- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ulv i fåreklæder – Fars lille luder
- Bonding med min far
- Pædo-mødre
- Hævnen
- Drengens lyst del 1
Første Sensuelle Oplevelse Med Ældre Mand
Han tilbyder mig et beløb, hvis han må se og røre mine bryster, jeg er skræmt og nysgerrig
Forfatter: GamerpigenWoW
Hej, jeg vil gerne fortælle om min første sensuelle oplevelse med en ældre mand.
Det hele startet en dag jeg sad der hjemme og ville sætte nogle ting til salg, jeg er 18, og har en lille 1 værelses lejlighed, og der var mange ting jeg ikke lige havde plads til.
Der går nogle timer, så skriver en ældre mand til mig, at han gerne ville købe den lille kommode jeg har til salg, og det aftaler vi og han henter den, og så tror jeg lige som det er det, men så om aftenen, så skriver han igen, ud af det blå, sådan hvad jeg laver her om aftenen.
Først tænker jeg det er da lidt underlig, at han skriver mig, om sådan noget, da det jo bare for en handel vi havde tidligere, og havde ikke regnet med og høre mere fra ham, jeg vælger ikke og svarer, og høre ikke mere fra ham den aften.
Om morgen, ligger der en ny besked, hvor der står godmorgen, og om jeg har sovet godt, og jeg synes stadig det er underligt, men denne gang svarer jeg, og skriver jamen godmorgen selv, og jo tak, har sovet så nice, og lige tilføjer hvorfor han skriver mere til mig?
Han svarer, at fordi han synes jeg så sød ud, og at han gerne ville snakke lidt og havde et lille tilbud til mig.
Jeg tænker hvad ville han dig tilbyde mig, og jeg skriver til ham, hvad vil du tilbyde, der går lidt tid, så skriver han, at han vil gerne tilbyde mig penge for, at se mine bryster på billeder eller sådan face to face.
Jeg takker nej tak, og sige ha en nice dag, og høre ikke mere fra ham, meeen, så går der nogle dage, så skriver han igen, om jeg har tænkt over det, og jeg siger ikke sådan rigtigt, men han siger tilbuddet igen, og at han skal nok være sød, og at vi kan mødes et offentligt sted og bare snakke lidt.
Og af en eller andet grund, uden og tænke for meget, så siger jeg okay til bare og mødes, og vi mødes i ved en føtex, vi finder hinanden, og jeg må indrømme jeg var lidt nervøs, over at jeg faktisk har sagt ja til og mødes med en ældre mand, som vil se mine bryster.
Først bliver der ikke snakket om det, vi går ind i føtex og køber en cola, og sætter os på en bænk lidt derfra, og der fortæller han, at han gerne vil give nogle penge for at se mine bryster og røre dem, og jeg ved ikke lige hvad jeg skal sige der, jeg siger til ham, at jeg ikke lige ved om hvordan jeg har det med det, og jeg spørger hvor gammel han er, og han er 58, det kunne jeg godt mærke gav noget af en sus i maven, det ligger så langt fra hvad jeg har været van til af noget form for seksuelt.
Han tilbyder mig et beløb, hvis han må se mine bryster og røre dem, jeg er både skræmt og nysgerrig på samme tid, så jeg siger oki til det, og at vi kan hjem til mig og gøre det der.
Da vi kommer hjem til mig kan jeg godt mærke jeg er meget nervøs og lige ved at springe fra, men gør det ikke, vi kommer ind i min lille sofa og sidde, og det er som om det hele er ved og gå i stå, kan mærke det kører rundt i maven.
Vi sidder nu ved siden af hinanden, og han siger når jeg er klar er han også klar, jeg tog en dyb indånding, og trak min top over hovedet, og sad nu kun ikke bh ved siden af ham, han kigger på mig og siger lækkert, også tager jeg modet til mig og tager på bh’en af, og til syne kommer mine bryster, en lille b størrelse, han kigger meget intens på dem, og med et mærker jeg hans hænder over mine bryster, og for af vide de er små og dejlige, jeg kigger lidt ud i luften, da jeg sådan lige skal tage det til mig, hvad der lige sker, men begynder og nyde at han røre ved dem, og at det suser meget i maven, at han er så meget ældre, det havde jeg ikke lige regnet med, men han leger med dem, og niver i mine brystvorter, og spørger om han må slikke på dem, og jeg er lidt opstemt af det, så jeg siger ja, og han tager hovedet ned til dem, og begynder og sutte på mine vorter, især den ene, og det føles i noget tid som om han ammer, også langsomt slikker han over hele mit bryst, og under dem, og mellem dem, sådan bliver det ved i noget tid, har ikke tid fornemmelse, om hvor lang der er gået.
Men efter lidt tid stopper han, og spørger om jeg er frisk på mere, og der må jeg sige fra, og så slutter det med det, det var en lille hyggelig oplevelse, og jeg fik da lidt penge og bruge til lidt ting jeg ville have.
Historien fortsætter under reklamen
Da jeg havde fået min top på igen, og han skulle til og afsted, sagde han til mig, at jeg var en god pige, og at jeg kunne være glad og stolt af det jeg har gjort for penge, og for ham.
Slut/Håber i kunne lide min oplevelse
GIV STJERNER: Eller giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

(97 har stemt 4,27 af 5)








Jens
29/07/2025 kl 8:35
Tak for en ærlig historie, og det at du ikke skriver hvad du fik for det viser netop at der en en rigtig oplevelse, og modigt gjort.
Hvordan havde du det han var gået?
Gamerpige
29/07/2025 kl 11:34 - som svar på Jens
tak
ja det var lidt blandet følelse 🙂
Homer9876
26/07/2025 kl 19:47
Super historie, der går lige i en 58årigs fantasi. Dejlig, stille og fræk fortælling, med fine beskrivelser af dine tanker og følelser.
Damn, det gad jeg godt at prøve med dig 😎
Gamerpige
27/07/2025 kl 6:00 - som svar på Homer9876
Mange tak 🙂
Homer9876
27/07/2025 kl 6:46 - som svar på Gamerpige
Du er tidligt oppe i dag, det er da vist ret atypisk for din generation (med mindre du er meter sent oppe🤔).
Kan jeg lokke dig til at gøre den 58årige glad, ved at skrive en fortsættelse til din historie?
Gamerpige
27/07/2025 kl 7:14 - som svar på Homer9876
Der kommer ikke en forsættelse, ja det er en oplevelse jeg har haft 🙂
Homer9876
27/07/2025 kl 7:21 - som svar på Gamerpige
Snøft 😢, det kunne ellers have været fedt at se hvor din fantasi ville tage dig hen.
Jeg må bare håbe, at du så farer i blækhuset på et tidspunkt, og deler lidt flere af dine spændende – og frække – oplevelser. Det er forhåbentlig ikke den eneste du har haft 😉
Hans
26/07/2025 kl 9:54
Skøn og fin historie, der udmærker sig med netop ikke at “jump the shark” og gøre historien vild og utroværdig. 🙂
Gamerpige, jeg kunne godt tænke mig at skrive med dig om oplevelser og historieidéer. Hvis du har lyst, så fang mig på 2000dadjokes@gmail.com