Cyberpunksex Del 2

Nat tog mod til sig og gik ind og meldte sig til hundemonstergangbang to timer
de vidste de var nød til at prøve det og Nat var den der mest kunne li hunde

Læs del 1

Ally og Nat vågnede og vidste med det samme at noget var galt. deres tøj var meget tungere end det havde været før. det føltes faktisk som om det var lavet af metal.
nat følte et øjeblik hun ikke kunne ånde så stramt og fast var fornemmelsen.
de kæmpede sig op af sengen men det var en kraftkamp og da de endelig stod op kunne de mærke at skoene også var helt stive de kunne begge kun gå med små skridt frem.

Ally mente de hellere måtte prøve at komme afsted hurtigst muligt mod den næste portal, da hun vidste den var på den anden side af byen.
de kæmpede sig gennem byen og kom ud på den anden side der var stadig et par timer til de kunne risikere at blive angrebet af de vilde væsner igen.
men ingen af dem havde tænkt på hvor svært det ville være at komme frem med stivt tøj i kuperet terræn.

De kunne se portalen da de hørte lyden af de vilde væsner igen.
der var ingen chance for at flygte inden de nåede at gå et skridt til var de omringet af ti glinsende væsner.
begge blev skubbet ned på jorden og mærkede hvor dan deres tøj blev gjort levende igen de blev placerede i hundestilling og alle væsner brugte dem en efter en resten af natten de mærkede begge hvordan de blev brugt i begge huller og fyldt ud til smertegrænsen igen og igen. det værste var at de kunne se portalen et par meter længere fremme. næste morgen forsvandt væsnerne men de efterlod sig store mænger væske der formede sig omkring bergge kvinder så de nu var dækket af metal over hele kroppen. og ved solens først stråler stivnede deres nye tøj fuldstændigt, de kunne se på portalen længere fremme men ikke røre sig.
de kunne ikke kommunikere da begge var dækket og fyldt op i munden kun øjnene og næsen og håret var stadig frit.

om aftenen skete det samme igen denne gang kom der flere væsner de var 20 der hele natten brugte Nat og Ally det var brutalt og hårdt og uden nåde gennemborede de de to hjælpeløse kvinder.
om morgenen da de blev efterladt igen nået de begge at flytte sig lidt tættere på portalen.
men der gik alligevel en uge før de nåede frem til portalen og hver eneste aften var der nu 50 der brugte dem.
Den sidste aften var så hård at de begge besvimede og næsten ikke fik skubbbet sig det sidste stykke men Ally fik kastet sig frem og hev Nat med sig.
Så snart de var inde i portalen forsvandt tøjet og de var nøgne igen begge to.
de gik lidt frem og en ny verden dukkede op.
de stod i et stort rum og to kvinder stod og ventede på dem med kapper og tøj lå på et bord.
Ally vidste med det samme hvor de var, en verden hun havde skabt og ikke fået slettet.
Et kort øjeblik tænkte hun at de nok hellere skulle være blevet i den anden verden.
begge blev iklædt stramtsidende korset og høje hæle med 15 cm hæle og sorte kapper så blev de bragt til næste rum hvor en kvinde stod parat ved et bord.
Nat blev spændt fast med hænderne og benene ud til siderne og Ally blev placeret i en stol ved siden af og spændt fast.
Nat kiggede på Ally for at få et fingerpeg om hvad der nu skulle ske, men Ally kiggede væk.
Kvinden kiggede på Nat og spurgte “hvem er du “
Nat vidste ikke hvad hun skulle svare hun tøvede og sagde “det ved jeg ikke “.
Kvinden rejste sig op og to andre kvinder kom ind de havde begge tykke piske. uden at tøve begynde de at piske Nat fra top til tå – hårde slag der fik Nat til at skrige af smerte de stoppede først da Nat besvimede.
Da nat vågnedede igen sad kvinden igen der og spurgte “hvem der du “
Nat ville meget gerne videre så hun tænkte på hvad hun skulle sige “jeg er Ally”s kæreste “sagde hun.
Kvinden forlod rummet og de to kvinder med piske kom tilbage og fortsatte med at piske Nat endnu engang til hun besvimede.
Nat vidste hun ikke kunne klare en 3 gang pisk.
kvinden spurgte igen “hvem er du “
Nat kiggede på kvinden og sagde “jeg vil være Ally”s slavinde som hun kan bruge som hun har lyst til resten af livet! “det sidste skreg Nat ud.
Kvinden gik igen og de to kvinder kom tilbage, Nat klynkede men de to kvinder befriede hende bare fra bordet og Ally fra stolen.
Ally kiggede ikke på Nat de gik sammen ind i næste rum hvor der var endnu en portal.
Ally kyssede Nat længe på munden og Nat kyssede hende tilbage, de stod længe og holdt om hinanden.
“Du havde lavet den verden til mig havde du ikke Ally “spurgte nat.
Ally tøvede med at svare så smilte hun til Nat “lidt “så gik de begge igennem portalen.

de næste de så var lyskegler der pegede direkte mod dem.
og en stemme der sagde “velkommen til spillet “.
Ally og Nat så sig omkring de var i et stort rum med en masse spil alle dem der spillede var iklædt det ene mere fantasifulde kostume efter det andet af latex og gummi og andre matrialer.
Ally og Nat blev vist hen til indgangen hvor man kunne registrere sig som spiller.
Nat hviskede til Ally “hvordan kommer vi videre herfra “.
Ally hviskede tilbage “vi spiller og vinder ti spil “.
Nat nåede lige at tænke at det lød da let da de blev taget i begge hænder og ført om bag ved montren og ind i et andet rum.
to kvinder stod parate og bad dem om at iklæde sig det tøj de fik udleveret, da de jo var vip medlemmer.
Nat tænkte det lød sejt men hun kom hurtigt på andre tanker.
begge piger fik 25cm høje hæle med balletsnuder på.
et korset der blev strammet så de næsten ikke kunne trække vejret og udenpå et latextop og kort nederdel fuldendte deres outfit.
Nat gik med museskridt i de nye sko og mumlede til Ally at vip normalt da betød bedre behandling.
Ally der gik i samme langsomme tempo hviskede tilbage at det jo netop var det der var morsomt. folk fik vip behandling bare ikke på den måde de troede det betød.
“hvordan skal vi vinde ti spil med det her på “spurgte Nat
Ally tøvede med at svare så grinede hun “langsomt megt langsomt “
Nat kunne ikke lade være med at grine med.
de fandt jo nok en løsning inderst inde tænkte hun måske det næste sted er værre så hellere tage den med ro.
I næste øjeblik kom en tjenestepige hen til dem og gav dem et kort og sagde tilykke.
Ally læste kortet der stod
tillykke i er udtaget til de ti hårdeste prøvelser i spillet med kærligste hilsner Barthos.
Ally kiggede på Nat og lod hende læse kortet.
Nat stønnede “great en del af Barthos er i spillet, det skal nok gøre det nemmere at komme videre “. Ally og Nat kiggede på hinanden med bekymring mens de med museskridt gik hen mod det første spil.
det lignede poker det ser da nemt ud tænkte Nat.
der sad 4 mænd ved bordet og Nat og Ally satte sig ned tjenestepigen gik væk med ordene velkommen til det første spil.Allly mærkede hendes ben blev låst fast under bordet let spredte og stolen fik pludselig en anden form der trængte noget op i Ally”s huller og fyldte hende ud.
en let vibreren begyndte at mærkes i Ally”s indre hun kiggede over på Nat det samme var sket for hende.
hvordan skulle de koncentrere sig om at spille kort når de hele tiden blev tilfredstillet af disse stole.
kortene blev delt og spillet gik igang nu var Ally og Nat ikke så sikre på det ville gå godt i det her spil.


Ally og Nat fik kæmpet sig igennem pokerspillet uden at tabe så meget af deres penge.
men deres kusser var så gennemrystede af orgasmer at de næsten ikke kunne stå på benene
de havde begge under 10000 kr på sig nu og de vidste at de ikke kunne slippe væk før de have tjent det dobbelte hver især og inden de havde deltaget i ti spil
ellers startede de forfra med nye titusind og Ally vidste det kunne vare en evighed at slippe fri hun havde jo selv lavet spillet men ikke regnet med selv at sidde fast i det.

Det næste spil de kom til så nemt ud, men Ally var bekymret over hun ikke kunne huske at havde lavet det.

Nat overtalte hende til at de skulle deltage
det kostede 1000 kr
og de skulle kæmpe mod to andre kvinder
de blev bundet fast i siddende stilling over for hinanden
Nat og Ally overfor de to kvinder de ikke kendte
begge kvinder så godt ud og havde store bryster og piercede skamlæber.
spillet begyndte
Nat og Ally blev trykket tilbage i liggende stilling og mærkede nu de to kvinder respektivt slikke dem ihærdigt
det var rart og både Nat og Ally kom næsten af de begærlige tunger.
inden det gik op for dem at så havde de tabt hvis de kom.
de kiggede længe på hinanden og prøvede at holde deres orgasme tilbage men de to kvinder slikkede så godt at Ally og Nat begge måtte bukke under
de måtte begge betale de 1000 kr de havde nu begge kun 8000 kr tilbage
de kunne begge ikke forstå hvorfor de var kommet så hurtigt men der var ikke noget at gøre ved det.

De så en bod der så interesant ud da de kom nærmere
så de at man her kunne få penge for at ofre hinandens frihed i en periode, de tænkte begge at det så let ud og snakkede med kvinden der stod i boden.
hun fortalte at det foregik på den måde at en af dem hele tiden skulle opholde sig her i det afgrænsede område mens den anden kunne gå rundt for sig selv.
så længe der var en af dem her, tjente man 1000 kr i timen.
Nat gik med til at starte og gik gennem døren og ikke direkte ind i rummet hun skulle være i, hun blev klædt på med 30 cm høje hæle og et stramtsiddende korset og så snart hun kom ind i rummet kunne hun se Ally på den anden side af glasset vinke.

Fire mænd kom ind og spændte hende fast i hundestilling med stålremme og inden Nat kunne nå at reagere blev rummet fyldt op med mænd der hurtigt og brutalt gik igang med at kneppe hende.
Ally stod og så på og tænkte, fuck de var blevet snydt endnu engang.
hun gik hen for at få Nat ud men fik at vide hun skulle læse skiltet på skiltet stod med småt ”alle deltagende par skal minimum være i rummet 24 timer ikke ligeligt fordelt”.
Ally læste og sagde bare shit.
hun forstod de kunne betale sig fra de 8 timer da de havde 8000 men de 16 timer var de nød til at tage de ville så tjene 16000 men tabe de 8000 medmindre de blev der alle 24 timer.
Ally gik væk hun kunne se at Nat allerede var gennemkneppet og hun havde kun været der 10 minutter
Ally gik hen til et andet spil
det mindede hende om noget
hun kunne huske dette spil
man skulle løbe hurtigt med stiletter
hun meldte sig og skulle til næste gang.
hun fik 30 cm stiletter på og besked på at der var 3 mulige hastigheder man skulle klare til 1000, 3000 og 5000.
Ally tog de 5000 og fik at vide hun nu skulle løbe en km på under 10 minutter .
tiden startede og Ally løb så godt hun kunne i stiletterne
da hun kom i mål var hun lige et par sekunder for langsom
hun blev tilbudt kvit eller dobbelt og tog imod tilbuddet
inden hun fik lov at starte blev en dildo stoppet op i røvhul og kusse på hende.
det havde hun prøvet før så hun tænkte ikke de ville være til besvær
da hun begyndte at løbe mærkede hun bevægelserne fik dildoerne til at vibrere
det var svært at løbe med en begyndende orgasme
hun tabte igen lige med et par sekunder
Ally havde tabt 10000.
hun betalte de 8000 og da hun ikke kunne betale de 2000 blev hun sendt til dommerpanelet der skulle bestemme hvad straffen skulle være.
de to kvinder i dommerpanelet bestemte at Ally skulle have en større dildo permanent i røvhul og kusse til hun havde betalt og en kortere nederdel der kun gik til kanten af kussen. så snart hun satte sig ned blev hendes mis blottet og alle kunne se de to påspændte dildoer
hendes brystvorter blev piercet og kæder fra ringene i brysterne blev spændt fast til et halsbånd så hendes brystvorter pegede lidt opad.
hun fik ikke lov til at tage nogen top på.
Ally tænkte hun var sluppet heldigt fra at tabe så mange penge
hun gik tilbage til Nat og så hun lå bevidsløs og stadig blev kneppet
hun sagde hun gerne ville afløse Nat og blev sendt ind og spændt fast, Nat blev slæbt ud og vasket og stod nu udenfor og så Ally blive kneppet hun undrede sig over piercingerne
men tænkte det nok var fordi hun havde tabt lidt flere penge
hun måtte finde et spil de kunne vinde i hvis de ville slippe for på skift at blive kneppet de næste 24 timer. ingen af dem kunne klare mere end højst ti timer tænkte Nat
hun var meget øm i skridtet efter den kneppetur hun havde fået.

hun kiggede sig om efter et spil og noget fangede hendes opmærksomhed
det var en lille bod med en ældre kvinde siddende i latex.
da Nat gik derhen kunne hun se at kvinden solgte billetter til noget der blev kaldt kuldechokket.
man kunne gå gratis ind og deltage eller betale for at se på.
Nat ville deltage og gik ind uden at kigge mere på instruktionen
da Nat trådte ind i rummet så det tomt ud men for enden var en skranke
der stod deltagere til venstre tilskuere til højre
Nat gik til venstre
og kom ind i et lille rum
en kvinde stod klar med korset der var åbent ved bryster og ultrahøje stiletter
Nat tog det på og gik videre
i næste rum var der mange tilskuere
der nu så Nat komme ind på scenen
Nat blev spændt fast til et gynækologbord på scenen
og det næste hun så var en stor isdildo der blev ført nådesløst ind i hendes kusse
den var lille og spids men i det kolde rum var den i den anden ende bare større og større
den blev presset ind og så snart isdildoen begyndte at smelte kom der mere ind og isdildoen blev bredere og bredere
Nat frøs og smerten fra den kolde kusse fik hende til at skrige mens den smeltede og samtidig blev større og større
til sidste var Nats kusse udvidet så man kunne få sin hånd derind let.
smerten var intens og Nat kunne mærke hun ikke kunne klare mere
da hun sagde stop var der kun gået en halv time.
hun bemærkede på vejen ud til omklædningsrummeet at man skullle klare en time for at bestå testen Nat fik besked på at betale prisen: 8000 kr hun havde ingen penge nu.
Ally lå stadig og blev kneppet hårdt og vildt
Nat stod lidt og så Ally blive kneppet hun var lidt fascineret af at se det udefra.
men hun måtte vinde nogen penge før hun afløste Ally.
desperat kiggede Nat sig omkring
hun så et skilt
sotbar forlystelsen
hun gik derhen
der var mørkt og en enkelt kvinde stod og ventede
da Nat sagde hun geren ville prøve spillet blev hun ledt til indgangen af den unge pige.
da døren lukkede sig bag hende hørte hun en latter og og indså hun havde lavet en fejl
det løb hende koldt ned af ryggen sotbar anagram for Bartos fuck han styrede denne forlystelse.
Nat blev grebet af nogle arme og mærkede en krop formet som en tyr bag sig
hun mærkede et kæmpepik der trængte op og hævede hende op i luften mens hun blev spiddet af monsterpikken.
hun bemærkede det ikke var Bartos men kopien var tæt på
samme tyrekrop samme monsterpik
samme brutale attityde som Ally havde fortalt om.
Nat var bange og rystede af skræk mens hun nu blev hevet op og ned på monsterpikken
hun blev hurtigt kneppet til bevidstløshed
da hun vågnede var hun spændt fast på hænder og fødder
hendes kusse var stadig fyldt med monsterpik
og hun hørte Bartos stemme gennem dette monster
Nat jeg håber du forstår jeg ikke vil jer noget ondt jeg vil bare have jer tilbage
Nat mærkede smerten fra pikken da han trak sig ud
sperm flød fra Nats kusse
Nat skreg af smerten fra kusssen der nu trak sig sammen efter den hårde belastning
jeg ved hvad du vil du vil have vores sjæl og krop og styre os.
Bartos stemme hørtes grinende
og er der noget galt med det
Nat sagde højt du får mig ikke til at forråde Ally.
Bartos stemme hørtes svagt nu ved jeg jeg er ikke stærk nok endnu men jeg finder jer, tro mig jeg finder jer.
Nat mærkede tyrenmanden trænge op i røvhullet og kneppe hende igen meget brutalt mens hun hørte Bartos latter
da hun endelig kom fri fik hun at vide hun havde tabt 6000 og blev ført til dommerpanelet
hun fik også halsbånd på og brysterne piercet med ringe der nu stramt strittede lidt opad.
Derudover gjorde et ultrastramtsiddende korset der ikke kunne løsnes de næste to dage
og hæle der havde en højde på næsten 40 cm hvert skridt smertefuldt.
hendes kjole blev afløst af en neglige i silke der ikke skjulte meget
men Nat skammede sig ikke der var mange i deres situation når hun kiggede sig omkring.
Nat gik tilbage til Ally og tog over
Ally så Nats nye beklædning og gættede det ikke var gået så godt
de havde kun brugt 4 timer af de tyve.
Ally tænkte, fuck de havde problemer med at komme videre
og hun vidste de skulle vinde penge og finde portalen for at komme videre
selv hvis de fandt portalen villle den ikke virke uden de havde nok penge på sig for sådan havde hun lavet spillet.

hun foreslog de begge blev den halve tid inde i gangbangrummet
kvinden i boden spurgte sin chef og fik at vide da han havde rådført sig med dommerne.
at hvis Ally gik derind med det samme
og de begge lod sig kneppe de næste 20 timer i træk
skyldte de ingen penge mere men havde en konto på 0
de skulle beholde deres beklædning på indtil de havde tjent 10000 igen men Ally tænke det var den bedste beslutning at gå med til det.
hun blev ført ind og spændt fast ved siden af Nat.

Ally hørte bare Nat stønne og så blev Ally taget hårdt i alle huller og havde pik på pik i munden der var ikke mere at sige, hun skulle bare lade sig kneppe.
de vidste ikke hvordan de overlevede men pludselig efter meget lang tid blev de begge sluppet fri og rengjort for sperm der var overalt på dem.
deres kusser og røvhuller stod nærmest åbne efter så meget brug og de var hæse og kunne næsten ikke sige noget efter at så mange pikke var blevet banket ned i deres halse.
de badede og stod nu med smertende ben ude og fandt en stol hver.
Ally og Nat sad stadig med brysterne spændt op og nu havde de begge stramme korsetter på og 40 cm høje hæle de orkede næsten ikke at rejse sig mere.
deres kusser og røvhuller var åbne og til syne for alle i de ultrakorte nederdele og gennemsigtige toppe de havde på.
hvad skulle de gøre for at tjene de 20000 kr og hvor fanden var portalen tænkte de begge.
efter lidt tid rejste de sig op og gik rundt igen for at finde et spil de kunne vinde i de havde 6 chancer til at vinde penge før de startede forfra med ingenting igen.

Nat så en bod med væddemål om hvad man turde.
de gik hen til boden
der var en del der stod og væddede.
der var en i fokus man væddede så om hvad hun ville gøre for penge.
da Ally kom derhen kom hun til som den næste Nat stod afventende men lod sig rive med.
to mænd stod og ville vædde om Ally og ville lade sig gangbange igen da indsatsen var lagt sagde Ally, nej de to mænd tabte deres penge og var sure.
Nat væddede om Ally ville slikke hende 20 gange til orgasme på en dag flere væddede om det var løgn
Ally sagde det kunne lade sig gøre
de to mænd forlangte beviser før pengene blev udbetalt. Ally og Nat havde vundet 6000.
dommerne blev blandet ind og afgjorde at en kontrolperson skulle chekke om Ally kunne slikke Nat til orgasme tyve gange. En kvinde med sort tøj og mørkt hår kom hen og ville de næste 24 timer være sammen med Nat og Ally.

hurtig lagde Ally sig ned og fik Nat til at komme to gange og allerede inden der var gået en time havde Nat fået ti orgasmer.
damen sagde god for at væddemåler var vundet
Nat og Ally havde nu 6000 kr igen nu manglede de bare 14000 og at finde portalen.
de brugte de næste timer på at finde portalen
det var Nat der fandt den
inde i monsterhundegangbangrummet var portalen for enden
de kiggede på hinanden den mindste form for ophold i det rum var to timer og mindst med fire hunde de vidste de var på vej til en udfordring når de skulle afsted med portalen.

men først skulle de deltage i 6 spil og ende med at have mere end 10000 kr hver.

Nat tog mod til sig og gik ind og meldte sig til hundemonstergangbang to timer
de vidste de var nød til at prøve det og Nat var den der mest kunne li hunde.

Nat fik at vide der altid skulle være to deltagere og taberen ville få to timer mere gratis sagde kvinden i skranken.
Ally gik med de måtte have vished om hvad portalen kunne gøre før de prøvede at vinde resten af pengene.
så snart de var inde i rummet skyndte de sig over til portalen den var aktiv
der var en kasse der skulle fyldes med penge titusind pr person.
de vidste nu hvordan de skulle slippe til næste verden.
de kiggede begge på hinanden og smilede glad.
ingen af dem havde ænset de ikke var alene mere
de vendte sig om og der stod fire hunde store som heste
og med pikke på 60 cm og tykke som en hånd.
de satte sig begge i hundestilling og mærkede de brunstige bæster hoppe på dem
de næste timer gik faktisk hurtigt, deres kussser og røvhuller var så udvidede at de begge faktisk næsten nød at blive råkneppet
Nat tabte snært til Ally i brugerafstemingnen og måtte blive der 2 timer til
Ally satte de 6000 kr i portalen på vej ud snart kunne de slippe videre.

Ally gik tilbage til spilleafdelingen hun tænkte der nok var et spil hun var god til
Ally så et kortspil der lignede strippoker hun satte sig ned
de to kvinder og fire mænd der sad og spillede smilte til hende
og bød hende velkommen.
de to kvinder var meget lidt påklædte og Ally så de begge havde store dildoer der kørte med høj fart i deres kusser og røvhul.
det var fascinerende hvordan de kunne koncentrere sig.

mændene var der åbenbart ikke sket noget med.
tænkte Ally indtil hun så de begge have elektroder på deres pikke der gav dem stød når de tabte.
Ally fik også dildo i kusse og røvhul.
men spillet var nemt og hun havde hurtigt vundet 4000 kr.
hun skyndte sig at stoppe mens legen var god og gik videre for at finde et andet spil.
de havde nu nok til at en af dem kunne komme afsted og fire spil tilbage.

Ally så et spil med to kvinder der sad og blev spændt fastved begge ben og den ene arm de sad så og spillede skak mens de blev gangbanget af hunde og der var skakur og en halv time til dem hver til spillet.
Ally skrev sig op til det.
da Ally kom til og blev spændt fast fik hun et chok da de nu tog æsler frem og hun blev fyldt til randen af en æselpik.
men det var det samme for hendes modstander, en sød tynd sorthåret kvinde med store bryster der pænt hoppede frem og tilbage mens hun blev kneppet.
Ally havde hurtigt vundet partiet men ingen af dem slap før æslet var kommet idem.
Ally havde vundet 2000 kr og havde nu 6000.
den sorthårede kvinde overtalte Ally til at følge med til et andet spill.
Ally var lidt tændt på kvinden og fulgte efter.
de kom frem til et telt der var sort og da Ally trådte ind var der er en seng
Ally lå hurtigt med kvinden der hed kat og de slikkede hinandens kusser i en 69.
da Ally var mest liderlig stod der pludselig to tyremænd og tog over og kneppede hende hårdt og brutalt
mens de hev og sled i hendes brystringe og kæder
Ally var nu i smerte og helt fyldt ud og mærkede nu kvinden ramme hende med en pisk
hårde slag ramte Ally præcist på røv og bryster.
hun græd af smerten og den hårde knepning.
hun mærkede de to tyremænd komme i hende og trække sig ud.
Ally lå brugt tilbage.
og fik et halsbånd på, kvinden satte så et læderbånd på Ally og trak hende ud på legepladsen igen.
Ally fulgte lydigt efter. Da de mødte Nat spurgte Nat hvorfor Ally blev håndteret som slavinde fik hun at vide at kvinden Kat havde vundet hende for resten af dagen.
Nat så forvirret på Ally der var for omtåget og gennemkneppet til at sige noget og hendes mund var alligevel blevet fyldt med en oppustet gag.
.
Nat vidste godt det her var Bartos værk og at han prøvede at forhindre dem i at komme videre – men klagede hun til dommerne ville de sikkert straffe hende.

Historien fortsætter under reklamen

Ally blev nu sat ind i 24 timers gangbangrummet og spændt fast, hun græd og vidste der ikke var noget at gøre hun mærkede de første trænge op og klynkede lidt i sin mundgag.

Nat spurgte om hun kunne afløse og Kat smilte til hende inden Nat vidste hvad der skete sad hun ved siden af Ally og blev kneppet de hørte i højtaleren at der nu de næste to dage var de samme i gangbangrummet og dem der kneppede dem hårdt nok til de besvimede ville få en pris de stønnede begge Nat havde også fået en gag i munden nu
og de vidste de ville miste to dage og være udmattede hvis de overhovedet overlevede to dage i gangbangrummet.
der var langt til portalen lige nu…

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *