Nogen gange får man en chance man ikke kan sige nej til 1

”Fyld din datter med sperm!” Officeren når næsten ikke at tale færdig før jeg får den mest voldsomme udløsning ..


Forfatter: Ayou6

Nogen gange får man en chance man ikke kan sige nej til, hvor alt bare flasker sig for en. Sådan en fik jeg, eller det troede jeg i starten.

Jeg har et godt betalt job som øverste landechef i Danmark for et stort internationalt firma, og med gode udsigter til at rykke op blandt de internationalheder, jeg mangler bare lidt mere international erfaring på mit cv, og nu var chancen der.

Firmaet havde problemer i et afrikansk land der var præget af indre uroligheder, og det truede en vigtig del af firmaets forsyningskæde og kunne påvirke værdien af hele firmaet så nu var der brug for en leder med både evnerne og modet til at tage over fra en chef der for lang tid siden overskred sin udløbsdato, og flere chefer pegede på mig som den rette.

Kunne jeg løse denne opgave lå vejen åben direkte ind i firmaets ledelses på topniveauet.

Opgaven krævede at jeg flyttede til Afrika med hele min familie.

Line, min kone gennem de seneste 17 år, er folkeskolelærer, og heldigvis driver firmaet i tæt samarbejde med lokale myndigheder en internationalskole der med glæde vil suppleres med en veluddannet lærerinde, og med en god skole tæt på vil også løse problemet med 4 af vores 5 børn, der måske ikke var lige så begejstret ved udsigten til at blive revet op fra deres vante omgivelser som deres forældre.

De to yngste er tvillingedrengene Ask og Anders på 12 som har hinanden og derfor aldrig vil føle sig alene uanset hvor de er. Vores mindste problem i den retning.

Så er der deres storesøster Liv på 13 og Lea på 15 som er i en svær alder at flytte, men samtidig store nok til at forstå hvilken mulighed det er for familien og mig.

Den sidste er Bea på 17.

Line og jeg talte meget med hende om mulighederne. Hun kunne komme på kostskole i Danmark og tage sin gymnasiale uddannelse der, eller taget et sabatår.

Firmaet forsikrede mig om at de kunne finde en passende stilling til hende i et af de andre europæiske firmaer i området, og så kunne hun arbejde der, så året ikke var spildt. Hvis vi blev i Afrika, længere måtte vi så tage hendes fremtidsplaner op til genovervejelse. Så Bea indvilligede i at flytte med familien.

Varmen slog os i møde allerede da vi landede og vi priste os lykkelige for at der var aircondition i vognen ud til vores nye hjem. Jeg lagde mærke til, allerede fra første fod vi satte på land, at mændene gav alle mine 4 piger særlig opmærksomhed, hvilket jeg ikke på nogen måde vil bebrejde dem.

Min kone Line er en høj slank blondine i ordets bedste betydning. Hun har stadigvæk velformede store bryster og en yderst veltrænet og velplejet krop der fordrejer hovedet på de fleste mænd hun møder. Hendes klare lyseblå øjne gør yderligere sit til at man øjeblikkelig lægger mærke til hende når hun kommer gående.

Alle tre piger tager heldigvis mest efter deres mor og ikke mig. Selv Liv vores yngste datter har allerede så store bryster at mænd vender sig om efter hende. Hun er den mest buttede af pigerne, men på en meget klædelig ung pige måde, og de to store piger er kopier af deres mor selv om de mangler lidt af den selvsikkerhed og modenhed som Line med sine 35 år har.

De to drenge er ikke helt skudt i vejret endnu, men her i Afrika skiller de sig begge ud med deres helt lyse hud, hår og lyseblå øjne. På en sær måde nød jeg den beundring min familie fik da vi gik ud til vores ventende chauffør.

Da vi nåede det kvarter vi skulle bo i, blev vi første sluset gennem en port med 2 vagter og en kæmpe gitterport. Hele området var omkranset af en høj mur, og indenfor virkede alt grønt og velplejet.

Der lå en stor samling af velplejede villaer med swimmingpool og græsplæner spredt ud men der var ikke mange mennesker at se.

Vognen svingede op foran et kæmpe hus hvor Bill, en af mine vicedirektører fra hovedkontoret, smilende tog imod os sammen med en ung kvinde jeg genkendte som hans hustru og ved siden af dem en dreng på 15 år jeg gættede på måtte være deres søn.

”Alex, Line! Velkommen velkommen hvor er jeg glad for at se jer. Og børnene!” Min chef har mødt Line et par gange, men alligevel dvælede hans øjne lidt for længe ved hendes veldejede krop selv om hans egen smukke unge kone stod lige ved siden af.

Både ham og hans søn spærrede øjnene ekstra op da mine piger steg ud af vognen, og jeg smågrinede over den forventede reaktion. Drengene steg som de sidste ud og så sig lidt betuttet omkring.

”Og I må så være Ask og Anders. Nu skal i se drenge. I kan gå med min søn Mick der. Så kan han vise jer det værelse der bliver jeres, så tager vi os af resten af familien!” Min chef lagde armen om sin kone der smilede venligt til os, men jeg bemærkede han øjne vandrede lidt for ofte over min families kvindelige medlemmer og alt ofte dvælede ved Lines udskæring.

Hans søn Mick sendte også længselsfulde blikke mod pigerne, og ville med garanti heller have vist dem deres værelser, men han hankede smilende op i mine yngre tvillingesønner og slæbte dem med ind i huset og var væk på et øjeblik.

Vi fem andre fulgtes med parret ind og blev modtaget af en tjener og hans kone som blev præsenteret som vores private tjenestefolk, og vi skulle ikke tøve med at spørge hvis vi manglede noget, så ville de skaffe det.

Der stod kolde drikke klar til os mens vi blev vist rundt i vores nye hus af min chef og hans kone. Han lagde afslappet armen om Line og Bea mens han trak os fra rum til rum og hans kone Beth havde sin arm om min og pludrede lige så afslappet som sin mand på hele rundvisningen.

Hen på aftenen havde vi nydt en fantastisk middag sammen og alle ungerne kom godt ud af det sammen og der var blevet brugt lidt tid på at sætte mig ind i de lokale forhold.

Der var alvorlige uroligheder i den anden ende af landet, men Bill forsikrede mig om at det ikke ville påvirke hvad er skete her. Firmaet havde lavet en grundig sikkerhedsrapport der anså det for utænkelig at oprørerne kunne tage magten i landet.

Line var blevet sat ind i sit kommende arbejde, der mest bestod i at undervise udenlandske børn selv om der også var lidt sønner af lokale rigmænd på skolen, så opgaven virkede overkommelig og ville give hende meget tid med ungerne i modsætning til hjemme i Danmark.

Det blev hurtigt hverdag i vores nye luksustilværelse. Skolen var lukket på grund af ferie og der var kun et minimum af udlændinge hjemme. De fleste var taget på ferie i deres hjemland, men vi blev gode venner med et ungt italiensk par fra det andet firma Bea var startet i, og vi spiste samme nogen gange.

Pigerne var begge to mest samme med tjenesteparrets datter som var på alder med Liv og en rigtig lille krudtugle som holdt Liv og Lea beskæftiget hele dagen, og temmelig sikkert viste dem steder vi andre ikke kendte til.

Drengene var meget sammen med Mick, der også præsenterede dem for lokale drenge i området og vi fandt dem ofte på fodboldbanen i den fjerneste ende af resortet vi Boede i. Efter et par uger tog Bill og hans familie hjem til staterne og jeg var nu alene på posten som chef for firmaet, og arbejdede mig stille og roligt ned i alle detaljer.

Der blev også tid til at dyrke Line om nætterne. Jeg nyder at kærtegen hendes lækre krop og lade mine hænder glide ned over hendes faste bryster og videre ned på hofterne. Ofte er min tunge begravet mellem hendes fyldige skamlæber og smagen af hendes kusse tænder mig helt vildt.

Hendes topkusse presser hendes stive klit frem når hun bliver liderlig så man ikke kan holde sig tilbage for at sutte og nappe i den og når hun er tændt suger hendes kusse nærmest min pik ind i sig.

Hun var jomfru da vi mødtes, men hun har et naturligt talent for at tilfredsstille mig og er både sexy og med på at udforske sex sammen med mig. Vi har talt om at prøve med andre, men det er aldrig rigtigt blevet aktuelt, og nu har vi slået tanken ud af hovedet.

Jeg så ned på Lines smukke ansigt. Min pik var begravet i mellem hendes læber og hun sendte mig et af sine frække blikke mens hun snoede sin tunge om mit pik hoved. Jeg skubbede pikke lidt frem men hun stoppede mig med et fast tag om skaftet og smilede afvæbnende.

Line havde ikke noget imod at sutte min pik, men hun ville bestemme hvordan og hvor dybt og jeg smilede til hende. Det var et lille spil vi havde haft kørende i mange år nu, at jeg altid forsøger at presse min pik lidt længer ind, og hun stopper mig sødt men bestemt.

Det er intet smukkere syn end når hun sidder oven på mig og ridder min pik. At se hendes perfekte kusse klemme om pikken og lade blikket vandre op til brysterne som hopper i takt og så blikket fra de lyse blå øjne der skinner af liderlighed.

Udlændingene begyndte at vende tilbage og vi fik nye bekendtskaber. Børnene trives og selv Bea der arbejde til daglig nød sin nye tilværelse. Vi diskuterede hvad vi ville da efterårsferien nærmede sig.
Jeg var næsten for presset arbejdsmæssigt til at flyve hjem og de andre slog det hen med at de heller ikke havde det store behov for at komme til Danmark lige nu. Jeg tror nu de mest blev for min skyld?

Vi fulgte med i, hvordan det ene hjem efter det andet blev skoddet til og tjenestefolkene tog på ferie hos deres slægtninge og vi tilbød vores par at de også godt kunne tage hjem hvis de havde lyst, hvilket de overstrømmende takkede os for, og snart var vi færre tilbage end den dag vi ankom.

Kun et par dage efter vi var blevet næsten alene, begyndte der at svirre et rygte om at der var oprører i regionen. Jeg prøvede at kontakte hovedkvarteret for at få efterretninger og de beroligede mig med at de havde en kontakt blandt oprørerne, så uanset hvad der sket skulle vi bare blive, der ville ikke ske noget.

Lige før weekenden genlød hele området af tunge kørertøjer og skud. Jeg fik lukket det meste af virksomheden ned og ilede hjem. Den første ting der foruroligede mig voldsomt var, at de to vagter der normalt passede på området var forsvundet. Deres lille hus var totalt forladt og porten ind til området stod vidt åben.

Jeg skyndte mig op til vores hus og fandt heldigvis både Line og alle 5 børn hjemme. De sad med et angst udtryk i ansigtet sammen inden i stuen og var lykkelige for at se mig. Jeg fortalte kort hvad firmaet havde sagt, og de kendte allerede rygtet om at oprørerne var i nærheden, og havde desuden selv hørt de mange skudvekslinger.

Vi ventede angste de næste par timer i vores hus, og uroen blev ikke mindre da skyderierne kom virkelig tæt på. Først på aftenen kørte der flere biler ind i området og efter som vores hus var det eneste der var lys i holdt en kolonne ind foran det.

”Uanset hvad der sker så forhold jer rolig. Gør ikke noget uoverlagt det er farligt det her.” Min ord beroligede ikke nogen, men det var vigtigt at alle forstod det ikke var nogen leg.

Flere skarpe lygter oplyste vores stue udefra og kort efter blev døren sparket ind og snart stod der flere bevæbnede soldater i vores stue og stirrede på os alle. Et kraftig sort mand i en officersuniform trådte frem og studere mig of min familie.

På et tegn fra ham tog soldaterne opstilling og pegede på os alle med deres våben.

”Hænderne bag nakken og ned på knæ alle sammen!” Officeren bjæffede sin kommando ud og så vredt på mig. Jeg gjorde hurtigt hvad han sagde og alle de andre fulgte trop. Han tog et skridt frem og så sig om.

”Hvor er jeres tjenestefolk?” Han sparkede mig på knæet med sin støvle så jeg gav mig højlydt.

”De har fået lov at tage hjem og holde ferie Hr.” Lines stemme lød bange og meget spinkel. Officeren drejede sig hurtigt mod hende og studerede hende grundigt før han nikkede for sig selv.

”Hvem er alle.” Officeren pegede på min familie og Line fortalte hurtigt hvem vores børn var og tilføjede så hvilket firma vi arbejdede for og hvad hun selv lavede som lærer, hvilket fik officeren til at sige noget til soldaterne på et sprog vi ikke forstod og de grinede alle.

En af soldaterne stillede sig hen bag mig og pressede sit gevær mod min nakke, mens to andre trak Line op foran officeren. Han var kæmpe i forhold til hende og hun turde ikke se op på ham.

”Så du er lærerinde siger du. Så kan du måske lærer os hvor langt du er villigt til at gå for at redde din mand?” Line så for første gang op på officeren. Kun ganske kort før hun stirrede på mig der sad med et gevær presset mod min nakke. Så slog hun blikket ned og jeg kunne se benene var ved at ekse under hende.

”I må ikke gøre os noget please.” Lines stemme var tryglende og officeren smilede sadistisk til hende.

”Så tag dit tøj af. Vis at du gerne vil redde din mand! Eller skal jeg finde en anden?” Hans blik gled hen til pigerne der sad på knæ og så ned i gulvet. Lines øjne fulgte hans og hun tog en beslutning og knappede sine kjole op. Foran de mange soldater og officererne klædte hun sig af og stod til sidst helt nøgen og sårbar. Hun ville slå armene ind foran sig, men da officeren skulle til at give tegn til soldaten bag mig lod hun sine arme falde og tillod alle de sorte mænd at se hendes nøgne lækre krop.

Jeg ved hun har været topløs på stranden der hjemme og hendes læge har måske set hende nøgen, men eller er jeg overbevist om at jeg før dette øjeblik er den eneste mand der har set hende uden tøj på, og nu stod der 20 mørke mænd og hele vores familie og så på.

Den store mand vinkede hende hen foran sig og lod sin hånd kører op og ned af siden på hendes krop. Vi kunne alle se hvordan Line rystede og blev helt rød i hovedet, især da hans hånd tog fat om hendes store tunge bryst og æltede det grundigt.

Da ingen reagere eller nogen af os sagde noget nikkede han tilfreds. Uden at slippe Lines bryst gav han sine mænd ordre på at undersøge alle husene i området og de fleste forsvandt så der kun var ham selv og to andre store brutalt udseende mænd i rummet.

”Filmer jeres overvågningskamera?” Han pegede på de to kameraer i hjørnet af stuen og Line nikkede til ham og så op på de dem efter tur. De havde optaget hendes ydmygelse.

En af hans mænd fik øje på mit kamera jeg havde brugt når vi var på savannen. Han samlede det op og smilede før han rettede det mod Line der stod foran hans overordnede, der nød den opmærksomhed han fik fra os alle. Han vinkede tvillinger hen ved siden af deres mor.

”Se her drenge. Ser hun ikke lækker ud? Prøv at føle lidt på hende i må godt ikke sandt?” Han klemte Lines bryst brutalt til hun nikkede til drengen.

”Jo i må gøre som han siger.” Line så bedende på sine to små sønner der så hen på mig for råd. Jeg kunne bare nikke til dem og de rakte tøvende frem og aede deres mor på hofterne.

”Ikke sådan. Mærk ordentlig på hende bryster og røv.” Officeren lød nu tydelig irriteret og drengen turde ikke gøre andet end hvad han sagde og stod og tog på deres mor foran os andre. På tegn fra den store brutale mand lod de også deres hænder glide ned mellem benene på Line, og for første gang i deres liv er jeg næsten sikker på, befølte de en kvinde på fissen.

At det temmelig sikkert også var første gang andre end jeg tog på Lines fisse gjorde ydmygelse så meget stører.

Jeg kunne bare se på da han vinkede Bea vores store datter frem og fik hende til at klæde sine små brødre helt af så de var lige så nøgne som deres mor. De var helt røde i hovedet da hun afslørede at de begge var stive, og at deres pikke vippede op og ned ad hun trak underbukserne af dem.

Jeg var ret benovet over hvor udviklet de var. Deres pikke var ikke som på en voksen mand, men de var allerede pænt store og hårde.

”Elsker du dine brødre tøs?” Officerens så på Bea der nikkede til ham. Hun turde ikke se op eller på nogen af os andre heller ikke på sin mor.

”Så kys deres stive pikke eller jeg knuser dem!” Bea havde tårer i øjnene da hun på skift kyssede sin små brødres stive pikke. De så lige så hjælpeløse ud som hende, men havde stadigvæk deres hænder over alt på deres mors nøgne krop.

”Kom her hen og hjælp hende af med tøjet.” Den store sorte mand vinkede mig hen til Bea og jeg måtte kravle på min knæ over foran dem alle og turde ikke andet end at knappe hendes kjole op.

”Undskyld skat. Jeg tør ikke trodse dem.” Bea nikkede forstående til mig da jeg trak først kjolen af hende så hendes undertøj.

”Stil dig bag hende og tag fat om hendes bryster og vis os hvor faste de er!” Han æltede Lines bryster for at vise mig hvad han ønskede og jeg måtte adlyde ham og tage min ældste datter på brysterne foran ham og hans underordnede der oven i købet nu filmede os.

”I 2 der. Klæd jeres far af.” Mine 2 yngste døtre trådte hen bag mig og fik i løbet af ingen tid klædt mig lige så nøgen som drengene, og deres mor og deres storesøster.

”Har i nogen sinde rørt ved en pik?” Heldigvis stod de bag mig så jeg ikke kunne se deres reaktion, men på ordre fra vores fangevogter mærkede jeg de nu begge tog fat i min pik og samtidig kælede for mine nosser. Jeg kunne ikke hjælpe det.

Jeg stod og æltede min ældste datters store patter mens hendes nøgne krop var peresset mod min brystkasse, samtidig med mine to yngste døtre legede med min pik der hurtigt voksede sig hård og stor.

”Har I prøvet at få suttet på jeres små pikke drenge?” Da tvillingerne rystede på hovedet fik Line besked på at gøre det for dem. Line så desperat på mig. Jeg kunne bare sende hende et opfordrende blik og hun faldt på knæ foran drengene der lige havde taget på hende og tog først den enes pik så den andens ind i munden og suttede på dem.

”Hjælp din mor tøs!” Officeren så på Bea der måtte bøje sig frem og tage Asks pik i munden mens Line suttede Anderes pik. Det betød hendes runde velformede bagdel pressede mod min stive pik. Når hun gled op og ned på Askes pik bevægede hun sin røv hen over mit pikhoved og at de to yngste af pigerne stadig væk legede med min pik gjorde det endnu værre.

Jeg ved ikke om det var med vilje, men Lea fik min pik placeret i Bea åbning der nu var blevet våd og med et plob forsvandt min pik op i hendes våde hul og ubevidst stødte jeg i bunde så hun stønnede højt med pikke begravet mellem sine læber.

Soldaten der filmede os kom helt tæt på og filmede hvordan jeg kneppede min ældste datter mens hun sammen med sin mor suttede pik på mine sønner. De lod os blive ved til både tvillingerne og jeg havde tømt vores pikke før de kommandere os op og stå ved siden af hinanden.

Tvillingerne stod på hver sin side af deres nøgne storesøster, og selvfølgelig skulle de også tage på hendes unge krop og mærke hvordan det føltes. Line skulle samtidig kæle for min pik mens jeg skulle lege med hendes fisse. Jeg turde slet ikke se på hende efter jeg lige havde tømt mig i vores datters fisse men hun sendte mig et forstående blik der beroligede mig lidt.

”Så tror jeg i har rørt nok ved hende der. Nu vil jeg gerne se jer klæde de to andre af så vi kan se deres ynder!” officeren så lige på tvillingerne og nikkede mod Lea og Liv. Jeg har ikke tal på hvor mange gange de to piger har brokket sig over at tvillingerne har forsøgt at se dem uden tøj. Nu måtte de finde sig i at de to små brødre klædte dem nøgen for at fornøje en stor mørk brutal mand.

Drengene så undskyldende på deres to storesøstre, der nikkede opmuntrende til dem da de begyndte at knappe deres tøj op. Officeren gjorde tegn til Line om at være mere ihærdig med at kæle for min pik mens jeg så på mine to yngste døtre blive klædt nøgne.

Jeg har ikke set dem uden tøj i mange år nu, og synet var ved at tage vejret fra mig. De var begge to veludviklet og alt sad perfekt på dem begge og langsomt men sikkert blev min pik stiv igen. Især min yngste datter overraskede mig. Jeg havde selvfølgelig været opmærksom på at hun havde fået former, men hendes krop slog mig med forbavselse.

Hendes patter var utrolig velformede og pegede lige op i luften og hendes lille topkusse var dækket af fine lyse hår der mere fremhævede end skjulte hendes flotte skamlæber og klit. Benene var perfekte og hendes mave rundede på den helt rigtige måde og selv hofterne var nu synlige. Lea var lige så perfekt, men det havde jeg næsten gættet på forhånd. Drengen fik også lov til at beføle dem begge mens det blev filmet.

Det hele stod på et stykke tid før Officeren vinkede Liv over foran sig. Samtidig fik Bea besked på at finde hans pik frem og hun satte sig på hug mellem hans ben og fik med besvær trukket den største pik frem jeg nogen sinde har set, pigerne så alle skræmte på den.

Til gengæld mærkede jeg at Line gned hårde på min pik da hun stirre fascineret på den overdimensionerede pik og trykkede sig tættere ind til mig. Liv der stod nøgen foran Officeren blev vinket frem og han løftede hende op så hun sad med front mod ham.

Vi så alle til mens han befølte den unge pige over alt. Han lænede sig frem og sugede hendes velformede bryst ind i sin mund og bed blidt i det til hun begynder at vride sig oven på ham og stønne sagte. I lang tid legede han med Liv og stimulerede hendes krop så hun til sidst kom i en voldsom orgasme.

Mens hun kom satte han hende op så hans store fede pikhoved pressede mod hendes våde fisse hvilket bare gjorde hun kom mere. Jeg tror ikke han på noget tidspunkt pressede sig op i Liv, men ganske langsomt åbnede hun sig for ham og gled lidt ned på hans store pik. Først da lagde han hende ned og vinkede mig og Line hen til dem. Vi måtte stå og holde Livs krop op til ham, mens han langsomt men sikkert udvidede hende jomfrulige fisse og fik sin pik op i hendes stramme fisse.

Line talte hele tide beroligende til Liv og fortalte hvor godt hun klarede det og at hun skulle slappe af og nyde det. Officeren nød at Line ligefrem fik sin datter til at tage imod pikke så han kunne presse sin kæmpe pik i bund og derefter langsom begynde at kneppe Liv.

Det var svært at aflæse hvad vores datter engenlig følte men hun skreg ikke eller forsøgte at komme væk og da han blev mere brutal slog hun selv sine ben omkring ham og stødte tilbage. Vi måtte virkelig koncentrer os om at holde hende så hun ikke faldt ned på gulvet mens Officeren kneppede hende i et voldsomt tempo.

Selv om jeg måtte bruge alt min styrke på at holde min yngste datter løftet op så den store mørke officer kunne kneppe hendes unge krop, fik jeg set på tvillingerne der slugte hel optrinet med store øjne.

Jeg er sikker på det er første gang de ser en pige blive bollet og det smerter mig at de skal noget der så brutalt og perverst som det de nu er vidner til. Ikke desto mindre var deres pikke hårde og strittede igen lige ud i luften. Deres to storesøstre er svære at aflæse. De stirre også men mest på pikke der er enorm og fylder deres lillesøster helt ud.

Den ene af de to andre mørke mænd stiler sig bag pigerne og tækker deres små brødre hen ved siden af dem. Så sætter han pigerne til at spille drengene pikke af mens drenge får deres hænder placeret på deres storesøstres nøgne kroppe, og i løbet af ganske kort tid sprøjter begge drengene mens de klemmer søstrenes kroppe hårdt og ser på deres mindste storesøster bliver kneppet for første gang.

Da officeren kommer er det med en voldsomhed der næster får os til at tabe vores datter og spermen sprøjter ud af fissen på hende og rammer både mig og Lines hænder så vi er smurt ind.

Da han slipper hende må både Line og jeg virkelig lægge kræfterne i for at gribe hendes nu næsten livløse krop, og hun svinger ind mod min brystkasse og hænger lige over min stive pik, med spermen der drypper ud af kussen på hende og rammer mig. Liv knuger sig ind til mig mens hun stønner voldsomt af liderlighed i mit ører og gør intet der får min pik til at lægge sig.

”Gør hendes fisse ren tøs!” Han stønner sin ordre ud og presser Line ned så hun kan slikke fissen på Liv mens jeg nu alene holder vores datter der hænger helt slapt med spredte ben foran hende. Selvfølgelig kommer soldaten med kameraet helt tæt og filmer den nedværdigende handling.

Vores piger får besked på at slikke spermen af mig og snart mærker jeg to tunger der glider op og ned af min skød og ind imellem også skaftet på min pik og på spidsen af den. Liv åbner sin mund og presser dine læber mod mig og kysser mig dybt mens hendes mor slikker fisse ren for sperm.

Jeg kan ikke lade være med at tage på Livs bryster der presser sig mod mig, og samtidig med mine to store døtre slikker hele mit underliv rent får det mig også til at komme voldsomt, og jeg gengælder med stor iver Livs tungekys.

Vi er alle nøgne nu og officeren forlanger der bliver serveret mad for ham og hans to folk. Lea og hendes storesøster bliver placeret oppe på spisebordet med spredte ben, og deres to små brødre får æren af at slikke dem våde under kyndig vejledning af deres mor.

Line er rød i hovedet mens hun underviser sin tvillingedrenge i, hvordan man slikker fisse, og at to sorte store mænd har knappet deres bukser op så hun kan spille på deres store pikke samtidig, gør ikke ydmygelsen mindre.

Liv hænger nøgen på den store officer mens jeg anretter mad til de tre soldater. Når han kysser hende gengælder hun hun entusiastisk hans kys og spreder villigt sine ben så han kan komme til at tage på hendes fisse.

Anders har fået kameraet og filmer nu hvordan Lea og Bea bliver bollet på bordet af de to soldater mens jeg anretter mad for dem lige ved siden af. Ask og Line står, på ordre fra officeren, med deres egne telefoner og filmer pigerne der bliver kneppet af de to store sorte mænd.

Da de tre soldater endelig er blevet færdig med at bruge vores familie servere vi alle sammen mad og drikke for dem. Vi er selvfølgelig alle 7 helt nøgne og bliver klappet i røven når vi henter mad og drikke til dem.

Mæt og tilfreds læner officeren sig tilbage og kommandere mig og Bea op på bordet. Bea skal kravle oven på mig og gnide sin krop mod min mens vi kysser dybt og jeg skal lege med hendes baller og bryster.

Foran de fremmede mænd og min familie begynder jeg sammen med min datter at lave det show vi er blevet truet til.

Hendes hænder klemmer mine baller lige så meget som jeg ælter hendes, og jeg nulre begge hendes brystvorter helt stive. Hun har en fantastisk spændstig krop og min krop reagere selvfølgelig på at hun vrider sig oven på mig.

Hendes skød der nu er vådt gnider sig hen over min stive pik og hendes tunge bliver mere ivrig og jeg kan mærke hvordan hun trækker vejret hurtigere nu.

Da optrinet efterhånden har gjort os begge totalt liderlige får Line besked på at føre min stive pik op i sin ældste datters fisse og lege med mine nosser mens jeg knepper min datter. Bea støder sin kusse mod mig da vi begynder at kneppe og Lines hånd kærtegner mine nosser imens.

Jeg får ordre på ikke at komme. Den store officeren har Lea på sit skød og presser sin ene hånd om hendes hals mens han ser direkte på mig. Bea arbejder nu virkelig voldsomt med min pik i kusse og jeg skal virkelig anstrenge for ikke at tømme min pik. Først da Bea får en voldsom orgasme kommer den ordre jeg desperat venter på.

”Fyld din datter med sperm!” Officeren når næsten ikke at tale færdig før jeg får den mest voldsomme udløsning med pikken begravet dybt oppe i min datters fisse og min kones hænder på mine nosser.

Da vi begge var kommet voldsomt lå vi på bordet som to elskende og småkyssede og lod hænderne glide ned over hinandens kroppe. I det øjeblik tror jeg ikke nogen af os tænkte på at vi havde tre sorte fremmede mænd og vores familie som tilskuere før der blev klappet højt.

Officeren og han underordnede var de første der klappede og på opfordring fra dem klappede vores familie også af vore liderlige optræden på bordet. Line fik besked på at kysse sin datter mens jeg stadigvæk havde min pik begravet i fisse, og det blev også et meget passioneret kys. Mit blik strejfede hendes og der var heldigvis kun et blik af taknemmelighed i øjnene på min kone.

Der gik ikke længe før vi skulle i seng. Jeg blev bundet fast til sengen på Livs værelse og den store officer binder Liv fast så hendes kusse er lige ud for min mund og min pik ud for hendes mund. Soldaten der binder os klemmer på kinderne af Liv så hun ikke kan lukke munden.

Så får han Line til at løfte min slappe pik op og ind i min yngste datters mund så hun kan slikke den ren for min sperm og sin storesøsters safter. Samtidig må jeg i gang med at slikke hendes fisse. Mærkelig nok tænker jeg på at man ikke kan se hun er blevet bollet af en kæmpepik kun få timer tidligere. Den ser nu indbydende og helt normalt ud igen.

Duften fra min datters fisse fylder min mund og næsebor og hendes tunge der rengøre min pik får den til at vokse sig stor og stiv igen. Det var åbenbart hvad soldaten ventede på, for jeg mærker pludselig at min pik bliver fuldstændig omsluttet af min datters varme mund og så begynder hendes gagrefleks at sætte. Hele hendes krop spræller og vrider sig oven på min.

Det får dog ikke soldaten til at stoppe og jeg mærker min datters læber omslutter roden af min pik helt. Lines beroligende ord til min datter trænger ind i min hjerne som en behagelig blid tone, mens soldaten trækker min datters hoved op og ned på min pik. Hver gang bliver min pik presset ned i hendes hals, og langsomt begynder Liv at vænne sig til det kan til sidst gøre det selv.

”Du har set din datter kan gøre det, nu vil jeg se om du er lige så dygtig.” Soldaten trækker Line hen så jeg kan se hvad der skal ske. Han lader sin bukser falde og hans store tykke pik springer ud foran munden på Line der ser skræmt på monster pikken.

Han griber brutalt fat om hendes hoved og presser sin pik ned i Lines hals i et brutalt stød. Jeg kan se min smukke kone sprælle på den pik der nu har spiddet hende, men soldaten lader hende ikke komme fri. Først da hun ikke kæmper mere slipper han hovedet og trækker pikken ud og Line sluger gispende en stor portion luft.

Det får soldaten til igen af presse sin pik helt ned i halsen på hende, og sådan fortsætter det til også Line selv kan tage hans pik i halsen. Liv sluger nu ubesværet min pik hver gang hun læner sig frem og min tunge er travlt optaget mellem hendes skamlæber mens jeg ser min kone blive brutalt halskneppet af den store sort pik.

”Vi ses i morgen tidlig. Jeg skal lige ind og se hvordan jeres ældste datter og hendes små brødre har det. I skal nok få lov at se filmen når vi spiser morgenmad. Der er jo stadigvæk en af pigerne som også skal have en sengekammerat.” officeren griner af sit egen vid og tager sig på sin store halvstive pik inden han overlader os alle 3 til sin underordnede.

Soldaten sætter et kamera op der filmer mig og Liv. Så klapper han Line på hovedet og trækker hende op og stå foran mig.

”Fortæl din mand hvor meget du glæder dig til at få en stor sort pik resten af natten, og at du elsker sorte og meget store pikke.” Han tager på min kones lækre krop men hun gentager hvad han sagde. Jeg kan ikke se hvad hans hånd laver bag ryggen på Line, men anden gang hun siger det samme lyder det faktisk som om hun mener hvert et ord.

Mens jeg slikker vores yngste datters fisse bøjer Line sig ned og hvisker i mit øre at hun er helt tændt på at skulle mærke den store sorte pik i sin fisse og at hun glæder sig til i morgen at skulle bolle med rigtig mange sorte mænd.

Hvad jeg ikke kan se er soldatens hånd der klemmer brutalt om fissen på min kone og på den måde får hende til at lyde meget overbevisende. Det får mig til at spærre øjnene op og se dybt i Lines, men alt jeg ser er smerte så soldaten fucker virkelig med min hjerne nu.

Han efterlader mig og Liv bundet på sengen og et kamera der filmer os. Så trækker han min smukke kone med sig i håret. Ud af øjenkrogen kan jeg se Line holder fast i sit hår med den ene hånd og tripper efter den store brutale soldat ind i vores soveværelse. Line falder på vejen ud af Livs værelse og bliver slæbt resten af vejen ind i soveværelse i sit lange tykke lyse hår mens hun skriger af smerte.

Vi er alle samlet til morgenmad i køkkenet. Min familie er alle nøgne og servere for de tre soldater mens de ser en pornofilm af min ældste datter og hendes to små tvillingebrødre fra natten før. Ind i mellem må Bea fortælle os alle hvad hun følte når en af drengen gjorde noget ved hende og vi kan alle se hvor meget det ydmyger hende.

Det gør ikke situationen bedre at de tre soldater alle tager på pigerne hver gang de kan komme til det. Tvillingerne spiser med stor appetit de rester mændene giver dem. Nogen gange får de bare noget, men de fleste gange skal de gøre noget for det.

Det betyder for det meste at de skal tage på pigerne og deres mor, og tvillingerne virker nu lidt for glade hver hver gang de har deres hænder på deres søster eller deres mor og stikker fingrene op i fissen på den alle. Begge drengenes pikke er nu konstant stive.

Ask og Anders får på et tidspunk Liv serveret oppe på bordet, og foran os alle boller Anders hendes fisse mens Ask har sin pik i hendes mund. Officeren kommandere Line til at sutte hans pik mens han ser på det show vores yngste børn laver med deres smukke storesøster oppe på bordet.
Jeg skal stå ved siden af dem så jeg på tætteste hold kan se hvad min kone laver med vores plageånd.

Meget mod min vilje begynder min pik at vokse ved synet og de tre soldater griner ad mig.

Bea og Lea må betjene hver deres soldat. Jeg kan se hvordan de begge slikker og sutter omkring de store sorte pikhoveder før de lange kæppe forsvinder ned i deres hals og mine piger knepper deres munde på soldaternes stive jern. Bagefter må de sammen tilfredsstille Officeren og bruger lang tid på at slikke og sutte hans enorme kølle og tunge nosser. Først da de tre sorte mænd har fået udløsning får vi lov til at rydde af bordet og gøre huset i stand. Bagefter blev vi alle sendt i bad sammen under overvågning af den ene soldat. Vi fik ikke lov at tale sammen og da vi igen stod helt nøgne og denne gang rene foran officeren fik vi hver et halsbånd på og manchetter om håndleddene.

Vores hænder var sat fast i halsbåndet da vi på bare tæer blev ført ud af huset og alle 7 marcheret ned gennem de menneske tomme gader i villakvarteret til skolen hvor der til gengæld var forsamlet mange mennesker. I midten af alle de sorte mennesker stod en lille skare af nøgne hvid kvinder, børn og enkelte mænd alle kun i halsbånd som os.

Det var skræmmende nok at se flokken af sorte mennesker der tydeligvis morede sig over at alle de hvide stod nøgne til skue midt mellem dem, men nogle af de andre der var i samme situation som os, var helt tydelig blevet mishandlet.

Specielt det unge italienske par vi havde spist og hygget os sammen med i starten af opholdet var i en forfærdelig forfatning. Han var helt tydelig blevet tævet og kunne ikke stå. Han smukke unge kone var oversået med mærker efter pisk på hele kroppen og og lignede et skræmt dyr der sad helt sammensunket ved siden af sin mishandlede mand.

Mim familie så det samme som jeg og er kom noget skræmt i øjnene på dem alle og alt jeg kunne gøre var at hviske at de skulle være meget forsigtige og gøre hvad der blev sagt.

Da vi blev ført gennem menneskemængden ind i midten undgik pigerne ikke at der blev taget på dem, og jeg var lettet da de ikke reagerede men bare lod alle gøre hvad de ville og jeg åndede lettet op da vi var i den flokke af de andre rige hvide og var var uden for rækkevidde af de mange hænder.

Vi var åbenbart de sidste, for da vi var ankommet tog Officeren over og skilte alle pigerne fra os mænd og drenge. De piger der var små blev skilt fra de store og to sorte kvinder tog dem med hen til det hus som skolen brugte til småpigerne i forvejen. Resten af pigerne og kvinderne blev marcheret ind på skolen.

Os drenge og mænd blev nu fordelt til hver vores sorte mand der tog os med. tvillingerne blev heldigvis ført væk sammen og jeg fulgtes med tre andre hvide mænd efter en ældre sort mand hjem til hans farm, der bestod af et lille landstykke og sat til at arbejde med jorden.

Pigerne kom ind på skolen der nu var omdannet til kasserne for oprørssoldaterne. De ældste blev sendt i køkkenet mens resten blev sat til at gøre rent over alt. Det betød samtidig at de måtte stå til rådighed for de mange soldater. Liv blev taget med officeren og Line ind på hans kontor og de fungerede begge som hans personlige legetøj resten af dagen.

Os mænd blev de næste mange dage lånt ud til fysisk arbejde for lokalbefolkningen, mens alle pigerne måtte stå til rådighed for soldaterne og varte dem op. Nogle af dem blev også lånt ud til lokale og af mine piger blev både Lea og Bea selvfølgelig valgt. Deres smukke nordiske udseende og de klare blå øjne gjorde dem til et oplagt mål for de lokale der ønskede at købe eller låne en hvid kvinde de kunne gøre med hvad de lystede, så det var en hård tid.

Jeg så stort set kun Line og Liv når de forsvandt ind i soveværelset med officeren om natten. Få gange blev jeg kaldt ind til dem når officeren ville have filmet hvad han gjorde med de to smukke hvide piger. Både Liv og Line deltog med stor iver i de film vi lavede og suttede og slikke begærligt officerens store massive pik eller red sig til udløsning på den.

Vi fik aldrig mulighed for at sammen, og når vi var væk fra hinanden kredsede mine tanker konstant om de to og hvad der foregik mellem min kone og vores fangevogter. Nogen gange når jeg sov uden for soveværelses døren kunne jeg høre liv og Line grine og pjatte med officeren men oftest var det lyden af pigerne der stønnede tungt eller skreg når de fik orgasme.

Efter en måneds tid var vi alle faldet ind i en slags rutine. 0m dagen arbejde alle vi hvide mænd og drenge der var tilbage hos lokalbefolkningen. Ikke kun i marken men også på fabrikker og kvinderne blev nu også lånt ud til at arbejde på restauranter og forretninger. Vi blev blev alle holdt nøgne og specielt pigerne og kvinderne var mål for mænds lyster.

En dag blev jeg sammen med min tvillinger sendt op i en stor villa. Da vi trådte ind kunne vi se den nu var indrettet som filmstudie.vi fik lov at overvære hvordan Liv og Line blev optaget til et film hvor de dyrkede sex sammen. Det var helt tydelig at det ikke var første gang min kone og datter optrådte sammen, og instruktøren gav kun ganske få kommandoer da pigerne til fulde viste hvad der forventedes af dem.

Da filmen endelig var i kassen, slutte Line og Liv af med at dyrke sex med hele filmholdet mens officeren sad hos mig og drengen og pralende kommenterede på hvor liderlige et par tøser han havde gjort min kone og datter til.

Line sendte mig og drengene et forlegent smil da hun kom hen og passioneret kyssede officeren farvel. Hverken hende eller Liv sagde noget til os inden de nøgne med spermen fra flere mænd sivende ned af deres lår forsvandt ud i badet.

”Så er et jeres tur!” Officeren klappede mig på min nøgne skulder og pegede på den store seng omgivet af kameraer. Han nyder tydeligvis vores chokerede ansigtsudtryk og griner da han igen peger på sengen.

”Vi har nogen kunder der godt kan lide at se fædre bolle deres sønner” Han grinede da vi opgivende lagde os hen på sengen og instruktøren tog over. Det blev en akavet oplevelse, men jeg fik overbevist drengene om at vi var nød til at gøre alt de forlangte hvis vi skulle overleve.

Vi startede med at Ask og Anderes suttede og slikkede mig stiv. Deres tunger og læber fik mig i fælleskab gjort hård og jeg stønnede meget mod min vilje da de begge lod deres tunger glide op og ned af mit skaft.

Så gengældte jeg det på hver af mine drenge og brugte samtidig tiden på, med fingrene at udvide deres huller, helt klar over at jeg ville ende med at bolle dem begge i røven. Instruktøren fik og til at ligge i en kreds så vi alle suttede og blev suttet selv samtidig.

Da vi endelig kom til scenerne hvor jeg bollede begge mine drenge i røven på skift var det ikke mere kun Liv og Line der så på. Filmholdet havde fået Lea og Bea hentet ind så de kunne filme hvordan resten af familien så på mens jeg dyrkede sex med drengene. Alle pigerne skulle sidde sammen helt nøgne med spredte ben og lege med deres fisse mens alt blev filmet.

Da jeg hade tømt mig i røven på Anders røv skulle Ask sutte han ren mens jeg suttet Ask af og Anders gjorde min pik ren. Heldigvis tog det ikke længe før Ask sprøjtede sin sperm ud i min mund. Jeg måtte sluge min drengs sperm og som afslutning på optagelsen også sutte hans tvillingebror af og sluge hans sperm.

Den næste uges tid var i filmstudiet hver dag og om aftenen og natten vartede vi officeren og hans to underordnede op hjemme i vores hjem. Ind i mellem blev især pigerne bollet af sorte mænd i studiet men hverken jeg eller tvillingerne undgik helt at deltage i optagelser med forskellige af officerens soldater der både bollede os alle tre eller vi tilfredsstillede dem med munden.
Historien fortsætter under reklamen

Vi var ikke de eneste der blev filmet. De fleste af de hvide piger og kvinder der var her kom på et tidspunkt forbi studiet og lavede film. Både sammen eller med soldaterne, men tvillingerne blev på grund af deres unge alder også brugt med især de voksne hvide kvinder.

Læs næste afsnit

GIV STJERNER:
1 Stjerne2 Stjerner3 Stjerner4 Stjerner5 Stjerner (91 har stemt 3,95 af 5)
Loading...
Eller giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Lancelot

    23/09/2025 kl 23:00

    Jeg gir denne en klar 5! Det er tøft innhold, men krigshandlinger er tøffe! Uansett er det mye deilig incest historier her, og tennende sex med de hvite kvinner som må ta imot mange store sorte pikker. I neste del tipper jeg at snart noen av kvinnene begynner å få litt magge etter å ha blitt knullet gravide! Gleder meg til neste del;-)

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *