Emmas udvikling – Thor slipper ud

”Hvad fanden søs… Du orgasmer jo din liderlige luder… Du malker min pik” sagde han mens han holdt sig helt stille.

Forfatter: Bidomboy

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Da Emma vågner dagen efter, er hun stadig meget ør, og ikke mindst øm. Samtidig er hun vred og helt sikker på, at Thor vil slå Mikkel og Alex ihjel, når han hører det.

Pludselig går døren op og ind kommer Jonas. Han har kun et par sorte tights og et par hvide sokker på. Han griner hånligt mens han med den ene hånd ned i sine tights, går hen mod Emma.

”Du skal sgu lige tømme mig søs” sagde han næsten grinene

”Du ved jo godt Thor siger du skal gøre hvad jeg beder dig om” siger han nu mere skarp i tonen.

Emma husker godt at Thor havde fortalt at hun skulle gøre det Jonas bad om, men hun var dog ikke glad for tanken. Jonas hev nu pikken frem, og lod den dingle foran Emmas ansigt.

”Ad den lugter grimt” sagde Emma og vendte ansigtet væk. Hun syntes den lugtede af tis.

”Ja har ikke lige været i bad, men sut den nu” sagde Jonas og tvang hendes hoved hen til hans pik.

Mens Emma tog den i munden og forsøgte at sutte den, selvom hun ikke brød sig om smagen, tog Jonas sin hånd i hendes nakke og begyndte at køre pikken dybt i hendes hals. Pludselig gik døren op, og pludselig råbte deres mor højt, mens hun vaklede ind.

”Hvad fanden har I gang i… I er søskende… Jonas slip hende” brølede hun med en hæs stemme.

Hun gik hen imod Jonas, som grinte højt. Da hun kom tæt på, skubbede Jonas hende hårdt, mens han stadig holdt Emmas hoved på sin pik.

Deres mor snublede og faldt bagover, hvilket fik Jonas til at slippe Emmas hoved, og nu grinte de begge. Da hun forsøgte at rejse sig, var Jonas hurtig og skubbede hendes hoved ned med sin fod.

”Hvis du ikke vil dø så bland dig udenom… Men du må også nyde at kigge på, at jeg nu knepper min lillesøster, og måske gør jeg hende gravid” grinte han og hoppede op i sengen.

Deres mor kravlede ud af værelset, mens hun græd. Jonas havde allerede sin pik i Emma, og selvom hun var øm, blev hun faktisk helt varm. For første gang følte hun at også hun nød det, hvilket hun dog ikke helt forstod.

Jonas kneppede hårdt ud og ind, mens han stønnede højt. Emme kunne mærke at det hele sortnede og summe, og pludselig var alt bare som om hele kroppen kilder indvendig fra. Fissen strammer om Jonas pik, hvilket får ham til at stoppe lidt op.

”Hvad fanden søs… Du orgasmer jo din liderlige luder… Du malker min pik” sagde han mens han holdt sig helt stille.

Men Emma stønnede og vred sig i slutningen af orgasmen, huggede Jonas et par gange, og tømte sig i et brøl oppe i hende.

”Tak søs… Nu vil jeg skride i bad” sagde han og hoppede ud af sengen, og forlod værelset med sine tights liggende på gulvet.

Emma sundede sig og faldt i søvn igen. Pludselig gav hendes telefon et bip, og Emma vågnede igen. Hun mærkede at det var vådt nede mellem hendes ben.

Emma tog telefonen og læste beskeden. Jeg er hos dig om fem minutter stod der… Det var Thor der skrev.

Inden hun nåede at vågne helt, røg døren op, og der stod Thor med et smil.

”Sover du tøs” grinte han og gik ind. Han stoppede og så på de tights på gulvet.

”Hvad fanden er det din bror der har glem dem” grinte han højt, og kastede dem ud på gangen og lukkede døren.

Thor satte sig på sengen og gav Emma et kys.

”Jeg slap ud, men skal nok i fængsel senere” sagde han alvorligt.

Emma sad bare stille og lyttede.

”Nu skal vi fucking kneppe, for jeg har ikke fået noget i et døgn” grinte Thor og hev dynen af Emma. Han så straks den våde plet på lagnet mellem hendes ben.

”Hvad fanden skal jeg kneppe i hans sperm” grinte han højt, mens han smed bukser og tights.

Emma var stadig helt stille, mens Thor kravlede op mellem hendes ben, og uden at være forsigtig, huggede han sin pik i bund, hvilket fik hende til at give et lille skrig fra sig.

”Nå den er nok større end Jonas pik” grinte han og kneppede nu hårdt.

Thor kneppede dybt i Emma, som om han ikke havde været der i flere år. Emma klynkede og stønnede, og pludselig begyndte hendes fisse igen at stramme, og den kildende fornemmelse kom igen.

”Hvad fanden luder… Du kommer jo nu… Fuck hvor skønt som du strammer” prustede Thor, mens han måtte give efter og komme langt oppe i Emma.
Thor faldt ned oven på Emma, og kyssede hende intens. Efter lidt tid, gled han ned ved siden af hende, mens pikken gled ud af hende med et svup, og det sejlede ud af hendes fisse.

Thor kyssede Emma og viskede stille til hende.
” Jeg ved det med Mikkel og Alex, og det er okay… De har betalt mig”

” Jamen skat… De voldtog mig” sagde Emma overrasket, mens hun trak sig lidt bort fra mig.

” Jeg ved godt de var lidt hårde, og det var nok for vilde, men de har fortalt det, og de har betalt mig” sagde Thor, mens han smilte kærligt til Emma
Historien fortsætter under reklamen

Emma kravlede tilbage i Thors favn, mens hun tænkte meget på, hvorfor Thor ikke blev sur. Samtidig tænkte hun meget på de følelser hvor det hele kildrede i hendes krop. Efter lidt tid faldt de i søvn.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Lancelot

    30/04/2020 kl 13:26

    5 igjen! Jeg liker denne serien, og håper du skriver mer! 🙂

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *