- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Moster Alice 2
Jeg så min moster ligge og sprede ben og åbne sig for mig, og jeg kunne slet ikke modstå hende
Forfatter: Kinky&Dirty
Læs forrige afsnit
Efter weekendopholdet hos Moster Alice var det svært for en teenager på 16 år, at tænke på ret meget andet end den sex oplevelse som moster havde givet mig. Jeg spekulerede på hvordan jeg skulle få en gentagelse. Efter 2-3 uger tog jeg mig mod til og ringede til moster og spurgte om jeg måtte komme forbi og låne hendes bad efter fodbold. Hun smågrinede og spurgte om vi pludselig ikke havde nogen badefaciliteter i klubben eller derhjemme mere. Jeg fremstammede en eller anden usmart forklaring om at det bare var nemmere fordi jeg skulle videre til en kammerat der boede tæt på hende, og at klubbens vand altid var skide koldt.
“Jamen, så må du jo hellere det.” svarede hun.
“OK, jeg er der nok ved ottetiden.” sagde jeg spændt, mens sommerfuglene i maven tog til.
Jeg kunne slet ikke koncentrere mig om træningen, så jeg fingerede en lille skade og sagde til træneren at jeg hellere måtte stoppe nu, så jeg kunne være klar til kamp i weekenden.
Historien fortsætter under reklamen
Afsted det gik og op på cyklen i fuld fart, de 4 km hen til moster. Jeg dukkede op tre kvarter for tidligt og ringede på, men ingen svarede. Det var før mobiltelefonernes indtog i hverdagen, så jeg stod der bare og ventede, og ringede engang imellem lettere desperat. Pludselig summede dørtelefonen, og jeg sprang ind og der på første sal stod moster Alice i en badekåbe.
“Du kommer jo alt for tidligt, så jeg troede at jeg kunne nå i bad.” sagde hun smilende.
“Øhhh ja, men jeg fik lidt ondt i foden, så jeg stoppede før. Er det ok? ”
“Selvfølgelig, min dreng, hop du i bad. ” smilede hun sødt.
“Det kan være at du skal hjælpe mig med at blive helt ren, ligesom da jeg var lille.” prøvede jeg kækt at fremturer.
“Det må du selv kunne klare, men jeg vil gerne komme ud at snakke lidt, hvis du har travlt.”
Jeg svarede ja tak, gik ud på badeværelset, og begyndte at smide tøjet og blev lidt genert fordi Alice stod og kiggede på mig.
“Du rødmer jo, skat, bliver du genert? Det skal du ikke være, jeg har jo set dig før. Jeg nyder at kigge på din drengekrop, du er jo ikke helt vokset til, men er en meget pæn ung mand, og veltrænet.”
Nu manglede jeg kun underhylerne, som ikke kunne skjule min bule. Jeg havde fået halvfed på, på trods af genertheden. Alice tog et skridt frem og trak badekåben lidt til begge sider, så jeg kunne se hendes svulmende kavalergang, og så var pikken ikke halvfed mere, men voksede til fuld størrelse. Alice smilede frækt, “dejligt at jeg har sådan en indvirkning på dig, søde.”
Jeg smed det sidste og stod nu splitternøgen med pikken strittende ud i luften.
“Vask dig, så skal jeg vise dig noget.” sagde hun.
Jeg blev færdig med at vaske mig.
“Jeg vil gerne barbere dig.” sagde moster, og jeg sagde”øhh nå, jeg har da ikke rigtig noget skæg.”
Hun havde fundet en engangsskraber frem.
” Nej, jeg vil barbere dine boller, jeg kan godt li’ at de er glatte, så får du en rigtig flot stav at kigge på.”Smilede hun.
Hun tog noget sæbe og skummede mine nosser ind. Hun begyndte at barbere, og jeg blev både nervøs for at blive skåret, men også vildt tændt af hendes kærlige berøring. Hun holdt i pikken, trak den i hovedet og løftede og udspændte huden om pungen, mens hun skrabede hårene af. Da hun var færdig med mine nosser, tog hun en trimmer fra skabet og trimmede min dusk over pikken. Hun bad mig om at skylle efter.
“Så nu er du fin, hold da op, hvor er den flot nu, meget velproportioneret. Hvis du pakker den der ud, velsoigneret og lækker foran dine kommende erobringer, vil de blive imponeret. ” blinkede hun til mig.
Hun spurgte om jeg ikke skulle til at komme afsted til ham kammeraten, men jeg svarede at jeg havde mest lyst til at blive, hvilket hun syntes var dejligt og også lidt ventet.
” Vil du have noget at spise?” spurgte hun,” eller har du tankerne et helt andet sted?”
På det tidspunkt fattede jeg ikke hvor meget hun legede med mig, hun var på det tidspunkt 43 år og vidste vist hvad hun ville have og hvordan.
“Ellers tak, jeg er ikke sulten. Jeg vil også gerne se på dig, moster.” prøvede jeg.
“Hmm ja, det kunne du li’, din uartige dreng. Så sæt dig ind i sofaen.” svarede hun.
Jeg gjorde som jeg fik besked på. Alice kom ind, og stillede sig en meter fra.
“Knæl ned foran mig og åben mit bælte.” befalede hun.”
