Pigen i uniform del 4: Afsløringen

“Beskidte tøs!”Hun blev ved med at pule mig,imens hun stønnede…Hun fik simpelthen orgasme af at se mig dø!

Forfatter: Lester Crest

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Hr. Langdon kaldte mig ind på sit hjemmekontor. “Søde Gisela, jeg må desværre fortælle dig at jeg stopper hos rederiet” Jeg fik et chok. Det var uventet og en kæp i hjulet for min mission. “Fru Stein vil sørge for at køre kontoret videre indtil videre, men denne måned er den sidste, idet huset bliver solgt.” Han kunne se at jeg var chokeret og prøvede at trøste mig. “Jeg er ked af det, men det kan desværre ikke være anderledes.” Han gik hen til vinduet og kiggede ud af det med et fjernt blik. “Jeg rejser i aften, så dette møde er vores afsked.” Han trak vejret dybt, før han fortsatte: “Jeg har været glad for at have dig ansat.” Mit hoved var stadig kaos mens han talte videre. “Du har altid været flittig og pligtopfyldende.” Han gik tilbage til sit skrivebord og rakte mig et stykke papir “Her er en anbefaling.” Han trykkede min hånd og gjorde mine til at mødet var forbi “Held og lykke fremover.”

Rystet gik jeg derfra. Jeg havde ikke afsløret, hvem som arbejdede imod landets interesser. Obersten vil blive rasende og jeg ville sikkert miste Karl-Friedrichs gunst. Jeg sad på bagtrappen i mine triste tanker, da jeg hørte en hvisken bag en busk. Jeg kiggede forsigtigt og så Frau Stein tale med en sømand. Han fik en konvolut.

Jeg tog kontakt til Karl-Friedrich samme aften på sikkerhedstjenestens kontor. De begyndte at skygge Frau Stein de næste dage. Hun fik penge i konvolutter og byttede med nogle dokumenter. Efter 2 uger blev jeg kaldt op på Oberstens kontor. Han var glad.

“Gisela, du har gjort det fremragende.” “Vi ved nu at det er Frau Stein, som er spionen.” “Jeg har en sidste mission til dig.”

Jeg lyttede.

“Fjenden er snedig.” “Vi kan se, at der holdes øje med Frau Stein.” “Hvis fremmede nærmer sig huset, så bliver hun advaret og kan nå at stikke af.” “Vi har brug for en som hun ikke mistænker og som dem som observerer hende, heller ikke vil mistænke.” “Den person er dig.” “Tag kontakt med hende og forfør hende.” “Det er ordren!”

Jeg gik hjem og gjorde mig klar. Jeg ville gøre mig fortjent. Karl-Friedrich ville formentlig bede om min hånd, hvis jeg gjorde det godt. Jeg tog min taske med den store påspændingsdildo med og gik over for at gøre rent.

Jeg havde arbejdet med rengøringen i nogle timer, da Frau Stein kom hjem. “Gisela, er du her endnu?” “Jeg troede, at du var færdig.”

“Nej, jeg mangler det sidste.” “Skal jeg lave en kop kaffe?”

“Ja, det må du godt.” Hun sukkede: “Jeg er så træt efter alt det papirarbejde.” “Vi plejede at være to om det, og nu er jeg kun mig selv.”

Jeg kogte kaffe. Vi sad og talte, da Frau Stein pludselig lænede sig ind mod mig og spurgte om hun måtte kysse mig. Jeg blev paf. Jeg troede at det var mig som skulle tage initiativet, men jeg lod hende gøre det. Hendes hænder fandt vej ned under min kjole. Jeg havde ikke trusser på, da jeg jo havde planlagt at forføre hende. Jeg blev med det samme fugtig og opstemt. Det gik ikke helt efter planen, tænkte jeg da vi kyssede igen.

“Skal vi gå ned i kælderen?” “Jeg har en seng dernede, og du ved, at man her i landet ikke er glad for, at to kvinder har noget sammen.”

Jeg nikkede. Vi gik hen ad gangen og kiggede efter min pose, men kunne ikke lige se den. Jeg måtte have lagt den inde i stuen.

Vi gik ned ad trappen. Frau Stein knappede op, og jeg så at hun havde et flot korset på. “Skal jeg hjælpe dig med stuepige uniformen?” spurgte hun. Jeg nikkede og vendte ryggen til. Da jeg havde fået den af, tog hun pludselig fat i mig og kastede mig over et bord. Jeg tabte luften helt og før jeg havde fået den igen, havde hun sat læder-manchetter på mine arme. Jeg var forvirret.

“Tror du ikke at jeg har gennemskuet dig?” “Du er lidt for flot og smart til at være stuepige.” “Jeg tror at du arbejder for regimet.” “Vi skal i hvert fald nok finde ud af det.” “Lad være med at råbe!” “Ingen hører dig hernede.” Frau Stein gav mig halsbåndet op og strammede det, så jeg hostede. “Jeg kan ikke få luft.”

“Jo, du kan – lidt endnu.” “Hvad har vi her?” hun hev min påspændingsdildo frem. “Den ser spændende ud, den vil jeg gerne prøve.” “Ohh…” Hun førte den ene del op i sig og spændte remmene omkring hoften. “Jeg har været vild efter dette her i et stykke tid.” “Heldigvis kunne jeg få Hr. Langdon af vejen ved at sladre til rederiet om hans menneskesmugling.” “Jeg har ventet på min chance til at kneppe dig sønder og sammen som de sidste du vil opleve på denne jord.” “Sådan en tøs.” Jeg mærkede, hvordan hun begyndte at presse spidsen af dildoen mod min ringmuskel.

“Stop, jeg er aldrig blevet taget der før.”, løj jeg “Den er for stor.” “Jeg går i stykker” græd jeg.

“Så bliver det første, eneste og sidste gang, det sker” gryntede hun.

Smerten var voldsom. Der var ingen smørelse på spidsen. Jeg skreg. Frau Stein flåede i halsbåndet, så jeg var ved at blive kvalt. Hun blev ved og ved med at støde den massive dildo spids mod min endetarmsåbning.

Dildoen gled ind. Jeg gav et højt skrig fra mig. Jeg troede, at jeg var revnet op til nakken. Frau Stein gav mig dårlig tid til at komme mig men begyndte at kneppe mig brutalt. Smerten var intens, men langsomt mærkede jeg også andre følelser. Snart gryntede jeg af liderlighed. Frau Stein bankede dildoen i bund, og jeg mærkede, hvordan en orgasme gled igennem min rygrad for at nærmest eksplodere i mit hovede. Jeg følte at jeg havde oplevet det mest inderlige. Jeg kunne godt dø nu, tænkte jeg.

Jeg mærkede, hvordan noget gummi blev krænget over mit hovede. Det var gasmasken! Jeg kunne svagt høre hendes stemme. “Jeg vil nyde dine sidste krampetrækninger.” “Beskidte tøs!” Hun blev ved med at pule mig, og jeg kunne høre at hun stønnede. Hun fik simpelthen orgasme af at se mig dø!

Bang! Døren gik op og Karl-Friedrich kom ind sammen med to soldater. I løbet af ingen tid havde de taget fat i Frau Stein. Karl-Friedrich løb hen og flåede gasmasken af mig. Jeg var halvt bevidstløs og selvom Frau Stein nu havde fået dildoen ud af min endetarm bankede blodet i musklerne omkring lukkemusklen, så jeg troede at jeg var ved at bløde ihjel. “Jeg beklager, at det tog så lang tid før vi fik mistanke til at noget var galt, men nu er alt godt” sagde Karl-Friedrich.

Jeg fik manchetter og halsbånd af. “Nu er det den direkte vej til Folkets domstol” sagde jeg forpustet til Frau Stein. Denne specielle domstol oprettet i 1933 tog sig af rigets fjender på en effektiv måde. Karl-Friedrich brød ind. “Jeg har specielle ordrer.”

“Hvad, skal vi lade hende gå!?” Jeg var forbløffet.

“Nej, ikke præcis.” Karl-Friedrich gav ordre til soldaterne. Frau Stein fik læder-manchetterne på, og da vi fik kigget rundt, fandt vi en metalstang med en læder manchetter i hver ende. Den fik vi sat mellem hendes fødder så hun ikke kunne samle fødderne. Soldaterne fik besked på at gå og placere sig uden for huset.

“Hvad skal der ske?” spurgte jeg.

“Vi skal have en afhøring og så vil Frau Stein begå selvmord” sagde Karl-Friedrich. Frau Stein spyttede efter ham og ramte ham på kinden. “Jeg tror at vi går direkte til hendes selvmord.”

Jeg havde ikke lagt mærke til det, men der havde en wire ned fra et spil i loftet. På væggen sad der en spole med et håndtag på, der kunne låses. Karl-Friedrich fik wiren ned og førte den om halsen på Frau Stein, så den dannede en løkke.

“Gisela, vil du have æren?”

Det ville jeg ikke lade mig sige to gange. Jeg drejede på håndtaget og der kom en klak-klak-klak lyd efterhånden som wiren blev rullet ind. Der var stor udveksling på, så jeg skulle dreje mange gange og wiren bevægede sig kun langsomt, men efter et stykke tid stod Frau Stein hostende på sine tæer.

“Har man nogle sidste ønsker?” Karl-Friedrich gik helt hen til Frau Stein og vendte siden til som om at han forventede at hun hviskede noget til ham. Svaret var endnu en spytklat. Jeg drejede på håndtaget og kort tid efter befandt hendes fødder sig 10 centimeter over jorden.

Først var hendes ansigt fordrejet i smerte. Så begyndte hendes krop at ryste og jeg kunne se hvordan hun prøvede at få hænderne fri af manchetterne, men det hjalp ikke noget. Jeg var betaget af synet og stirrede blindt. Karl-Friedrich kaldte mig hen til ham. “Prøv at stikke din hånd op i hendes revne.” “Det er så sjovt.” Min hånd fik Frau Stein til at udstøde en gurglende lyd. “Folk er så følsomme når de er på deres sidste” Karl-Friedrich klemte hendes brystvorte. Reaktionen kom prompte i form af en gurglende lyd fra den døende kvinde.

“Sæt dig ned på knæ, Gisela.” Jeg satte mig ned. Karl-Friedrich trak sin lem ud og jeg tog den i munden. Den var allerede stiv. Han tog fat i mit hovede og pressede det ind mod ham selv, så jeg næsten fik hans lem galt i min hals. “Du vover aldrig at gøre mig så bange igen” sagde han stille imens jeg blev ved med at sutte hans stive lem til lyden af en hostende og døende Frau Stein.

Karl-Friedrich stønnede tungt og min mund blev fyldt af hans sperm. Jeg slugte begærligt hans safter. Karl-Friedrich nettede sig og spurgte mig “Vil du afslutte sagen med Frau Stein?” Jeg nikkede. Han tog en dildo som lå på bordet og sukkede “Ak, den kardinal altså.” Han forklarede: “Denne dildo bliver brugt på hans unge præster i lære, hvis de ikke opfører sig ordentligt.” Så bredte der sig et smil i hans ansigt “Nu bruger vi den på Frau Stein.” sagde han, mens han smurte den ind i noget fedtstof.

Karl-Friedrich gav mig dildoen og trådte et skridt tilbage. Han nikkede, og jeg jog den med alt kraft op i hendes endetarm. Frau Stein gav en mærkelig lyd fra sig. Hendes krop sitrede og så løb urinen ud af hende.

“Hun er færdig.” sagde Karl-Friedrich.

Jeg stod som en stenstøtte og betragte hendes udtryksløse ansigt. Hendes øjne stod pivåbene, men blikket var fjernt. Lyden af urinen, der ramte gulvet, var alt hvad man kunne høre.

Karl Friedrich fjernede manchetter og benspreder. Dildoen lod han sidde. Han flyttede en taburet hen til afdøde Frau Stein så det så ud som om at hun havde sparket stolen væk under sig, så bad han mig om at klæde mig på hvorefter vi gik fra stedet med min lille pose med legetøj og en ekstra tilføjelse – gasmasken.

Obersten gratulerede mig med et veludført arbejde. For en tid gik jeg nu tilbage til min gamle tilværelse, men som gruppeleder i BDM under Anke’s kommando. Et par dage efter kom Anke forbi. “Gisela, når dagen er slut, så tag ud til godset” Hun virkede glad. “Jeg har fået ansættelse som sekretær hos sikkerhedspolitiet og derfor skal der være fest ude på slottet.”

Da jeg sad i bussen på vej ud til slottet, kunne jeg mærke en snert af jalousi. Nu kunne Anke være sammen med Karl-Friedrich hele tiden, hvorimod jeg bare brugte min tid på BDM og på godset.

Gretel var glad for at se mig. Selv med hjælp fra både Carola og Hallmeier var en fest en stor opgave. Jeg klædte mig om til at være stuepige. Vi skulle ikke have trusser på, sådan skulle det være.

Gæsterne begyndte at komme. Vi stod klar til at modtage dem. Stuepigeuniformen var suppleret med hætten hvor vores ansigt var synligt. Jeg tænkte, at der ville ske noget ekstra, når middagen var ovre. Gæsterne var Karl-Friedrich, Anke, to officerer og den enes søn, som var en dreng på måske 14-15 år.

Gæsterne spiste sammen med Gretel. Jeg var stadig misundelig på Anke, som kunne sidde ved bordet iklædt sin nye uniform. Hun så smart ud i den nederdel. Bare jeg kunne sidde ved bordet, tænkte jeg.

Gæsterne rejste sig og gik ind i salonen. Gretel trak mig hen til hende. “Vi skal nu til dagens underholdning, hvor personalet står til tjeneste” Hun tog langsom stuepige tøjet af mig, så jeg stod foran dem kun iført, hætten, læderkorsettet og de lange støvler. De andre stuepiger klædte sig også af. Gretel kom med vores halsbånd. Jeg forstod nu, at jeg ikke var den eneste som bar halsbånd som tegn på at alle ordrer skulle udføres. Det var os alle tre. De to officerer og drengen gjorde store øjne. Anke begyndte også at smide tøjet, og det tog gæsterne som tegn på, at de også skulle klæde sig af. Drengen kom hen til mig. “Må jeg røre?”, spurgte han. “Ja, selvfølgelig må du det”, sagde Gretel, som også havde klædt sig af.

Han rørte forsigtigt ved læderkorsettet, og trak hånden til sig, som om at han havde rørt ved noget giftigt. “Nu ikke så genert”, sagde Gretel. Hun gjorde tegn til at jeg skulle gå ned på knæ. Jeg vidste, hvad det betød. Gretel tog fat om drengens skuldre og stillede sig bagved ham. Jeg tog fat om hans nosser og begyndte at massere dem.

“Åhh.” stønnede drengen. “Jeg ved, at din far har været lidt bekymret på dine vegne over hvad der sker på din kostskole.” Drengen blev ildrød i ansigtet. Jeg tog hans lille lem ind i min mund og begyndte at sutte den. “Åhh, det er for meget”, stønnede han. Gretel holdt ham fast, hvilket var godt fordi hans ben virkede usikre. “Åhhh….” Han stønnede højt. Pludselig kom han i min mund. “Oh.” Gretel bemærkede det. “Godt min dreng”. Hun hjalp ham over i en stol.

Jeg kiggede rundt. Carola var igang med at give Ankes revne en tur med tungen og Hallmeier red en officer, mens hun gav et håndjob til den anden.

Jeg mærkede Karl-Friedrichs hånd på min skulder. “Rejs dig op!” Jeg lod mig føre hen til bukken. Gretel fikserede mine håndled og ankler med manchetter og spændte et bælte over min krop, så jeg ikke kunne flytte mig.

“Du ser dejlig ud, så nu tager jeg dig”, sagde Karl-Friedrich. Jeg var helt våd og ventede på at blive spiddet af hans store lem hvert øjeblik, det kunne være, men pludselig mærkede jeg hans lem presse mod min lukkemuskel. “Nej, Karl-Friedrich, ikke det hul.” Men han lyttede ikke. Jeg bad og tryglede ham. Han blev bare ved. Jeg skreg af chok, da min lukkemuskel gav efter. Han trak vejret tungt, før han begyndte at pule mig. “Stop, det gør ondt”, klynkede jeg.

Gretel kom over til mig med en vibrator. Hun begyndte at bruge den på min klitoris og pludselig var det hele blandet sammen. Smerte, nydelse! Det blev tåget. Jeg skreg, men nu ikke kun længere på grund af smerte, men også på grund af fryd.

Anke kom over og pressede en stor kugle af gummi ind i min mund. som hun gjorde fast med en rem omkring mit hoved “Vi kan næsten ikke være her på grund af dine skrig”, sagde hun.

Jeg var i himmerig. Jeg mærkede, hvordan Karl-Friedrichs nosser ramte mine baller. Jeg følte mig helt udspilet. Gretel brugte vibratoren så bølge efter bølge af liderlighed løb gennem min krop. Mine skrig var dæmpet på grund af kuglen, men samtidig fik den mig til at savle helt ukontrolleret. Jeg mistede bevidstheden lige efter at Karl-Friedrich kom inde i mig med et brøl.

Jeg vågnede og var stadig fastgjort til bukken. Gretel løsnede mig og sammen med Hallmeier blev jeg bragt over til de reb, som hang ned fra loftet. Halvt døsigt fornemmede jeg at mine arme blev hævet i vejret og mine ben blev fastgjort til en spreder. Gretel smilede, da hun kom med nogle klemmer, som sad på nogle ledninger.

Jeg tænkte på hvad de skulle bruge dem til. Så forstod jeg, da Gretel satte den første klemme på min ene brystvorte. Jeg skreg af smerte. Så blev den anden brystvorte en klemme på. Igen den intense smerte. Hun bøjede sig ned og pillede ved min revne. En intens smerte af den anden verden gik gennem mig, da hun satte en klemme på min ene skamlæbe, så på den anden. Jeg græd. Det gjorde så ondt. Gretel kom med to dildoer af metal. Jeg udstødte et grynt, da den ene blev presset op i mit bageste hul og tilsvarende da den anden dildo blev presset op i min revne. Begge dildoer var fastgjort til en læderrem, der sad på et bælte. Bæltet blev strammet, så dildoerne ikke kunne falde ud. Gretel monterede to ledninger på dildoerne.

Karl-Friedrich rejste sig på. “Gisela, vores store heltinde vil vise, hvorfor hun er god til sit job.” Han vendte sig mod mig. “Jeg er så stolt af dig.”

Jeg mærkede en snurrende følelse i mine bryster. Det føltes pirrende. Så kom der den samme snurrende følelse fra min revne. Jeg vred mig. Det føltes dejligt oven på al den smerte. Jeg havde næsten glemt klemmerne. Jeg stønnede tungt. Mit hjerte bankede. Pludselig mærkede jeg, hvordan en isnende følelse bredte sig i kroppen. Jeg gryntede højt. “Hold da op, hun kommer”, sagde en af officererne. Jeg så svagt, hvordan Anke var ved at give drengen et håndjob. Han var meget liderlig.

Karl-Friedrich sad med et glas vin og nød forestillingen. På en måde var jeg flov over at få en orgasme i frit udsyn foran alle de andre, men at Karl-Friedrich kunne se det, gjorde mig stolt.

Den snurrende følelse blev stærkere. Igen og igen gryntede jeg af ren liderlighed, mens jeg vendte og drejede mig alt hvad jeg kunne. Jeg kunne føle mine væsker løbe ned af mine ben. De to officerer stod med åbne øjne og Carola, samt Hallmeier havde helt glemt, at de skulle tilfredsstille gæsterne. “Hvor mange gange er hun kommet?”, spurgte den ene officer. “5-6 orgasmer, jeg har aldrig set noget lignende”, sagde den anden officer. Drengen råbte: “Jeg kommer”. Det sprøjtede ud på gulvet fra hans lille lem.

“Jeg tror, at hun har givet alt”, sagde Gretel. “Lad os give hende den store finale!”

Pludselig blev den snurrende følelse intens, nærmest smertefuld. For meget, tænkte jeg. Min krop blev spændt som en flitsbue, og jeg skreg en sidste stor orgasme ud, før alt blev tåget og sort.

Da jeg vågnede, var gæsterne gået bortset fra drengen. Han var faldet i søvn i sofaen. Gretel forklarede Hallmeier at drengens far havde bedt Gretel om at huse ham mens hans far skulle til grænsen ved Tjekkoslovakiet hvor store ting var ved at ske. Hallmeier vækkede ham og førte ham til et værelse.

Gretel kom hen til mig og fjernede først en og så de andre klemmer. Da blodet kom tilbage hvor klemmerne havde set, løb smerter gennem min krop. Jeg skreg. Det gjorde ondt, men smerterne aftog. Dildoerne blev taget ud og der lød et svup. Jeg fik en buttplug op i mit bageste hul, for lukkemusklen skulle lige komme sig. Hallmeier og Gretel støttede mig mens de førte mig ned til mit værelse. Jeg spurgte Gretel om Hans-Friedrich synes at jeg havde gjort det godt nok. Hun nikkede. “Der er ingen andre som dig i hans liv, Gisela”
Historien fortsætter under reklamen

Jeg lagde mig glad til at sove. Det havde været en vellykket aften.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *