- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Spejder hos Karen – 1 + 2
hun tager igen pikken i munden …. og til sidst så ser man “hans” sperm løbe ud af munden på “hende
Du vidste det godt! Han var en hysterisk rad! – Jens Hansen, landmanden “nede på hjørnet”. Havde de sidste par dage haft et par spejderpatruljer “liggende” – men pludselig stod der 10 – 15 spejdere og en 3-4 ledere og snakkede (højt!!) udenfor dit hus. Du gik derud – fik forklaringen – og var flinke – de kunne da sagtens slå teltene op i din baghave – eneste betingelse – græsslåning – og 100% oprydning – det var spejderarbejde, når det var bedst – aftalen blev indgået. Du havde gæster de næste 4 dage.
På 2. dagen kom en af spejderlederne – Erna – ind og bankede på – et ekstra problem! Én af spejderne ville ikke med på “hike” – den der “alen-lange” vandretur. Om du ville se efter ham – du lovede det!
Spejderne drog afsted. Kort efter gik du ned til teltene – og hilste på. “Der er sodavand og kage om en time på min terrasse! Jeg hedder KAREN! – så kommer du ikke – hvad hedder du?”, du smilte til “ham”! “Jeg hedder Peter”, også han fandt et smil frem – “jo, tak – jo, det vil jeg gerne!!”.
Historien fortsætter under reklamen
Peter kom præcist – spejderpræcision – en time efter! Han fik cola og hjemmelavet kage, som han åbenlyst nød – og du nød både kaffe, kagen og selskabet – NEJ, sagde du til dig selv!, og så ned mod dit underliv – NEJ, ham der skal du lade være – det kan du ikke forvente dig noget af – man må slet ikke….
Du udspurgte Peter om grunden til at han ikke ville med – “hvad er du ked af? – savner du “noget?”, spurgte du. Han tøvede – og du gentog spørgsmålene – et par gange – med mere og mere sukkersød stemme. Samtidig blev du ved at have øjenkontakt – og mon ikke han også bare så og så og så. Pænt – så hen over dig – fra top til tå!
Jo, han savnede da noget “mit værelse –et bad- og lidt min mor…og far—og, og,—- altså min PC, mit TV, videoen”. Jamen, hvad plejer du da at se, spurgte du – meget interesseret – da du mærkede, at Peter var ved at “tø op”.
“Må jeg sige det – – – nok slet ikke noget DU ser — noget “lederne” ville skrige over – – og da kun noget, som min far og mor vist nok ikke ser…”
“Åhh, fortæl du bare mig det – jeg siger jo ikke NOGET til NOGEN!!!”.
“Jamen, jeg ved altså ikke”, fortsatte Peter, “det er ret pinligt… du må ikke skælde ud – eller blive vred – og slet ikke GRINE, så “skrider” jeg”. Du lovede med en meget alvorlig mine. “Bare rolig, jeg lover, jeg lover…”
“OK – jeg ser pornofilm – ALT det jeg kan – og spiller porno-spil, hvor man skal være ret god for at få ALT tøjet af “hende” – og pikken op i “hende —— ååhhhhh nej, det skulle jeg jo slet ikke sige…”, han så meget intenst på dig, men fornemmede RO og atter RO fra dig – og det var klart vigtigt…..
“Hvad er det for film du ser?”, hvad kan du li’? – spurgte du endnu mere interesseret? “Altså KAREN det kan jeg IKKE sige til DIG!….. “Jo, kom nu, du kan se, at jeg bare lytter…”, svarede du!
“OK, jeg ELSKER at se ÆLDRE og MODNE kvinder, som er STILLE og ROLIGE – og som BARE gør noget lækkert – og gør det roligt!!!” —- “og” – fortsatte han, “de må MEGET gerne have tøj på – først meget – og siden skal de tage det af – eller få det taget af – men ikke tju’ bang (og her gik armene og benene på ham….).
“Derimod – uuhhhmmm du ved en kort eller lang nederdel – slidset måske – og sorte, grå, “brune” eller blå strømper – gerne hofteholder – eller endnu bedre korset…. Øjjjj, mand —– NEJ jeg kan da ikke sidder og sige sådan noget…”!, Peter så beklagende på dig!
“JO, det kan du – NEJ du skal – så glemmer du også meget bedre din hjemve – og der er ikke noget som at fortælle – men hvad sker der egentlig så i sådan en film?” – du “prøvede” at spille uvidende – og det “gøs” i dig for at få mere ud af Peter – og snart efter så snakkede og snakkede han – det kom bare som i en lind ordstrøm…
“Jo, ALTSÅ – f.eks. har jeg købt en film med en ung fyr – det skal han i hvert fald spille, men KAREN jeg tror, at han er “ældre”, men de spiller bare så godt – ALTSÅ han har fået en eftersidning. Han bliver terpet og terpet – og “lærerinden” skælder ud og bliver mere varm og varm af at skulle blive så gal – og hjælpe ham så meget med de lektier, som han ikke kan finde ud af…. Først, KAREN, så knapper hun en og siden et par knapper flere op…- i blusen… OG, og ogg… nederdelen er sådan en spændende gammel plisseret – hedder det vist – og i siden kan nederdelen også åbnes med mange knapper.”
“Du – så sker der jo det, at efterhånden som han kan mere og mere af det han fik eftersidning for, ja så åbner “hun” mere og mere – og efterhånden også noget af hans tøj. Så begynder det jo at blive sådan, at hendes bluse næsten er helt åben – og det samme er hendes nederdel – og man kan se – både strømper – korset og en næsten helt åben BH-del, hvor hendes kæmpebryster “falder ud”.
“Hvor du fortæller pænt – hvad sker der – falder de ud”?, spørger du.
“Ja, det næste der sker er, at lærerinden giver ham den første lektion”, “han” begynder nemlig bare at gramse, OG det vil hun ikke finde sig i KAREN, hun giver ham derfor BESKED, og det sker så langsomt, at vi alle kan følge med. OG, OG, OG – det er næsten det bedste – kombineret med alle de indtryk af lår og undertøj OG OG OG… Nej, KAREN, skal vi ikke hellere tale om noget andet – det kan umuligt være noget for dig, at høre!”. “Du er jo sådan en pæn dame!!” (og man/du kan høre, at han mener det…).
“Jo, det er netop noget for “mig” – husk de film er oftest både med mænd og DAMER – ikke uden – det går jo ikke!” – “kan du huske mere fra filmen”, nu presser du Peter med lidt mere sikker stemme og fuldstændig øjenkontrakt.”
“Ja, ja – ja, det kan jeg – når det nu ikke generer dig… – jeg kan handlingen ud og ind – har set den mange gange – ikke som de andre – da går det kun én gang – gider ikke se gentagelser… jo, ser du pludselig er det som om, at lektier og straf er nok – nu vil de bare have hinanden. Han tager sine bukser af og HUN, ja hun beholder heldigvis alt sit undertøj på.”
“Det vil sige, at de i fællesskab tager hendes trusser af – de er små – er eller var de, man kan se “det hele” igennem stoffet – og da trusserne er væk kan man se, at hun ikke har nogen hår på kussen … det var første gang at jeg har set det.”
“Og ved du hvad – hun slikker hans pik – og hun kan have næsten hele den store pik i munden – nåh ja og så skubber hun sørme selv pikken op sin kusse – trækker den ud igen – og, og, og så kort efter op i røven – sådan rigtig røvpuling. Først troede jeg kun at det var mænd/mænd, som gjorde sådan – men nøj hvor hun ser ud til at nyde det i filmen…”.
“Filmen, den slutter dog med at ham drengen stikker sin pik op i lærerindens kusse… NEJ, ved du hvad – og det har jeg heller aldrig set før ….. hun tager igen pikken i munden …. og til sidst så ser man “hans” sperm løbe ud af munden på “hende”. Meget sperm faktisk – tror du det er lidt filmsnyd?” “Min sperm fylder da ikke meget i køkkenrulle-stykket!!”
“Altså KAREN det er en god film – jeg ser den igen og igen….”
Du tænker som en gal, hvordan skal det her klares, men lynsnart spørger du: “Peter har din drengepik været oppe i en dame?”. Altså har du haft en lærerinde – eller prøvet med en veninde?
Peter bliver stille – “Faktisk ikke – og jeg tror heller aldrig, at jeg finder “nogen”. Jeg har jo ikke noget …. sådan – jo jeg har kysset et par af pigerne i skolen eller i “klubben”, men ellers ikke….”.
“Så – nej det har jeg ikke, men det er skønt med de film, bøger, blade og spil!”
Du går over til Peter – trækker forsigtigt – meget forsigtigt hans spejder-shorts ned … lægger dig på knæ foran ham – trækker også hans trusser ned – kærtegner hans lækre røv – og ser ham dybt i øjnene – samtidig med at du tager hans strittende ung-mands / drengepik i munden. Blidt og rolidt – lader tungen glide rundt om hans pikhoved.
Der går ikke lang tid – så mærker du, at det rykker i pikken – og så kommer han – sprøjter ud over dig – og hvad der ellers er i sommerhaven. Han ser forskrækket på dig, men bliver rolig, da du smiler og blinker til ham – samtidig med at du sutter ham helt ren.
Historien fortsætter under reklamen
“Var det sådan at hun gjorde – du kan tro, at hun nød det – som mig”, men kan du nu gå med ind i huset – og få et godt bad. Så gør jeg aftensmaden klar. Hvad siger du til flæskesteg med rigtig mange “svær” til – OG hvad siger du til at få en ”eftersidning” hos MIG i nat – husk vi har hele natten for os selv – vi skal jo ikke ud at gå – vel”.
Peter nikkede – og I fulgtes ad – ind til huset – og til flere spændende oplevelser. DU, KAREN, havde gjort dagens gode spejdergerning, men det havde Peter nu også…
Del 2
Bagefter tænkte du, at “åh nej var det nu forkert – at forføre ham sådan!” – og næste tanke var, åh han skulle jo have været ud på gæstetoilettet – nu så han jo noget af sortimentet på tørrestativet!
Peter, kom ind fra badet – så meget frisk ud – kikkede ned i gulvet. Nu var det lærerinden skulle komme op i dig – du gik hen og tog om ham – og sagde “Du skal nok finde en rigtig sød pige – eller to – eller 20 – 100 – nej 1.000-vis – men du skal “lære” hvordan “vi” gerne vil have det – men når du kan se så meget i én film – ja så skal det nok gå.”
Du fortsatte: “Gå nu ned til teltene – ryd helt op – skift tøjet – og om to timer, ja så er der mad – husk at tage tandbørsten og få andre ting med – så er der klar til dig – hos mig – nej hos os 2…”.
Så benyttede du lejligheden til at gøre klar – både mad og bad. Dine kussehår blev studset til ukendelighed efter badet – og der kom ikke så helt lidt parfume og andet godt på – og inderst inde – ja der var du klart på højde med den der tyske filmskuespillerinde…:
Dine bryster var også store – godt nok hængende, men de kunne lige være i korsettet – det vil sige, at brystvorterne var lige til at løfte op i kanten – det måtte vente. Og ham Peter han skulle få små spin-del-vævs-tynde trusser… – og SORTE strømper….
Du dækkede et fint bord – satte lys på, han kunne lige så godt lære lidt om det – og da maden var klar satte du børnebørnenes yndlings-disco på …. det kunne jo være det i stille form var forskellen mellem succes og fiasko.
Så stod Peter der – “nej hvor det er “godt” sagde han stille”! Mente han nu musikken – eller var det da han så dig? Ja, du husker nok, at det der “frække” undertøj kom ned i den lange nederdel, som også var en dobbeltslidsede nederdel – og den tilhørende tynde bluse!
(her mistede redaktøren koncentrationen – et øjeblik – RTL II – sender en fransk film hvor et yngre herskab elsker vildt og voldsomt på bagsædet af bilen… mens deres chauffør ser på i bakspejlet – og hvad har hun på – KUN sort undetøj – NU puler han sørme hende undenfor bilen, mens hun holder om en betonkugle…. – DET er da inspiration – hun har faktisk heller ikke et hår i underlivet).
Middagen går fint – I snakker nu først om spejderliv – faktisk er Peter glad for den friske natur, men lige i den her til, så var det ikke så spændende med den lange travetur. Lidt ondt i benene var den første forklaring.
“Karen, der er en “anden” ting, som jeg må indrømme – jeg, jeg, jeg har …har beluret dig, faktisk har jeg været oppe ved dit hus hver aften…
Nu blev du lidt bleg – de sidste par aftener, ja så havde han set dig og den nye tømmermester – han havde lavet noget for dig – sort – og siden hen havde han og du fået noget, som blev vådt – meget vådt …
Og i forgårs …. da du havde fundet din gamle dildo…
“Karen – derfor – ja derfor har jeg været træt – det er hårdt at stå – udenfor”
Historien fortsætter under reklamen
I så på hinanden – og sagde som i munden på hinanden – “og vi lover, at det siger vi ikke noget om til nogen”.
Du føjede til – og efter ISEN – så skal du have enetime….
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER






Chris
17/08/2019 kl 8:18
Ham Peter er hører vist til den frækkere kategori af spejdere 😉
Den Liderlige Bedstefar ?????
03/11/2018 kl 20:09
WOW WOW WOW – hvilket oplæg. Det tegner godt for fortsættelsen. Mon ikke Karen både misbruger Peter, samt giver ham en kæmpe erotisk oplevelse, hvor Peter får lov at undersøge en voksen kvinde, ja hver en millimeter fra top til – ja alt!!! Mon Karen yderligere får besøg af en veninde, på et tidspunkt, hvor Peter bliver “straffet” for staveordsfejl, hvor han ligger fixeret og blindfoldet, måske også gagget og med høretelefon. Peter kan således hverken se eller høre, at de nu er 2 liderlige modne om ham, og han kan ikke udtrykke hverken forbavselse eller forskrækkelse. Og da gaggen fjernes, kommer straks en dryppende våd kvinde fissse over sin mund !!!!