- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Sexet sommerdag på søen
Jeg begyndte at massere cremen ind i hendes bryster og videre ned over maven og nåede hendes venusbjerg
Forfatter: Ole
Vi havde lånt en motorbåd af en af mine venner og min kæreste og jeg ville nu tilbringe en sommerdag på søen. Vi havde fået båden overdraget ved Svanemøllen havn og sejlede nu ud på Øresund, båden var ikke stor men dog så stor at man havde mulighed for at ligge og sole sig på dækket foran cockpittet. Min kæreste en dejlig sag, Rødhåret, slank med mellemstore bryster og en slank talje, gik ud og lagde sig på dækket kun iført en lille bikini. Det var et dejligt syn at stå her og beundre hendes dejlige krop, mens vi sejlede op langs kysten. Vi drak lidt koldt hvidvin undervejs.
Da vi var sejlet forbi badeanstalten ved Charlottenlund og lå ud for Strandvejen, sagde jeg til hende at jeg syntes hun skulle smide bikinien så jeg havde et bedre kig på hende. Hun kiggede på mig og ind mod Strandvejen, vi lå et par hundrede meter ude, Så tog hun sin bikini af og lå nu fuldkommen nøgen foran mig ”tror du de kan se mig?” sagde hun ”ja dem der har kikkert kan” sagde jeg, det frydede hende. Dem der har læst min beretning ”på hotel” ved at hun kan lide at vise sig frem, blot sad oplevelserne på hotellet stadig i hende, det havde været lidt for tæt på, hun ønskede det skete lidt på afstand, lidt mere anonymt.
”Kommer du ikke og smører mig ind” spurgte hun, jeg tog cremen og gik ud foran, jeg lod det dryppe ned over hendes dejlige krop, det rykkede i hende da den kolde creme ramte hendes krop. Jeg begyndte at massere cremen ind i hendes bryster hun nød hvert et sekund, jeg masserede videre ned over maven og nåede hendes venusbjerg, jeg tog mere creme og masserede det ind i hende ned ad indersiden af lårene, vendte tilbage til hendes fisse, som fik en ekstra god behandling, det rykkede i hende da jeg lod fingrene gå lige indenfor revnen, ”tror du vi har tilskuere?” spurgte hun, jeg kiggede ind mod Strandvejen og kunne se sollyset glimte i et par kikkerter, ”jeg ved det ikke, jeg kunne ikke se nogen” løj jeg. Jeg bad hende lægge sig på maven og gav hende creme ud over ryggen og balderne, jeg masserede det godt ind i hende.
Jeg var i mellemtiden blevet ret liderlig af hele postyret, så jeg benyttede lejligheden til at smide mine shorts, jeg bad hende løfte bagdelen lidt, ”Hvad vil du?” spurgte hun ” jeg vil kneppe dig nu” svarede jeg, hun kiggede ind mod vejen, og blev åbenbart overbevist, for hun lettede på bagdelen, så jeg kunne lade mine fingre komme ind i varmen og varme lidt op, ikke fordi det behøvedes, hun var allerede rimelig våd, så jeg lod min pik glide ind og gennemkneppede hende, da vi havde haft gang i det et stykke tid, bad hun om at måtte ride mig. Jeg lagde mig ned og hun sig glide ned over min pik og begyndte at rotere med sit underliv, ”hvad var det?” spurgte hun, jeg spurgte ”hvad” hun havde set et lysglimt inde fra vejen, ”Nå- det er nok bare en der fotograferer os” hun kiggede ned på mig, og smilede ” han kan da ikke få noget ordentlig billede på den afstand” sagde hun ” Åh – jeg ved ikke, de nyeste kameraer har et fantastisk zoom” sagde jeg ”men tag dig ikke af det, de kender os jo ikke” fortsatte jeg, hun fortsatte med at ride mig nu lidt langsommere, var hun ved at blive kry? Men efter et stykke tid kom vi begge i en god orgasme og lidt efter løb sæden fra hende ned på mig. Hun kravlede af mig og kiggede på mig ”det er egentligt lidt frækt, hvis en vildt fremmed i aften skal sidde der hjemme og se billeder af os ”ja eller video” sagde jeg, da kiggede hun og grinte.
Vi tog tøj på og hun lagde sig igen på soldækket i sin bikini, jeg gik ned i cockpittet og rettede vores videokamera som havde optaget det hele, mod vejen og zoomede ind, jo den var god nok, der stod flere med kikkerter og kameraer. Vi sejlede længere ud hun bad om sin mobiltelefon, så hun kunne ligge og høre noget musik, hun fik den og lukkede sig ind i musikkens verden. Jeg spurgte om hun ville have noget, hun kunne ikke høre, så jeg gav hende en lille flaske kold hvidvin som hun tog imod og drak i en fart. Efter et stykke tid kunne jeg se hun var faldet i søvn, jeg krøb om og gav hende et par manchetter på arme og ben og fastgjorde hende til nogle håndtag, hun vågnede op, ”hvad laver du?” sagde hun ” jeg giver dig bare dem her på, for jeg vil sejle lidt hurtigere, det er for at du ikke skal falde i vandet” svarede jeg, hun kiggede skeptisk på mig, men faldt så hen igen. Efter et stykke tid gik jeg om og gav hende et bind for øjnene, da vågnede hun ikke, hvidvinen havde vist gjort sin virkning. Jeg løsnede snorene i hendes bh og tog den af hende og bagefter det samme med snorene i trusserne. Så lå hun igen helt nøgen for mig og jeg vendte båden og satte kurs mod København, jeg satte farten op, og et stykke tid efter sejlede vi ind i Københavns Havn, der var stor interesse, når vi passerede andre både, med den ”galionsfigur” tiltrak vi os nogen opmærksomhed og kommentarer, som hun dog ikke bemærkede i hendes søvn.
Efter et stykke tid kom vi frem til Wilders Plads og jeg syntes lige så godt jeg kunne sejle gennem kanalerne, så jeg sejlede ind i kanalerne, overalt hvor vi kom frem blev der kigget og grint, fra dem der sad oppe på bolværket til dem i bådene, hun sov tungt og godt. Hun skulle bare vide. Vi sejlede under broen ved Torvegade, hvor der var sammenstimlen på broen, jeg vinkede bare til dem og sejlede videre, vi sejlede videre op af overgaden neden vandet og til sidst kom vi frem til havneløbet igen, jeg sejlede ud i havnen satte farten op og sejlede mod Øresund igen. Det var lidt af en video hun skule se i aften.
Da vi var i nærheden af havneudløbet igen vågnede hun op, ”hvor er vi?” spurgte hun ” vi er kun lige inden for havneindsejlingen” sagde jeg. Hun opdagede at hun var helt nøgen. ”Jeg vil godt løses igen” sagde hun ” et øjeblik” sagde jeg og sejlede ud i Øresund igen, så gik jeg frem til hende og løste hende og tog bindet af hende. Hun så sig omkring, hvor har du været henne?” ” jeg har bare lige været inde for i havnen” løj jeg. Hun lagde sig ned igen for at få noget sol. Vi sejlede et stykke tid, jeg slukkede motoren og vi lå og drev for strømmen. Vi sad og snakkede sammen og fik lidt at drikke og nød ellers resten af dagen.
Hun tog sin bikini på igen og vi sejlede ind mod Svanemøllen Havn, hvor jeg afleverede båden til min ven, der spurgte om vi havde haft en god dag, hvilket vi begge kunne bekræfte, min kæreste lidt rødmende.
Da vi var kommet hjem og sad om aftenen i sofaen, spurgte hun igen ” hvor var du egentlig henne, mens jeg sov?” som jeg sagde ” vi var bare et smut inde i havnen, hun kiggede nervøst på mig ” hvor langt inde?”. Jeg sagde til hende at vi jo kunne se på videoen.
Det var med bange anelser hun satte sig ordentlig til rette i sofaen, mens jeg koblede kameraet til fladskærmen. I starten så hun hvordan vi satte kurs ud mod Øresund, hvordan vi lå stille ud for Strandvejen, hun så hvordan elskede, og kunne se utallige inde på vejen ” tror du alle de mennesker stod og så på os?” spurgte hun ” det ved jeg ikke” svarede jeg, jeg vidste bedre. Så kom der lige et kort glimt af folkene på vejen da jeg zoomede ind på dem, hun vendte sig mod mig ”hold da kæft, der var sgu mere end et par stykker” sagde hun, ja det måtte jeg indrømme, men det havde nu været fedt.
Lidt efter så hun jeg hvordan jeg gav hende manchetterne på og bandt hende til grebene, hun kigge på mig nervøst, men indtil videre skete der jo ikke noget. Noget mere skeptisk blev hun, da hun så at jeg tog hendes bikini af hende, så sejlede vi ind mod havnen, hun kiggede på mig igen ”det gjorde du ikke? Sagde hun og rødmede igen, hun så hvordan vi sejlede videre ind men til hendes beroligelse langt fra langeliniesiden, så blev vi passeret af andre både, hun rødmede dybt ”hold kæft – hvor er du streng, og du står bare og vinker til dem mens din kæreste udstilles i al sin nøgenhed”. Så kom vi hen mod Wilders Plads, hun kendte godt området, men troede nok ikke at jeg ville dreje ned der, men det gjorde jeg. ”nu bliver det sgu for meget” sagde hun og kiggede på mig ”du sejlede ikke ned gennem kanalerne, vel?” sagde hun nærmest bedende, men det hun så bekræftede hendes værste anelser, hun så hvordan folk overbegloede hende men hun lå der i sin nøgenhed og hvordan folk stimlede sammen på broen ved Torvegade, så sejlede vi videre hun kunne se folk på altanerne stå og kigge ned på os, og vi kom ud i havnen igen.
”Hold da kæft, hvor har du været streng, det var sgu da godt, at jeg sov under det hele ellers havde det været for pinligt ” sagde hun. Jeg sagde” du kan jo godt lide at vise dig frem, så det var hvad jeg gjorde for dig mens du sov”. Okay hun måtte indrømme, at det havde været frækt, og at det ikke var sket hvis hun havde været vågen, så det var godt hun sov.
Vi var blevet lidt liderlige af at se på filmen, så noget måtte ske. Hun tog tøjet af og stod nøgen i stuen, jeg fik hurtigt mi tøj af og tog fat i hende og knugede hende ind til mig, mit lem dunkede mod hendes mave. Jeg vil have at du knepper mig nu, dæmp lyset, jeg dæmpede belysningen, så satte hun sig op i vindueskarmen ”skal vi ikke slutte af med et lille show for genboerne” sagde hun og så elskede vi på livet løs i vinduet, om nogen så os eller ej ved jeg ikke, men det havde godt nok været en fin dag, og en film der kunne ses igen og igen.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Læserne siger: