- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ulv i fåreklæder – Fars lille luder
- Bonding med min far
- Pædo-mødre
- Hævnen
- Drengens lyst del 1
Snart en voksen mand (2)
Sønnen gik straks i gang med at lege med sin mors fisse. Han spredte hendes skamlæber og legede med hendes tap. Hvor er den dejlig varm og blød og våd mor sagde han. .
Forfatter: Family Affairs
Om eftermiddagen kom min kone hjem fra kursus. Vi havde talt sammen om den oplevelse vores søn og mig havde haft aftenen i forvejen. Min kone forstod godt vi var blevet revet med og hun var spændt på at høre mere om hvordan vores søn havde oplevet det. Jeg hentede ham fra sport sidst på eftermiddagen, mens min kone ordnede maden. Sønnen hilste glad på sin mor da han kom ind i køkkenet, sådan som vi altid gør med kys og kram, og forsvandt så ud for at tage et bad.
Tilbage fra badet bænkede vi os alle om bordet og spiste. Snakken gik livligt. Jeg kunne mærke sønnike var lidt ivrig. Så sagde han: Mor, ved du hvad? Far har vist mig hvordan en voksen mand kan få det godt ved at lege med sig selv. Min kone smilte og sagde: Det er jeg glad for at høre, vil du fortælle mere? Det ville han. Han fortalte hvordan vi havde startet med at kysse og hvordan vi havde spillet pik og ikke mindst hvordan det var at komme. Min kone lyttede interesseret og smilte.
Så sagde hun: Hvordan tror du så det er at være sammen med en pige? Sønnen grublede lidt og svarede: Det ved jeg ikke, men jeg tror også det er godt. Min kone lænede sig lidt frem og sagde: Kunne du tænke dig at prøve? JA, mon ikke sagde sønnen, det vil jeg meget gerne. Og mor, spurgte han, vil du være den pige der viser mig hvordan? Ja, sagde min kone, det kan du tro jeg vil.
Min kone sagde: Kom kære søn, lad mig prøve hvordan du har lært at kysse. Sønnen gik over til sin mor og begyndte at kysse hende. Først blidt på læberne, men så heftigere. De åbnede munden og lod tungerne slaske og lege med hinanden. Jeg nød synet. Og de nød det også, det kunne jeg høre på deres vejrtrækning. Sønnen sagde: Uhmmm mor det er dejligt blødt, og du stikker heller ikke ligesom far. Vi grinede alle sammen ad den bemærkning. Min kone sagde: Du er bare en superkysser, du har lært det godt, og hun blinkede til mig. Så sagde hun: Skulle vi ikke gå ind i soveværelset, det er mere behageligt?
Vi fik ryddet af bordet og gik ind i soveværelset. Jeg foreslog at vi tog tøjet af så vi kunne se hinanden. Hurtigt faldt kludene og vi stod alle tre nøgne. Min pik var halvstiv, men min søns pik stod lige ud, strunk og stiv. Jeg kunne se min kone var varm, for hendes brystvorter strittede og hendes skamlæber havde åbnet sig. Jeg skal lige nævne, at både min kone og jeg er helt glatbarberede dernede. Vi kiggede på hinanden alle sammen. Lidt forlegne, men alligevel spændte og nysgerrige.
Sønnike sagde: Mor, dine bryster er så flotte. Hun trak ham hen til sig og tog hans hånd og lagde den på hendes bryster. Hun guidede hans hånd rundt på sine bryster for at vise ham hvordan han skulle kæle med dem. Så slap hun og lod ham lege selv. Kors hvor hun nød det. Hun trak hans hoved hen til sig og styrede sine stive brystvorter ind i hans mund. Han suttede løs på hendes bryster. Og kælede for hende over det hele. Jeg gik også hen til hende og kælede med hendes varme krop. Jeg var godt klar over at dette ville udvikle sig til noget meget frækt.
Hun lagde sig på ryggen på sengen og bad mig ligge ved siden af. Hun spredte benene og bad sønnen sætte sig mellem hendes ben. Så sagde hun til ham han skulle kigge godt efter. Han sad med ansigtet 20-30 cm. Fra hendes fisse og kiggede. Nyder du det? spurgte hun. Ja, mor det er meget lækkert at se på din tissekone. Hun begyndte at lege med sin fisse. Hun spredte skamlæberne og legede med sin tap. Jeg aede hendes bryster og mave imens. Hun forklarede sønnen som så på, hvad hun gjorde og hvor dejligt det var for hende. Så løftede hun benene og spredte sine baller og viste ham sit stramme numsehul. Det er min lille stjerne sagde hun, den skal du lære om en anden dag. Jeg kunne se på min søn han fulgte videbegærligt med i hendes instruktion. Så sagde hun: Nu er det din tur!
Sønnen lod ikke vente på sig, men gik straks i gang med at lege med hendes fisse. Han spredte hendes skamlæber og legede med hendes tap. Hvor er den dejlig varm og blød og våd mor sagde han. Ja, smilte min kone og den smager så godt. Læn dig frem og kys den sådan som du kyssede mig tidligere. Han satte sig til rette og gik ombord i hendes fisse. Hold da op hvor var hun liderlig. Hun stønnede og sukkede alt imens hun tog hans hoved og styrede hans tunge rundt i hendes fisse og på hendes tap. Hun hviskede små instruktioner til ham og han gnaskede løs. Det var en fryd at opleve. Så trak hun sig lidt sammen, jeg kunne se hun var ved at komme, hun krummede sig og spændte helt op og så kom hun i et langt og inderligt suk. Hun faldt slap tilbage og lå helt stille et minuts tid.
Min søn kiggede lidt forskrækket, for han vidste jo ikke hvad der skete. Jeg gav tegn til ham at han skulle sidde stille og vente. Lidt efter kom min kone til sig selv igen. Vi satte og alle op og smilede. Hvad var det mor? Spurgte sønnen. Det var en dejlig orgasme, det er det damer får ligesom mænd, I sprøjter bare jeres sperm ud. Sønnen nikkede. Det forstår jeg godt sagde han, for jeg er også kommet. Vi kiggede ned og så den lille klat han havde lavet. Vi grinede alle sammen og omfavnede hinanden.
Vi var blevet svedige, så vi gik ud i badet og skyllede os. Selvom gutten var kommet, så havde hans pik åbenbart ikke bemærket det, for han var stadig stiv. Det så dejligt ud med den unge pik som helt klart nød situationen. Da vi havde tørret og havde slappet lidt af, foreslog min kone at vi gik ind i soveværelset igen.
Hun lagde sig på ryggen op af hovedgærdet og spredte sine ben. Hun bad sønnen komme op til sig. Han stod på knæene på en pude så højden passede. Jeg hjalp ham med at komme godt til rette. Nu skal du bare se, sagde min kone og smilte. Åhh ja mor, jeg tror jeg ved hvad du vil svarede sønnen. Hun åbnede munden og han stak villigt sin pik ind i hendes mund. Hun suttede forsigtigt på hans unge pik. Han lukkede øjnene og nød helt åbenlyst behandlingen.
Jeg ville også være med. Jeg gik op til min kone på den anden side og hendes mund rakte ud efter min pik. Hun slikkede og suttede os så dejligt. Det var varmt og lækkert. Sønnen beholdt øjnene lukkede. Hun kælede med os på nosserne og kildede vores baller. Vi var så stive som aldrig før. Så sagde hun: Nu vil jeg mærke jer to mandfolk i min fisse.
Sønnen dirrede over det hele hans unge krop rystede af liderlighed. Hun spredte benene og han kom ned mellem dem. Så lagde han sig til rette mellem hendes ben. Som en helt naturlig ting begyndte han at kneppe hende. Han rejste sig på hænderne og lod sin unge stive pik glide ind og ud af hendes totalt våde fisse. Imens suttede hun på min pik.
Jeg nød det syn så meget. Sønnen kørte løs i hendes fisse. Det var nok lidt urutineret, men det var villigt og dejligt og han nød det. Vi sukkede og jamrede alle tre. Det var helt fantastisk. Jeg kunne se han var ved at være der. Han gav 5-8 hurtige stød og så kom han i et inderligt og langt suk. Min kone smilte og nød at mærke hans unge sperm skyde op i sig.
Hold da op mor sagde, det her var meget bedre end da far hjalp mig. Det er jeg glad for sagde hun. Det var også dejligt at mærke dig sagde hun. Han trak sig ud af hende. Så sagde hun til mig: Nu er det din tur. Jeg kom ind mellem hendes ben og stødte min pik helt op i hende i et hug. Hun var våd af fissesafter og ung sperm. Jeg var smækliderlig og knoklede løs i hendes fisse. Jeg var så tændt af det hele at jeg ikke ænsede noget rundt om mig.
Sønnen sad ved siden af og kiggede med et saligt smil. Så rakte han frem og klemte min hoppende nosser. Det var mere end jeg kunne klare. Og jeg kunne mærke på min kone hun også var klar, for hun krummede sig helt sammen klar til at eksplodere i en orgasme på det rigtige tidspunkt. Så kom vi begge to. Det sortnede for mine øjne. Jeg kunne mærke min sperm vælte ud af mig. Jeg kunne mærke hendes fisse stramme i ryk hver gang en orgasme skyllede gennem hendes krop. Jeg holdt mig i hende til jeg var helt tom og hun var helt slap.
Vi gled fra hinanden og lå alle tre på ryggen og slappede af. Alle tre fuldstændigt tilfredsstillet. Vi orkede ikke at tale sammen, men faldt i en skøn døs. Jeg kunne mærke, at det var ikke sidste gang vi skulle prøve en rigtig familietrekant. Det sidste jeg hørte var min søn hviske: nu er jeg snart en voksen mand….
GIV STJERNER: Eller giv forfatteren en kommentar - KLIK HER
koldingfyr32år
16/08/2013 kl 11:27
Frækt vis sønnen gør moren gravid med sperm
Ponoforfatter
14/08/2013 kl 23:07
Fræk historie