Hvad er jeres yndlingslegetøj

Ugens spørgsmål

Historien fortsætter under reklamen

fra Handelsskolepigen:

Hvad er jeres yndlingslegetøj eller redskab enten når i er solo eller sammen med jeres partner? 🙂

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

30 kommentarer

  1. Mik

    10/04/2018 kl 12:47

    nogen der har prøvet de der real dolls og kan det noget+??

    1+
  2. dims og June

    10/04/2018 kl 8:18

    uha et farligt spørgsmål på nogle måder..
    Jeg er sikker på min kones yndlingslegetøj er noget der kan vibrere.. men hvilken af dem kommer an på situationen.. Og mit eget er nok et slagværktøj af en art.. selvom det er sjovt at se hvor mange fisp man kan vride ud af konen med de andre ting.

    Kan man få et nemmere spørgsmål?

    1+
  3. Pia Nielsen

    10/04/2018 kl 2:07

    Herhjemme bruger vi forskelligt sexlegetøj. Mest dildoer og plugs på mig. Min mand elsker at udblokke mig, det er så frækt.

    2+
  4. Stilledrømme

    02/01/2017 kl 21:25

    I mine unge dage sad jeg en dag i den nu hedengangne pornobiograf i starten af Vesterbrogade i København. Vi sad 3-4 stykker (mænd), i hver sin ende af salen 🙂 , og så en amerikansk pornofilm, hvor der på et tidspunkt var en lesbisk scene, hvor en blondine hoppede rundt på en slags hest med dildo, mens hendes veninde fnisende så på. Alle i salen kom ud over det hele, altså på nær Stilledrømme som gemte krafterne til senere 🙂 Ja, suk, det var dengang, før Internettet fandt sit indpas 🙂

    2+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *