Anna, Pigen fra Netto 2/3

Jeg kommer ind på soveværelset og der ligger Anna på alle fire, mens hendes lillebror sidder bag hende, nøgen


Forfatter: Dreamweaver

Læs første afsnit

Med lillebror

Jeg kommer ind på soveværelset og der ligger Anna på alle fire med den lille bagdel stukket bagud, nøgen, mens hendes lillebror Per sidder bag hende, også nøgen, og boller hende bagfra med sin lille pik, som er på størrelse med en lillefinger. Han har fat i hendes hofter og kigger intenst ned på hendes ryg og hår der svinger frem og tilbage, mens han banker sit underliv mod Anna’s røv så der kommer små klaskelyde. Anna drejer hoved og kigger på mig. ”Per ville så gerne prøve at bolle, så jeg lod ham gøre det” sagde hun og smiler. Per kigger også op på mig men fortsætter koncentreret med at kneppe Anna bagfra. ”Jamen han skal da også have lidt nydelse” siger jeg mens jeg begynder at tage mit tøj af. Min pik er stenhård og står stor og stiv ud i luften af at se de to dejlige børn ligge der og bolle.

Jeg sætter mig ned ved siden af Anna så mit ansigt er ved hendes lille røv og min pik ved hendes hoved. Anna dykker ned under mig og får fat i pikken med munden og sutter på den, det er hun efterhånden blevet rigtig godt til og jeg nyder hendes lille mund på min pik med den lille tunge der spiller på pikhovedet mens det er inde i hendes mund.

Per’s lille pik ryger ud af Anna’s lille fisse. Den er våd af hendes safter og står stiv og strittende ud i luften. Inden han får den stukket ind i hende igen har jeg trukket ham lidt til siden så pikken eller det er jo nærmest kun en tissemand når den ikke er større, er ud for min mund. Jeg tage fat i hans små baller og trækker ham ind mod mig og tager ham i munden, hele den lille tissemand som ikke engang når kan være i min mund sammen med de små nosser, og sutter på den. Det er en sjov fornemmelse med sådan en lille pik i munden og jeg lader tungen sno sig rund om den og suger og sutter på den. Den smager af Anna’s friske fissesaft. Per nyder det og sætter hænderne på mit hoved og knepper min mund med små hurtige stød. Det er sgu ret sjovt.

Jeg skubber ham væk igen og han skynder sig at sætte sig hen bag Anna igen og stikker sin lille pik op i hendes lille stramme kusse og knepper videre i hende. Anna sutter stadigvæk på min pik. Per skifter mellem at kneppe Anna’s fisse bagfra og min mund i et stykke tid, inden han får udløsning i min mund og knækker sammen. Der kommer ingen sæd, det er han for ung til, men det ser ud til at han får en rigtig orgasme.

Jeg rejser mig og bytter plads med Per, så Anna kan få min store pik banket op i den lille snævre fisse mens jeg holder fast i hendes hofter og klasker underlivet mod hendes små baller mens jeg knepper hendes lille snævre fisse hårdt. Anna jamrer sig og siger ”Ja, mere, giv mig hele din store pik i min lille fisse, knep mig hårdt” og har sat hoved helt ned i sengen og ligger med drejet ansigt og lukkede øjne. Jeg trækker pikken ud af hende og den glinser af alle hendes safter, trækker Per hen foran mig og presser pikken ind i hans mund. Han kan kun få halvdelen af min store pik i munden og den er spændt helt. Jeg tager fat i hans hoved og boller ham stille og roligt og nyder at se hans lille fine ansigt med min pik i munden.

Jeg skifter tilbage til Anna og får pikken op i hende igen og knepper hende godt og grundt mens jeg holder fast i hendes små baller. Pikken trækker hendes fisse med de små skamlæber med ud når jeg trække mig tilbage og de forsvinder helt op i hende når jeg støder pikken op i hende igen. Anna kommer og hendes lille stramme fisse bliver endnu strammere og klemmer dejligt pulserende om min pik. Og nu kan jeg næsten ikke holde til mere, så da Anna’s orgasme stiller af, trækker jeg mig ud af hende og hun lægger sig ned på maven i sengen.

Jeg tager fat i Per’s hoved igen og stikker pikken ind i hans mund og får ham til at sutte mens han holder hård fast om skaftet med begge sine små hænder. Årh det er godt og jeg kan mærke hvordan min sperm hober sig op og opbygger et stort tryk, og så kommer jeg og skyder en stor stråle varm sperm direkte ned i Per’s hals mens jeg holder fat i hans hoved og stønner højt.

Per får helt tårer i øjnene da han ikke er vant til at få sin hals fyldt op med var m sæd, men han skynder sig at sluge det får den næste store ladning kommer. Jeg sprøjter nok en 4-5 ladninger ind i hans mund og hals inden jeg er helt tilfredsstillet og trækker pikke ud af hans mund. Per tørrer sig om munden mens han kigger overvældet på min pik.
Historien fortsætter under reklamen

”go dreng” siger jeg til ham og han smiler glad. ”Så fik du prøvet sex, kneppe, sutte pik og slikke fisse, var det godt?” spørger jeg. Per nikker ivrigt tilbage.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. Einstein

    27/10/2024 kl 7:32

    Fantastiskt bra 🍆💧💧💧

    9+
  2. Anonym

    27/10/2024 kl 5:58

    Spent på fortsettelsen

    8+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *