Den kære skoletid – Jasmin 2

Bedst som hun ligger og betjener sig selv ovenpå mig –ser jeg ud af øjenkrogene en ældre mand stå nede i vandkanten

Forfatter: Knald62

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Nu vidste jeg hvad klokken var slået. Jeg måtte gå til biddet og informere Inge, – inden Rikke viste hende evt billeder fra hendes telefon. Jeg var ikke sikker på hvad præcist hun havde fanget på sin Iphone, – men jeg tog ingen chancer.

Så snart vi ankom til sommerhuset, – trak jeg Inge til side og sagde som det var – og at vi måtte slutte som kærester. Hun blev først rigtig ked af det, – og efterfølgende voldsom vred – hvilket jeg udmærket kunnet følge hende i. Men sket var sket – og efter lidt betænkningstid valgte hun at returnere sammen med sin far.

Det gav selvsagt en lidt tam indledning på vores weekend ophold, – og må indrømme jeg skammede mig. Timingen var ikke specielt godt valgt – og jeg gik mig derfor en god lang tur – for ligesom at klare hjernen.

Heldigvis var stemningen anderledes da jeg vendte tilbage til sommerhuset. Der var kommet musik på anlægget og drikkevarer var blevet fundet frem. Jasmin kom mig i møde – for ligesom at sige undskyld på hendes vegne. Hun kunne godt se, – det havde været hende der i første omgang havde gejlet mig op.

Pjat; – sagde jeg. Skylden er helt min egen og jeg var nok lidt nem at lokke, – for vi havde allerede haft vores diskussioner tidligere; – fortalte jeg videre.

Så måske denne tur, – i sidste ende kunne være starten på noget rigtig dejligt.

Jasmin smilede til mig – og sagde; Hvis du vil, – er jeg klar til at forsøge og gøre turen rigtig dejlig. Men vi skal nok passe lidt bedre på næste gang, – for jeg er endnu ikke begyndt at bruge P-piller.

Du har allerede gjort den dejlig. – Det var en ganske heftig oplevelse du gav mig i bilen, – du har virkelig gået og gemt på dine talenter; sagde jeg og smilte – hvorefter jeg trak hende ind til mig og vi mødtes i en kæmpe kys. Og ja – vi må være lidt forsigtige fremover…

Jasmin smilede stort – og virkede meget lykkelig. Og vi gik tilbage til sommerhuset hånd i hånd.

Her var stemningen som tidligere nævnt steget væsentlig og vi blev hurtigt enige om at vi alle ville en tur til stranden og mærke på vandtemperaturen, – inden det blev spisetid. Og vandet var aldeles vidunderligt, – ikke sommervarmt – men stadig en temperatur, der gjorde opholdet heri ganske behageligt.

Det var jo Oktober, – så dagene var efterhånden begyndt at aftage og vi besluttede efter lidt tid og vende tilbage til sommerhuset. Hjemmefra havde vi lavede teams, – der skulle stå for madlavningen – så de gik straks i gang med arbejdet. Os andre lavede en plan for indkvarteringen, – hvem skulle sove hvor.

På grunden, – var der for få år tilbage opført en shelter og denne valgte flere af os at benytte. Jasmin og jeg var de første til at foreslå at sove derude, – og hurtigt var der en håndfuld mere, – der ligeledes gerne ville sove ude i den friske natur.

Vi fik os hurtigt anrettet – heldigvis havde man investeret i madrasser, – disse lå oppe på sommerhusets gesims – dejligt. Jeg glædede mig allerede til natten, – og at skulle ligge ved siden af den smukke Jasmin.

Jeg vil ikke trætte jer yderligere med aktiviteter vi lavede i fællesskab, – denne weekend.

I stedet vil jeg berette om en helt fantastisk oplevelse Jasmin og jeg havde næste morgen.

Allerede da vi gik til køjs Fredag aften – aftalte vi at stå tidligt op næste morgen og gå til vandet. Så selv om morgenen var temmelig kølig da vi vågnede ved 7 tiden, – så begav vi os afsted – hånd i hånd. På denne årstid indfandt solen sig lidt over 8 og man mærkede straks dens varme stråler. Vi havde begivet os lidt hen ad stranden og fundet et lille hyggeligt sted mellem nogle joller, – der var hevet op på stranden. Her satte vi os op et medbragt tæppe og kiggede fascineret ud over det, næsten blikstille hav.

Jasmin havde sat sig mellem min ben og lod hendes hoved hvile mod mit bryst. Vi havde sovet uden tøj – og havde kun taget shorts og t-shirts på – og sad nu og nød hinandens varme kroppe. Jeg kunne ikke dy mig og lod mine hænder søge ind under hendes bluse og kærtegnede mave og bryster. Hendes små vorter stod allerede strittende og pirrende, og vækkede min nysgerrighed på ny. Hun knurrede tilfreds ovenpå mine hænders behandling og vendte ansigtet mod mit – og vi kyssede.

Nu havde min ene hånd fundet vej til hendes søde, – fløjlsbløde skamlæber. Jeg nussede dem forsigtigt og lod prøvende en finger køre gennem kløften. Stille – frem og tilbage i nogen tid – enkelte gange lod jeg fingeren gnide let hen over den lille hårde knop, – der frækt tittede frem fra sit skjul. Snart kunne jeg mærke safterne begyndte at sive og lod mine fingre ”smaske” gennem dette – jeg førte samme fingre til hendes mund og hun suttede og slikkede dem lidenskabeligt og sad mere og mere uroligt.

Jeg lod mine fingre genoptage sit arbejde – og nu lod jeg samme fingre glide ganske forsigtigt op i hendes indre. Hendes fisse nærmest sejlede og hun kunne nu ikke længere sidde stille og roligt. I stedet skubbede hun mig nu ned på ryggen – rejste sig kortvarigt, – og smed tøjet – og lagde sig nu hen over mig i en fræk 69.

Indtil nu havde jeg ikke tidligere set hendes skønne underliv, – men det gjorde jeg nu! Og sikke et syn! Ikke siden en dag, – da jeg var ca. 15 år og min lillesøster Julie 13, – og hun helt uventet en dag kom ind på mit værelse og låste døren. Hvad vil du? – havde jeg spurgt.

Vil du ikke godt vise mig din tissemand – og lære mig, hvordan man gør med den! – kom det helt bramfrit.

Det må vi jo ikke; – havde jeg svaret. Mor og far bliver tosset på os, – hvis de opdager det.

Det gør de jo ikke havde hun sagt. – De er netop kørt ud at handle og kommer tidligst hjem om en time.

Og uden yderligere dikkedarer havde hun smidt tøjet og hoppet i sengen til mig – og inden jeg fik set mig om, havde hun ligeledes hevet tøjet af mig. Min pik stod allerede stiv som en flagstang og hun havde udbrudt: – Gud brormand – du har sgu da en kæmpepik!

Hvor kender du det ord fra? – ville jeg vide.

Altså – helt ærlig, – jeg er 13 og min veninde og jeg snakker tit om drenge og har læst en masse blade, hvori der har været nogen frække billeder. Vi har også set en fræk film sammen, – en aften hvor jeg skulle sove over hos hende.
Julie havde under hele denne snakken fået et godt tag i pikken og viftede den lidt fra side til og side – beundrende og udbrød: – okay brormand, – hvad gør man så?

Jeg måtte forklare at drenge rigtig godt kan lide at pigerne sutter på den og samtidig bruger sine hænder til forsigtigt at nulre nosserne. Prøv at vende dig om – og lade din tissekone være over mit hoved, – så vil jeg være god ved dig samtidig; – fik jeg fremstammet, – for hun havde allerede min pik dybt inde i hendes mund.

Sådan her – spurgte Julie, – da hun havde smasket sin fisse ned i ansigtet på mig.

Ja – det er helt rigtig; fik jeg fremstammet. – OG det var netop en fisse mage til min lillesøsters, – der lige nu befandt sig over mit ansigt.

Det lignede en lille babymusling – med en meget lille sød og pirrende revne, – hvor kun det alleryderste af hendes klitoris tittede frem. Helt glat og brun og da jeg lader min tunge køre gennem revnen første gang fornemmer jeg hendes læber kniber ganske lidt og revnen lukker til så snart min tunge kører videre. Jeg har ladet mine hænder søge bagud og fanger hendes baller. Og det var virkelig baller af stål – lå faktisk og blev helt bange for, – om hun evt havde løjet om sin alder. – Det var en tro kopi af min lillesøster – helt utroligt!

Jasmin havde taget min pik under kærlig behandling og hendes mund kørte op og ned, – nøjagtig som et stempel. Hun brugte samtidig hendes små hænder til at gnide min stang og kunne ret hurtigt mærke, – at denne behandling hurtigt ville få mig til at komme. Hvilket jeg hurtigt advarede hende om, – men hun fortsatte bare sin behandling og nærmest sugede safterne ud af mine nosser. Frækt lod hun en finger glide ned til min anus og lod den først cirkle lidt rundt – for kort efter at presse den en anelse indenfor.

Dette var startskuddet til en orgasme, – der fik mig til at stønne højt og skyde min tunge ekstra dybt op i hendes fisse. Hun beholdt hendes mund hen over min pik og forsøgte på bedste vis at fange og sluge enhver dråbe der skød ud af skaftet. Og der kom meget kan jeg forsikre – og en del sivede da også ud af hendes mundvige. – Men det skulle ikke gå tabt! Straks efter hun havde modtaget sidste ladning, lod hun hendes mund ”støvsuge” min pik og nosser for evt sperm – og hun slugte med største velbehag.

Tak for morgenmad – kvidrede hun. – Og viste mig igen hendes fantastiske smil.

Hun havde nu vendt sig, – men stadig med hendes yndige fisse over mit ansigt – og hun nærmest borede sit underliv ned mod min mund. Min tunge var på overarbejde, – dybt oppe i hendes indre og alt imens jeg forsøgte at få hende til at sidde lidt stille kærtegnede hun sine bryster og lod en hånd glide ned og gnubbede sin klit ganske febrilsk. Det var ganske tydeligt at hun var tæt på at komme, – og i samme nu bukker hun sig lidt frem og med begge hænder griber hun fat i mit hoved samtidig med at hun begynder at køre sit underliv – voldsomt hen over både mund og næse.

Jeg er nærmest fastlåst – og i en stilling hvor min næse nærmest maser hendes klitoris og min tunge spiller hendes fisse – der får hun en orgasme, der helt tager pusten fra hende. Underlivet sitrer som i kramper og hendes ansigtsudtryk kan bedst illustreres med en dybt religiøs nonnes, – den dag Vorherre åbenbarede sig for hende! Og hun nærmest brølede som en elgko i brunst – jeg var målløs over de lyde, – en lille pige som hende – kunne komme med.
Hun lod sig falde bagover og lå fladt udstrakt ovenpå mig og jeg kunne både høre og mærke hvordan hun kæmpede for at kontrol over sin vejrtrækning. Efter lidt tid fik jeg sat mig op – og hun var nærmest som en slaskedukke i mine arme. Vejede nærmest ingenting så jeg fik hende vendt, – således hun sad med ryggen op mod min brystkasse – og siddende således sad vi en stund og kiggede ud over vandet.

Efter vi havde sundet os lidt, – blev vi enige om at snuppe en hurtig skyller. Jeg kiggede op over jollens kant og eneste person jeg kunne få øje på, – befandt sig langt borte i det fjerne – så vi styrtede ud i bølgen blå og nød vandets kølighed. At hun også var en dygtig svømmer, gav hun hurtigt prøver på – og jeg kunne slet ikke følge med når hun slog over i crawl. På et tidspunkt hvor hun var svømmet temmelig langt ud, – forsvandt hun pludselig og jeg nåede at bliver lidt nervøs. Men, – med et kom hun dykkende ind gennem mine ben – og dukkede op ved siden af mig. Slog armene om min hals og krydsede samtidig hendes ben omkring mine hofter og kyssede mig. Stående således på relativt lavt vand befandt min pik sig lige ud for hendes underliv – og denne begyndte hun at gnide frækt og forførende og hurtigt vækkede hun pikken til live igen.

Nå nå – der er liv endnu; – hviskede hun til mig. Skal vi gå ind på tæppet og hygge lidt mere, – inden vi skal op til de andre?

Jeg behøvede ikke nogen yderligere salgstaler og bar hende resten af vejen ind. Da vi landede på tæppet, dykkede hun lynhurtigt ned og slugte igen min pik, – til roden.

Uhmmmm – smager dejligt af salt; – smaskede hun – mens hun nærmest ikke kunne få pikken hurtig nok ind i munden igen. Virkelig en pige, – der vedblev med at overraske mig.

Efter kort tid var hun tilfreds med sit forarbejde og kravlede hurtigt og målrettet op og satte sig på tværs af mit underliv – og nu hævede hun sit og fluks satte hun pikken til åbningen og sænkede sig stille og roligt ned, – bid for bid og sluttede først da pikken var forsvundet helt til roden. Her blev hun nu siddende en kort stund, – vippede en lille smule frem og tilbage og hænderne havde hun kuplet omkring sine bryster – og masserede dem frækt og erotisk.
I starten lå jeg blot og tog imod, – nød en pige der vidste hvad hun ville og ligeledes en pige, – der nok skulle gøre opmærksom på, – hvis hun ønskede mig til at gøre noget aktivt. Jeg lod min hænder tage et godt tag i hendes baller, – og gav dem nogle kærlige klem og små uartige dask. At hun netop godt kunne lide at få lidt smæk, viste hun tydeligt ved at bøje sig lidt forover således hendes baller blev yderlig tilgængelig.

Hun var nu begyndt at ride godt og grundigt på min ynglekæp og hendes underliv bevægede sig op og ned samtidig med hun bøjede sig frem og kyssede mig lidenskabeligt. Hun havde igen bevæget sig ind i en helt anden verden – og sansede kun øjeblikket og dens følelser.

Bedst som hun ligger der – og nærmest betjener sig selv ovenpå mig – ser jeg ud af øjenkrogene en ældre mand stå nede i vandkanten og kigge op på os. Jeg vil anslå ham til at være omkring de 60 år – en pæn og ganske muskuløs mand. – Det måtte være ham, – jeg havde set tidligere langt ude i horisonten – og nu var han nået hertil. Han havde en lille hund med sig kunne jeg se, – men det der virkelig fangede mit blik var, – at han havde smidt alt tøjet og stod og onanerede til det show vi opførte!

Han havde en pæn stor pik og var omskåret kunne jeg se, – han havde endnu ikke ænset at jeg havde opdaget ham. Men pludselig fik vi øjenkontakt og han gjorde grimasser til at ville forsvinde men jeg vinkede ham hen til os – og gjorde samtidig tegn til at han skulle være helt stille.

I den stilling Jasmin befandt sig i, – vendte hendes numse direkte mod denne mand – og jeg kunne godt forstå at han ikke kunne ”stå for dette syn”. Han kom hurtigt nærmere og nu kunne jeg se at det var en ganske voksen kæp han slæbte rundt med og var ganske spændt på, – hvordan Jasmin mon ville reagere når han trængte op i hende bagfra.

Jeg bevægede nu mine hænder fra hendes baller, – og op til hendes fisse – safterne nærmest drev og jeg vædede et par fingre heri og lod dem snige om til hendes bagerste hul. Forsigtigt lod jeg først en finger glide ind – og da det gik forholdsvis let, forsvandt nummer to også ind. Langsomt kørte jeg fingrene længere og længere ind – og forsøgte at udvide hendes hul – inden mandens kæp skulle ind.

Jasmin havde intet opdaget – og manden havde nu fået sig placeret bag hende og gejlede sin pik mere og mere. Han nærmest savlede og kunne ikke vente – til jeg gav tegn til ham.

Endelig følte jeg at hun havde udvidet sig tilstrækkelig – og hun brummede lidt, – da jeg fjernede mine fingre – hun ville have mere!

I stedet lod jeg nu mine hænder glide op ad hendes ryg og nakke – og hev hende lidt forover for at mødes i endnu et kys. – OG idet vi sammensmeltes – rykker manden helt tæt på og lader sin pik glide ind i Jasmins mørke kanal. Hun giver et gisp og bliver helt febrilsk – forsøger at hæve sig op og se, hvem den indtrængende er. Men jeg holder hende og kysser hende lidenskabeligt og lader med mine øjne forstå at hun skal slappe helt af.

Manden har nu arbejdet halvdelen af sin pik indenfor – og han er heldigvis en type, der ikke skal være færdig på nul tid. Han lader Jasmin vænne sig til den noget større, voksne pik – og sandsynligheden for at det er den første, – der har befundet sig dèr, – er ganske stor.

Langsomt finder Jasmin ind i rytmen og efterhånden som manden trænger længere og længere ind – arbejder hun samtidig hurtigere og hurtigere ovenpå min pik. På et tidspunkt fornemmer jeg at kunne mærke mandens pik, – bevæge sig oppe i hende. – En hel vild fornemmelse!

Og nu er Jasmin helt fyldt ud – både forfra og bagfra – og hun lader sin spinkle krop arbejde frem og tilbage, – hurtigere og hurtigere. – OG snart høres igen hendes brøl – idet hun får morgenens anden orgasme.

Hendes underliv kniber omkring min pik – og det bevirker at også jeg kommer i kaskader dybt oppe i hende. Alt snak omkring beskyttelse var glemt – lige i det sekund.

Manden bag hende, – har nu ligeledes sat tempoet op – og han stønner højt mens hans lange lanse skyder ind og ud af hende. At han er ganske udholdende, står os hurtigt klar – og det er noget Jasmin kan bruge. Efter at have sundet sig – finder hun igen ind i mandens rytme og skyder numsen hårdt imod ham, – for hvert stød han giver. Han har bøjet sig frem og kniber hendes små bryster og høvler løs.

Til sidst bliver det dog for meget for ham, – og han gør opmærksom på at han snart vil komme.

Jeg vil have dig i munden; – gisper Jasmin og vender lynhurtigt rundt.

Hun griber hans pik og sluger den råt, – hun kan simpelthen ikke få pik nok. Først nu ser hun op på ham – og sender ham et sine fantastiske smil, samtidig med hun har taget pikken i sin lille hånd og gejler den lidt.

Hun sætter igen munden til – og lader tungen glider hele vejen fra toppen og ned til mandens kæmpenosser. Hun suger dem ind i munden – en for en – og napper dem forsigtigt. Herefter lader hun tænderne bide hele vejen op ad hans kæp, – for til slut at nappe omkring hans glans.

Det er helt vildt frækt at være vidne til – og manden er nærmest i himmerige og nærmest skriger til hende: sut mig nu og hårdt, – jeg kommer jeg kommer – gisper han – og spermen nærmest fosser ud af hans pik.

Hun holder den i hånden placeret lige ud for sin mund og det virker som om strømmen af sperm ingen ende vil tage, – og Jasmin må opgive at følge med til at sluge det. Det nærmest siver ned over hendes mund og hage, – videre ned på hendes bryster – og hun gnider det nu rundt, – mens hun sutter hans pik helt rent.

Sluttelig rejser manden sig hurtigt op – og undskylder mange gange, at han havde stået og luret på os. Men det havde været så frækt et syn, – at han ikke kunne lade være. Vi smilede begge til ham og sagde vi var glade for hans selskab – og måske hvis han var heldig, – ville vi være ved stranden igen Søndag morgen.

Han gik glad og lettet videre – og vi kunne længe høre ham fløjte en glad melodi.
Historien fortsætter under reklamen

Efter denne oplevelse fik vi hurtigt skyllet os på ny – og ind og få lidt tøj og komme tilbage til sommerhuset. Her var der efterhånden blevet ganske meget liv, – og flere spurgte til om vi havde haft en god tur.
Vi smilede til hinanden – og blev enige om, – at sommerhuslivet ikke var helt ueffen.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Daniboy

    17/03/2021 kl 17:10

    Venter spændt på næste afsnit

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *