- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Konens husven
Vi havde sust lidt rundt på nettet, læst nogle oplevelser og det satte tankerne i gang til min næste oplevelse – Den blev så lavet i tirsdags med en lækker veludrustet fyr som vi af og til er sammen med. Jeg gav ham ordre på at sende en sms til min mand, at han ikke måtte komme hjem før en ½ time efter han modtog en ny sms – for han havde 1. ret til at kneppe mig den dag.
Jeg kom hjem fra arbejde og kort tid efter kom min mand (havde ikke fået beskeden fra 1. elskeren endnu) han blev beordret i bad, inden han skulle af sted igen og herefter gav jeg ham et nyindkøbt pikhylster på med LÅS. Han var lidt uforståeligt, og jeg fortalte ham at jeg skulle have besøg senere på dagen og korrekt, det når du ikke hjem til, og med den lås om pikken kan du alligevel ikke blive tændt ved tanken, for det er der ikke plads til, lidt fejt men hvad bare jeg bliver våd.
Jeg fik besøg kl. 17 – han lånte toilettet straks han kom, og trak i et par nykøbte trusser med lynelås. Jeg havde tændt hygge lys i vores scoouroom på 1. sal – jeg stod ved trappen og han kom gående langsom op og sikke et syn – super dejligt og hvis jeg ikke var våd så blev jeg det ved synet.
Vi gik ind og han blev beordret til at stå midt på gulvet – jeg gik rundt om ham mærkede flere gange på hans nye latex trusser og kom med små frække ord, kørte mine negle ned af ryggen – pikken voksede mere og mere.
Satte mig på hug foran ham, tænderne tog fat i lynelåsen og trak lidt ned – pikken rørte meget på sig – der blev lyne lidt ned af gangen – pikken blev hårdere og hårdere, den var så stiv at den klaskede hårdt ud på min kind da lynelåsen var i bund.
En stor nydelse at slikke en så stor stiv pik på en lækker fyr, når man ved manden kører rundt og venter på en sms, at nu må han snart komme hjem – men vi glemte …. at sms – 1. elskeren gav mig så meget pik at vi lå badet i sved og var færdig før vi kom i tanken om den lovede besked.
Vi fik endelig sendt beskeden og manden kom hjem, med en pik der var godt KLEMT inde. – jeg beordrede min mand til at smage mine safter og 1. elskeren tog over igen, det var jo ham der stadig havde retten over mig. Manden lå under mig mens jeg blev taget bag fra på alle fire, som er min ynglings stilling, så han rigtigt kunne se jeg fik noget stort og godt.
Omkring kl. 20 – blev manden låst fri …. Der gik ikke mange sekunder før den var kampklar, så jeg satte mig på ham så jeg kunne slikke pik samtidig og vi kom alle tre samtidig i et brøl –
Det var en kanon oplevelse og så den dejlige fornemmelse at opleve det en gang mere blot ved at skrive dette – det var imponerende.
Hilsen hustruen fra ægte-par
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER






alphacluster2000@yahoo.dk
04/12/2010 kl 20:20
Hej Nordsjælland
Søger også et dejligt par som er interesseret i en form for 3 kant forhold ,sex med et par /2 mænd om 1 kvinde er efter min mening det bedste af det bedste og da det bør dreje sig om at gøre kvinden glad og tilfreds
jeg vil naturligvis gerne tømme mig i hende,slikker du så rent,jeg elsker at slikke rent efter en anden mand
håber at høre fra jer
Jack