- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Celle 114
Hendes fisse var frækt behåret, hendes skamlæber havde åbnet sig op og et frækt lille lyserødt hul kom til syne
Forfatter: Kristian P
Solstrålerne kastede lange skygger ind på den tomme gang. Bag dørene kunne man lyde fra beboerne der var ved at gå i seng. Lyset var aftagene, natten bankede på, og jeg gik som aftenvagt min tur i fløjen hvor der kun var kvinder anbragt, fra 18 og opefter. Da jeg havde afspadseret afdelingen bemærkede jeg en væske der løb ud under døren ved den sidste dør på gangen, og da jeg nærmede mig kunne jeg se og lugte at det var tis. Jeg trak gummihandsker på og låsede døren op og gik ind i cellen. Her sad den 18 årige med det borgerlige navn Mette Frederiksen og tissede på gulvet. Efter en kort præcis og hed debat fik jeg hende overtalt til at tørre det op, og på grund af hendes samarbejdsvilje lod jeg hende tage et forbudt og sent brusebad under opsyn. Det var de vandt til, især når vi talte potentielt selvskadende fanger.
Mens jeg stod der og gloede på hende blev min pik stiv. Hendes velsiddende struttende ungpigebryster med nærmest lyserøde brystvorter struttede og gyngede mig i møde når hun vaskede dem, mellem og løftede dem og vaskede under dem, og når hun bukkede sig ned for at vaske benene. Jeg spærrede øjnene op da hun legede med sin fisse og stod liderligt og onanerede i badet, og lod vandstrålerne pirre hende. Hendes fisse var frækt behåret, hendes skamlæber havde åbnet sig op og et frækt lille lyserødt hul kom til syne, som hun ivrigt fingrede sig selv i, og lod shampo flaske køre i revnen.
Efter badet hjalp jeg hende ind på cellen igen. “Nu kommer jeg og tjekker om du er gået i seng om 5 minutter” sagde jeg og smækkede døren og kom tilbage 5 minutter efter. Da jeg kom ind lå hun på sengen med dynen skubbet lidt til side og spredte ben og en finger i fissen og snorkede. Sikke et syn.
Jeg lukkede forsigtigt døren bag mig og lagde mig på hug på sengen, og trak hendes finger ud, men lod min tunge glide uden på tykke skamlæber, og presse lidt ind og ud af hendes varme fugtige hul. Jeg mærkede hvordan hun blev mere og mere våd og hvordan min pik voksede mens jeg lå på maven. Til sidst var jeg blevet så hård at jeg satte mig op på knæ, trak pikken frem og presseden i et hug op i hende så hun gav et højlydt “uhhh dadi” fra sig. Ganske rigtigt, det kunne jeg have været, da hun var 18 og jeg snart 53. Men hun tog i mod og lod mig komme helt i bund. Hun begynte at give nogle små piv fra sig jo mere jeg kneppede hende og holdt stramt på hendes ungpigebarm, som jeg også bukkede mig ned og kyssede.
Groggy sagde hun “åhh du knepper godt, jeg er så liderlig dadi, jeg får kun en kusse af og til herinde at sutte i, det er ikke nok”. Jeg smilede og trak pikken ud af hende. “Jeg skal nok opføre mig som en sød lille tøs” sagde hun og greb ud efter min pik. Jeg skal lige sige at, min pik ikke er superlang, kun 16 cm., men den er tyk. Mette åbnede munden og lod kom komme helt ind. Hendes stærke mund sugede og suttede til jeg fyldte hende så hun nærmest blev kvalt, og sæden løb ned af hendes hage og dryppede ned på patterne.
Vi sad lidt og røg en joint, som hun havde gemt. Jeg skævede til uret, 22:07. Min vagt lød til klokken 05:59 så der var masser af tid, og god tid. “Kusse” sagde jeg, “hvem er det du tænker på?”. Hun grinede, “det er Maria”. Jeg frøs! Maria var en gammel afdanket luder, tidligere stiknarkoman, nu clean, med tidligere formentlig kæmpe patter der nu lå i dvale på maven, eller hylden. Hvad Mette så i hende fattede jeg ikke, men hvis de suttede kusse på hinanden, så for min skyld ingen alarm. “Ok Mette, jeg bliver nødt til at forlade dig nu, men du kan regne med bedre behandling fra nu af, min lille tøjte-tøs”. Hun grinede, da jeg atter lukkede døren bag mig.
Maria sad i celle 224 så det var praktisk talt lige ove nover. Jeg stod stille ved døren og lyttede. Der var helt stille. Jeg låsede døren op og kiggede ind. Under dynen lå en noget større matrone. Jeg listede hen bukkede mig og kiggede på hende, og ud af det blå vågnede hun med en skrig “hvad duck laver du her dit svin”. Jeg klappede hende på skuldere n”Rolig Maria, jeg er nattevagten, vi skal have en samtale”. Jeg trak hende op at sidde og hjalp hende op at stå. I ført hendes løstsiddende natkjole og slippers låste jeg os ud, og bevægede os ned til celle 114, hvor jeg åbnede døren så Maria kunne komme ind.
“Hva’ fuck skal vi her?” vrissede hun, men da hun opdagede at det Mettes celle vi var gået ind på blev hun pludselig hel tas. “Nu skal I høre d’damer, I får ekstra mad og ekstra gå tur, hvis I opfører jeg jer pænt”. Maria satte sig pænt ved siden af Mette. “Så nu skal I vise mig lidt af hvad sådan to tøser kan finde på”. Maria legede febrilsk med sine patter og kiggede på Mette som pludselig tog teten og lagde arbemene om Maria og tungekyssede hende. Der lange tunger gled liderligt ind i hinandens munde, og min pik voksede atter i bukserne. Jeg trak stolen til mig og satte mig i hjørnet af cellen, mens de fortsatte. Så trak Mette Marias natkjole af, og det afslærede en ældet krop med patter der bogstaveligt talt lå på hylden, altså mavepartiet. Patter der var lange og udhulede og havde to sække i bunden som udgjorde området hvor brystvorterne også sad – to store halffede brystvorter. Hun må mindst være 68 tænkte jeg, men stirrede på hendes patter som besat. Mette fik bakset hende ned at ligge, trak sin egen natkjole af og lagde så ovenpå og begyndte igen at snave Maria og kysse og slikke ned ad hendes krop, til hun havdede med ansigtet dybt begravet i Marias behårede fisse.
Jeg hørte hvordan Mette smaskede og slikkede Maria der med en dyb mandlig basstemme stønnede perversiteter ud. Til trods for hendes aldrende fisse var den flot lysserød og lød som om den var våd. Jeg satte mig på hug ved siden af Mette og hjalp med at suge og slikke på Marias skamlæber og liderlige hul. Mette lod sin hånd af og til prøve at fange min pik. Jeg blev så liderlig at det slog klik for mig. Jeg kravlede ned under Mette og lod hende ride mit ansigt med sin ungpigefisse. Hun kørte og smurte den udover mit ansigt og je gslikkede til hun skreg af liderlighed og kom udover mig.
Jeg kravlede op bag Mette og uden videre pressede min nu gigantstive pik op i hendes liderlige fisse, og holdt hendes ungpigebryster mens jeg kneppede hende, mens hun slikkede og suttede Maria, før vi skiftede position og jeg satte mig omvendt på Marias hovede så hun kunne slikke mit frække hul, mine tunge nosser bagfra og trække min pik baglæns og sutte mig, mens jeg Mette på skift mens hun færidgjorde Maria, der pludselig kom. Hele sengen rystede og Mette smaskede færdigt mens Maria gaggede mig med pikken dybt i halsen.
Da vi alle var kommet lidt til os selv, satte Mette sig op i sengen i hjørnet, trak mig op foran hende at sidde og holdt mine arme låst. Maria der også var kommet til sig selv satte sig nu mellem mine ben, og med vanviddet i øjnene så jeg at hun tog gebisset ud ad munden, og bukkede sig ned og tog min pik til roden. Ingen tænder til at ridse med, kun stærke kæber der kunne suge og en lang fræk tunge der kunne, og i den grad ville. Mette pressede samtidig mit hovede bagover og lod mig sutte på hendes ungpigebryster. De lyserøde brystvorter var nu blevet stive og hun forsøgte at amme mig så godt hun kunne.
Da hun var blevet træt af det og jeg stadig ikke var kommet kravlede hun ned Maria og hjalp hende med at blowe mig færdig. Da jeg omsider sprøjtede delte de og slugte hver i sær, mens de klemte mine nosser og gaggede mig på skift. De tog den til roden, smaskede og suttede, og da jeg havde afleveret Maria på sin egen celle sagde hun “det var den bedste pik hun havde fået siden hun havde suttet en stor styg afrikaner-dreng for nogle år siden. Hun mindedes han store sorte pik, men var ganske tilfreds med min.” Inden jeg lukkede døren klemte hun på den og sagde “du kommer bare forbi dadi, så kan vi gå ned til Mette pigen”.
Historien fortsætter under reklamen
Af og til kom jeg tidlig aftenbesøg hos Mette Frederiksen som betalte for ekstra goder ved at tømme mig, og skulle hun have flere ting måtte hun have Maria til hjælp.






Læserne siger: