- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Merle og Familie Kollektivet Tim og Tom i Bussen
Inden længe stønner og hyler jeg og far kan virkelig det med tungen men også fingrene, en finger i hvert hul
Forfatter: Gamle Nissen
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
I dette kapitel er Anton – Frida – Tim – Tom – Line – Lone – Merle – Momse – Morfar – Mor og Far.
Frida og jeg er på vej mod skuret men jeg opdager at Anton, allerede står der nede og kigger ind af ruden jeg kan se han river sig hårdt i pikken jeg skjuler mig da Frida siger nu skal du bare se Merle og sniger sig ned bag Anton og da hun hurtigt tager fat om hans stive pik kan man se panikken brede sig i ham men øjeblikket efter sidder Frida med hans drenge pik i munden ok man kan tydeligt høre at han nyder det.
Jeg må tilbage i bussen og hjælpe mig selv jeg er våd og liderlig, da jeg næsten kommer der op ser jeg Tim og Tom gå rundt og lede efter noget. Da jeg kommer dem i møde smiler de og spøger hvad jeg laver, jeg siger ingen ting.
Tim siger du lyver Merle vi ved godt at de andre er i værkstedet og Frida ser ud til at hende og Anton hygger sig se selv.
Jeg drejer mit hoved og ser Anton slikke løs i min søsters lille fisse, jeg sukker og mærker mine safter stille løber ned af mine tygge lår.
Merle vi du med i bussen spøger Tom, JA udbryder jeg , skynd jer mine safter løber fortæller jeg dem, så snart jeg ligger ned er Tim over min fisse som en killing der søger mælk mens Tom føre pikken ind, i munden på mig.
Lige der, var jeg væk jeg var i himlen snart hylde jeg op og Toms pik glider dybt ned i halsen på mig, Tim suger min tap ind i munden alt mens mine safter løber, Tom tømmer sig i halsen på mig, bedst som jeg er ved at komme til mig selv, mærker jeg igen en pik mod min fisse jeg kigger op ser Tim smile til mig, og stille og meget forsigtigt forsøger han at komme ind men det går ikke.
Han kysser mig dybt og længe da jeg mærker en finger i min numse den er fedtet og snart er den oppe og så en mere så strammer det, og så køre de ellers ind og ud snart er jeg helt væk og nyder de to finger i min numse men Tim ligger stadig oven på mig og smiler.
Men så mærker jeg at fingeren forsvinder og Tim stikker langsomt sin pik op i min numse mens Tom begynder at kysse mig vi så vildt at vi savler, Av Tim Av, Av du må ikke det gør ondt stop Av, Av.
Han smiler blot og siger stille Merle.
Jeg bider smerten i mig og prøver på at slappe af og nyde hvad der sker, smerten forsvinder efter noget tid og stille går den over i nydelse.
Tim banker hans pik ind og ud af min numse, og snart mærker jeg Tims pik vokse, i min numse så jeg føler jeg sprækker i numsen.
Da min orgasme rammer mig bider jeg Tom i hans læber, jeg hyler og ryster Tim laver et fest fyrværkeri i min numse og hans safter flyder ud af mig da han med et svup forlader min numse men så snart han er ude er Tom over mig han venner mig rundt så jeg står på alle fire han tænger ind i min numse, Tim tager fat i mit hoved og snart har jeg han drenge pik i munden med en blanding af sæd og prut slikker jeg den lystigt mens tom boller mig hårdt og vildt for så til sidst at råbe i det han tømmer sig i min numse.
Vi falder sammen på sengen alle tre og inden længer døser jeg hen lettet over at det er over, og fyldt med sperm i, min lille numse.
Jeg vågner ved at jeg mærker noget mod numsen, det er fugtigt men føles skønt da, jeg kigger hvem det er, ser jeg Line smile til mig og snart er hendes tunge oppe i min numse, igen og snart er jeg igen liderlig og min numse små prutter så alt spermen kommer ud i små klatter.
Jeg kan næsten ikke mere men snart er Line i gang med at bolle min røv med en dildo og bedst som jeg ligger og skriger, kommer Lone ind i bussen og snart slikker jeg hendes fisse til hun stønner og skriger hendes orgasme ud.
Da vi alle er faldet til ro går vi sammen over til de andre og Momse ser hvordan jeg går for mig selv som om der var noget galt.
Hun møder mig og spøger om jeg er ok, jeg smiler til hende og siger ja men er lidt øm i min numse, hvad har i lavt spøger hun.
Jo Momse først er det Tim der er i min numse, så var Tom der også og da jeg vågnede igen, var Line ved at slikke mig men kun for at tage mig hårdt med en dildo og så kom Lone og, hende slikkede jeg i fissen.
Ok siger Momse det skal de få straf for de frække unger, ej Momse det er lige meget, nej Merle de har bare at behandle dig som en prinsesse selv om du er lidt tyk her og der men tro mig du bliver så smuk om ikke så længe så er det dig der for alvor er Hot.
Merle jeg får en ide i aften sover i, Tim, Tom, Line, Lone og dig selv hver for sig, så kommer jeg ind til dig og så skal du gøre noget for mig, når i, er kommet i seng.
Da vi har spidst og hygget sidder jeg hos far og små sover da han hvisker at Momse skal have hjælp, jeg nikker og tager Momses hånd og går med hende ind til Tim og Tom som ligger bundet med bind for øjnene og Momse gør tegn med sin finger at jeg skal være stille.
Hun finder to store, sorte gummi som er fedtet godt ind og vi stiller os bag Tim og Momse siger, har du været sød i dag Tim?
Nej Momse – Nå hvad har du lavt som er slemt Tim? – Jeg har kneppet Merle i hendes tykke numse.
Det hedder det ikke Tim det hedder hendes lille numse, ja Momse – godt min dreng.
Tom hat du også gjort noget slemt ved Merle – Ja Momse UNDSKYLD sagde han mens han snøftede.
Tim du og Tom jeg er ikke her alene, så nu skal i to mærke hvordan det er at få en pik i jeres stamme drenge huller.
Om i vil eller ej, det kan lære jeg at behandle piger pænt og at et NEJ er et nej og så stopper man høre i drenge.
Tom skriger op nej Momse ikke pik i røven stille Tom har du ikke også været slem mod Merle i dag var? – Svar Tom?
Jo Momse godt så må i tage jeres straf knægte, så nu går vi i gang, inden jeg får set mig om har Momse skubbet den store dildo op i Tim, han hyler og snart efter står jeg med gummi pikken i hånden og køre den hårdt i numsen på Tim.
Momse går over til Tom og køre den store gummi pik hurtigt og bestemt ind i numsen på ham, de skriger begge to men de kan lide det tror jeg selv om de skriger og hyler op.
Deres drenge kæppe er stive og snart malker vi deres pikke for sperm de brøler begge som en unge løver og snart står vi ved Lines værelse der møder vi morfar som har gjort sig klar jeg kysser ham blidt, så kysser jeg blidt hans pik, så går han i gang med Line og hun hyler som en stukket gris men der er ingen nåde Morfar kan længe i dag han har fået sin pille her ved 21 tiden sammen med sin nat øl.
Han viser ingen nåde hendes numse må betale for hendes ugerning, men ondt ser det ud til at gøre, jeg syntes det er synd for hende men ikke et ord kommer der ud af min mund.
Vi slutter ved Lone der sjovt nok ikke er bundet på samme måde som de andre men hun har bind for sine øjne og min Mor er der og snart får Lone sin staf.
Ti smæk på hver balle og ti smæk på hendes fisse.
Mere ser jeg ikke da Momse giver tegn til at vi skal gå igen, vi lister vider og går ind til far og mos rum hvor far læser en bog jeg hopper op i sengen og Momse kysser mig god nat og far får et klem på pikken med ordene glem nu ikke at jeg også har et behov de liderlige Buk.
Vi ligger og putter sammen under fars dyne og ved en fejl rammer jeg hans pik, han lader som ingen ting så jeg ligger min hånd på hans pik, og stille leger jeg med den, den er hurtig stor og snart ligger dynen på gulvet og jeg ligger helt tæt på fars pik nu, jeg vil gerne vise han hvor dygtig jeg er til at sutte, så haps siger jeg og ligger nu med fars pik i munden og suger den så far siger, rolig Merle du er jo vild, men jeg høre ham ikke og snart vokser han i munden på mig jeg ligger nakken bagud og snart fyre far sine safter ned i halsen og jeg nyder vært sekund og tømmer far helt inden jeg slipper hans pik fri fra min mund.
Stille ligger jeg der og venter, jeg venter – og venter så, siger far stille tak Merle du er super til at sutte, og sluge, men skal jeg ikke hjælpe dig prinsesse, ohhe, jo far meget gerne Frida siger du er den bedste til at slikke fisse.
Nåe siger far siger hun andet?- Nej far hvorfor spøger du?
Stille Merle tysser han og snart er han i gang med at udforske min krop og fisse, jeg lukker mine øjne mens jeg kan høre at der er ro i det meste af huset dog kan jeg høre at Morfar stadig, er i gang med Line men hun lyder ikke til at det længere gør ondt mere, men mere som om hun nyder det han gør ved hende.
Lone lyder næsten lige sådan, kan høre hun stønner Tine (Min Mor) tag mig – tag mig hårdt med den lige som Lars gør med sin tykke pik (min Far) når vi bader sammen stønner hun.
Historien fortsætter under reklamen
Inden længe stønner og hyler jeg og far kan virkelig det med tungen men også fingrene, en finger i hvert hul og hans tunge og mund i min fisse sender mig af sted med et bag og snart vælter det ud af mig alt i mens far suger og slikker alt min saft i sig.







Ok
13/07/2020 kl 18:46
Forsæt gerne med mange afs.