Christina møder Sanne – 2. del – Den store badetur

pigesex lesbisk fisseslikHun næsten hulkede da orgasmen ramte hendes lille krop. Hun fik lov til at sunde sig inden vi gik tilbage for at vise de andre at hun havde været en uartig tøs..

Forfatter: Sanne
Læs forrige afsnit

Jeg sad på kontoret og kikkede på emner til undervisning i det nye skoleår, da min niece Mie kom ind.
”Hej Sanne” Kom det muntert fra Mie.
”Hej” Det var en god anledning til at holde en pause.

”Har du tid, jeg har fået en ide” Mie smed sig på sofaen og så lige så fræk ud som hun er af en pige på lidt over 15 år.
”Jeg lytter” Og vendte mig rundt i mod hende.
”Jeg ved godt kælderen kun er for personer over femten år, men gælder det også for det røde rum” Mie sad med sit sødeste smil.
”Du må forklare dig lidt bedre” Jeg havde en ide, men hun skulle selv forklare.
”Kan du huske hende der Christina, du havde besøg af sidste sommer” Jeg nikkede.
”Hun har en søn, der spiller badminton”

Jeg viste godt hvem han var, en rigtig sød dreng.
”Hvad er der med ham” Spurgte jeg, han var et eller to år ældre end Mie.
Historien fortsætter under reklamen

”Jo, det startede nede i hallen en dag han trænede og jeg var der sammen med et par veninder. Da han var færdig ville en af mine veninder gerne snakke med ham, hun er lidt lun på ham. Vi endte alle sammen inde i omklædningsrummet, det med saunaen.

Min veninde prøvede at score ham, men det gik lidt skævt og hun endte med at gå. Så sad Klara og jeg tilbage med ham.
Det endte i noget små sjofelt snak og Klara ville til sidst vide om han havde været i seng med nogle af pigerne. Han ville ikke rigtig svare på det og vi drillede ham lidt med at han nok var jomfru endnu.

Jeg lagde en hånd på hans shorts og mærkede at han var påvirket af vores snak, så jeg klemte ham lidt og smilede til Klara. Han forsøgte at komme væk men jeg holdt fast og Klara låste døren.

Hun kom tilbage til mig og sagde at vi hellere måtte få gjort noget ved hans lille problem. Nu blev han urolig, men det hjalp da Klara kyssede ham på munden og jeg nussede hans pik uden på shortsene.

Mens Klara kyssede fik jeg en hånd ind under elastikken og fandt hans stive pik. Nu virkede han som om det var i orden og han begyndte at gramse på Klara. Han havde fået en hånd op under hendes bluse og klemte hendes bryster.

Klara stoppede ham, rejste sig op og tog blusen af så hun stod topløs. Hans øjne var ved at falde ud af hovedet, da han for første gang i sit liv så et par bare bryster. Klara gik hen mod ham og sagde at han gerne måtte kysse dem. Han var helt vild nu, han kyssede og slikkede løs på bryster og brystvorter.

Jeg havde benyttet lejligheden til at få trukket hans shorts af ham, så han sad med pikken fri. Den strittede vildt og jeg syntes det ville være spild hvis ikke jeg benyttede chancen til at sutte ham.

Det havde han svært ved at klare og han begyndte at sidde meget uroligt. Jeg viste at han ikke holdt ret længe så jeg stoppede og nøjes med at gnide lidt på skaftet, mens Klara smed sine jeans og trusser.

Hun stillede sig forover bøjet med hænderne på bruseren og spredte benene let. Hun vendte sig om mod os og med en fræk tone spurgte hun om han havde lyst til at kneppe hendes våde fisse.

Han blev helt vild og prøvede af flere gange om han kunne få pikken ind i fissen på Klara, men han kunne slet ikke finde ud af det. Så jeg tog omkring hans pik, spredte Klaras skamlæber og førte ham ind i fissen. Han havde aldrig prøvet før så han hamrede pikken i bund på Klara, men hun var så våd at det nemt kunne lagde sig gøre. Han lignede en kanin med det tempo han kneppede hende i og der gik ikke mange øjeblikke før han kom oppe i hende.

Han var så optaget af at havde fået lov til at kneppe Klara at han slet ikke fattede det og straks han var kommet trak han sig ud af hende, kikkede på pikken og så på os.

Han blev panisk og hastigt trak han sine shorts på og løb ud af omklædningsrummet.
Klara og jeg grinede. Han var da sød kom det fra Klara. Hun tog tøjet på og vi gik ud til de andre piger.
En af dem ville vide hvorfor han var kommet løbende ud fra omklædningsrummet og forbi dem uden at sige farvel.
Klara smilede. ”Han kunne ikke tåle at få fisse”

”Spændende, men hvad har det med det røde rum at gøre”
”Jo jeg tænkte om jeg måtte tage ham med derned, sammen med Klara. Ved godt Klara kun er fjorten”

Jeg sad lidt og tænkte, for jeg havde selv haft Marie og Maria med dernede før de var 15, men de tilhørte også et loge medlem.
Det her var noget andet, det var nogle vildt fremmede personer.

”Det kan du ikke Mie, det er kun logens medlemmer eller voksne som Din mor eller jeg mener skal havde adgang”
Mie kikkede på mig.

”Hvorfor er jeg så en Wilmar, hvis jeg ikke må bestemme”
Det kunne hun have ret i, men jeg turde ikke give hende lov. Der var for stor risiko for at de ikke ville tie stille og pludselig viste hele byen at der foregik noget i kælderen, som ikke alle ønskede kom frem.

”Kan I ikke tage ham med hjem og misbruge ham her. I kan bruge min del af huset, hvis det er fordi din mor ikke skal se det”
Mie kikkede og nikkede.

”Jeg forstår. Har du for resten set hans lillesøster, hun er en lille kopi af Christina”
Jeg rystede på hovedet.
”Nej, jeg har aldrig set hendes datter”
”Når, jeg kører til vandet, måske han er der” Mie rejste sig og gik mod døren, men vendte sig om igen.
”Moster, vil du med til stranden, vi kunne jo spørge Christina om de ville med” Mie lyste op i et stort sødt smil.

Det var snart længe siden jeg havde haft kontakt til Christina, så hvorfor ikke.
”Hør ham om han vil, så kan vi tage Christina og lillesøster når vi henter ham”
Mie løb frem og gav mig et kæmpe vådt kys på munden.
”Du er verdens bedste moster og den frækkeste”

Hun kom hurtigt tilbage og sagde at det ville han gerne og hun havde også sikret sig at de andre var hjemme.
Jeg fandt en bikini frem, tog en kort kjole over, så jeg så lidt anstændig ud når vi kørte.
Mie kom tilbage i shorts og en kort top, gættede hun havde bikinien under.
Vi fik bilen pakket med tæpper, håndklæder og drikkevarer.

Da vi ankom til Christina stod han allerede klar med en sportstaske. Jeg stoppede bilen og spurgte til hans mor, hun var i haven.
”Hejsa” sagde jeg da jeg kom ind i haven.
Christina vendte sig og smilede.
”Hej Sanne, er det dig der er chauffør i dag”
”Ikke kun, jeg skal også med til stranden og slappe lidt af”

Christina var stoppet med det hun havde gang i.
”Det er vigtigt at slappe lidt af, jeg skal på vagt i aften, så jeg går lidt rundt og nusser med tingene”
”Du kan da tage med til stranden, hvis du vil”
”Ja, hvorfor ikke, men så skal vi have Sigrid med også, jeg har hende denne uge”
”Ingen problemer, bare find tøjet frem, så venter vi lidt med at køre”
Christina kaldte på Sigrid, som jublede da hun hørte vi skulle til stranden.

Vi fik det hele læsset og kørte afsted. Jeg kendte en privat strand, hvor vi kunne være helt ugenert, så Mie kunne gøre det hun havde lyster til.

Vi fandt en god sandet plads tæt på vandkanten, fik alle tæpper lagt ud, så vi kunne være der.
Jeg satte mig og trak kjolen over hovedet. Det første jeg så da jeg havde fået kjolen af, var en ung fyr som var ved at tabe øjnene: Han kikkede ikke, nej han stirrede på mine piercet brystvorter.
Mia havde fået sine shorts og top af, hun kikkede også på mig.
”Moster, må jeg også smide toppen”
Jeg smilede til hende.
”Det bestemmer du selv søde”

Hun gav mig et frækt smil og løsnede hurtigt sin top så hun også var topløs. Christina sad og kikkede på os, hun var vist ikke helt med på vores ide, så jeg måtte hjælpe hende lidt på vej.

”Skal du ikke have lidt sol på hele kroppen, nu hvor der ikke er nogen som ser os” Jeg nikkede og kikkede på hendes bikinitop.
Christina sad lidt og kikkede på sine børn, hun var åbenbart i tvivl om det var klogt at være topløs foran dem.

Men efter lidt tænke tid tog hun toppen af og et par flotte bryster kom til syne. De bar lidt præg af to børn min hun var stadig en flot kvinde og jeg viste fra tidligere at hun var til at styre.

Mie kikkede på lille Sigrid, hun gik om bag hende og hviskede et eller andet til hende. Sigrid kikkede på sin mor, som smilende sagde det var i orden.

Mie lod sine hænder glide rundt om Sigrids arme hen over brysterne til hun fandt lukketøjet mellem brysterne. Løsnede og langsomt trak hun bikinitoppen fri af de små bryster og trak den ned over hendes arme så hun stod topløs.

Jeg kikkede på Sigrid, hun var virkelig en kopi af moren, hun ville blive en utrolig flot pige om et par år. Hendes bryster var stadig små, men de var tydelige og hendes brystvorter var store i forhold til brysterne, hun kunne tænde enhver dreng i byen.

Jeg sad og tænkte lidt over Mies forslag om at have dem med i kælderen, men forkastede ideen igen, Sigrid var ikke gammel nok til at hun kunne indgå i vores lege, men måske hun kendte en som kunne bruge hende.

Mie fik dem lokket med i vandet og jeg kunne se hvordan hun spillede op til ham, mens hun heller ikke undlod at berøre Sigrid.
Flere gange havde hun dykket rundt om Sigrid og der var kommet nogle hvin fra hende når Mie åbenbart havde taget fat i hende under vandet.
Christina lå på ryggen og så ud til at nyde solen, hun havde stadig den der lille bule under bikinien, der hvor hendes meget store skamlæber var, de var vildt fyldige og følsomme.

Jeg lagde roligt en hånd oven på bikinien klemte lidt ned på skamlæberne og Christina vred sig lidt og kikkede over på mig.
”Du er jo driv våd, du ligger vel ikke og bliver liderlig”
Jeg pressede en finger ned i stoffet så jeg åbnede hende lidt.
”Jeg lå og smådrømte lidt” Kom det svagt fra hende.
”Jeg ved hvad du drømmer om, gå op i skoven om lidt, find et træ du kan stå foroverbøjet op af”

Christina kikkede på mig.
”Hvad med børnene”
”De klare sig vist fint” Jeg kunne se at Mie stod med noget stof i hånden, endten var det hendes egen bikinibund eller også havde hun fået Sigrids af hende.

Christina rejste sig og gik ind i skoven, hun viste hvad der skulle ske og hun var allerede drivvåd i bikinien.
Jeg fulgte efter lidt senere, fandt en lille træ, fik knækket en tynd gren af.

Christina stod som befalet med let spredte ben, røven strittede på hende og hun holdt fast i en gren på træet.
Jeg gik hen til hende tog fat i bikinien trak den ned til knæene.
Førte en finger op mellem hendes inderlår, hun var våd, drivvåd.
Jeg lod fingeren kæle lidt omkring hendes fisse åbning for at tænde hende endnu mere.

”Christina, du få 30 slag, jeg placerer dem så de alle er under din bikini”
Christina strammede grebet omkring grenen og jeg slog første gang, hårdt og præcist på det nederste af hendes ene balle.
Hun gik lidt i knæ, men tav.

Det næste slag kom med samme kraft på den anden balle. Hun havde svært ved at tage i mod og jeg måtte trække hende op så røven igen strittede.

Nogle hurtige men hårde slag blev placeret på ballerne, der var allerede begyndt at komme røde striber hvor jeg slog, så jeg flyttede fokus til området omkring hendes skamlæber.

Det første slag på skamlæberne fik hende til at gå i knæ, hun stønnede tungt og langsomt kom hun op på benene igen.
Jeg belønnede hende med et hurtigt hårdt slag lige oven på klitten. Denne gang kunne hun ikke holde smerten tilbage og hun kom med et voldsomt skrig.
Historien fortsætter under reklamen

”Spred dine ben” Sagde jeg hårdt til hende og hun flyttede fødder længere fra hinanden.
En serie af hårde slag ramte hendes baller, denne gang lagde jeg dem så et stykke af dem ville være udenfor bikini kanten, det var bevist, jeg ville se hvilken reaktion det havde på Sigrid om hun kunne bruges til noget senere.
Christina fik det sidste slag fordelt på skamlæber og mellem ballerne lige oven på hendes ende.

”Vend dig om og spred dine ben” Langsomt fik Christina sig vendt om og hun lænede sig op af træet med spredte ben.
Jeg satte mig på hug foran hende, kyssede blidt hendes ømme klit og skamlæber.

”Åh, du gør mig så liderlig” Kom det svagt fra Christina og jeg lod tungen glide ind mellem skamlæberne. Roligt slikkede jeg hendes fisse og der kom hele tiden små klynkende støn fra hende.

Hun var den fødte masochist, efter en voldsom gang smerte var hun så tændt at jeg næsten ikke behøvede at slikke hende for at hun ville komme.

Med et par fingre åbnede jeg hendes fisse, kneppede hende blidt mens jeg suttede hendes klit til hun stønnende kom ud over mine fingre.
Jeg rejste mig gav hende et vådt kys og hjalp hende op fra træet.
Træk din bikini op og gå tilbage og nyd solen.

Christina gik langsomt gennem skoven, jeg gik bagved og nød synet af den spankede røv, der var røde striber der løb ud fra bikinien og tydeligt kunne ses. Det ville blive spændende hvad Sigrid ville sige.

Vi kom tilbage til tæppet og Christina ville sætte sig men hun var for øm i røven så hun lagde sig på maven. Jeg tog fat i hendes knæ og trak benene lidt fra hinanden så der var bedre udsyn til hendes våde fisse.

Ungerne var stadig i vandet og jeg kunne se Mie havde fået gevinst, hun stod og kyssede mens hendes ene hånd var under vandet, hun stod helt sikkert og legede med hans pik mens de kyssede.

Sigrid svømmede rundt omkring dem og dykkede en gang i mellem, gav vide hvad hun kunne se under vandet.
Nu vendte Mie sig om og strittede med røven mod ham, hun sagde et eller andet og han kikkede på Sigrid inden han tog en hånd ned under vandet og lidt efter begyndte de at bevæge sig i takt.

Han stod og kneppede Mie i vandet, mens hans lillesøster svømmede rundt omkring dem. Godt deres mor lå på maven og ikke så noget.
Det blev åbenbart for meget for Sigrid, for nu svømmede hun ind mod os. Mens Mie blev kneppet bagfra, denne gang havde han lidt mere styr på hastigheden og det så ud til han ville holde lidt længere end sidst.

Sigrid svømmede indtil hun ikke kunne længere, hun kikkede over på os inden hun rejste sig fra vandet.
Der var en årsag, hun var nøgen.

Mens hun kikkede på mig gik hun over til sit tæppe, jeg smilede frækt til hende og pegede på hendes skød.
”Mie har taget den” Kom det stille fra hende.
”Skidt med det, der er jo kun os”

Hun smilede tilbage og satte sig op, hun kikkede på igen og jeg tog fat i min bikinibund trak den af og sad nøgen ligesom hun gjorde.
”Så er vi ens Sigrid” Hun smilede igen og kikkede ud på vandet, hvor det ikke var til at skjule hvad de lavede.
Mie blev kneppet godt i grundigt bagfra og de nød det begge to.

”Må Mie godt gøre det” Kom det fra Sigrid.
”Ja, hun er gammel nok til det og hun nyder det også, kan du se”
”Hvornår er man gammel nok”
”Det er man når man har følelser og syntes det er dejligt at blive rørt de rigtige steder”

Sigrid kikkede på mig.
”Så er jeg gammel nok, jeg kan godt lide at røre ved mig selv” Hun smilede og kikkede direkte på mig.
”Jamen så skal du jo bare i gang” Svarede jeg muntert tilbage og lagde en finger på min egen fisse.

Hun kikkede på mig og så på hendes mor, nu opdagede hun de røde striber på hendes baller.
”Hvad har mor lavet, hun er jo helt stribet på røven”

Jeg kikkede på Sigrid, jeg viste Christina sov.
”Hun har været uartig og har fået en røvfuld”

Sigrid kikkede på mig og så på Christinas baller.
”Er det dig, som har slået hende”

”Ja, det er det. Hun opførte sig ikke korrekt, så gik vi i skoven og hun fik smæk i røven”
Sigrid sad og stirrede på ballerne.
”Gør det ikke ondt at blive slået”
”Jo det gør det, men bagefter er det dejligt og din mor hun nyder det”

Sigrid sad og kikkede, hun tænkte det var tydeligt.
I mens kom de op af vandet og smed sig på tæppet, kyssede lidt igen og grinede.
Mie kikkede på mig og på Sigrid, vi sad begge nøgne. Hun kastede Sigrids bikinibund over til hende, Sigrid tog den og smed den op i sin taske, mens hun smilede frækt tilbage til Mie.

Mie smilede igen og trak sine egen bikinibund af.
Hun vendte sig mod ham og tog omkring hans badeshorts.
”Kom tag dem af, så de andre kan se din dejlige pik” Hun sagde det mens hun kikkede på Sigrid, der sad med store øjne da hans halvstive pik kom til syne.

Mie tog den i hånden og gned lidt op og ned af skaftet og han blev stiv igen. Sigrid betragtede forløbet og jeg kunne se hun havde sneget en hånd ned mellem benene, det var for meget til hun kunne holde sin lyster tilbage.

”Sigrid, skal vi gå en tur i skoven” Hun kikkede på mig med et underligt blik, hun var liderlig.
Hun nikkede og rejste sig op. Jeg gik forrest og vi gik ind til det træ hendes mor tidligere havde stået op af.

”Sigrid, jeg har taget dig med herind for jeg så hvordan du sad og legede med din fisse, da du så din storebrors dejlige pik”
Hun stod og kikkede på mig, ville sige et eller andet men kunne ikke.

”Du kan ikke få hans pik og jeg straffer dig nu, så du kan forstå det”
Sigrid nikkede.
”Undskyld, men det kildede altså så meget i fissen”
”Du skal ikke undskylde nu, stil dig med spredte ben op af træet”

Sigrid stillede sig hurtigt som jeg bad om, tror ikke hun viste hvad der skulle ske rigtigt.
Jeg fandt kæppen, jeg havde brugt på Christinas røv.
”Du får 10 slag på dine baller, det vil gøre ondt, men jeg gør det for at du kan forstå hvordan voksne leger”

Sigrid nikkede og spredte benene lidt mere.
Jeg slog blidt på hendes fine stramme pige baller.
”Av, det gør ondt” Kom det fra Sigrid.

Uden at vente fik hun hurtigt nogle flere lag på ballerne. Hun vred sig vildt og ynkede hele tiden.
”Stå stille, så vil du få glæde bagefter” Jeg gav hende de sidste slag på ballerne og der kom røde striber hver gang.
Jeg var færdig og hun så dejlig ud, der lå 10 lange røde striber hen over hendes fine røv.
Jeg var liderlig nu og hun skulle glædes.

”Rejst dig op og vend dig om”
Jeg skubbede hende bagover på træet tog fat i hendes inderlår og spredte hendes ben igen.

Hurtigt slikkede jeg op mellem hendes skamlæber og der kom et langt sukkende støn fra hende. Jeg slikkede og kyssede hendes lille hårde klit og lod tungen udforske mellem skamlæberne, fandt det lille hul og pressede med tungen mod.

Der skulle ikke meget til før hun stønnede kom, hun næsten hulkede da orgasmen ramte hendes lille krop.
Hun fik lov til at sunde sig inden vi gik tilbage. Tilbage for at vise de andre at hun havde været en uartigt tøs.
Hun smilede frækt til Mie og lagde sig nøgen på maven så hun kunne se de røde striber.
Han kikkede på Sigrid og måbende kikkede han på mig.

Jeg pegede på Christina.
”Datter som mor”
Jeg tog fat i Christinas bikinibund og trak den ned over hendes ben.
”Hej, hvad laver du” Kom det søvnigt fra hende.
”De andre vil gerne se din smukke røv, søde”

Christina fik sig vendt om og med et ømt udtryk satte hun sig nøgen op.
Hun så at hendes søn var nøgen og havde en voldsom rejsning og Mie holdt omkring hans pik.
Men hun stivnede da hun så Sigrid rødstribet røv. Hun stirrede på mig og jeg nikkede.
”Hun har været slem, ligesom sin mor”

Christina skulle til at sige noget, da Sigrid bryd ind.
”Det er i orden mor, det er rigtigt jeg har været meget slem”

Christina kikkede sig omkring hendes blik stoppede ved Mie som roligt onanerede hendes søn, mens alle så på. Hun var i vildrede nu, på en måde ville hun gerne hjem, men hendes røv fortalte hende at hun selv havde oplevet måneders indestængt lyster blive udløst i dag.
At hendes lille datter, som åbenbart var blev stor, havde fulgt efter hende, var noget hun ikke forstod, hvordan kunne hun havde haft lyst til at mærke Sannes dominans. Havde Sanne givet hende orgasme ligesom hun selv havde fået, det havde hun sikkert, men Sanne måtte da vide hvor gammel Sigrid var.
Historien fortsætter under reklamen

Hun var lidt overrasket over at Sigrids bryster var blevet så fyldige og hendes skamlæber stod frem, var hun allerede udviklet ligesom hun selv havde været i en tidlig alder.

Hun tænkte tilbage på den aften hun havde været på besøg hos sin onkel, hun havde været omkring 13 år og hun havde været ked af det, onkel havde trøstet hende på en måde hun længe efter havde med i sine drømme når hun onanerede.
Var Sigrid allerede nået dertil, et til to år for tidligt.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Den Liderlige Bedstefar

    28/06/2018 kl 1:41

    Endnu et fantastisk afsnit af historien.

    Du må skrive om, hvad det var at Christina oplevede med sin onkel. Og mon Christina sidder og får lyst til at lege med sin søns pik (drengen uden navn).

    Og hvordan går det med Sigrid, får hun leget mere med Sanne? Eller sin mor – eller Mia.

    Når Christina (uden urene) nu skal have aften- /nattevagt, så kan det jo være, at Sigrid og hendes storebror finder ud af at lege “voksenleg A!-la Sanne og Mia”.

    Når nu Mia over for Sanne har oplyst, at hun jo altså er en Wilmar, og som sådan er en af de “ledene” i Logen, så må Sanne da Lade Mia holde “ungdomsfest” i kælderen sammen med Sigrid m. storebror, Klara og evt. Maria og Marie – samt et par drenge mere på tilsvarende alder (så Sigrids bror ikke er alene med alle pigerne) ….

    2+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *