- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Min lillesøster 12
”Ikke i dag” hviskede Line, men gav sig alligevel til at spille fars pik, og lidt efter var hans pik på vej ned i Lines hals.

Forfatter: ingeniøren
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Som tingene udviklede sig var det mere og mere, at mor og far havde et kærestepar boende. Emma udviklede sig til en ægte domina, og opbyggede sit eget mandeharem. Jeg er sikker på, at hun kunne få pik morgen middag og aften hvis hun havde lyst. Camilla udviklede sig til, at være mest til piger, meeenn hun hoppede af og til på både min og fars pik.
Line og jeg blev mere og mere et kærestepar. Et kærestepar som bare ikke kunne gå i byen sammen. Vi blev faktisk gode til det der ”storebror – lillesøster” skuespil. Enkelte gange gik vi i byen sammen i nabobyen eller helst lidt længere væk. Hold op hvor var det dejligt at kunne holde om hinanden, kysse og danse som alle andre unge par.
Det sværeste var faktisk at have ”løse” kærester så det ikke så forkert ud. Jeg var den første til at få en ”kæreste”. Vi havde faktisk glimrende sex, men jeg så hele tiden Line for mig. På samme måde havde Line bekendtskaber som ofte skulle hjælpes igennem første sexuelle erfaringer. Line beskrev ofte deres nervøsitet. Jeg er sikker på, at hun ofte har lagt en finger over deres mund og hvisket – ”lad nu bare mig styre det her” – og de unge drenge har fået en oplevelse som de kun har kunnet drømme om.
Hun fortalte om en som sprøjtede da hun trak hans bukser ned. Hun havde taget hans pik i munden, og mumlet – ”du er snart klar igen”. Han var blevet helt krydsøjet, og snart var han kommet i Lines mund. Line havde smasket lidt i hans sperm, og krammet ham ”Du slipper altså ikke før du er kommet i min fisse” havde hun hvisket. Efter lidt tumlen fik hun hans pik på højkant, og kravlede hen over ham, og lod pikken glide langsomt ind i fissen. Knægten havde først tabt al selvtillid, og med pikken langsomt ind i Lines fisse begyndte han at genvinde selvtilliden. Det betød heldigvis, at Line fik en rystetur af de større.
Jeg kunne se det morgenen efter ved morgenbordet. Line var lidt ”pyh-ha” mor grinte og sagde ”nåh der var nok en der fik grundigt pik i går” Far kiggede på Line og sagde ”så må jeg vel finde noget andet morgenfisse” Han greb mor og konstaterede hurtigt, at hun ikke havde trusser på under morgenkåben.
Line kiggede lidt træt på mig ”vil du gerne have fisse” spurgte hun. I takt med at mor skrævede ind over far, og lod hans kødklump glide op i fissen sagde jeg ”nej, du er vist rimeligt brugt – og hvis mor ikke får nok, skal jeg nok kneppe hendes hjerne ud. Hvad du havde gang i, i går tænder mig faktisk”. Line kyssede mig som kærester gør – jeg mærkede de hårde brystvorter som efterhånden udviklede sig til et par faste patter i rundstykke-størrelse. Selvfølgelig betød det, at min pik stod strunk.
Mor gispede og hoppede af fars pik ”Den vil jeg have i min kusse, og den skal sprøjte alt det den kan” sagde hun samtidig med at hun lod sin bløde varme fisse glide ned over min pik. Far grinte og tog Line på røven. ”Ikke i dag” hviskede Line, men gav sig alligevel til at spille fars pik, og lidt efter var hans pik på vej ned i Lines hals.
Mor æltede min pik med fissen. Hendes bryster klaskede begge sider af mit ansigt. Far grinte og mens Line kæmpede med at sluge så meget af hans pik, som hun kunne sagde han ”sørg nu for, at mor får en ordentlig ladning – så plejer vi at få noget rigtig godt til aften”. Mor kunne mærke at jeg var tæt på, så hun nærmest tvang begge brystvorter ind i min mund.
Jeg gispede og sprøjtede dybt op i min mor. Mor smilede og kyssede mig ”Du kan sagtens en gang mere” hviskede hun og begyndte at bearbejde min halvslappe pik i hendes fisse. Blandingen af fissesafter og min egen sperm begyndte at flyde ned over mine nosser. Jeg klemte og æltede mors fyldige bryster, og snart kunne hun ride en god stiv pik, mens far kom i Lines mund. Mor hviskede ”Du må nøjes med mig. Line fik vist rigeligt i går”. Mor lænede sig lidt bagover. Brysterne blev lige strammet lidt op, jeg havde fat i hendes balder, og jeg kom med et brøl – endnu en gang med pikken så langt i bundi mors fisse som muligt.
Far lænte sig tilbage og sagde ”det her var et morgenbord efter mit hoved” Mor var stået af min pik, og sperm og fissesaft gled ned af hendes lår. Line var i gang med at få resten af morgenbordet på plads. Far greb mor om nakken, og i løbet af kort tid guffede mor på fars pik. Inden kaffen var færdig var fars pik oppe i mors kussesom ellers drev af min sperm.
Line lod mig smage hendes dejlige brystvorter men sagde ”vent, jeg vil gerne kneppe dig til du er helt tørlagt, men det skal lige vente lidt”.
Vi fik morgenkaffe – nøgne, og jeg kunne nyde synet af Lines ungpigebryster og mors fyldige mor-bryster. Far smurte honning på den halvslatne pik, og mor slikkede det af.
Line kravlede ind til mig og hviskede ”det skal du ikke gøre, jeg er ikke så vild med honning”
Historien fortsætter under reklamen
Jeg kunne kun grine, og hviske tilbage ”vil du så hellere have at jeg vikler tingesten ind i gammel ost” Line bankede mig i brystet og sagde ”nej, — hmmm lad os tænke over hvad den skal smage af”







Læserne siger: