- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Godsets kælder Del 61 – Den samme oplevelse
Jeg kørte kæderne ned fra loftet og Christina hæftede deres arme til kæderne og jeg kørte dem op så de stod med hænderne højt hævet
Forfatter: Sanne
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Christina og Sofie kom ind til os i stuen, de så meget nyvasket ud. Jeg pegede på sofaen og de satte sig.
”Hvad med Henrik, hvad gør vi med ham”
”Vi kører ham hjem i bilen de kom i, så må hans kone finde ham”
”Jeg har givet ham et skud så han vågner ikke før en gang i morgen”
”Fint, Sofie kan du køre bagefter så får jeg ham kørt væk”
Da vi kom tilbage sad Lotte og Christina stadig i stuen, de havde nået bunden af flasken og en ny var halvfuld, ligesom Christina var.
”Så er han afleveret”
Jeg tog mit glas og tømte det.
”Hvad er tanken nu, er det for sent eller skal jeg i kælderen”
Christina smilede frækt til mig.
”Jeg vil da gerne i kælderen sammen med dig”
Lotte grinede.
”Tror jeg går i seng, så larm nu ikke for meget”
Jeg kikkede over på Sofie, hun sad og halvsov, så lagde et tæppe omkring hende, gav hendes mund et vådt kys mens jeg fik hende lagt ned på sofaen.
Christina og jeg gik i kælderen, startede i baren med en flaske champagne.
”Det er også længe siden vi to har været uartige sammen”
Christina kikkede på mig med det ene øje lukket, hun havde et frækt smil.
”Tænkte vi kunne lege lidt med hende der Majbritt, kan godt lide hendes krop, der er noget at arbejde med”
”Nogen særlige tanker”
”Jeps og du har det hele her i rummet”
Jeg gik ovenpå, fik vækket Majbritt og Louise, med en forklaring om at Henrik var fjernet skulle de komme ned i kælderen, påklædt.
Vi sad ved baren da døren gik op og to nervøse kvinder kom ind.
”Kom sæt jer sammen med os og jeg pegede på to stole hvor der stod et glas foran.
De satte sig og kikkede rundt i rummet, så den store briks og alle spejlene på endevæggen.
Christina kikkede på dem lod blinket glide ned over deres kroppe.
”Jeg har lappet ham sammen og sikret mig han ikke får varige skader”
”Tak”
Kom det svagt fra Louise og hun smilede lettet til os.
”Nu har det ikke været gratis at dække over jeres vold”
”Nej, vi skal nok betale”
”Det kommer i også til, lige om lidt”
”Øh, jeg har altså ikke nogen penge med”
Kom det fra Majbritt.
”Hvem taler om penge, du kan betale med din krop eller også får jeg afregning fra dine små piger”
Christina kikkede på Majbritt og hun så en kvinde der ville gøre meget for ikke hendes børn skulle lide.
”Tag jeres tøj af”
Jeg havde rejst mig og var gået over til et af skabene.
Lettere overrasket begyndte de at tage tøjet af.
Jeg gav et sæt manchetter til Christina og i fællesskab satte vi håndled og ankelmanchetter på dem.
Jeg kørte kæderne ned fra loftet og Christina hæftede deres arme til kæderne og jeg kørte dem op så de stod med hænderne højt hævet over deres hoveder.
Christina kom med nogle tynde lædersnore og en lille vakuumsuger, hun kikkede Majbritt dybt i øjnene mens hun med
fingrene kælede omkring brystvorten.
Hun satte sugeren ned over brystvorten og sugede kraftigt, der kom et lidt støn fra Majbritt, der gjorde vildt mærkeligt i brystvorten.
Christina sugede flere gange og brystvorten var blevet meget lang, roligt tog hun den tynde lædersnor bandt den hårdt omkring roden på brystvorten og åbnede sugeren igen.
Der gjorde ondt og Majbritt kom med en klynkende lyd, men hun følte også en spændende varme bredde sig i kroppen.
Den anden brystvorte blev spændt op på samme måde og nu havde Majbritt lidt svært ved ikke at stønne.
Jeg havde i mellemtiden fikseret deres ben så de stod med pænt spredte ben.
Louise havde fulgt med i Majbritts oplevelser og hun kunne høre det var en dejlig oplevelse, så da Christina gik over foran hende kunne hun næsten ikke vente.
Glæden blev kort da hun så det var et sæt japanklemmer hun stod med.
Roligt gjorde hun brystvorterne stive og følsomme inden hun hurtigt satte dem fast på spidserne af brystvorterne.
Louise skreg af smerte, det gjorde vildt ondt når de små metal tænder bed sig ind i brystvorten, det blev ikke mindre smertefuldt da Christina hang et sæt vægte på klemmerne.
”Tror de begge tog er klar til lege time”
Majbritt var begyndt at få en dejlig glæde og Christinas blide kærtegn af hendes skamlæber fik kun glæden til at vokse.
Christina lagde sig på knæ foran Majbritt og efter hun havde kysset hendes våde skamlæber begyndte hun blidt at føre en dildo med en masse runde knopper op i hendes fisse, der kom at sukkende støn fra Majbritt, nydelsen var total, den blide smerte fra brystvorterne fik hendes underliv til væske og fortælle Christinas læber at hun nød denne stimulering af fissen.
Blidt legede Christina med hendes klit og hver gang hun førte dildoen helt op i fissen sugede hun kraftigt på klitten og Majbritt stønnede og vred sig i kæderne, det gjorde bare så vildt dejligt i kroppen, denne form for sex var lige hvad hendes krop manglede.
Louise hang ved siden af, kunne se og især høre hvor dejligt Majbritt havde det. Hun var svagt begyndt at vende sig til den voldsomme smerte fra de forpinte brystvorter, men hver gang hun rørte sig lidt kom smerten retur.
Nu førte hun dildoen hastigt op i Majbritts fisse, sugede hårdt og bed omkring klitten mens hun med tungen pirrede spidsen så Majbritt ikke kunne holde sig og skrigende fik orgasme, hun vred sig i kæderne af fryd, det var helt vildt så godt det gjorde i hele kroppen.
Christina kikke op på Majbritt smilede mens hun stille trak dildoen ud af fissen, rejste sig op, slikkede forførende på dildoen mens hun løsnede lædersnorene og der kom et klagende suk fra Majbritt da blodet løb tilbage til brystvorterne.
Christina kikkede over på Louise, smilede sødt inden hun lagde sig foran Louises fisse.
Louise var blevet tændt selvom det smertede fra brystvorterne, lyden fra Majbritts orgasme havde sat noget i gang i hendes krop og hun glæde sig til at mærke dildoen og Christinas våde tunge.
Det gibbede i Louise da hun mærkede nogle fugtige læber der kyssede hendes skamlæber, mærkede en tunge der gled ud mellem læberne og ind mellem hendes skamlæber, mærkede tungen presse mod hendes våde hul.
Louise sukkede af fryd, det var vildt lækkert at blive kysset på den måde, det blev ikke dårligere da hun mærkede Christinas mund omkring hendes klit, med stor kraft sugede hun klitten ind i munden og lod tænderne lukke sig omkring den følsomme klit.
Christina trak med tænderne klitten ud fra Louise, samtidig med hun førte dildoen op i hendes stramme røv.
Louise skreg af smerte, det gjorde vildt ondt, hun prøvede at undgå dildoen men det gjorde blot smerten i brystvorten større.
Christina fortsatte stille og roligt med at slikke og kærtegne hendes klit og skamlæber, mens hun stødte dildoen hårdt op i røven på hende.
Smerten fra brystvorterne og nu også fra hendes udspilet røv, fik kroppen til at krampe og hun mærkede hvordan hendes underliv fik fissen til at lukke sig sammen i en mærkelig bevægelse.
Det var dog kun for at åbne sig totalt og pludselig kom hun så hun næsten besvimede af glæde.
Vi fik dem ned fra kæderne og med hen til baren.
Christina sad og betragtede dem.
”I har lige oplevet den samme form for erotik, den ene fik blid smerte mens jeg slikkede og den anden fik det noget anderledes”
Historien fortsætter under reklamen
”Det var vildt skønt, jeg har altid oplevet smerten voldsom når han piskede eller tvang mig til pinefulde ting, men denne her for smerte fik mig til at komme vildt kraftigt”
Louise kikkede over på Majbritt og nikkede.
”Det er nok mig der skal fortsætte med Henrik.








Læserne siger: