- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Husmorens Begær
“Du får pik, når jeg beslutter du skal have pik. I mellemtiden må du hygge dig med svagpisseren derhjemme”
Forfatter: Ares@iname.com
Hvorfor kan jeg ikke lade det ligge. Jeg laver ikke andet end at tænke på ham. Jeg har alt.
Jeg hedder Katrine, og er en pæn kvinde på 37, som stadigvæk får fyrene til at vende sig om. Jeg har kastanjebrunt hår, blå øjne og en utrolig flot krop. Faste bryster, og jeg får stadigvæk sindssygt mange komplimenter for numsen, når fyrene går forbi. Jeg har alletiders husbond. En flot mand med god karriere i håndværker branchen. Vi har en lille dreng på halvandet år, og en lille vovse. Et dejligt hus i forstaderne, og alt kører som det skal. Jeg har alt det kvinder drømmer om.
Hvad fanden er problemet så? Hvorfor kan jeg ikke stoppe med at tænke på ham, hans krop, hans pik….
Jeg arbejder som sekrætær i et advokathus. Det har jeg gjort i en del år. For ca. 4 måneder siden startede en ny advokat. Han har på trods af sin unge alder allerede nået langt i hans karriere. Jeg vil skyde på, at han er 28 eller 29. Han er høj, atletisk, har mørkt hår og fantastisk flotte brune øjne. Man kan godt se på ham, at han har sydlanske aner.
Bare tanken om ham i den stramme hvide skorte, hans glatbarberet ansigt, og fantastiske duft gør mig våd i trusserne. Selv nu hvor jeg skriver dette kan jeg ikke stoppe med at røre mig selv….Bare tanken om…Lad os bare kalde ham J…gør at mine ben ryster.
Det hele startede for en lille måned siden. Jeg stod og gjorde mig klar til arbejde. Jeg havde gjort ekstra meget ud af mig selv den dag. Jeg havde rød læbestift på, mit yndlings røde undertøj, grå nederdel suppleret med min hvide skjorte.
Jeg havde besluttet mig dagen inden. Jeg vil gøre mig bemærket hos Advokat J. Jeg vidste at han havde kigget lidt på mig, men han havde aldrig sagt noget. Jeg vidste dog, at der var noget. Selvom ingen af os havde lagt op til noget seksuelt, vidste jeg at der var en gnist når vi fik øjenkontakt. Det var som om hans øjne sagde, at han vil kneppe mig. Råt og brutalt. Jeg havde aldrig været utro, og tanken skræmte, men ligemeget hvad jeg gjorde, kunne jeg ikke stoppe med at tænke på ham.
Da jeg sad i bilen på vej til arbejde, kunne jeg mærke hvordan trusserne langsomt blev våde. Jeg så ikke vejen. Jeg så ikke lyskrydsene. Jeg så ikke mine omgivelser. Det eneste billede jeg havde på nethinden var Advokat J der smed mig på sit skrivebord og kneppede mig bagfra. Det var blevet så vådt mellem mine ben, at jeg besluttede mig for at tage trusserne af, da jeg skulle op på kontoret. De var simpelthen blevet for våde.
Hen over middag blev jeg kaldt ind på Advokat J’s kontor. Nu skulle det ske tænkte jeg. Jeg sad på en kontorstol foran hans skrivebord. Han snakkede om en opgave han vil have mig til, men jeg tænkte kun på hans pik. Jeg havde placeret mig foran hans skrivebord, og uden at tænke over det gjorde jeg det. Jeg spredte benene – ikke meget, men nok til at han kunne se min glatbarberet fisse – men hvorfor virkede det ikke? Han var ligeglad. Han holdte bare den intense øjenkontakt. Han blinkede ikke en gang. Hvad er der med ham? Hvorfor er han så pokkers intens, så pokkers kold, så pokkers fræk. Knep mig nu forhelvede tænkte jeg bare! Bøj forover, træk min nederdel op og knep mig sønder og sammen!
Jeg gik skuffet ud af hans kontor, og resten af dagen tænkte jeg ikke på andet end det mislykkede forsøg. Var jeg mon ikke lækker nok? Var jeg for gammel? Jeg har altid kunne få mænd til alt. Mine struttende bryster og faste yoga-numse har aldrig svigtet mig før.
Mit kedelig liv kørte bare i hovedet på mig. Min kedelig mand. Vores kedelig sexliv. Det var ikke fordi vi ikke dyrkede sex, men det er bare så kedeligt. Intet nyt. Han spørger mig om lov! Hvorfor skal han være så forfærdelig underdanig. Vær dog en mand! Drop de rosenrøde beskeder jeg får dagligt, og knep mig som en hingst. Tag mig hårdt!
Kollega: “Sidder du her endnu Katrine?”
Fuck. Klokken er 18. Jeg har bare sidder og dagdrømmet i flere timer.
Mig: “Ja, jeg havde lige noget ekstra jeg skulle ordne, men jeg er på vej ud ad døren nu”
Kollega: “Okay, husk at låse på vej ud. Du er sidste mand”
Mig: “Det skal jeg nok”
Der ligger 5 smser på min telefon. Min mand aner ikke hvor jeg bliver af. Hvad sker der for mig. Nu må det her stoppe. Jeg må tage mig sammen, og være en god kone og en god mor.
Jeg læner mig en smule forover for at trykket på knappen til elevatoren, da mine trusser fra i morges falder ud af tasken. Jeg smiler lidt og bøjer mig for at samle dem op, men idet jeg rækker ud efter dem bliver jeg revet kraftigt i håret. Jeg når ikke at opfange noget, men bliver nærmest kaster med ryggen ind mod væggen. Jeg har svært ved at opfatte hvad der sker, men idet et par hænder spreder min ben, kan jeg lugte en duft som jeg kender alt for godt. Det er Advokat J. Hvad sker der lige her?
Han har fat om min hals med den ene hånd. Han presser hårdt. Jeg kan næsten ikke trække vejret. Med den anden hånd flår han min skjorte op. Min røde BH bliver revet af mig. Han læner sit hoved ind til mit øre, og hvisker:
Advokat J “Så du vil kneppes?”
Jeg har svært ved at svare, da han stadigvæk har hans hånd om min hals. Han får dog svaret, da han peneterer mig med 2 fingre. Jeg er drivvåd. Hans fingre er magiske. Han er erfaren med fingrene. Det kan jeg mærke. Han bruger 2 fingre til at gnide på mine skamlæber. Jeg er helt oppe og køre. Jeg er stadigvæk lidt tåget af, at jeg knap nok kan trække vejret, men alle nerver i min vagina er på spil. Blodet pumper i min krop og jeg er på randen til den vildste orgasme. Da han penetrer mig igen med langfingeren kan jeg ikke mere. I et vælter lidenligheden i form af en sprøjteorgasme ud af mig. Min klituris er opsvulmet. Først nu giver han slip om min hals. Jeg trækket vejret i lange og dybe indåndinger. Han kigger på mig med et lumsk smil:
Advokat J “Du har spildt, og det skal gøres rent”
Helt forvirret, med mascaraen ned ad kinderne og håret til alle sider spørger jeg ham:
Mig “Jamen, så skal jeg hente en klud”
Han smiler helt ondskabsfuldt
Advokat J “Det kom ud ad dig, og må derfor ind i dig igen. Ned på alle fire”
Jeg er helt i chok, men af et eller andet grund lystrer jeg med det samme. Jeg tænker ikke på andet. Jeg har nærmest lyst til at slikke det op. Som en hund ligger jeg på alle fire og slikker min egen orgasme og liderlighed op ad gulven. Jeg hører et grin fra Advokat J, og smask siger det! Han klapper mig i numsen. Det gør fucking ondt, men samtidigt har jeg aldrig været så fucking liderlig i hele mit liv. Denne unge fyr behandler mig som et dyr, og alligevel er jeg så våd, at det nærmest drypper ud af mig.
Jeg kigger op, og kan se at han har lynet ned og står med sin pik i hånden. FUCK! Den er kæmpe stor. Den er så fucking flot. Den er omskåret hvilket jeg ikke forventede, men det gør den ikke grimmere. Tværtimod er den langt flottere end jeg havde fantaseret om.
Jeg vil ride ham. Jeg vil have den i mig. Jeg ønsker at fortælle ham, at han skal kneppe mig, men jeg når ikke at sige noget. Med et griber han hånden om mine kinder og presser, så jeg åbner munden. Jeg når lige akkurat at åbne munden, før han skyder verdens største sperm-ladning i munden på mig. Er han en mand eller en hest? Fuck det flyder. Jeg kan ikke holde det i munden, så det drypper ned af min mundvige, mine bryster for så at ramme min nederdel. Jeg er i chok og ved ikke hvad jeg skal gøre.
Advokat J knapper bukserne igen, og rækker ud efter min g-strenge som stadigvæk er på gulvet. Han samler dem op og presser dem ind i munden på mig.
Advokat J: “Du får pik, når jeg beslutter du skal have pik. I mellemtiden må du hygge dig med ham svagpisseren derhjemme”
Jeg kan ikke sige noget med trusserne og spermen i munden. Jeg nikker bare, og han forlader kontoret.
Historien fortsætter under reklamen
I bilen på vej hjem forsøger jeg at gøre mig selv bare en smule anstændigt. Det er svært. Jeg har sperm over det hele. I det jeg træder ind hører jeg min mand:
Min mand: “Hej skat. Hvorfor er du så sent hjemme. Jeg har ventet på dig min uskyldig blomst”
Jeg tænker bare: Jeg er alt andet end uskyldig….
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER








MistressNelle
15/08/2021 kl 10:03
Åh, de der “forbudte” tanker, lyster og trænglser på arbejdspladsen kan altså noget… Glæder mig til næste afsnit.
Kompliment.
Ares
15/08/2021 kl 12:37 - som svar på MistressNelle
Kompliment vel modtaget. Tak.
Ares
Glat tøs
15/08/2021 kl 4:50
Når drømmene om seksuel kontakt på en arbejdsplads bliver vedvarende er der ofte ingen vej udenom.
Her bliver “døren” til himmeriget åbnet og den flotte – og sultne – sekretær får en ny tilværelse fyldt med oplevelser – men og med ydmygelser.
Ares
15/08/2021 kl 9:31 - som svar på Glat tøs
Hej Glat tøs,
Tak fordi du læste med. Jeg er så enig. Det her er baseret på en virkelig oplevelse jeg havde med en sekretær. Navn er selvfølgelig fiktiv, men jeg har læst et sted mellem 50 og 100 små indberetninger i hendes dagbor. Hun sendte dem, da jeg flyttede virksomhed.
Det her var starten.
Ares
Damernes Ven
15/08/2021 kl 11:53 - som svar på Glat tøs
ENIG… og.. det ER de bedste timer på 5-6 dage/uge, som vi tilbringer på arbejdspladserne… VED, at hvis man føler, at man kæmper der-hjemme for at få lov til at vise, give, spørge om… OG svaret er nej, ikke nu, i week-enden… SÅ og SÅ..
så skal der ikke ret-meget til… at..
GLÆDER mig mindst lige så meget.. som (smil…) “Glat tøs”..!!
Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk
Damernes Ven
14/08/2021 kl 22:52
Enestående… skal virkelig læses ord/ord..
TAK og TAK fra Damernes Ven og brevven69yahoo.dk
Ares
15/08/2021 kl 9:35 - som svar på Damernes Ven
Tak for de rosende ord. Jeg har skrevet et snes antal beretninger om sekretæren. Måske smider jeg mere op. Jeg mærker lige stemningen.
Ares
Damernes Ven
15/08/2021 kl 11:54 - som svar på Ares
mig som TAKKER “Ares”…
svaret er: du “skal”…
eller lad mig “låne”: brevven69@yahoo.dk