Christina – 6. del – Den aften glemmer vi fremover

smæk pisk spanking voldtægt teen ung pige”Det her er et spanskrør, det bruger man til slemme piger som ikke forstår hvordan de opfører sig overfor voksne mænd”

ADVARSEL: Udnyttelse – mindreårig

Forfatter: Sanne
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

De havde siddet og snakket, da Christina pludselig spørger onkel.
”Den dag vi pjattede med vand og du smækkede mig i røven”

”Ja” Kom det forsigtigt fra onkel, han var ikke helt sikker på hvad hun ville med den udtalelse.

”Det gjorde altså vildt ondt, når du slog min bare røv, men det gjorde også dejligt bagefter, det var ligesom om jeg faktisk godt kunne lide at få smæk i røven”

Onkel kikkede forundret på Christina, det var ikke det han havde forventet at høre fra en 13 årig pige.
”Der er mange pige som godt kan lide hvis manden er lidt hård ved dem, nogle af dem elsker at få smæk”

Christina smilede til onkel, så var hun altså ganske normal.
”Er det en form for sex at jeg syntes det er dejligt når du slog mig på ballerne”

”Det kan man godt sige det er, det bliver kaldt spanking og mange leger den slags lege med hinanden”
Historien fortsætter under reklamen

Christina sad og kikkede på onkel.
”Leger du også det der spanking” Ville hun vide. Onkel sad lidt og tænkte, han viste godt hvad han ville sige, men han skulle have det sagt så hun ikke ville blive bange.

”Det er noget man er fælles om, det er kun godt hvis begge to er enige om at det må gøre lidt ondt”
Han skulle være sikker på hun ville forstå ham.

Hun forstod intet af det han sagde, men han havde jo nok ret, for det havde været dejligt når han ramte hende på ballerne.
”Vil du lege med mig, hvis jeg siger det godt må gøre ondt”
Hun smilede til onkel, som lige nu troede han var endt i himlen.
Sad hun her og tilbyd ham sin krop, den lille liderlige tøs. Hun var simpelthen ligesom hendes mor havde været da de var teenager. Hun havde også kneppet med alt og alle.

Han kikkede eftertænksomt på Christina, han lod som om han overvejede hendes spørgsmål.
”Husk det er en form for leg, hvor vi har nogle roller. Du er den slemme pige og jeg er den voksne som skal straffe dig”
”Det lyder spændende” Kom det hurtigt fra Christina.

Han kikkede lidt på hende og hendes krop.
”Gå ind på dit værelse og tag nogle jeans og en T-shirt på”
”Øv, jeg troede vi skulle være nøgne”
”Det kommer måske senere, nu skal du gøre som jeg siger”

Langsomt gik hun ind og fandt sine jeans frem, hun tog tøjet på og gik tilbage til stuen. Onkel sad i sofaen.
”Nu spiller vi et rollespil, hvor replikkerne kommer efterhånden som vi når til dem, husk du har været uartig og jeg har opdaget det”
Christina nikkede, men tænkte det lød godt nok kedeligt.

Onkel kikkede hårdt på hende.
”Havde jeg ikke bedt dig om at vaske op inden du kom ind i stuen”

Christina forstod ikke hvorfor han sagde det.
”Øh, skulle vi ikke lege”

”Det er også en del af legen, du har jo ikke vasket op og derfor må jeg straffe dig” Kom det lidt irriteret fra onkel.
”Når, nu fatter jeg” Christina smilede og gik ud af stuen.

Hun kom ind igen og onkel gentog sit spørgsmål.
”Undskyld onkel, det havde jeg helt glemt, men nu har jeg jo skiftet tøj”

”Du kan ikke blive ved med at glemme alle dine pligter”
”Undskyld, men jeg har så meget andet i mit lille kønne hoved”
”Kom her hen til onkel, tror jeg må lære dig at huske”

Christina gik frem til onkel.
Han sad tilbagelænet i sofaen.
”Læg dig ind over mine ben”

Hun lagde sig så godt hun kunne så røven strittede over hans lår.

Hun mærkede hans store hånd glide hen over ballen, han lod den glide så lillefingeren rørte hende mellem benene, det summede allerede i hendes lille fisse og hun viste den var våd nu.

En hånd blev lagt på hendes nakke og hendes hoved blev holdt ned mod sofaen. Det første slag ramte hendes ene balle, det sved med ikke særligt meget, ikke nok til at hun ville stønne af det.

Han slog skiftevis på ballerne og hun kunne mærke varmen brede sig på ballerne ind under sig og op i fissen.
Pludselig stoppede han og hun følte sig snydt, det havde været så lækkert og nu var det forbi.

”Rejs dig op tøs og hold hænderne på ryggen”

Hun rejste sig, det var lidt mærkeligt at han talte sådan til hende, men det var nok en del af legen.
Han gik ud af rummet og hun ventede med hænderne på ryggen. Hun kunne ikke lade være med at føle på sine baller, de var allerede ømme, men på en lækker måde.

Han kom tilbage og lagde noget bag ved sofaen.
”Knap dine jeans op tøs” Hurtigt fik hun knappen op.

”Træk dem ned til dine knæ” Hun fik lynet op og lidt efter stod hun med dem omkring knæene.
Han trak en høj skammel ud midt på gulvet, tog fat i hende og løftede hende hen til skamlen.

”Læg din ind over den” Hun syntes det var underligt, men hun gjorde det.
Han tog fat i hendes trusser og trak dem ned til knæene. Nu lå hun med røven bar hen over skamlen.

”Du har været en meget slem pige i denne uge, du har pirret onkel så meget at onkel nu vil straffe dig, så du aldrig glemmer hvordan du opfører dig overfor onkel”

Hun var i vildrede nu, havde han slet ikke kunne lide det hun havde gjort ved ham, havde han virkelig syntes hun var en slem og fræk tøs.
Han tog fat i hendes ene ben og hun så at han bandt det fast til skamlens ene ben. Pludselig stod hun med bundne ben og røven bar. Havde hun overtrådt en grænse, hun skulle have været blevet bag.

Han gik om foran hende tog fat omkring hendes skuldre, løftede op så han kunne tage T-shirten af hende.
Hun blev lagt ned over skamlen igen og han bandt hendes arme til benene foran på skamlen.

Christina stod nærmest nøgen bundet til en skammel så hendes unge krop var til fri afbenyttelse.
En hånd blev lagt på hendes bare balle, han kælede blidt på ballen, et gjorde dejligt og hun slappede af igen.

Et hårdt slag ramte og hun kom med et overrasket skrig. Igen nussede hånden hendes balle, gjorde den varm og følsom inden det næste slag kom. Lyden gjorde næsten mere ondt en slaget.

Han fortsatte sådan et stykke tid, smerte og så kælen. Hun var ved at komme af glæde, det var en følelse der var helt vild. Hvis det var det man kaldte spanking, så ville hun altid lege den leg.

Onkel stoppede slagene gik om foran hende. Hun så at han trak sine bukser ned og han stod nøgen foran hende med sin store stive pik lige ud for hendes øjne.

”Når tøs, nu skal du lære hvordan onkel kan lide det” Han tog omkring pikken og trak baglæns så pikhovedet blev blottet.
”Åben din mund tøs” Hun forstod ikke rigtigt, hvorfor hun skulle åbne munden, men gjorde det.

Onkel førte hurtigt pikken ind i hendes mund, hun var ved at blive kvalt da den pludselig rørte hende i munden.
”Luk læberne omkring pikken og sut på den så en slikkepind”

Hun gjorde som han sagde og hun fik lidt mere følelse af hvad der foregik i hendes mund. Det måtte være det hendes veninder kaldte at sutte pik.

Mens hun arbejde med hendes nye lærdom, mærkede hun hans ene hånd glide ned over hendes ryg, ned på de ømme baller. Hånden fortsatte ind mellem hendes ben og pludselig stivnede hun, en finger ramte hendes følsomme skamlæber.

Hun var blevet berørt på fissen af en fremmed, hold fast hvor var et dejligt. Fingeren bevægede sig blidt mellem skamlæberne og nogle gange op på klitten, det var meget bedre end når hun selv gjorde det.

Onkel begyndte at bevæge sig i hendes mund og hun havde lidt svært ved at have ham i munden når han pressede sig langt ind i hendes mund, men det hjalp når han samtidig klemte hendes fyldige skamlæber med fingrene.

Pludselig mærkede hun at onkel begyndte at stønne og det føltes som om pikken blev hårdere i hendes mund.
En finger ramte hende mellem skamlæberne og samtidig med at onkel for første gang sprøjtede i hendes mund pressede han en finger op i hendes stramme fisse. Begge dele var så overraskende at hun ikke nåede at reagere på spermen i munden før den var der.
Det var en stor klistret masse der smagte salt.

Onkel pressede finger langt op i hendes fisse og hun mærkede det strammede kraftigt.

”Synk min sperm tøs eller jeg presser fingeren helt op i din lille frække fisse” Hun mærkede han pressede og sank.
”Dygtig tøs, det var straffen for de første dage, nu mangler du for den dag du sprøjtede vand på mig”

Onkel forlod stuen og hun hang på skamlen, liderlig som aldrig før, men også meget forvirret. Hvad havde hun gang i.

Onkel kom tilbage, hun kunne se hans pik hang slapt, så han havde nok ikke været tilfreds med det hun havde gjort med munden.
”Nu afregner vi det sidste” Han viste en lang tynd kæp frem.
”Det her er et spanskrør, det bruger man til slemme piger som ikke forstår hvordan de opfører sig overfor voksne mænd”
Han gav hende et slag lige over ballerne og hun skreg af smerte.
”Nå så er du ikke så fræk mere”

Han kom med en rem hvor der sad noget som lignede en bold med hul i.
”Åben din mund” Hun gjorde det ikke hurtigt nok og et nyt smertende slag ramte hende på det nederste af den ene balle.
”Dygtig” Han pressede bolden i munden på hende og spændte remme i nakken på hende. Hun så at hans pik igen var blevet stor og stiv.

Spanskrøret begyndte sin smertende vandring på hendes unge krop, slagene ramte skiftevis hen over ballerne og ned på bagsiden af lårene, det gjorde ondt og hun kunne kun tænke på smerten, denne gang var der ingen glæde at overføre til fissen, heller ikke da de første slag begyndte at ramme hendes skamlæber.

Endelig stoppede det, hun mærkede at hele hendes bagdel kogte af smerte, det gjorde bare så ondt især på skamlæberne.
En kølig hånd rørte hendes baller og hun mærkede han aede hendes forslået krop med isterninger.

Det var mærkeligt for nu begyndte smerten af bevæge sig mod hendes fisse, når han rørte striberne fra pisken ned isen gav det små stød op i hendes fisse.

Med hånden fuld af isterninger klemte han op på hendes skamlæber og det var tæt på hun var kommet af glæde.
Han løsnede remmen, hun spyttede bolden ud af munden og hendes støn kunne ikke skjule hendes liderlighed nu.
Hele hendes bagdel og fisse var blevet iset og smerten var blevet til en dejlig følelse. Hun glæde sig til at få orgasme.

”Onkel du må gerne give mig orgasme, jeg har sådan en lyst til det”
Onkel klappede hende blidt på den ene balle og gik om bag hende.
Hun mærkede igen hans fingre mellem skamlæberne og tænkte slet ikke over at han var ved at sprede dem.

Pludselig kom en smerte i hendes stramme fisse hun aldrig havde oplevet, han havde presset sin pik op i hendes lille hul.
Hans hænder gled ind under hendes krop og han klemte hendes små bryster hårdt mens han stødte pikken i bund på hende.

Hendes mødom forsvandt i et enkelt stød og inden smerten nåede hendes hjerne havde den flyttet sig til hendes brystvorter som han klemte hårdt mellem fingrene. Hun mærkede hvordan han brutalt kneppede hendes stramme nyligt åbnet fisse.

Han lød som et vildt dyr, mens han stødte og stødte hårdt op i fissen, hun hade svært ved at følge med i hvad der lige foregik, men pludselig stønnede han højt og med et hårdt stød pressede han sin pik langt op i hendes lille fisse så nosserne klaskede mod hendes klit.
Han sprøjtede voldsomt og længe i hende før han langsomt gled ud af hende med en blanding af sperm og blod hængende efter pikken.
Historien fortsætter under reklamen

Der var gået lidt før Christina var blevet løsnet fra skamlen, hun havde voldsomt ondt i fissen og hendes baller brændte.
Onkel var gået i bad og hun var stille gået ind på værelset, lagt sig i sengen og var grædende faldet i søvn.

Næste havde hun bedt om at komme hjem. Hendes mor havde spurgt hvorfor hun pludselig ville hjem.
Hun ville ikke fortælle hvorfor, da hun følte det havde været hendes egen skyld.
Hendes mor havde kikket på hende og nikket. Hun havde set trusserne der lå i vasketøjskurven.
Næste dag kom hun med en pille som Christina skulle sluge og de så ikke onkel i flere år.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Den Liderlige Bedstefar

    29/07/2018 kl 0:56

    Den onkel – den onkel.

    En ting er at lege med sin lille niece. Men at gøre det med hende, som om hun er en voksen kvinde, der havde prøvet det hele før, masser af gange.

    Hvis han stille og roligt havde fortalt hende om hvad de skulle prøve, og havde forklaret hvad det gik ud på. Og så med nogle lette slag, der varmede men ikke gav mærker.

    Den stakkels niece. Jeg fik ondt af hende, og ønskede at bare jeg kunne lege med hende – ud fra hendes forudsætninger.

    Ikke underligt, at hun havde svært ved, som voksen, at vide at hun var sub. Og Sanne havde nok heller gået SÅ hårdt til hende, hvis hun havde kendt til onkels “leg”.

    Men det at hendes datter også er sub, viser st det er genetisk arveligt. Men det bliver spændende at følge Sannes “genoprettelses plan!” ….

    2+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *