Frøken Larsens lille tøs del 4

Lillepigens nøgne krop ligger hen over Fruens skød og hun er forfærdelig skamfuld over at hendes tissekone er synlig.


Forfatter: Marie Ø

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

De tog en vogn hjem til Fru Birgittes rummelige villa i Hellerup. Hun havde ingen fastboende tjenestefolk, men havde folk udefra til at hjælpe med rengøring og haven. Maden ville hun helst lave selv eller også tog hun på restaurant. På vejen sad Fruen med armen om Marie og kærtegnede hende blidt på kinden mens hun lod den unge kvinde restituere sig efter den ret voldsomme oplevelse hun havde haft i Det Kongelige Biblioteks have. Marie nød bare at sidde tæt ved sin Frue og at føle sig taget af. Ind imellem hviskede Fru Birgitte små komplimenter i øret på sin tøs, og de fik det til at risle så dejligt igen i Maries unge krop.

”Du er så smuk når du får udløsning, lille snut.”

”Din lille søde numse er som skabt til at få kærlig smæk.”

”Lillepigen har sådan en smuk kyssemund.”

Det hele var som en drøm for den unge spinkle kvinde der var blevet så helt og fuldstændigt forført af den meget ælde dominerende dame hun nu skulle hjem til. Hun havde ringet til Frøken Larsen fra en telefonboks og havde snakket lidt med hende. Den søde ældre dame havde lydt en smule forpustet, men hun var jo også lidt overvægtig. Hun havde også vekslet et par ord med mig, Rita, men jeg havde altid været lidt nervøs ved telefoner og sagde aldrig ret meget i dem. Frøken Larsen kendte jo udmærket godt Fru Birgitte og hun skulle nok tage sig af mig, til Marie kom hjem.

”Hav’ det nu dejligt, Marie. Du har sådan fortjent en fridag og Fru Birgitte er sådan en sød kvinde. Du må endelig hygge dig sammen med hende. Jeg skal nok tage mig godt af lille Rita, hun er sådan en skøn lille pige! Vi har lige læste bog mens hun sad på mit skød, så sød hun er.”

Min mor, Marie. kunne jo ikke ane at jeg lidt efter ville blive misbrugt at den søde gamle dame og ende med at have mine arme bundet bag min ryg og kysse og slikke den perverse Frøken Larsens rynkede numsehul for til sidst at blive voldkysset og slikket og gnubbet på min lille stramme tøsefisse så jeg fik en vidunderlig udløsning.

Fru Birgitte anede det nok. Hun kendte Frøken Larsen vældig godt fra byens lesbiske miljø og de havde haft mange gode lange og frække samtaler og havde også haft et kort forhold for mange år siden. De kendte godt til hinandens perversiteter og præferencer.

De nåede frem til Fru Birgittes hus og gik indenfor. Fruen lavede en kop te og satte småkager frem mens Marie gik i bad. Det var noget Fruen havde sagt hun skulle, fordi hendes lille tissekone skulle barberes helt glat. Sådan ville Fru Birgitte have det. Hun elskede en ung lækker kvinde med et helt galt køn, ligesom en sød lille piges. Marie havde lånt en sød silkekimono hun kunne have på mens de snakkede og drak te og spiste lækre smørbagte småkager. Hun følte sig godt tilpas hos den ældre kvinde. Også selvom det med barberingen af hendes køn gjorde hende noget nervøs. Hun havde aldrig prøvet sådan noget før.

”Du skal ikke være bekymret, min søde tøs. Jeg har gjort det ofte før og skal nok vise dig hvordan man gør. Jeg har også en skøn creme du kan få på bagefter, så din lille tissekone bliver lækker og skøn at røre ved!”

Marie rødmede og nippede til den gode te. Darjeeling, havde Fruen sagt.

”Tak, Frue. De er så god ved mig.”

”Du fortjener det, min søde. Jeg har haft en vidunderlig dag og vældig glad for at have truffet dig, og at du kom i Tivoli for at møde mig.”

Marie så med glæde og ærbødighed på sin elegante Frue.

”Jeg… jeg havde slet ikke forstillet mig at det… det kunne være sådan mellem to kvinder, Frue.”

Fru Birgitte smilede til sin lillepige, og lagde en velplejet hånd på hendes. ” Det er heller ikke altid sådan her, min søde tøs. Men det er som om vi passer til hinanden, ikke sandt?”

Marie nikkede samstemmende. ”Jo, Frue. Sådan føler jeg det. Jeg føler mig meget tryg sammen med Dem.”

”Det er godt, min søde tøs. Det er vigtigt for mig at du føler dig tryg og tilpas. Jeg vil sætte pris på, at du altid er ærlig og lade mig vide når noget gør dig utilpas.”
Marie nikkede taknemmeligt, ”Tak, Frue.”

”Men, min lille tøs. Du skal huske at du altid skal adlyde din Frue! Altid følge mine ordre og gøre din allerbedste for at stille mig tilfreds. Du ved jo nok, at du ellers vil blive straffet, ikke sandt?”

Den spinkle kvinde rødmede klædeligt ”Ja, Frue, det ved jeg godt. Med smæk i min numse…!”

”Ja, eller på anden måde, min lille pige! Og der er lige et par regler du skal følge til punkt og prikke! For det første skal du altid bruge det tøj jeg bestemmer for dig. Du skal altid spørge pænt om lov til at gå på toilettet og altid være sød og høflig over mig og mine veninder og venner.”

Marie tog en dyb indånding. Det her havde hun ikke forventet, men hun kunne ikke styre en rislende lyst der strømmede igennem hende ved tanken om at underkaste sig sin kærlige og strenge Frue.

”Ja, Fru Birgitte. Det skal jeg nok, det lover jeg.”

”Godt, min lille pige. Du er sådan en god og lydig lille tøs. Min tøs.”

Marie bed sig selv in underlæben. ”Ja, Frue. Jeg er deres lille tøs.”

”Og hvem giver dig lov til at få en orgasme, min lille pige? Hvem bestemmer over din søde lille tissekone og dit dejlige stramme numsehul?

Marie trak vejret hurtigt, hele hendes krop sitrede ved tanken om, hvad det her betød.
”Det… det gør De, Frue.”

”Sig det, min lille pige, sig det højt!”

”De bestemmer Frue om jeg må få orgasme. De bestemmer også over min.… min søde lille tissekone og mit stramme numsehul!”

”Det var godt, skattepige! Kom nu her og kys min hånd og sig tak fordi du må være min tøs!”

Marie rejste sig langsomt og gik hen foran den stilfulde ældre kvinde.

”Læg dine hænder op på hovedet, min lille pige, og trak dine skuldre tilbage. Sådan ja, det er godt. Så kan man bedre se dine små tøsebryster. Og knæl nu ned foran din Frue. Husk at hold dine øjne i mine mens du gør det!”

Maries blik fandt hendes Frues grønne øjne og hun knælede langsomt ned, stadig med hænderne på hovedet og skuldrene trukket så meget tilbage som hun kunne. Hun kyssede så Fru Birgittes fremstrakte hån ærbødigt og taknemmeligt og gøs ved den berøring hendes læber havde mod den velplejede smukke håndryg.

”Tak Frue,” sagde hun med bævende stemme ”Tak fordi jeg må være Deres tøs!”

”Det var godt, min lille skat. Du har været sådan en god lille pige for mig i dag så nu får du en belønning!”

Langsomt løftede den elegante Frue sit skørt og viste tøsen sine velformede ben i nylonstrømperne. Marie gav et lille gisp af længsel. Skørtet gled hen over knæene og længere op, drillende langsomt. Så kunne den unge kvinde ane en hvid blonde dekoreret hofteholder og et stykke med nøgen hud. Fruens nøgne lår. Marie bed sig i underlæben af undertrykt ophidselse. Fru Birgitte holdt en lille pause.

”Se på mig, Marie!” hendes blik var alvorligt og strengt ”Du skal forstå at små piger og tøser, som dig, de har en lille sød tissekone, en mis, en tøserevne eller tøsefjams. Lidt større piger kan have en fisse. Fruer, dame som jeg har en kusse. Det er meget vigtigt du forstår det her, søde Marie!”

Marie nikkede ”Ja, Frue”

”Godt, hvad har du så mellem die ben, skattepige?”

”Jeg har en tissekone, Frue. En mis, en tøserevne, en lille pigefjams, Frue”

”Det er rigtigt, og den er våd og liderlig lige nu, ikke også?”

”Jo, Frue, tøsens lille fjams er meget våd og hendes lille tissekone kribler af liderlighed.”

”Selvfølgelig gør den det! Lillepigen vil jo så gerne se Fruens vidunderlige damekusse!”
Et meget hørbart støn fra Maries mund ”Ja, Frue. Lillepigen vil så gerne se sin Frues vidunderlige damekusse!”

En sød kriblen gik gennem Maries krop da Fru Birgitte nu trak sit skørt op så meget at hele hendes skød var blottet. Hun bar en lækker hvid blondebesmykket hofteholder og hvide silketrusser med smalle blondekanter. Hun spredte sine lange smukke ben og afslørede en stor fugtig plet lige over hendes revne.

”Kan du se hvor lidelig du gør mig, lille pige? Fruens kusse er saftig og varm fordi du er sådan en lækker og lydig lille tøs for mig.”

Det kom et dybt, betaget suk fra den knælende spinkle unge kvinde.

”Ja, smukke Frue. Lillepigen er meget glad for at kunne gøre sin helt vidunderlige Frue liderlig.”

Og det var hun Umådelig glad og taknemmelig over at hun var i stand til at ophidse denne stilfulde ældre dame og gøre hende liderlig. Så liderlig at hendes kusse blev våd. Hele hendes slanke krop sitrede at glæde men hun holdt den befalede stilling.

Fru Birgittes gennemtrængende blik gled hen over tøsen og hun frydede sig. Sjældent havde hun haft så villig og lækker et pigebarn hun kunne træne og udvikle.

Hun krummede en finger ”Kom nærmere, søde tøs. På dine knæ, men læg hænderne om på ryggen. Du får lov til indsnuse min duft med næsen lige over min underskønne kusse. Hvis du er en god lille pige får du måske lov til at give mine smukke trusser et lille kys.”
”Åhh! Mange mange tak, vidunderlige Frue!”

Hun krabbede sig nærmere den guddommelige plet mellem Fruens lår, hænderne på ryggen og ivrig efter at dufte til Fru Birgittes saftende damekusse. Ydmygt bøjede hun sig frem, slikkede sine læber i spændt forventning, og placerede sit hoved lige fremfor Fru Birgittes blotlagte skræv. Hun mærkede allerede en himmelsk duft. En mættet og koncentreret krydret aroma der mindede om en sød moden appelsin og frisk tang ved havet blandet med et eller andet? Smeltet chokolade og nelliker, måske.

”Snus dybt ind, lille pige. Lad din Frues duft og fært fylde dig!”

”Ja, Frue!”

Marie gjorde som befalet og trak vejret dybt ind gennem begge sine vidtåbne næsebor. Hendes meget tætte kontakt, det at hun næsten rørte ved sin skønne Frues majestætiske kusse gjorde hende nervøs og usikker og da den ophidsende duft kildrede hendes sanser skete der det der ikke måtte ske.

Hun mistede balancen.

Og hendes tøsefjæs kom i direkte kontakt med Fruens saftige trusseklædte kusse og gled hen over den våde silke. Hun måtte tage fra med hænderne på gulvet og trak sig hurtigt lidt tilbage, ansigtet fugtigt at Fru Birgittes forbudte kussesaft. Hjertet bankede vildt i Maries bryst. Hun var forfærdelig nedslået og følte hun havde svigtet sin vidunderlige Frue. Hun mærkede tårer presse sig på, og kunne ikke undertrykke et lille gispende hulk.

”Se på din Frue, tøs!”

Fru Birgittes stemme var streng og uden nåde. Langsomt hævede Marie sit blik, og så gennem begyndende tårer på sin smukke Frues alvorlige ansigt.

”Det var ikke så godt vel, lille uartige pige!”

”Nnn… nej… Frue…” hviskede den unge knælende kvinde og en enkelt tåre glad langsomt ned af hendes kind. ”Undskyld Frue”

Fruen rettede på sit skørt og bøjede sig frem og tog Maries hage i sin ene hånd mens hun så meget strengt på sin lille tøs, hvis mund bævede. Fru Birgitte nød meget synet af Maries unge fortvivlede ansigt og hendes tårer. Det var et tydeligt tegn på at hun hurtigt var faldt ind i rollen som tøs og kunne trænes til at blive en rigtig dygtig lille slavinde for den dominerende ældre kvinde. Hun nød også at hun nu kunne afstraffe den unge spinkle smukke kvindes dejlige rumpe og yderligere lede hende ind på den seksuelle underkastelses skønne, men lidelsesfyldte, vej.

”Du ved godt hvad det her betyder, ikke min pige?”

Et lille forknyt nik og et hvisket stammende svar: ”Ja, Frue, det… det be… betyder at jeg, at deres uartige tøs ska… skal straffes…”

Et kort nik. ”Ja, det betyder det! Og hvordan tror Marie så at Fruen vil straffe lillepigen?”

”Med… med smæk, Frue… i lill… lille… pigens bare num… nummse, Frue!”

”Det er helt rigtigt. Dygtig pige! Fruen vil straffe den uartige lillepige ved at smække hendes bare numse hårdt med sin hånd og også med en god tung hårbørste! Og bagefter kommer lillepige over i et hjørne hvor hun kan stå med sin røde smækkede bare rumpe og hænderne på hovedet så hun kan tænke over hvor uartig og ulydig hun har været og hvor meget hun har skuffet sin Frue!”

Tårerne trillede frit nu. Det var det værste. At hun havde skuffet sin vidunderlige Frue ved at være sådan en uartig lille pige. Hun hulkede skamfuldt.

”Tag kimonoen af, så du er helt nøgen min tøs! Og tænk over hvilken uartig lille pige du er! Så henter jeg min hårbørste.”

Fru Birgitte gik, og Marie tog kimonoen af og foldede den pænt sammen. Hun knælede så foran Fruens stol med hænderne på hovedet og skuldrene trukket tilbage. Hun håbede det ville vise at hun godt kunne adlyde selvom hun havde været en uartig lille pige. Hun kunne mærke at hendes tissekone var våd og det kildrede sødt i den. Det var mærkeligt. Hun skulle jo have smæk i sin bare lille pige rumpe nu. Med en hårbørste. Alligevel var hendes mis saftig og hendes brystvorter dunkede også og var blevet lidt stivere.

Hun hørte Fruens skridt og gøs en smule. Fry Birgitte kom langsomt ind i stuen. Hun ville nyde at straffe tøsen og kendte alt til hvordan stemningen skulle bygges op. Særligt sådan at Maries smerte og ydmygelse ville blive blandet godt op med seksuel ophidselse og en erkendelse af, at underkaste sig en dominerende streng Frue var den største fryd af dem alle, det mest tilfredsstillende for en lille pige som Marie.

Hun satte sig i stolen foran den knælende spinkle kvinde og slog sigende hårbørsten mod sin flade hånd. Det var en kraftig børste med skaft af mørkt poleret træ, ibenholt, og bløde med kraftige børster. Hun rakte den frem mod tøsen.

”Kys den!”

Marie kyssede lydigt den glatte bagside af børsten.

”Bed nu om at blive afstraffet, min lille pige, og fortæl din Frue hvorfor du skal straffes!”

Fruens øjne gled over tøsens nøgne krop. Hun var så smuk, og et rent naturtalent! Hendes små vorter var jo stive nu, i forventning om den kommende afstraffelse, og hendes lille tøsefjams var med garanti dryppende våd nu.

”Ja, Frue… Jeg… vil gerne bede Dem om at straffe mig, straffe mig ved … ved at… at smække min nøgne rumpe med Deres hånd og … og hårbørsten. ”

Tøsen gispede og så brødebetynget på sin Frue. ”Deres lille pige skal straffes for… fordi hun har været uartig og… væltede ind i Deres vidunderlige kusse med sit fjæs, Frue!”

Fruen ventede, hendes øjne borede sig ind i Maries.

”Vil De ikke nok straffe Deres uartige lille pige og give hende de smæk hun har fortjent, min Frue?”

”Godt så, lille pige. Men jeg kan se at din lille tissekone er helt våd af dine uartige safter! Stik to fingre dybt op i den og vis mig dem!”

Marie rystede og bævede af ydmygelse. Fruen kunne se hendes liderlighed, hendes lille dryppende tissekone! Og hun ville se endnu mere lige straks. Tøsen rødmede som en blodappelsin. Hun gjorde naturligvis som fruen sagde, og stak to fingre langt op i sin pjaskvåde fjams og trak dem så ud og holdt dem op så fruen kunne se dem.

”Dygtig lille pige! Slik dem så rene og husk at sige tak!”

Stadig blussende rød, slikkede Maria sine klistrede, glinsende fingre rene og smagte sin egen tydelige ophidselse. En anden, mere syrlig og på samme tid sød smag, end den Fruen havde.

”Mange tak, Frue.”

”Liderlige lille tøjte,” sagde Fruen kærligt og nussede hendes kind. ”Kom nu og læg dig over mit skød, så vi kan begynde”

Marie skyndte sig at adlyde og lå snart efter over sin Frues blottede lår. Fru Birgitte havde løftet skørtet op, så hun ikke fik pletter på det af lillepigens uartige safter. Lillepigens nøgne krop ligger hen over Fruens skød og hun er forfærdelig skamfuld over at hendes tissekone er synlig og blottet og dryppende af saft.

Fruens velplejede hænder aer the søde pigerumpe længe and en finger leger også med tøsens revne og gnider hendes lille fine numsehul blidt.

”Du har sådan en sød numse, min lille pige. Så dejlig fast og som skabt til at få en god endefuld. Den trænger til smæk, ikke også? Din lille pigerumpe?”

”Jo Frue” indrømmer Marie skamfuldt og vrikker en smule med numsen. ”Min lille pigenumse trænger sådan til at få smæk af Dem, Frue. Jeg har været en uartig lille pige!”

Fru Birgitte smiler varmt ved tøsens ord. Et naturtalent i sandhed!

Smæk smæk smæk smæk smæk

Slagene hagler ned over Maries blottede nøgne balder og hun stønner lidt af smerte da det begynder at svie og værke i hendes forsvarsløse halvkugler. Fruen er metodisk og streng og bruge godt med kræfter i sine smæk. Da varmen begynder at brede sig og balderne får lidt farve holder hun en lille pause og aer blidt de dejlige runde balder. Marie snøfter og en enkelt tåre eller to triller ned af hendes kinder. Fruen lader en enkelt finger udforske den våde stramme tissekone et kort øjeblik og tørrer den snaskede finger af hen over lillepigens dejlige lyserøde numse.

”Du er vist endnu mere våd og saftig i din lille tissekone, min søde pige!”

”ja, Frue,” hvisker den unge kvinde, kobberrød i ansigtet af skam og ophidselse.

”Nu får din lille uartige pigenumse en god gang smæk til, med min bare hånd. Bagefter får lillepigen så med hårbørsten!”

”Ja, Frue,” sagde den nøgne spinkle unge kvinde, ”Tak, Frue, fordi de straffer Deres uartige tøs.”

Som sagt så gjort. Det blev til en endeløs række af hårde klask mod Maries rumpe, som begyndte af gløde med en varm rosa kulør. Lillepigens tårer trillede frit nu og hun snøftede når smerten ramte hende og peb en lille smule også. Hun bed sig i læben for ikke at være for højlydt.

Fru Birgitte holdt endnu en pause, gned og aede den skønne røde pigenumse og lod et par finger kort kærtegne tøsens vidtåbne og dryppende revne. Så fattede hun hårbørsten og lod siden med børsterne meget blødt smække ned mod de smertende balder. Små prik af svie, efterfulgt af små korte faste børstebevægelser over de varme halvkugler. Det var forfærdeligt og sved og smertede i lillepigens dejlige rødsmækkede popo, men det var på samme tid frygtelig hidsende for den unge kvinde. Aldrig før havde hun været så frydefuldt ophidset og total fyldt med lyst og længsel som hun var nu. Liggende på sin smukke Frues skød og med en rumpe hun ikke anede kunne gøre så ondt, og så dejligt.

Marie gav små støn af fryd ved den drillende behandling hendes Frue udsatte hende for og så blev børsterne afløst af glat ibenholt der gled hen over de dunkende endeballer.
Så gik det løs.

SMÆK SMÆK SMÆK SMÆK SMÆK

Fem kraftfulde smæk på den ene balde og lillepigen hylede og gav små høje skrig og græd og græd.

”Shhh, min lille dejlige tøs. Det er snart slut nu. Kun fem tilbage på den anden balde.”
Snøftende, klynkende hviskede lillepigen ”Tak, Åhh, tak Frue!”, og den våde plet på Fru Birgittes lår voksede.

De sidste fem var måske en anelse mindre hårde. Måske. Måske skånede den elegante ældre dame sin nye unge tøs en lille smule. Det er ikke utænkeligt. Det stoppede nu ikke tårerne eller gråden eller den dunkende smerte i de smækkede endebalder. Overhovedet ikke.

Trøsten og kyssene hjalp. Meget. At sidde på Fruens skød og trykke sig ind til hendes trygge favn og mærke hendes dejlige duft mens hun hviskede hvor dygtig lillepigen havde været, hvor stolt hun var af sin tøs. Det hjalp meget.

At få creme på den glødende numse og mærke Fruens kærlige og bløde hænder smører den grundigt ind. Det hjalp også meget.

Og mest af alt hjalp det måske at sige ”Tak, Frue” mange gange. At være taknemmelig for at blive straffet for en uartig forseelse. At mærke at det hjalp. Hun ville være en bedre tøs efter sådan en omgang. Det kunne Fruen ikke takkes nok for.

At få en kort lille chemise på, af silke, og stå i hjørnet af stuen med hænderne på hovedet og med sin smækkede numse til beskuelse. Det hjalp også. At mærke Fruens blik på hendes krop, at få tid til at tænke over dagen og over det der lige var sket. At mærke en dundrende smerte i rumpen blive til rislende fryd. Også det hjalp Marie.

Hun skulle bare tisse. Noget så forfærdeligt. Den der Darjeeling. Så hun kunne ikke lade være med at trippe lidt, der i sit hjørne. Så mærkede hun Fruen bag sig, og fik en langt kys på sin nakke og et par erfarne hænder legede med hendes tøsebabser gennem den tynde silke.

”Lillepigen skal tisse, ikke sandt?”

”Jo, Frue, lillepigen skal tisse rigtig meget!”

”Så kom, tøs.”

Og der var en varm hånd i hendes. En tryg varm hånd og en smuk ældre dame der fører hende ud af stuen. Ud på det store rummelige badeværelse, hvor hun bliver sat på toilettet med får på besked på ikke at tisse endnu. Fruen står foran hende og tager langsomt sit smukke skørt af. Hun står sådan at hendes skød, hendes våde duftende kusse er lige ud for Maries tilbedende ansigt.

”Kig op på din Frue, lille pige.”

Det er svært at løsrive blikket, men Marie vender sit ansigt op, mod Fruens ansigt.
”Du må ikke tisse før jeg giver dig lov. Sådan er det. Du må gerne se på min vidunderlige kusse, men husk at du ikke må tisse før end jeg siger til!”

”Ja, Frue” henåndede Marie.

Fruens hånd ligger ovenpå de fine hvide trusser, og en lang ringfinger, rødlakeret, kærtegner blidt og nydende den saftende våde kusserevne.

”Du er sådan en smuk og dejlig lillepige, Marie. Jeg er meget meget stolt af dig! Du har været helt underskøn i dag, og jeg ved at du er den rigtige tøs for mig.”

Lillepigen rokkede på sædet, med sin fyldte blære. Hendes øjne limet til Fruens langsomt gnubbende finger.

”Er jeg den rigtige Frue for dig, skattepige?” spurgte Fru Birgitte så, og Marie hoppede lidt på toilettet og hendes underliv krampede. Hun så op i Fruens spørgende, kærlige ansigt og så spruttede det ud af munden på hende: ”Åh, ja Frue. JA JA JA! De er de rigtige Frue for lillepigen! Åhhh må jeg tisse nu Frue, jeg skal tisse så meget!”

Fru Birgitte fastholdt Maries blik i sit, og en finger gled ind i hendes varme våde kusse da hun smilede og sagde ”Ja, skat, ja min egen tøs, tis for din Frue, tis nu min lille pige!”

Og det gjorde Marie. I en langt forløsende strøm, mens hendes Frue stod lige foran hende og kærtegnede sin saftige kusse indtil hun mærkede en gevaldig og hidsende orgasme trænge sig på. Så trak hun trusserne ned, tog hun tøsens ansigt og pressede det ind mod sit længselsfulde skræv og for første gang fik Marie lov til at slikke og kysse og tilbede sin Frues majestætiske kusse mens Fruen sanseløst rokkede og gned mod hende og brummede sin forløsning ordløst ud. Lillepigen turde endda gribe om Fru Birgittes smækre bagdel og holde hende fast mens hun sugede og slikkede og kyssede det pjaskvåde centrum for fruens lyst.
Historien fortsætter under reklamen

Bagefter grinede de, rigtig meget. Og krammede og kyssede og kyssede og snakkede og drak kølig hvidvin og kyssede og sov tæt sammen efter en blid og kærlig og langtrukken gang elskov.

Læs næste afsnit

GIV STJERNER:
1 Stjerne2 Stjerner3 Stjerner4 Stjerner5 Stjerner (96 har stemt 4,26 af 5)
Loading...
Eller giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

9 kommentarer

  1. drengetøsen

    01/04/2025 kl 23:29

    Skøn dominans og spanking!

    1+
  2. Damernes Ven

    08/03/2024 kl 16:44

    fra et ærligt hjerte, en glædet moden krop, en stærkt påvirket hjerne og lystcentre, som er på glædes-over-arbejde.

    Blev så glad igår, da jeg så på oversigten over ‘kommende historier’ – at der var et 4. afsnit på vej. NU er det her. Vil sende denne kommentar og være helt alene .. og nyde at være mest mulig tæt på skærm og ‘bogstaver’

    … mere følger – Marie Ø. send mere, ønsk dig noget. Og ved at ‘flere læsere’ er klar!

    TAK fra mig, Damernes og din Ven og brevven69@yahoo.dk

    6+
    • Damernes Ven

      08/03/2024 kl 17:53 - som svar på Damernes Ven

      Helt mere end tilpas nøje-første gang-nøje læser jeg Marie Ø’s helt særlige lesbiske oplæring af en ret ung kvinde. Fandt ret tidligt nogle sætninger, som er i en Klasse helt for sig selv:

      ”Tak Frue,” sagde hun med bævende stemme ”Tak fordi jeg må være Deres tøs!”. OG:

      “… hendes tøsefjæs kom i direkte kontakt med Fruens saftige trusseklædte kusse og gled hen over den våde silke. Hun måtte tage fra med hænderne på gulvet og trak sig hurtigt lidt tilbage, ansigtet fugtigt at Fru Birgittes forbudte kussesaft. Hjertet bankede vildt i Maries bryst. Hun var …”..!!

      For en dedikeret bruger og læser af spændende, særlige fortællinger om/med en ung kvinde under oplæringer – og at lærerindens trusser og -stof .. dejligt brugt af og via modne kvinders oplæringer og genbrug!

      Yderst smukt nyt afsnit – håber på meget, meget mere blid, farverigt og givende erotik og seksualitet. Marie Ø. er virkelig nyskabende her på TS!

      TAK fra mig, Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk

       

      4+
      • Marie Ø

        08/03/2024 kl 20:52 - som svar på Damernes Ven

        Jeg er meget glad for dine helt overvældende pæne ord. Det er sådan en modtagelse der gør at jeg får lyst til at blive ved med at skrive mine fantasier og drømme ned.

         

        5+
        • Damernes Ven

          09/03/2024 kl 13:26 - som svar på Marie Ø

          Det er mig som takker – af et varmt hjerte, og med de varmeste, mest drivende kræfter via øjnene, som læser, videre op i hjernen til hjertet og direkte ind i og op og ned i alle mine lystcentre!

          Dejligste dygtigste forfatterinde – med rette alder og den mest fantastiske drivende ‘pen’ fra erotikkens stærkeste ‘hylder’.

          Gid at vi ‘sammen’ – med dig som bestemmer ‘tid, sted og våben’  – får udvekslet tanker, ideer, fakta og inspirationer – til at du glæder mange, flere store, større mængder af læsere!

          Marie Ø – du har vækket foråret og mængder af glæder i mig – og ved.. i mange, mange flere  ‘brugere’ og læsere!!

          skrives… din og “Damernes Ven” og “Spørge Jørgen

          4+
  3. BiAnita49

    08/03/2024 kl 16:08

    Sikken en lækker historiebog ville godt mære i pigens sted!🫤

    6+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *