- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Fisketuren
- Ulv i fåreklæder – Fars lille luder
- Bonding med min far
- Pædo-mødre
Lisa og hendes forældre 1
Åh, for pokker, det er godt nok en skøn, lille, fræk datter, du har, griner den gamle og ..

Forfatter: Bizarr
(Nedenstående er min fantasi om en lille pige og hendes forældre og andre personer. Jeg kan godt li at lade som om, jeg skriver til og om en person. Det hedder vist 2. person – ”du” og ”I” osv. Jeg håber, at specielt kvindelige læsere sætter pris på min brug af den synsvinkel😋😉)
Du vågner mellem din far og mor, og I er alle tre nøgne, og du kan mærke mellem dine små barnelår, hvad der i går aftes skete på din 7-års fødselsdag.
Din lille tissekone føles mere åben end ellers, og den er også øm, og du kan huske, hvordan din mor havde taget dig på skødet, efter gæsterne ved din lille fødselsdagsfest var kørt, og havde sagt, at i nat ville din far åbne dig med sin pikkemand, og at det ville komme til at gøre ondt, men det gjorde det for alle små piger den første gang, en mand pressede sin pikkemand ind i dem og åbnede tissekonen og gjorde den klar til, at andre mænd også kunne stikke deres pikkemænd ind i dem, og at du skulle være en stor pige og ikke gøre din far ked af det ved at hyle for meget op, og at det også havde gjort ondt, dengang hun som lille var blevet åbnet af sin far, og hendes morfar havde også været der, for han ville være den første efter faren, og både hendes mor og mormor havde hjulpet mændene med at holde hende, når hun sprællede for meget.
Du tænker tilbage på aftenen før, og det er ligesom en film, der kører i dit lille hoved.
Du ser så nervøs ud, at din mor smiler og kysser dig mere end almindeligt dybt med tungen inde i din mund, og du får lyst til at sutte på den, og du mærker, hvordan hendes ene hånd glider op under din kjole og ind mellem dine små pigelår, som du skynder dig at sprede, og for første gang mærker du din mors fingre kæle for din tissekone, og du stønner sagte.
Se nu bare, du er jo en rigtig lille lidertøs, hvisker din mor, det kilder allerede i tissekonen på dig, og den bliver våd.
Ja, det kilder så dejligt i den, når du leger med den, fniser du, og jeg vil gerne være jeres lille lidertøs.
Åh ja, du skal have så meget pik, jeg har længtes efter denne dag så længe, siger din mor smilende, og nu skal jeg lige gøre dig klar, din far har allerede lagt dig ind på vores seng og venter på dig.
Og så klæder hun dig nøgen og lægger dig på ryggen på jeres spisebord, så hun kan smøre en creme på og ind i tissekonen på dig, og et øjeblik efter mærker du, hvordan cremen varmer tissekonen og får dine små skamlæber til at svulme op, og det kilder endnu mere i den, end da hun legede med den med fingrene.
Ja, cremen gør dig klar til din fars pikkemand, hvisker hun og bærer dig ind i soveværelset, hvor din far ligger nøgen på ryggen, og du stirrer på hans store, tykke pikkemand, der ligger svulmende op ad maven på ham.
Se, jeg kommer med vores lille skattepige, som har fået at vide, hvad du vil gøre ved hende, og hun vil være en stor pige, så du bliver glad for at være den første mand, der bruger hendes lille tissekone, siger din mor og lægger dig ved siden af ham og skynder sig også at få tøjet af, så hun kan lægge sig, så du er mellem deres nøgne kroppe.
De kæler begge for din lille krop, og kysser både din mund og din tissekone, så du mærker en helt ny følelse i kroppen, som du fremover vil mærke, hver gang du bliver våd i tissekonen og længes efter, at en mand vil køre sin pikkemand ind og ud af den, til han sprøjter sådan en slimet hvid væske ind i dig, som bruges til at lave babyer med.
Det sidste her er noget, din mor hvisker til dig, mens du ligger på hendes mave, og din far slikker din tissekone, så du vrider dig og spjætter med dine små ben, fordi det gør så dejligt i kroppen.
Så kan jeg ikke vente længere, grynter han lidt efter og lægger sig på knæ mellem din mors spredte lår, og hun griber dine arme og holder dem fast, og du ved, at det vist er nu, men cremen og din fars mund har tændt en helt ny følelse i din lille krop, så du bare længes efter at mærke hans store, tykke pikkemand langt oppe i maven.
Nu skal du prøve at slappe af, lille skat, ligge helt stille, hvisker hun, da du mærker hans store pikhoved presse dine små skamlæber fra hinanden.
Nej, stop, far, det går ikke, den er alt for tyk, klynker du.
Så, ikke være en lille tudetøs, siger din mor med hård stemme, og du holder op med at vride dig, og i det samme støde din far frem, og noget tykt og hårdt borer sig helt op i maven på dig, og du kommer med et forskrækket skrig, mens du hører din far stønne hult.
Åhhh, hvor er du dejlig stram og varm i tissekonen, min lille skattepige, hvisker han, nu har farmand åbnet den, og nu er du vores lille puledukke.
Gør det meget ondt, lille skat, hvisker din mor til dig, mens hun kæler for din lille krop med hænderne, og din far langsomt kører pikkemanden ind og ud, og det føles bedre og bedre.
Nej, nu er det dejligt, og jeg er så glad for, at far har gjort mig til jeres puledukke, fniser du og prøver at løfte benene op, så han får endnu friere adgang til din tissekone, og det er for meget for ham, han er jo helt gejlet op over at have åbnet dig.
Så han støder mere og mere og udstøder pludselig et brøl, og du mærker, hvordan varmen breder sig i din tissekone, og din mor hvisker, at nu sprøjter han.
Og han falder sammen på jer og kysser dig kærligt og kalder dig sin lille prinsesse, inden han lægger sig om på ryggen, og din mor bærer dig ud i badet, og da I kommer tilbage, ligger I tæt sammen, og de nusser dig kærligt, inden I falder i søvn.
Og nu ligger du og genkalder dig det hele, og selv om du er øm, smiler du og kryber ind til din mor, som vågner og kysser dig
God morgen, lille skat, hvisker din mor, du var sådan en dygtig, lille pige i aftes, da far åbnede din lille tissekone, gør det ondt i den nu.
Nej, mor, jeg vil helst ikke, at far igen i dag gør det, for så vil det nok gøre ondt, fniser du, men det var også dejligt at mærke fars store, tykke pikkemand inde i mig.
Det bliver din far glad for at høre, det skal du sige til ham, hvisker din mor, og skal jeg ikke smøre din tissekone godt ind i creme, så holder den snart op med at være øm.
Åh jo, mor, dine fingre vil føles så dejlige, hvisker du og lægger dig på ryggen, mens hun rækker ud efter cremen på natbordet.
Og et øjeblik efter kan du ikke ligge stille, så dejligt gør det i tissekonen, mens hendes fingre gnider creme på den og ind i den, og du kan godt mærke, at hun gerne vil køre fingrene ind og ud af revnen.
Kan du li det, lille skat, hvisker hun og har to fingre helt oppe i dig, så det næsten føles som din fars pikkemand, også fordi hun kører dem hurtigere og hurtigere ind og ud, mens du kan høre, hvordan hun stønner hæst.
Åh, du skal ha så meget finger i tissekonen, grynter hun og skubber den anden hånd ind under din lille numse og løfter din underkrop op, og du mærker, hvordan hendes fingre får noget til at krampe sig sammen i tissekonen, og du ryster over hele kroppen, mens du får din første af utallige udløsninger.
Åh, hvad skete der, mor, det var så dejligt, fniser du, da hun har trukket fingrene ud.
Det hedder udløsning eller orgasme, min skat, og det er for os kvinder og piger det samme, som når drenge og mænd sprøjter deres sperm ud af pikkemanden, så føles det også meget dejligt i kroppen, og du skal nok få masser af udløsninger, bare vent til far vågner, og vi fortæller ham om, hvad vi har lavet, så vil han garanteret få stiv pikkemand igen, tror du, at tissekonen kan holde til at gøre ham glad igen.
Ja, den kilder så dejligt på mig, hvisker du og vender dig mod ham og stikker en lille hånd ind under dynen og finder den tykke, bløde pikkemand, som straks svulmer og bliver hårdere og længere, mens han grynter tilfreds.
Er det dig, lille Lisa-skat, der leger med fars pikkemand, hvisker han og lader sin ene hånd glide over din lille krop.
Ja, far, og den kan vist godt li min lille hånd, fniser du.
Ja, men er din lille tissekone ikke øm efter i aftes, hvisker han forhåbningsfuldt og finder din tissekone og kæler for den med fingrene.
Nej, den har det fint, og jeg vil gerne gøre dig glad, far, fniser du, måske vil du gerne have, jeg ligger på dig, så du kan holde mig, mens du stikker pikkemanden op i mig
Åh ja, det lyder så dejligt, du bliver vist en rigtig lille liderpige, der vil have pikkemand.
Ja, jeg vil være jeres lille puledukke, fniser du og kravler op og lægger dig med spredte ben på maven af ham, så spidsen af hans pik gnider mod din tissekone, når du vipper med den.
Åh gud, det er vildt det her, gisper han.
Ja, vores lille Lisa er så dygtig, hun skal nok være en gevinst for gruppen, fniser din mor.
Ja, de har noget at se frem til, griner din far, mens han griber om dine små balder og holder dig fast, mens han presser pikkemanden ind i dig.
Du klynker og mærker, hvordan pikkemanden føles vildt tyk, og det gør lidt ondt, men alligevel vil du være en stor pige og gøre din far glad, så du lader være med at hyle op, mens han holder din lille krop fast med hænderne og igen og igen støder ind i dig, og mens din mor stryger kælende med hænderne på din ryg.
Åh, det er vildt liderligt det her, hvisker hun til din far, jeg bliver helt vild i min pædofisse, når du bruger hende.
Ja, hun er så dejlig, brummer din far, og du kan mærke, hvordan det rykker i pikkemanden, og pludselig mister han kontrollen og sprøjter sin babycreme ind i dig, mens han grynter, så du ikke kan lade være med at fnise.
Uhmmm, det er så dejligt, hvad du gør ved mig, far, hvisker du og får skubbet dig op, så du kan kysse ham med tungen inde i hans mund, mens din mor til din store overraskelse slikker hans babycreme af din lille, våde revne.
Du kan også tro, det er dejligt for mig at bruge din lille krop, hvisker han og gengælder dine frække kys.
Så I to, nu skal hun i bad, og så kan du skrive til dine venner, hvad der er sket, de er jo utålmodige, siger din mor og løfter dig ned fra din fars mave.
Ja, de længes efter at høre, at vores lille Lisa er klar til at blive lejet ud, griner han.
Lejet ud, hvisker du lidt nervøst, mens du går med din mor i hånden ud på badeværelset, skal jeg så være alene hos andre mænd.
Nej, ikke før om lang tid, foreløbig tager enten din far eller jeg med dig, forsikrer din mor, og som oftest vil det være mig, så kan din far besøge andre fædre og bedstefædre med små piger.
Det er jeg glad for, siger du og smiler, selv om jeg også gerne vil prøve at være med far, hvis der vil være andre små piger.
Du skal nok komme til at møde andre små piger, der bliver brugt af voksne mænd, siger din mor, og nu skal vi have dig vasket grundigt, og så smører jeg din lille revne godt ind i creme, for måske er der nogen, der vil have besøg af dig allerede i dag.
Uh, det vil jeg gerne prøve, fniser du, så det er en meget ren og velduftende lille Lisa, der kommer ind til din far og kravler op på hans lår, mens han sidder foran computeren
Uhhhh far, sikke din store pikkemand stritter, fniser du og griber om den med din ene lille barnehånd, og du ser ikke, hvad der foregår på skærmen, men mens du gnider på hans varme, hårde pikkemand, kan du høre stønnen fra skærmen, og du drejer hovedet og ser, hvordan en gammel, tyk mand sidder nøgen og onanerer sin stive pikkemand.
For fanden, er det den lille godte, du lige fortalte om, du havde åbnet i aftes og her til morgen, grynter han.
Ja, griner din far, det er min lille Lisa, og hun har jo, siden hun var lille, elsket når farmand legede med hendes lille tissekone, ikke osse, Lisapige.
Jo, det var så dejligt, når du brugte dine tykke fingre i mig og sprøjtede din babycreme ind i min tissekone, så mor kunne slikke den ren, fniser du, tror du også, din ven på skærmen kan li at gøre den slags ved små piger.
Ja, det kan du tro, griner han, og jeg har også en lille pige på din alder, men hun er på besøg hos en anden mand, som sikkert er godt i gang med at bruge hende, mens hendes perverse mor hjælper ham, han kan nemlig godt li, at pigerne stritter imod og lader som om, de ikke kan li at få pikkemand i tissekonen.
Skal jeg så også hyle som en lille pige, så mor er nødt til at holde mig, når du vil stikke din store, tykke pikkemand ind i mig, fniser du.
Åh, for pokker, det er godt nok en skøn, lille, fræk datter, du har, griner den gamle og kører hånden hurtigere op og ned på sit stive jern, og du kan tro, jeg gerne vil have besøg af dig og din mor, og du skal sprælle og vride dig og hyle op, men du slipper ikke, og din mor vil jo også se, at jeg bruger din lille krop.
Hallo, jeg er her også, griner din far, men I to kunne vist godt klare jer uden mig.
Jaaaa, det vil jeg gerne, fniser du, så kan jeg vise ham min lille tissekone.
Ja, har du ikke noget andet, du kan lave, griner manden, og din far løfter dig op, rejser sig og sætter dig ned på stolen foran skærmen.
Så har I det for jer selv, griner han, og du ser ikke, han lige gør noget ved computeren, først senere fortæller han dig, at alt, hvad du gjorde, og som manden fik dig til at gøre, blev optaget og gemt, så han kan sende det til andre pædofile mænd, som er vilde med at se små piger lege med tissekonen og stikke ting ind i den.
Det er nemlig det, manden får dig til at gøre. Du gnider den og din lille, bitte tap, og du stikker dine små fingre ind i den, og han får dig til at finde tykke tusser, som du bruger til at stikke ind i den, og da du samtidig gnider tappen med fingrene på den anden hånd, mærker du pludselig, at det bliver så dejligt, at du får en udløsning, der får dig til at klynke og ryste over hele din lille pigekrop, og da du igen kigger rigtig på skærmen, er hans tykke mave dækket af tykke, hvide klatter babycreme, for han var blevet så liderlig, at pikkemanden sprøjtede på ham.
Du er da godt nok en skøn lille unge, griner han, vil du ikke gerne besøge mig måske sammen med din mor, hun skal jo hjælpe mig med at holde dig.
Jo, far, må jeg ikke nok det, råber du, og han kommer smilende ind i stuen igen.
Jo, jeg har lige snakket med din mor, siger han, og hun kan da næsten ikke vente på, at I to skal besøge frække, liderlige mænd, der vil bruge små piger.
Så ses vi, fniser du og vinker til manden og skynder dig ud til din mor
Hvor er hun dejlig, siger han til din far.
Ja, ikke osse, men vi har også vænnet hende til den slags, fra hun var helt lille, griner din far.
Så det passer, hvad hun sagde om det lige før, siger manden vantro.
Ja, hendes mor har næsten været mere pædofil end jeg, så hun fandt hele tiden på nye ting, vi kunne gøre ved vores lille puledukke, mens vi ventede på, at hun blev gammel nok til at blive åbnet rigtig.
Det lyder vildt lækkert, siger manden, og hans tykke jern begynder igen at vokse og blive tykt og hårdt.
Så så, din gamle pædobuk, nu skal du gemme noget til min lille pige, griner din far, hvad siger du til, at de kommer i morgen aften, og hvis du så opfører dig godt overfor Lisa, så må hun måske blive alene hos dig og overnatte.
Åhhhh, det vil være så dejligt, jeg skal nok være så god ved hende.
Og alt det fortæller din far, da han kommer ud i køkkenet til jer, hvor du sidder på hendes skød, og hun har en hånd oppe under din natkjole, som du igen har fået på, og hendes øjne bliver slørede og fjerne, og hun smiler til ham.
Det har jeg længtes efter meget længe, siger hun med næsten grødet stemme, mens hendes fingre klemmer om din ene lille, strittende vorte.
Ja, det har været meget svært at vente med at åbne dig, din dejlige, lille puledukke, griner din far, men du skulle være klar til det, og jeg ville være den første, der mærkede din lille tissekone stramme om min store farpik.
Historien fortsætter under reklamen
Og det var så dejligt for lidt siden, fniser du, og jeg glæder mig så meget til at besøge ham manden.
Det gør jeg også, lille skat, hvisker din mor og krammer dig ind til sig……
GIV STJERNER: Eller giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

(120 har stemt 4,18 af 5)






Anonym
03/09/2025 kl 23:58
Endnu engang vidunderligt skrevet. Det gør min pik stiv og giver mig en stor, lækker orgasme.
Bizarr
04/09/2025 kl 8:47 - som svar på Anonym
Er du den samme anonym som også læser om Cecilie??😛
I hvert fald dejligt at det gør dig så liderlig at du gnubber løs på din stive kæp😛😛
Anonym
04/09/2025 kl 15:27 - som svar på Bizarr
Jeg fik endda kommet med min pik ja. hehe. Ikke min favorit denne her nej. Men godt skrevet selvfølgelig. Cecilie er nok min favorit ja. Selvom hun med sin fisse er ældre end Lisa, hendes fissehul.
Anonym
18/04/2024 kl 15:57
Dejlig let liderlig begyndelse på beskrivelsen af den 7 årige Lisa og mor og far, det er en 7 årig glad lille pige, liggende mellem far og mor med ømme brugte barnelår, men også øm i tissekonen efter farens brug og åbning af hendes lille barnefisse. Mor fortæller tøsen hvordan hun selv blev åbnet af hendes far. Lisa får også at vide at hun nu er klar til mange forskellige pikke. En flot, dejlig, dybfølt bemærkning, til den 7 årig tøs fra moren, som bør læses højt “Åh ja, du skal have så meget pik”. Som forfatter formår du at fastholde læseren, fx når du lader hende udtale sig om faren tykke pik, og hvordan hendes lille glædesfisse langsom bliver udvidet af faren. Jeg bliver nødt til at læse de 5 afsnit højt igen, med betoning de rette steder, og i mangel af bedre min varme højre hånd omsluttende min pik. Kh Per
Bizarr
21/04/2024 kl 23:17 - som svar på
Hej
Jeg har været bortrejst, og derfor reagerer jeg først nu på din dejlige hilsen……
Det er så godt for os, der udgivet vore noveller, at nogle læsere bruger nogle minutter på den slags positiv respons😋
Jeg håber, de andre afsnit også gav dig lyst til at gnubbe jernet……..😋
VH Poul-Bizarr-poul450@hotmail.com
Einaro
06/03/2024 kl 8:17
Deilig fantasi ..
Bizarr
06/03/2024 kl 14:26 - som svar på Einaro
Tak til Einaro og Einstein for jeres kommentarer…….vi forfattere elsker den slags respons fra læserne……..😋
VH Poul-bizarr – poul450@hotmail.com
Einstein
13/12/2023 kl 8:50
Så trångt och skönt 🍆💧💧💧
Lancelot
13/12/2023 kl 0:17
Herlig Poul! Synes du skriver bare bedre og bedre noveller:-) Gleder meg til å lese hvordan det går med Lisa hos andre menn! Du har da visst ideer nok til flere avsnitt;-)
Bizarr
21/12/2023 kl 6:19 - som svar på Lancelot
Ja Lancelot, der skal nok meget snart dukke nye oplevelser op for lille Lisa😛
Tak for roserne🙂
Vh Bizarr
"Tina"
13/12/2023 kl 0:07
Der er ingen som dig, der kan gøre mig så liderlig. Tak
Anonym
21/12/2023 kl 6:13 - som svar på "Tina"
Det lyder godt, Tina, det glæder mig altid at få at vide, at jeg kan gøre det ved læserne😛
Vh Bizarr
donnord
12/12/2023 kl 19:00
Spændende om hun møde andre piger i den gruppe hun kender fra skolen eller sin klasse
Bizarr
21/12/2023 kl 6:17 - som svar på donnord
Hej Donnord
Det lyder som spændende og frække tanker du har om Lisa 😛
Har du eller andre med lignende tanker ikke lyst til at dele dem med mig😛
Vh Poul-Bizarr
poul450@hotmail.com