- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Straffen For At Stjæle del.1
Jeg beroligede hende ved at sige det var overstået lige om lidt. Og hun gik straks igang …
Forfatter: H.P
I mit virke som sikkerhedsvagt har jeg prøvet lidt af hvert efterhånden, koncerter, fodboldkampe og sågar royale besøg. Men i min sidste tid i faget hjalp jeg primært udsatte butikker mod tyveri, jeg stod ofte i den samme supermarkedskæde og lærte personalet og specielt chefen rigtigt godt.
Som tiden gik endte jeg med helt selv at stå for håndteringen af tyverisagerne, hvor jeg derimod før havde en medarbejder med ind over som vidne. Nu stolede butikschefen så meget på mig og kendte mig godt nok til, at han bare lod mig tage mig af sagerne i mens han passede sit arbejde.
Butikken jeg stod i 4 gange om ugen, lå klods opad en folkeskole og et gymnasie og mange forældre blev noget så overrasket over, når jeg sammen med politiet ringede til dem vedrørende deres datter eller søn som havde stjålet. Det utroligt så opfindsomme de unge mennesker er, og hvad de kan finde på at stjæle i deres pauser eller når de har fri.
En aften jeg havde vagt i butikken, fik jeg en mistanke til én af ungarbejderne som virkede underlig i sin adfærd. Det skal siges at jeg var ret vellidt blandt alle medarbejderne, også dem om aftenen og selvom jeg var 28 og der var medarbejdere helt ned til 16 år, så kunne vi snakke om alt muligt. Den aften var en pige på 17 år Fie på arbejde, jeg synes at der var noget som virkede lusket over hendes attitude, og jeg begyndte at observere hende så godt som muligt uden hun følte sig mistænkt.
Da hun gik til pause uden jeg havde set hende gå igennem kassen, fulgte jeg efter hende ud i personalerummet hvor hun havde en masse varer med. Det lignede ikke at det var noget hun havde tænkt sig at spise i sin pause, mest fordi meget af det var sprut, cigaretter og chips. I det jeg kommer ind er Fie ved at pakke det hele ned i en sportstaske, og hun får et chok da hun hører mig bag sig.
Hun går i stå, og der går lidt før hun vender sig rundt, kigger på mig med helt forskrækkede øjne og siger;
“ jeg skal nok lægge det tilbage, bare du lover ikke at sige det”
“Fie, du har lige indrømmet at du ville stjæle det. Jeg skal sige det”
“Please Philip, vil du ikk nok være sød?”
“Kom nuu, jeg lover jeg gør aldrig sådan noget igen”
“Fie du er simpelthen for god til at gøre sådan noget lort. Jeg synes sgu du er en god pige”
“Sorry, hvad skal der til?”
Jeg siger ikke et ord, for jeg ved helt ærligt ikke hvad jeg skal presse hende til for at hjælpe hende. Der er helt stille, indtil hun selv bryder ind med et forslag om at se hende kun i undertøj.
Min første tanke er forfærdelse, ikke over hendes udseende det fejler virkelig intet. Men over aldersforskellen på os, og det faktum at hun er under 18. Min anden tanke er at jeg synes det er frækt, og den anden tanke vinder.
Men så let skal det ikke være for hende, jeg tager en chance for at vise det er mig der har noget på hende. Og siger; “Helt nøgen, du skal være helt nøgen” meget bestemt.
“Eeej, Phili…”
“Jo, ellers ringer jeg bare til politiet.”
“Okay så.”
Gå ud i omklædningen, sagde jeg til hende. Og det gjorde hun med mig lige efter hende. Jeg fortalte hende hvor hun skulle stille sig, i mens jeg låste døren.
Hun begyndte at blive lidt nervøs, og jeg beroligede hende ved at sige det var overstået lige om lidt. Og hun gik straks igang med at tage alt tøjet af, og hvilken smuk teen-krop der langsomt kom frem bag hver del indtil hun til sidst stod helt nøgen foran mig. Jeg kunne ikke lade være med at smile ved synet, og det fremtvang også et lidt nervøst smil hos Fie.
“Det fint, bare tag det på igen.”
“Og Fie, næste gang jeg opdager dig, så bliver det bare endnu værre hvis ingen skal vide det, okay?”
“Mmm” mumlede hun, og åbnede døren ind til toiletterne imens jeg gik den anden vej ud igen.
Historien fortsætter under reklamen
En tanke strejfede mig på vej ud, måske skulle jeg begynde at hjælpe de andre piger jeg helt sikkert ville komme til at opdage, med ikke at sige noget til hverken politi eller mor og far.
Jeg smilede og slukkede for mit bodycam.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Anonym
06/01/2022 kl 11:17
Hun skal da som minimum give dig blowjob og lade dig komme i hendes mund! Alt for billigt sluppet. Næste afsnit 😉