alene hjemme del 1

hun mærkede hans stive pik glide ind og ud af hendes meget våde fisse. hun lyttede til hans dybe vejrtrækning

Forfatter: vanilapigen

Louise boede stadig hjemme hos sine forældre. hele weekenden havde hun lejligheden helt for sig selv.

louise stod i badet og nød det varme vand mod sin nøgne krop. louise stod længe i det dejlige bad. hun havde ikke ikke travlt og hun kunne godt li at mærke det varme vand mod huden…

hun sæbede sig ind med hænderne. hun kunne ikke lade være med at smile stort. louise var nemlig i virklig godt humør i dag. senere ville hendes mega tætte ven med benefits komme hjem til hende. de skulle bare være de to og hun vidste at det ville blive mega nice.

de havde været venner i flere år. de kunne snakke om alt og det gjorde de bestemt også. marcus havde været en fantastisk støtte gennem livets nedture og de havde mange gode minder sammen. han havde en evne til at få hende i bedre humør når hun var nede og var der altid når hun havde brug for ham de havde det altid så hyggeligt når de var sammen: de lavede alt muligt som at prøve alle de sjove forlystelser de kunne komme i nærheden af.

især kunne de godt li de vilde rutsjebaner. i vinters hvade de kælket ned af den sjove kælkebakke som gav så meget fart på. og tage til koncert med bands de begge var fan af.

marcus fik louise til at grine. han drillede hende på en kærlig måde som faktisk var ret sjov. louise lod den varme stråle fra bruseren ramme sin clit. hun stod med spredte ben og og nød hvor dejligt det føltes når vandet ramte helt rigtigt. hun stønnede lavt. hun var ikke så højlydt under sex og onani.

kort efter stoppede hun med at lege. hun ville bare lige lege lidt. hun vidste at hun ville få fantastisk sex med marcus senere så det var nemt at flytte bruseren. selvom det føltes dejligt med vandet der ramte the sweet spot foretrak hun the real deal.

louise elskede sex hvor hun havde et tæt forhold til personen. louise havde ikke lyst til at have sex hvis hun ikke havde et tæt forhold til personen. hun ville ikke bare gøre det med en tilfældig hun mødte, det ville bare såre hende. der findes sikkert et navn for det men det var louise fuldstændig ligeglad med. det var jo ikke hendes behov at sætte en label på. hun var glad for sit sex liv og det er jo det vigtigste.

louise vrikkede et stort håndklæde om sin våde krop. spejlet var helt dugget. louise børstede sine tænder. hun smurte hele sin krop ind i nivea creme.

Louise hoppede i sin blå mega bløde badekåbe. hendes tøj alligevel ville ryge af snart louise satte sig til rette og begyndte at skrive dagbog. louise løb hurtigt ud til døren da det ringede på. hurtigt tog hun katten op så hun ikke stak af.

louise og marcus krammede da han kom ind af døren. de stod helt tæt noget tid.han nussede hende i håret (marcus vidste at hun var vild med det) hun nussede ham på ryggen og i nakken. det var mega dejligt.

de satte sig i sofaen helt tæt. han havde armen om hende og hun lænede sig ind mod ham. louise havde hovedet på hans skulder. de snakkede om deres fælles veninde. de sad helt tæt noget tid og snakkede.

så gik de ind i forældres soveværelse. her var nemlig en dobbeltseng. de snakkede videre mens de tog deres tøj af. de krammede igen helt nøgne inden de lagde sig i sengen. de lå så tæt som de ønskede. det var mega dejligt. han lå ryggen med en arm om hende og hun lå tæt ind til ham med hovedet på hans bryst.

de nussede hinanden men de snakkede lidt. nogen gange var der en behagelig stilhed. sådan lå de noget tid.de snavede lidenskabligt. marcus mærkede med fingrene hvor våd louises fisse var blevet. han legede med hendes klitoris. louise stønnede liderligt. han var virkelig god med sine fingre.

marcus og louise endte i deres yndlings stilling uden et ord. det behøves ikke, deres kroppe var tunet ind på hinanden. elegant lagde markus sig oven på Louise. hun snoede sine ben om ham.deres tunger legede lidenskabeligt sammen.

louise havde armene om marcus. hun nussede ham i håret og på ryggen. de var så tætte som det var menneskeligt muligt. det føltes helt fantastisk. hun mærkede hans stive pik glide ind og ud af hendes meget våde fisse. hun lyttede til hans dybe vejrtrækning. de stønnede begge fulde af nydelse. hun vidste at han nød det lige så meget som hun gjorde. deres øjne mødtes.

“du er dejlig ” sagde marcus. det er du også smillede louise.

den fantastiske sex forsatte. mens han trak sig ud snavsede de. de lagede sig helt tæt igen. marcus lå på ryggen og hvade en arm om louise. hun lå på siden helt ind til ham. hun hvade hovedet på hans bryst.

“fuck det var dejligt” sagde louise glad. han gav hende ret mens han nussede hende i håret. hun nussede hans bryst som hun vidste han kunne li det.

de lå helt tæt og nussede et godt stykke tid. de snakkede lidt om forskellige emner når de ikke snakkede var der en behagelig stilhed. de nød virkelig nærheden og hinanden. deres sex var helt vildt dejlig. de nød at have sex og ligge helt tæt både før og efter. louise ville blive såret hvis fyren bare skred lige efter sex.
Historien fortsætter under reklamen

marcus syntes også det var mega dejligt at putte og nusse. louise havde ikke fået orgasme men hun var ligeglad. hun havde virkelig nydt det og det vidste hun at marcus også havde. det var langt vigtigere at det føltes mega godt og at de begge var glade.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

7 kommentarer

  1. Sofie

    16/08/2021 kl 17:41

    Jeg håber hun får en orgasme i næste afsnit 🤞😉

    6+
    • Anonym

      16/08/2021 kl 19:57 - som svar på Sofie

      Nu hvor The Talebans er på tur igen, er det slut med den slags dickadence 😄

      3+
      • Sofie

        17/08/2021 kl 16:11 - som svar på

        Meget mere dick og meget mindre dence 😬 Det går sq den gale vej visse steder på kloden her 😭

        2+
    • Niecen (god damn it)

      16/08/2021 kl 22:15 - som svar på Sofie

      #metoo 🙏💦

      2+
  2. Damernes Ven

    16/08/2021 kl 11:45

    FLOT debut..!!

    Det SKAL virkelig blive dejligt, at der er een ekstra NY, dygtig forfatter…

    ordet MERE kan ikke undværes..

    Skriv mere… og gerne snart… DU kan meget!!

    Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk – med 5 KÆMPE stjerner

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *