseng. Først der trak han Ann op og stå. Han nærkede at det fik hans pik til at glide et lille stykke længer ind mellem Anns skamlæber og han nød fornemmelsen et øjeblik før han trak sin stive pik væk. Den glinsede af deres fælles safter nu.
Han hev Ann der nu stønnede op og stå. Han drejede hende rundt så hun havde front mod ham.
”Du blev rigtig liderlig af at gnubbe din fisse mod min pik tøs?” Ann rystede helt vildt på hovedet, men Jonas rakte ned og kørte sin ene finger op mellem hendes skamlæber og sluttede af med at gnide på hendes stive kilder. Så holdt han sin våde finger op foran hendes ansigt.
”Hvad er det her så? Du er i virkeligheden en liderlig lille luder. Du ved det bare ikke endnu!” Da Ann blev ved med at ryste på hovedet grinede Jonas til hende . Han rejste dig og greb fat i Anns hår, og førte hende med hen til sengen. Han pressede hendes ansigt ned ved siden af Mads’ pik så hun kunne se den helt tæt på. Den var ikke nær så stor som Jonas og den lå slapt og sølet ind i Julies saft og Mads’ egen sperm.
Jonas kunne se på Ann at hun var både skræmt og meget usikker. Hun havde rigtig svært ved at forstå hvorfor hendes kusse pludselig var våd og hvorfra den kildrende fornemmelse hun havde følt kom fra, når hun slet ikke var sådan en pige.
”Gør den ren tøs” Jonas hviskede igen i øret på Ann, og hun så skræmt op på ham. Han nikkede til hende og forsigtig bøjede pigen sig frem og slikkede på sin storebrors pik. Først da hun havde taget den helt ind i munden slap Jonas hende. Mads stønnede da han mærkede en mund betjene hans pik og lagde sig afslappet tilbage.
Jonas gik op til Julie og aede hende over håret.
”Du er så dygtig. Ingen er bedre end dig tøs. Du gør både mig og Anders så stolte. Her sut min pik som belønning!” Julie stålede som en sol da hun bøjede sig frem og uden videre tog Jonases fedtede pik i munde og slikkede på den stive pik.
Jonas smilede for sig selv. Han vidste at tre kameraer filmede direkte på sengen, og han fik en god optagelse af de to piger der nu slikkede pikkene rene på ham og Mads. Han var især glad for at han fik optagelsen med Mads der fik slikket sin pik ren af sin lillesøster. Det var hans garanti for at Mads ikke fremover blandede sig, uanset hvilke perverse ting han fik Ann til at gøre.
Julie suttede i løbe af ganske kort tid Jonas helt tom, og da Ann var færdig med at slikke sin storebrors pik og krop ren, fik Jonas ham til at stå ud af sengen så de to piger lå der alenen.
!Julie du er så dygtig. Kan du vise Ann hvordan man slikke hinanden. Læg jer i en 69’er g lad os se jer få en stor dejlig orgasme sammen.” Mads så overrasket på Jonas. Det var aldrig faldet ham ind at få piger til at gøre sådan noget. Egentlig ville han gerne stoppe sin lillesøster i at gøre sådan noget, men han havde jo lovet Jonas ikke at blande sig, og han måtte indrømme at han lillesøster virkelig så lækker ud, og Julie var helt fantastisk.
Jonas sendte ham ud efter to kolde øl, og lidt efter sad begge drengene og drak øl, mens de så på det mest liderlige pigesex de kunne drømme om. Begge pigerne havde fat så de kunne sprede hinandens skamlæber og slikkede ivrigt fissen på hinanden.
”Jeg tror du skal gå ud i haven og sidde lidt. Du kan drikke øllen færdig der ude. Jeg har tænkt mig at kneppe din lillesøster og hun kommer nok til at hyle lidt, og jeg er ikke sikker på du kan lade være at blande dig.” Mads forsikrede Jonas om at han under ingen omstændigheder ville blande sig i noget, bare han måtte se på.”
”Ok. Så kan du sørge for at hun laver noget der fjerne opmærksomheden lidt. Hvis du stiller dig foran Ann og propper din pik i munden på hende, så kan hun holde om dine baller, mens jeg tager hende bagfra.” Enden på det hele blev, at Mads fik sin søster til at sidde på knæ og tage sin pik i munden. Hun holdt fast med begge sine slanke fingre i hans baller, mens han kørte pikke ind i munden på hende.
Jonas satte sig bag Ann med Julie ved sin side. Han kyssede Julie krævende mens hun førte hans pik op til den unge pige kusse der nu var våd igen oven på Julies tunge, og et gik faktisk bedre end forventet med at få pikke presset lidt ind i hullet.
Jonas nød at mærke den stramme kusse om sin store pik. Han greb fat om hovedet på Julie og kyssede hende passioneret og den unge frue gengældte han vildskab. Hun legede med hans tunge nosser og aede hans baller mens han langsomt pressede mere og mere pik ind i Anns jomfruelige fisse.
Da han endelig var i bund holdt han pikke der et stykke tid og lod den unge pige vænne sig til at være fyldt ud, før han langsomt begyndte at kneppe hende. Han havde sin hånd ned mellem hendes ben og gned på hendes kilder mens hun blev bollet for første gang.
Ann begyndte langsomt at stønne omkring sin brors pik, der var begravet i hendes mund. Hun bevægede sit underliv i små cirkler, inden hun blev så våd, at hun kunne trække sin kusse frem og tilbage for at møde Jonas stød med pikken i den snævre fisse.
Jonas snoede sin tunge om Julies mens han begærligt stønnede i munden på heden. Den voksne kvinde gengældt han brutale kys med lige så stor iver, mens hendes hænder kæregnede ham endnu voldsommer på røv og nosser, så Jonas nu bankede isn pik op i den unge piges våde kusse.
Han lænede sig tilbage med åben mund da han sprøjtede sin sperm op i fissen på Ann. Han løftede sin hånd og slog hende hårdt på røvballen mens han tømte sin pik. Så greb han hårdt fat i Julies hår og trak hendes mund hen til sin og skilte læberne med sin tunge,
mads stod med et selvtilfreds smil på læberne og sin slappe pik hængende ned foran sin søster mund. Hans sperm løb ned af hendes hage og dryppede ned på hendes ene hånd. Jonas slap Liens læber,
”Slik den lille luder ren tøs. Behold min sperm i munden så min nye kærest kan smage det.” Julie smilede da hun placerede sig bag Ann og slikkede hende mellem benene. Hun tøvede ikke med at suge alt spermen ud af den unge pige, og da Ann var helt rent kravlede Julie hen foran hende og kyssede hende krævende.
”Vil du også have et kys Mads, så du kan mærke lidt på Julie?” mads så med glød i øjnene på den smukke lyshårede frue og nikkede til mig.
”Julie du må gerne kysse drengen, han er lidt ked af at han ikke har fået et rigtig dejligt dybt kys i dag.” Julie smilte lykkelig over at de unge drenge begge ville kysse hende, og pressede sine læber mod Mads’. Jonas smilte overlegent. Det var liderligt at han lige havde kneppet Mads’ lækre lillesøster, og fået Julie til at slikke hendes fisse ren for sperm, og nu stod hans kammerat og kyssede hende dybt.
Jonas hev Ann op i håret så hun sad foran hans slappe pik. Af sig selv tog hun den i munden og suttede den ren, mens Jonas havde sin telefon fremme og filmede hende gøre det.
”Var det lækkert at sutte din storebrors pik af Ann?” Ann slap pikken og svarede at det ikke var så slemt inden hun genoptog rengøringen af Jonas lår og nosser. Da hun var færdig skulle hun sidde med hænderne bag hovedet mens Jonas filmede hende fra alle vinkler.
”Du er min kæreste nu, og hvad gør mine kærester?” Jonas zoomede ind på Anns ansigt og bryster mens hun svarede ham.
”Alt. Alt hvad du siger Jonas.” Jonas nikkede tilfreds, og kaldte så på Julie der slap Mads og skyndte sig hen til ham.
”Vil du ikke nok bade Ann for mig. Sørg for at hun er meget ren mellem benene, og så kan hun gøre det samme for dig tøs!” Julie nikkede og smilte stort da hun trak den unge pige med ud i badet.
Jonas talte lidt med Mads og forklarede at Julies mand kom om lidt, så han var nød til at gå så ikke det så alt for mistænkeligt ud.
”Jeg følger Ann hjem om lidt. Hun er trods alt min kæreste nu!” Mads trak opgivende på skulderen og klædte sig på, inden han smutte ud af døren.
Så ringede Jonas til købmanden og spurgte om han gad hente ham og Julie nu. Han hørte også om købmanden var den eneste i butikken eller om Anette den ældre dame stadig var der.
Købmanden forklarede at han var alene, men godt lige kunne smutte da der sad tre af de faste ude på lagret, og en af dem godt kunne passe butikken imens. Jonas sagde han ville gøre Julie klar os så kunne hun komme med ud på lageret og hilse på de mænd hendes mand kendte så godt! Købmanden grinede og lagde på.
Jonas trak en lille pose med kløpulver op af lommen og dryssede en lille smule i Julies BH og trusser. Han forklarede Julie at de snart ville blive hentet af købmanden og hun skulle med ned og hente lidt varer og at hun ville få tøj på inden de skulle køre.
Julie stod i badet sammen med Ann der var sæbet helt ind. Julie gned endnu på den unge piges fisse for at gøre den helt rent og Jonas smilte da han så sin nye kæreste stod lænet op af fliserne og skød sit underliv frem mod Julies hånd. Den unge pige stønnede tungt.
Jonas kunne ikke modstå fristelsen, så han trak sin telefon frem og filmede de to nøgne piger, mens han bad Julie om at kysse Ann igen, og bruge sin frie hånd til at nive i Anns stive brystvorter.
Der gik kun et øjeblik før Ann fik en voldsom orgasme og Julie måtte holde den unge pige oppe mens hun så bekymret på Jonas.
”Det er helt i orden tøs. Du gjorde det perfekt. Giv hende endnu et kys og så kan du skylle hendes fisse, så kan Ann kysse dig mellem benene som tak. Begge pigerne gjorde bare hvad Jonas sagde, og hans pik blev hård da han så den unge pige stikke sit hoved ned til kvindens fisse og slikke den blidt.
Pigerne tørrede så hinandens kroppe og begge to kyssede Jonas og sagde tak da de var færdige lige i tide til at købmanden bankede på døren.
”Ann du kan lige åbne døren for min ven. Du behøver ikke noget tøj på. Du kan lige så godt vænne dig til at fremmede askla se dig nøgen fremover!” Ann så bare ned i gulvet og nikkede. Så gik hun ud og åbnede døren og gispede da hun så den gamle købmand stå der ude.
Han var lige så overrasket over at se den smukke unge unge pige stå foran sig. Han vidste udmærket hvem hun var og hvem hendes familie var. Han havde altid stirret når Anns smukke mor handlede hos ham, og han sugede indtrykket af den smukke unge pige ind.
Han kunne ikke modstå fristelsen men lod sin hånd glide ned over Anns krop da han trådte ind og hun lukkede døren bag dem. Hun stivnede da den gamle mands hånd gled ned og krammede hendes små faste baller. Hun gjorde heller ikke noget da hånden fortsatte helt ned og op mellem hendes ben og en finger gled ind mellem hendes våde skamlæber.
”Så chef. Det er min kæreste.” Købmanden trak hånden til sig som var han ramt af lynet, og Jonas smilede over hans chefs reaktion.
”Ann. Giv min chef et velkomst kys, så han kan tage på dine bryster og husk at takke ham for opmærksomheden bagefter.” Den unge pige drejede rundt og strakte sig op på tærerne så hun kunne kysse den gamle købmand. Samtidig tog han på hendes pige patter, og smilte da Ann bagefter sagde tak.
”Tag jeres tøj på piger så kan vi køre. Jeg har lagt tøj frem til dig tøs!” Jonas så på Julie der smilede glad over at Jonas tog sig af hende. Allerede i bilen på vej hen til købmandsbutikken begyndte Julie at sidde uroligt.
”Hvad er der tøs?” Jonas lagde sin arm om Julies skulder og trak hende tættere på. Han så på hende med et bekymret blik, selv om han til fulde vidste hvad Julies problem var.
”Det klør herre.” Julie viste med hænderne Jonas at hendes bryster og fisse kløede.
”Så må du klø lidt tilbage tøs. Nu skal jeg hjælpe.” Jonas stak sin hånd ned i trusserne på Julie og kløede på hendes fisse, og hun spredte villigt benene, mens hun selv kløede på sine store velformede bryster.
Da de alle 4 trådte ind på lagret i købmandsbutikken, var Julie stadigvæk travlt optaget med at klø på sine bryster og sin fisse, og de tre gamle mænd stirrede liderligt på den smukke unge frue der stod foran dem og legede med sine meste intime steder. Jonas var klar over at den unge frue ville tænde de gamle mænd, når hun så åbenlyst legede med sin lækre krop.
Jonas bemærkede, at de også sendte Ann skjulte blikke, velvidende hvem hun var datter af og søster til. Større var byen ikke. Deres hovedinteresse var dog Julie der æltede sine flotte store bryster med den ene hånd og kløede sig mellem benene med den anden.
”Min tøs syntes det klør så I må da gerne hjælpe hende med at klø lidt.” Jonas skubbe Julie hen til de tre mænd, der straks tog imod tilbuddet, og Jonas smilede da Julie med glæde lod de tre mænd hjælpe sig. Den hånd hun havde i sine trusser blev erstattet af to af mændenes hænder.
Købmanden skottede meget til Ann, og Jonas vendte hende så hun stod med front mod ham. Så trak han op i hendes bluse og viste sin chef den unge piges lækre strittende patter. Købmanden slikkede sig om munden mens Ann var helt rød i hovedet. Det blev ikke mindre rødt da Jonas trak hendes nederdel op og afslørede hendes trusser.
”Træk dine trusser ned så alle mændene kan se din fisse. Ikke genert. Husk købmanden allerede har set dig nøgen skat!” Ann trak selv sine trusser ned så de 4 mænd kunne studere hendes unge fisse. De tre der havde gang i Julie smilede liderligt, mens de ragede på den unge frue krop og fik lov at se en ung pige vise sig frem.
”Sæt dig på knæ foran den flinke købmand Ann, så kan du øve lidt mere i at sutte pik.” Ann satte sig på sine knæ med trusserne ned om anklerne og sine patter fremme. Købmanden knappede sin bukser op og hans tykke knortede pik vippede ud foran munden på Ann.
Uden at sige noget, lænede Ann sig frem og tog den i munden, og købmanden stønnede af liderlighed over at den unge meget smukke pige suttede hans pik nu.
De tre mænd havde fået trukket alt tøjet ad Julie. Hun lænede sig op af den ene mens hun stønnede af liderlighed. Jonas fandt igen sin telefon frem og filmede havd der skete på lagret og sørgede for at få rigtig mange optagelser med købmanden og den unge pige.
Jonas stoppede først forestillingen da købmanden havde skudt en ladning sperm ned i halsen på Ann. På det tidspunkt var Julie også nøgen og lå hen over en sæk med kaffe og spredte ben så mændene kunne tage på hende over alt. Selv om mændene protesterede hjalp Jonas Julie i tøjet.
Ann fik besked på at kysse mændene farvel, og med sine trusser nede om anklerne og patterne fremme vraltede hun hen og kyssede de tre gamle mænd på kinden. Selvfølgelig benyttede de alle tre chancen for at beføle Anns krop. Jonas smilede da han filmede dem gøre det.
Da de tre mænd gik fik pigerne besked på at ordne deres tøs. Ann fik en stykke lakrids af købmanden inden han kørte hende hjem på vejen over for at aflevere Julie. Jonas fulgte med ind hos Julie og Anders.
Han brugte lidt tid på at se Julie bade, inden han fik hende til at onanere oppe i sengen mens han filmede hende. Så brugte han tid på at overbevise den unge naive kone om, at hun ikke skulle fortælle sin mand noget om hvad der var sket i dag.
”Anders ved godt at jeg har passet på dig tøs, men han vil ikke vide det. På den måde er det mest spændende for ham når han ser de film jeg har lavet. Så kan du love mig du aldrig fortæller Anders noget, så han ikke bliver ked af det?”
Julie syntes det lød fornuftigt og lovede ikke at sige noget til sin mand, men bare fortælle ham at hun havde været hjemme alene hele dagen. Jonas blev hos Julie til hun havde talt i telefon med Anders om aftenen. Så fik han Julie til at give et blowjob og gjorde alt hvad hun kunne for at trække det så længe som muligt.
Hun nød at mærke den store tykke pik i munden, og tog mere og mere af den ind i munde, og Joans så beundrende på den unge kvinde da han mærkede hun fik den lidt ned i sin hals. Han ville ikke selv pressede den i bund, men lod Julie om at styrer hvor meget af hans pik hun slugte. At hun ikke kunne tage den helt første gang betød ikke så meget. Det ville komme med tiden.
”Han var klar over at han ville få rigelig med muligheder for at bruge Julie som hans private luder, når hendes mand rejste så meget som han gjorde, og han så frem til det!
Hun skulle hjælpe ham med at skaffe piger hos hans venner i lighed med Ann som Mads velvilligt havde overdraget til ham. Hvis han kunne få alle til at gøre som Mads, ville han desuden få en klemme på alle sine venner som kunne hjælpe ham fremover.
Han aede Julie kærligt på kinden han hun havde slugt hans ladning af sperm og hun slikkede sig om munden da hun så forelsket op på den unge mand der var så sød ved hende og desuden havde verdens lækreste pik!
Historien fortsætter under reklamen
Hun syntes det var spændende hun nu havde en hemmelighed med Jonas, og så lige så meget frem til hans besøg fremover som den unge drenge gjorde, og var nu ikke mere så bekymret over at Anders så tit var på forretningsrejser.









Læserne siger: