At vise sig frem

Lidt senere satte jeg mig på en træstub, med let spredte ben, en ung mand kom kørende på sin cykel og stoppede ud for mig ” Er der noget galt?” ”Nej” svarede jeg med et smil ”trænger bare til et lille hvil”. ”Hun ser sgu ellers godt ud din pige, hvorfor har hun ikke noget tøj på – er det porno du optager?” sagde han henvendt til min kæreste der stod og filmede.”Nej” sagde jeg” jeg kan bare godt lide at gå rundt på denne måde, det tænder mig” ” hvad med dig? du syntes da også om synet ikke? Jo det måtte han da indrømme. ”Er det så alt, at du fremviser dine ynder, eller sker der mere? ”Det kommer an på” siger jeg.
Forfatter: Lene

I har måske læst min kærestes beretninger om vore ”lege”, nu vil jeg for tælle om det fra mit synspunkt.
Jeg er 27 år og er ekshibitionist, jeg har lige fra mine unge dage kunnet lide at vise mig frem for andre nøgen. Allerede som ung pige(15 år) da mine former blev veludviklede, følte jeg en tilfredsstillelse ved at andre så mig nøgen. Det kunne være at klæde mig af eller gå rundt nøgen på mit værelse uden at persiennerne var nede, bedst var det, når jeg ud af øjenkrogen kunne se at nogen så mig.
I starten var det kun hjemme, senere blev det også udendørs, det kunne være på stranden hvor håndklædet faldt ned under omklædning, eller gå i hvide tynde sommerkjoler uden trusser og bh, senere blev det til nøgenbilleder (uskyldige) for kæresterne. Det sidste blev dog noget farligt for drenge viser jo hinanden sådanne billeder og jeg har måttet indkassere nogle kommentarer, dog kun positive
Da jeg mødte min kæreste viste det sig at han syntes, ligesom mig, at det var spændende. Det blev i starten til lidt uskyldige ”lege” i det offentlige rum, altid dokumenteret af hans kamera.
Der har været mange spændende oplevelser, og selv om jeg kan lide/tænder på det, kan jeg nogen gange også blive lidt urolig, når jeg står midt i det – eller ser det på film bagefter, så kan jeg godt rødme. Men er klar igen næste gang.
Vi er et par der har denne ”hobby” og selv om, at nogen af oplevelserne har medført at jeg er blevet kneppet af andre, nogen gange helt ukendte, er ingen af os til andre ismer.
Jeg vil nu fortælle en oplevelse set fra min synsvinkel.
En lørdagssommereftermiddag var vi taget op ad strandvejen, og ved Strandmøllekroen stoppede vi ved parkeringspladsen. Jeg tog alt mit tøj af, og så gik vi ellers over strandvejen ( der var godt nok nogen der spærrede øjnene op, et par muntre kommentarer kom også) vi gik ind på en lille villavej som ledte ind mod skoven, og nåede frem til lågen ind i skoven, gik ind ad stien, efter et øjeblik mødte vi en lille ung familie, de kiggede noget og spurgte hvad dette gik ud ” jeg kunne bare ikke finde ud hvad tøj, jeg skulle tage på” sagde jeg” det kender du vel også?” spurgte jeg henvendt til konen ” jo – men jeg finder nu altid noget” sagde hun med et smil, vi gik videre, manden vendte sig flere gange om, jeg blev lidt våd af det lille intermezzo.
Lidt senere satte jeg mig på en træstub, med let spredte ben, en ung mand kom kørende på sin cykel og stoppede ud for mig ” Er der noget galt?” ”Nej” svarede jeg med et smil ”trænger bare til et lille hvil”. ”Hun ser sgu ellers godt ud din pige, hvorfor har hun ikke noget tøj på – er det porno du optager?” sagde han henvendt til min kæreste der stod og filmede.”Nej” sagde jeg” jeg kan bare godt lide at gå rundt på denne måde, det tænder mig” ” hvad med dig? du syntes da også om synet ikke? Jo det måtte han da indrømme. ”Er det så alt, at du fremviser dine ynder, eller sker der mere? ”Det kommer an på” siger jeg.
Han var en sød ung mand, så jeg kunne da godt lade ham være med, hvis han ville.
”Hvad kunne du foreslå” sagde jeg. Jo – han ville da gerne røre ved mig, hvis det var i orden. ”Jamen så kom da” sagde jeg, han kiggede sig nervøst hen langs stien, så kom han hen til mig tog om mine bryster og masserede dem, kiggede på mig om jeg kunne lide det og smilte , så lod han hænderne glide ned over maven til venusbjerget, han kiggede på mig, jeg smilte bare, så blev han lidt modigere og lod en finger glide forsigtigt ind, det gav et lille ryk i mig, han stoppede og kiggede mig i øjnene, men kunne se en accept så han fortsatte – lod fingrene glide ud og ind og jeg blev mere og mere liderlig/våd.
Han kiggede jævnligt nervøst hen ad stien, men der kom ingen.” har du lyst til at få den ind i varmen?” spurgte jeg, han blev nervøs, kiggede sig omkring. Ja – det kunne da godt, men skulle vi så ikke gå lidt væk fra stien? ”Hvis du har lyst skal det være her, og du skal være nøgen ligesom jeg” sagde jeg ” det er en del af legen”. Han betænkte sig lidt og sagde ” ok”.
Han kom hurtigt af tøjet, kiggede sig nervøst omkring og kom så hen til mig, satte sig ned mellem mine ben og begyndte at slikke min fisse, det var lækkert, min kæreste stod i baggrunden og filmede på livet løs, zoomede lidt ind hist og her, og smilede ellers over hele hovedet. Efter at have slikket et stykke tid, lod han sit lem komme ind i varmen og pumpede løs, pludselig hørte vi et par knallerter komme imod os ad stien, han stoppede øjeblikkeligt op, jeg sagde til ham at han skulle bare lade som ingenting og fortsætte, det gjorde han .
Knallerterne kørte forbi og stoppede så op, det var to unge mænd, de stod et stykke derfra og kiggede på, efter et stykke tid bad jeg ham trække sig ud, jeg ville gerne have den bagfra, så jeg lagde mig ind over stubben med røven bagud, og et øjeblik efter blev jeg taget hårdt bagfra og efter ganske kort tid kom han i en ordentlig orgasme, og faldt helt sammen. De to unge klappede, kiggede et øjeblik mere og kørte videre. Han tog hurtigt sit tøj på, takkede genert og gik videre (det havde været fedt for mig og min kæreste).
Vi gik videre men mødte ikke nogen, min kæreste fik taget nogen billeder af mig op ad træer , liggende på bænke, stubbe etc. så vi gik ned mod banelinien der går gennem skoven, her fandt vi en bar plet lige ud for skinnerne, her lagde jeg mig på et tæppe, med spredte ben parat til at næste tog skulle komme. Toget kom lidt efter, her lå jeg til frit udsyn fra vinduerne, og kunne næsten få øjenkontakt med enkelte i forbifarten, det gjorde mig liderlig, så jeg bad min kæreste om at komme og kneppe mig, i løbet af et øjeblik var han af tøjet og nede og kysse missen, lade fingrene glide ud og ind etc. Han lod fingrene glide ind min anus, og stille og roligt åbnede han den mere og mere, så bad ham mig rejse mig , han lagde sig ned og bad mig om at lade min røv glide ned over ham, og lidt efter sad jeg og red ham med min røv mens et tog kørte forbi, i det andet spor, det var en ophidsende oplevelse. Efter at have redet ham et stykke tid, gled jeg af og lagde mig ned med munden om hans pik og slikkede ham til udløsning lige netop som næste tog kom. (det må have set godt ud fra et togvindue, en pigerøv strittende lige i vejret, henover en mand, man kunne tænke sig til resten).
Efter dette gik vi tilbage mod bilen, jeg stadig splitternøgen, men nu var jeg tilfredsstillet så vi behøvede ikke at møde flere, vi mødte kun et ældre ægtepar, konen kiggede lidt snerpet og sagde et eller andet til manden og så gik de ellers videre. Vi mødte ikke flere og nu skulle jeg bare over Strandvejen igen, med samme virkning som første gang.
Efter det tog jeg mit tøj på, og vi gik hen og købte is i kiosken, der var nogen der kiggede lidt sært (havde de set mig og hvor?)
På vejen hjem stoppede vi på en bro over motorvejen, jeg tog igen mit tøj af, og stillede mig splitternøgen med front modtrafikken, det affødte nogle trut i hornet. Efter nogle minutter satte jeg mig ind i bilen og min kæreste kørte hele vejen hjem med en nøgen pige i passagersædet, noget vi tit gør, det er altid sjovt at overhale en lastbil, og se det forbavsede udtryk på en lastbilchaufførs ansigt, når han ser ned. Jeg glemte at sige at vi har en cabriolet, men for meste beholder vi taget oppe, men ikke altid..
Det havde været en dejlig dag, med udlevelse af ens fantasier og hjemme fik vi en fed aften med video og………………
Mandag morgen da jeg mødte på mit arbejde, lå der en seddel på mit skrivebord, hvorpå der stod” Man kan nu opleve lidt af hvert sådan en lørdag på Strandvejen” ingen signatur, så nu måtte jeg vist rødme, en af mine kolleger havde åbenbart set mig, og jeg ved ikke hvem mand eller kvinde. Det er pirrende.
Lene

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. jens og lotte

    08/02/2009 kl 11:02

    lottes mor har opdaget vi knepper, en dag vi alle tre sad ,lottes bror var ikke hjemme, så spurgte lottes mor om ikke det var rigtigt at vi kneppede, hun mente der var tegn på det, jeg synes det er i orden siger hun så, men der skal være nok til mig også, jo siger lotte så det var mig der startede mor, jeg kunne ikke lade være, så fortalte lotte hvordan det startede med hun tog mine trusser ned, shorts, lotte mor siger hun har prøvet noget lignende men med sin bror da hun var ganske ung, de kneppede også,mor nu vi taler om det så er jeg blevet liderlig, lotte tager fat i min pik, mor jeg skal lige låne jens, det er i orden, jeg kommer ind om lidt, jeg vil også have pik så, vi gik det var lidt underligt, vi kneppede meget længe, mor ventede med at komme til vi var færdige, jeg var helt nøgen, mor kikker meget på mig, hvor er du flot lotte, det var også lang tid siden mor havde set mig nøgen, hun rørte mine pæne bryster, var jeg en mand ville jeg kneppe dig lotte, jeg fik så et kys af mor, lotte gik så i bad, mor fik pik, resten af dagen gik lotte rundt kun i meget små trusser, da hendes bror kom hjem kikkede han meget på lotte i de små trusser, lotte siger så til sin bror kom de skal være alene lidt, lotte og bror gik så op på lottes værelse, lotte siger sæt dig på min seng per, lotte satte sig på hans lår, per du må gerne røre ved mig, jeg ved du har lyst, du har tit fat i mine trusser, så tag nu fat i mig, lotte fortalte så om den dagen hvor mor og lotte kneppede med papfar, lotte vred sig på pers pik, den blev meget stiv, per tog sin hånd på lottes fisse uden på trusserne, lotte tog hendes trusser af, per var ikke sen, så meget hurtigt var hans pik helt i bund i lotte, de nød det begge meget, per kom ind til mig når du er trængende, det vil per meget gerne, du kunne have taget mig allerede da jeg var 13år, jeg havde meget lyst til dig, da du begyndte med mine trusser troede jeg du kom ind til mig om aftenen, jeg lagde også de frækkester trusser øverst, det ved jeg godt, jeg troede du sagde noget så vi på den måde kunne tale om det, per vi har meget tilgode, knep mig igen.

    0
  2. jens og lotte

    08/02/2009 kl 10:07

    en sommerdag gik jeg rundt i haven kun i shorts, uden trusser, min papdatter og mig var alene hjemme, lotte gik rundt i små trusser og en lille top, hun er meget flot og sexet, jeg stod og beskar en busk, lotte stod og talte bag mig, pludselig var der noget på mine shorts, lotte havde fat i dem bagfra, pludselig var de helt ned på jorden, lotte havde taget dem af, min rimelig store pik strittede lidt, den var ikke erigeret, men stor, jeg vendte mig om, lotte kunne så se hele min pik, jeg toig så mine shorts op igen, du er da vist fræk lotte, jeg tror du skal have smæki din numse, så skal du første fange mig, det var nu let nok, hun løb ingen steder, jeg satte os på græsset, lotte kom over mine knæ, lidt langt oppe ved min pik, hun lå over mig på maven, hun fik så symbolske smæk i niumsen, hun er dejlig at røre ved, det var kun uden på hendes trusser, så satte vi os op, lotte hvad ville du sige hvis det var mig der tog dine små trusser af,tror du ikke der blev ballade i huset, nej for jeg ville ikke sige noget, jeg startede da også selv med at tage dine af, lotte er det en indbydelse, det kan du godt sige, jeg lagde så lotte ned, hendes trusser kom helt af, hun fik slikket fisse, min pik tog hun fat i den, hun er god med sin hånd, og senere tunge, kort efter var min pik i hendes pigefisse, hun er dejlig stram og liderlig, hun kunne kneppe meget længe, jeg kunne bare komme i hendes unge fisse, hun er på piller, det vidste jeg godt, far den dag knepper vi når vi er alene, det er vi heldigvis ofte, hun er sød til at gå rundt kun i trusser og top, hendes mor synes det er ok, jeg ligeså, men jeg må ofte gå ud og spille pik når hendes mor er hjemme, er vi alene knepper vi jo, det er nu bedre end at spille pik.

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *