- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Badekåben åbnede sig
Hun forsøgte at glide ned over mig, men kunne ikke komme over pikhovedet. Jeg tog et fast greb om hendes hofter

Forfatter: Elsker sex
Dette skete da jeg var 68 år. Til dem der ikke før, har stiftet bekendtskab med mine noveller, vil jeg kort fortælle lidt om mig selv. Jeg hedder Lasse er 72 år. Jeg bor nord for Aalborg. Jeg er helt glat på hele kroppen. Jeg har en lang slank pik på 23 cm. i stiv tilstand og 17 cm. i slap. Har altid fået at vide at min pik er perfekt til analsex.
Jeg bor i et alment boligbyggeri tæt på en folkeskole, så jeg ser mange dejlige unge mennesker næsten hver dag. Jeg bor i en lejlighed på 1. sal helt ude mod en vej. Jeg er godt lukket inde bag store træer, dog ikke så store, at de skygger for solen. Der er dog lige et hul, hvor man kan se op til min altan fra det modsatte fortov. Jeg elsker min altan og tilbringer mange timer derude. Kun en lejlighed kan se ned til min altan, men han er næsten aldrig hjemme. Han sejler flere måneder af gangen. Lå tit og solede mig helt nøgen.
Der var blevet sommer og der var 14 dage til skolernes sommerferie, hvilket var lidt øv, men så måtte jeg jo nyde dem på stranden, eller andre steder de dejlige unge mennesker. Sad på altanen og nød min morgenkaffe kun iført min badekåbe. Ville hente et krus mere. Da jeg rejste mig strækkede jeg mig og badekåben åbnede sig. Da jeg havde strukket mig og ville lukke den, fik jeg øjenkontakt med den sødeste pige, som stod på det modsatte fortov og kiggede op på mig. Hun havde helt sikkert set min pik. Hun fik travlt og skyndte sig videre. Det var ikke så godt, måske hun sladrede og jeg ville blive sigtet for blotteri.
Pigen havde jeg mødt før, når jeg luftede min søns hund. Havde også haft hende i tankerne, når jeg spillede pik, hun var lige min yndlingstype. Kort lyst hår, meget solbrændt og et par meget små bryster.
Dagen efter da jeg luftede hund, kom hun gående mod os. Hej sagde jeg. Hej sagde hun og blev helt rød i ansigtet. Hun skyndte sig videre. Dagen efter sad jeg på en bænk, da hun igen kom gående. Jeg kaldte på hende og hun kom over. Det der skete den anden morgen var altså et uheld, det må du virkelig undskylde. Det er okay, fniste hun. Hunden (Alfred) var glad for hende og lagde hovedet i hendes skød, mens hun kælede for ham. Jeg præsenterede mig og hun præsenterede sig som Mille. Jeg håber ikke at du siger det til nogen Mille, det var virkelig et uheld. Tihi fniste hun. Bare rolig Lasse jeg siger ikke noget. Da hun rejste sig og begyndte at gå, drejede hun grinende hovedet og sagde, den er godt nok stor, mens hun pegede på mit skridt. Pyha, godt hun ikke havde fortalt det til nogen.
Dagen efter, hvor det var blevet torsdag, satsede jeg igen på, at hun havde fri kl. 13 og luftede hund derefter. Denne gang kom hun trækkende med en pigecykel. Har du ikke lært at cykle, grinte jeg fra bænken. Jo, men den er flad Lasse! Er du blind, grinte hun. Den var blevet piftet, for ventilen var væk. har du travlt Mille? Næh. Skal jeg fikse den? Gider du? Ja da. Kom vi går hen til min søn og fikser det. Jeg trak cyklen og hun gik med Alfred. Alfred var godt træt af den lange tur og lagde sig i skyggen. Vi gik ud i garagen, hvor jeg efter et kvarters tid, endelig fandt en ventil. Mille snakkede uafbrudt, hun var rigtig sød og sjov.
Har du tid til en sodavand? Det havde hun. Vi satte os på terrassen med to colaer. Hvorfor sagde du i går, at den var stor din lille frækkert? Hun rødmede. Den er større end min fars, fniste hun. Har du set den? Ja sommetider når han går fra badet og til soveværelset. Du har måske også set nogle drenges? Jeg blinkede til hende. Stadig rød i hovedet svarede hun fnisende, nej da. Sådan en smuk pige, må da have en kæreste? Næh. Hvordan kan det være? Drengene på skolen er så klamme og barnlige. Så snakkede vi ikke mere om det.
Spurgte hvad hun ellers lavede? Hun gik til spejder og det syntes hun var fedt. Far er også glad for det, for han har scoret min spejderleder, grinte hun. Hun fortalte at de var ved at lave et nyt spejderhus, hvilket jeg godt havde læst om. De skulle til at sælge lodder til et lotteri, hvor mange lokale firmaer havde sponsereret fine præmier bla. en ipad. Så kunne de forhåbentlig få nogle fede møbler. Så var det nok sådan en der gik i mit kvarter igår, sagde jeg. Var det en rødhåret dreng? Jeps. Købte du nogle? Nej han havde nok været inde i min opgang, da jeg kom hjem. Måske jeg kommer forbi lørdag, når jeg skal ud og sælge. Det må du rigtig gerne Mille.
Har din far scoret din spejderleder? Ja Mia, hun er skide sød, så det er helt fint, grinede hun. Hun sov hos far i nat for første gang. Hold kæft hun larmer, grinte hun. Jeg så spørgende på hende. Hun råbte og skreg da de bollede. De troede jeg var faldet i søvn. Åååhhh Lars..Jaaahhh Lars..Knep mig med din dejlige pik Lars, sagde hun og skraldgrinede. Der var gang i den. Ja mon ikke grinte hun. Du blev måske helt våd i trussen Mille? Hvad mener du? Ikke noget. Hvor gammel er du egentlig? Hvad tror du? 14 år. Fylder 12 år i næste uge, grinede hun. Hvorfor gættede du på 14 Lasse. Fordi du har da et par gode lille bryster og en god røv. Tihi, jeg bliver 12 år på onsdag. Da hun hoppede op på cyklen, spurgte hun grinende, viser du pik i morgen tidlig Lasse? Vil du gerne, at jeg gør det? Måske grinede hun.
Den eftermiddag så jeg hende ikke. Tænkte på hende konstant. Hun var så lækker og en rigtig lille fræk pige, som jeg helt bestemt ville mere med. Den aften sad jeg og spillede pik til hendes profilbillede på fb.
Næste morgen sad jeg igen kun iført badekåbe på altanen. Hun skulle helt bestemt have lov at se min pik, hvis hun gerne ville. Fik rejsning bare ved tanken. Åbnede badekåben og sad og gned på den. Der var en der fløjtede og kort efter kom Mille til syne på det modsatte fortov. Hun stoppede og kiggede op. Jeg rejste mig og lod badekåben falde. Mine 23 cm. stod lige ud i luften. Denne gang havde Mille ikke travlt. Hun satte sig på knæ og lod som om, at hun bandt hendes snørebånd. Hendes blik var hele tiden rettet mod mig. Jeg begyndte at spille pik. Kunne se at hun smilede. Hørte nogen der kom gående. Mille sendte mig et fingerkys og gik. Jeg fik hurtigt sat mig ned. Heller ikke denne eftermiddag, så jeg hende. Bare ikke jeg var gået for vidt.
Det var blevet lørdag og jeg sov lidt længere. Snuppede et bad mens kaffen løb igennem. Satte mig på altanen, igen kun iført badekåbe. Hej Lasse var der en der råbte. Der stod Mille iført blå spejder jakke, tørklæde og en kort blå nederdel. Hej Mille. Kort efter ringede det på døren. Vil du købe nogle lodder, smilede hun. Kom ind Mille. Er du ikke tidligt på den? Folk sover længere i weekenden. Jo det er jeg, men jeg vidste du var oppe, grinte hun. Sæt dig ud på altanen. Vil du have juice eller sodavand. Appelsinjuice hvis du har det Lasse. Hvad koster de? 10 kr. stykket. Det var billigt. Jeg stak hende 100 kr. Hvor mange kan jeg så få for den. 10 kom det prompte, tror du jeg er helt dum, grinte hun.
Blev du vækket igen, da du var gået til ro? Ja og igen larmede hun, grinte hun. Sikke de kan, grinte jeg. Ja det må du nok sige, grinede hun. Denne gang listede jeg hen til deres dør. De havde sgu ikke engang lukket den, den stod på klem. Så du noget? Hun sad og hoppede oven på fars pik og bagefter lagde hun sig på knæ og albuer og far bollede hende. De skreg begge to og en masse hvidt noget sprøjtede ud af fars pik. Hvad er det for noget Lasse? Det er sperm. Det de lavede, føltes så dejligt for dem begge, at de helt sikkert har fået en orgasme. Mia sagde det var det skønneste hun havde prøvet i hendes liv, fniste hun.
Blev du våd i trussen. Hvad mener du med det? Du spurgte også den anden dag. Blev din tissekone fugtig? Hun blev rød i hovedet. Gik du ind i din seng og kælede for din tissekone? Hun var knaldrød i hovedet og hviskede, måske.
Hvad er det for nogle mærker du har på jakken? Der sad 6 stk. Hun rejste sig og stillede sig foran mig og pegede på hver enkelt og forklarede. Synes du de er flotte Lasse? Vildt flotte Mille, især det der månen og teltet. Jeg satte fingeren på det. Min tommelfinger kørte op og ned mod hendes brystvorte, som med det samme blev hård.
Hun hoppede op i mit skød og satte sig med ryggen mod mit bryst. Heldigvis stod pikken sten hård op af min mave. Jeg lagde armene omkring hende og lod en finger cirkle om begge hendes brydtvorter. Det er dejligt hviskede hun. Hvorfor stod din pik lige ud i luften igår Lasse? Fordi jeg tænkte på dig min lille skat. Du er så sød og smuk. Jeg tænker på dig hele tiden. Er det din store tissemand jeg kan mærke mod min ryg. Ja du har gjort den stiv igen min skat. Knappede hendes jakke op og krammede hende små bryster. Ååhh det er dejligt hviskede hun.
Jeg lod den ene hånd glide ned på hendes lår. Kærtegnede det på indersiden, inden jeg lod hånden glide op til hendes lille revne. Lod den blidt glide op og ned uden på hendes trusser. Hun stønnede og spredte benene mere, mens hun hviskede det er dejligt Lasse og ja jeg kælede for min tissekone igår og det var så dejligt. Kom min lille skat. Jeg tog hende med ind i soveværelset, hvor jeg tog tøjet af hende og smed badekåben.
Jeg lagde hende blidt på sengen. Kyssede hende og skilte hendes læber med min tunge. Snart tungekyssede vi, mens min finger var ved hendes revne. Kærtegnede hendes små skamlæber, mens mine tunge fandt hendes små stive brystvorter. Min finger fandt hendes lille klit. Nåede næsten ikke at berøre den inden hun fik en lille orgasme. Ååååååhhhhhhhhh sukkede hun gispende. Jeg gled ned til hendes våde lille mis og begyndte at slikke hende. Hun gispede og stønnede. Jeg pressede forsigtigt min langefinger op i hende, mens min tunge intenst bearbejdede hendes klit. Begyndte stille at fingerkneppe hende. JAAAHHH..JJAAAAHHHHHH..JJJAAAAHHHHHHH råbte hun næsten hulkende. Hendes lille krop stod i en bue, da hun kom i en meget intens orgasme. Fuck..fuck..fuck stønnede hun. Satte mig på knæ og spillede på min pik, som var sten hård. Den er så flot, smilede hun. Da hendes ene lille hånd tog om mine nosser, sprøjtede jeg ud over hende.
Lagde mig op og satte pikken mod hendes læber. Slik på den min skat. Smag min dejlige sperm. Hun slikkede lystigt og suttede også på den. Da vi lå og kælede sagde hun pludselig, Mia har helt ret det er sgu fantastisk, smilede hun. Tror du nok din store tissemand kan komme op i min tissekone Lasse. Ja hvis vi er forsigtige og bruger noget der hedder glidecreme, så kan det godt lade sig gøre. Vil du gerne det? Gør det ondt. Nok en lille smule, men hvis du slapper af, så bliver det helt vidunderligt. Vi fik os vasket og hun smuttede afsted.
Næste morgen ringede det igen på døren ca. kl. 09. Det var igen Mille. Hej Lasse sagde hun og smuttede ind. Nu skal du høre! Rolig Mille. Sæt dig ud på altanen, så kommer jeg med juice og kaffe. Smuttede også lige i soveværelset og lagde tuben med glidecreme i lommen på badekåben.
Jeg solgte alle lodderne igår Lasse. Det var sørme flot Mille. Ja jeg fik 100 mere af Mia og jeg har kun 20 tilbage. Idag prøver jeg dem der ikke åbnede igår, så får jeg nok udsolgt igen. Du er bare dygtig min skat! Jeg rejste mig og hentede 200 kr., satte mig igen på stolen. Viftede med seddelen og sagde, hvis jeg køber de sidste min skat, skal vi så hygge os istedet for. Hendes øjne strålede da hun kom over og kyssede mig. Det skal vi Lasse. Hendes hånd trak i bæltet og badekåben løsnede sig. Hun smuttede ud af nederdelen og trusserne og smed jakken og satte sig helt nøgen på knæ mellem mine ben, mens jeg fik armene fri. Hun tog omkring min halvstive og slikkede på pikhovedet. Hun gned og suttede på den det bedste hun kunne og snart stod den helt stiv. Hun kravlede op til mig og vi tungekyssede. Min finger fandt hendes revne, som var meget fugtig. Stik den op Lasse, hviskede hun. Jeg pressede den op. Hun begyndte med det samme at bevæge hendes lille stramme fisse op og ned. Hun fik to fingre op og fortsatte med at kneppe dem. Pludselig klemte hendes arme om min hals og hun pressede hendes bryster mod mit ansigt. Hendes krop sitrede og hun fik orgasme.
Da hun havde siddet lidt og slappet af, fik jeg glidecremen op af lommen. Hun sad og gnubbede hendes lille revne og klit mod min stive pik. Fik hende til at lette måsen lidt så jeg kunne få to fingre op igen, denne gang med glidecreme. Snart var det tre fingre. Hun beklagede sig ikke, tværtimod var hun liderlig som aldrig før.
Jeg vil mærke din pik Lasse. Det var første gang hun havde sagt pik. Vil du have min stive pik op i din liderlige fisse skat? Ja nu Lasse!. Hun tungekyssede mig og jeg smurte pikken godt ind.
Fik hende til at kravle længere op og satte pikhovedet mod hendes lille hul. Hun forsøgte at glide ned over mig, men kunne ikke komme over pikhovedet. Jeg tog et fast greb om hendes hofter og pressede det op. Aaavvvv udbrød hun og et par tårer gled ned af hendes kinder. Så min skat, det var det værste. Trak hende ind mod mig og krammede hende ind til mig. Hold dig helt i ro skat, så holder det snart op med at gøre ondt. Vi sad sådan i 3-4 minutter. Min langefinger begyndte at kærtegne hendes stjerne. Hun stønnede højlydt og gled længere ned. Da jeg ca. var halvt oppe sagde jeg, at hun skulle begynde at køre op og ned. Det gjorde hun og samtidig fik hun min finger op i hendes lille stramme røvhul. Fuck det er godt stønnede hun højlydt. Inden hun vidste af det, var hun helt nede over mig, som det nu kunne lade sig gøre i denne stilling. Hun satte farten op og fik den skønneste orgasme.
Rejste mig og stadig med pikken oppe i hende gik jeg ind i stuen. Smækkede altandøren efter mig, da jeg vidste det ville blive højlydt. Lagde hende på spisebordet. Jeg lod hånden glide ned af hendes mave. Jeg kunne mærke min egen pik udenpå, det var vanvittigt! Aldrig havde jeg mærket sådaen en stram lille fisse! Tog armene under hendes ben og et fast greb i lårene. Pressede nu pikken helt i bund. Hun skreg af liderlighed, da jeg begyndte at kneppe hende og det samme gjorde jeg. Jeg kneppede hende hårdere og hårdere og snart skreg jeg den vildeste orgasme ud. Da jeg pumpede min sperm op i hende skreg hun endnu højere. Det så ud som spasmer for gennem hendes krop og hun skreg og skreg.
Historien fortsætter under reklamen
Godt der kun var den gamle stokdøve fru Hansen hjemme i opgangen.






Stian Hansen
30/08/2025 kl 9:30
Mer! Fortsett!
Præsten
30/08/2025 kl 1:29
Fantastisk liderlig historie. Når jeg læser den, føler jeg Milles stramme fisse på min pik.
SWO
30/08/2025 kl 8:45 - som svar på Præsten
Det samme her. Kunne være fedt at høre, om de går på toilettet sammen.