Jeg knælede og løsnede badekåbens bælte, så kåben åbnede sig lidt, hvorefter Alice bare skubbede mig tilbage i sofaen, og lod mig sidde med min voldsomt stive pik. Hun lod det ene ben bryde ud af kåben, så den åbnede sig lidt mere, og nu kunne jeg se hendes ene bryst kigge frem, stort og rundt med brun brystvorte. Jeg blev så tændt. Nu bevægede hun sig lidt frem og tilbage, samtidig med at hun lod badekåben falde til gulvet. Hun vendte sig og bukkede sig, så hendes fyldige røv stod en meter fra mig. Jeg kunne lige se antydningen af hendes glatte fisse imellem ballerne. Hun vendte sig og bukkede sig ind over mig og placerede sine store bryster lige ud mit ansigt.
“Kram dem, og slik dem.” beordrede hun mig, og jeg tog fat i hvert bryst, og krammede dem hårdt, samtidig med at min liderlighed fik mig til smide hæmningerne. Jeg tog mosters ene brystvorte i munden og slikkede lystigt, suttede og sugede vorten, som blev strittende stiv under behandlingen. Moster stønnede”åhh, det er dejligt, og hvor er du fræk.”
Jeg fik lidt ekstra selvtillid og klaskede hende i røven, hvilket bare fik hende til at stønne endnu mere. Hun satte sig på knæ og tog fat om sine dejlige patter og bad mig holde pikken i lodret position. Hun klemte brysterne om pikken og begyndte at kører dem op og ned. Det var så liderligt at se pikhovedet kigge op fra hendes bløde varme bryster og forsvinde igen.
“Jeg kommer snart hvis du bliver ved.” stønnede jeg.
“Det gør ikke noget, så kan du mere anden gang”. “smilede hun frækt. Hun satte hastigheden op, og det gik ikke længe før jeg sprøjtede al min sperm ud over brysterne, bortset fra 2 lange sprøjt, der ramte moster Alice hårdt i ansigtet.
“Hold da op hvor du kan, skat.” Sagde hun og slikkede det sperm hun kunne nå med tungen. “Skal du have en pause?” spurgte hun, “eller er du klar til mere? Nu skal du tilfredsstille din søde moster.”
Min pik var ikke engang faldet, helt før jeg var klar på mere sex. Alice trak mig ind i soveværelset. Hun lagde sig på sengen og spredte benene så der var frit udsyn til den lækre glatbarberede fisse.
“Slik mig!”
Jeg lagde mig imellem hendes ben og begyndte stille og roligt at slikke hendes inderlår, pirrede hende, som jeg slet ikke troede at jeg var i stand til, uerfaren som jeg var. Jeg slikkede op langs kanten af skamlæberne, søgte tættere på og lod tungen glide op i fissen, smagte mosters søde safter. Jeg fik glæde af seksualundervisningen, hvor man lærte hvad klitoris er og hvad den gør, så jeg lod tungen glide op mellem skamlæberne til jeg mødte den opsvulmede klit. Da jeg slikkede den, gav det straks nogle ufrivillige rystelser i Alice, og hun stønnede”uhhh, bliv ved!”
Jeg fortsatte med øget selvtillid.
“Stik dine fingre op i mig.”nærmest hulkede hun.
Jeg stak en finger op i hendes drivende våde fisse. Den var varm og stram, men fingeren kørte nemt ind og ud. Der gik kun hvad jeg vil mene var et par minutter, før Alice blev gennemrystet af en voldsom orgasme.
“Hvor er du god.” Sukkede hun.
Jeg var nu en stolt og liderlig ung mand. Og nu havde jeg rigtig meget lyst til fisse.
“Nu vil jeg ha’ din pik. Knep din moster!”
Jeg så min moster ligge og sprede ben og åbne sig for mig, og jeg kunne slet ikke modstå hende. Jeg førte pikken hen til og trængte langsomt op i hendes smaskvåde revne. Hun fik næsten krampetrækninger ved min indtrængning, stønnede højlydt da min pik pressede sig i bund i hendes modtagelige fisse. Nød synet af pikken som var glinsende af fissesafter da jeg trak den ud.
“Ihh, du fylder mig så dejligt ud, knep mig!” sagde hun og jeg satte tempoet op, bankede pikken hårdt i bund så mine nosser klaskede mod hendes baller. Jeg tog fat i hendes store bryster og brugte dem til at holde i, så jeg øgede kraften i stødene. Hun stønnede og vred sig og jeg var tæt på at fyrer ladningen af, men hun skyndte sig at afbryde og bad mig at lægge mig på ryggen i sengen. Hun satte sig op på mig, stillede sig på fødderne og bøjede knæene, tog fat i pikken og sænkede fissen ned over min jernhårde pik, der stod lodret op i hende.
“Nu skal du fylde mig med din ungdommelige safter.” Sukkede hun, mens hun begyndte at kører op og ned, så jeg kunne se min udspændte pik forsvinde op i hendes drivvåde fisse. Hun øgede hastigheden og kneppede nu sin nevø hårdt så det klaskede når vores svedige hud ramte hinanden. Jeg mærkede nogle voldsomme krampetrækninger i mellemgulvet, idet jeg sendte min sperm op i Alice, i kraftfulde sprøjt, hvilket fik hende til nærmest at klynke af salighed. Hun sank ned over mig og kyssede min pande.
Historien fortsætter under reklamen
“Du er en sød nevø, og har en dejlig pik.” hviskede hun smilende i mit øre. Hun løftede sig af min pik og lod spermen løbe ud af fissen og ned på min pik og mave.
“Nu skal vi i bad, kom og lad mig vaske min lille nevø.” Grinede hun.
Jeg glædede mig allerede til næste gang.






Anonym
24/08/2019 kl 12:01
Fræk novelle.
Det kunne være meget frækt hvis Alice var iført en sort damelakregnfrakke og uden undertøj.
Vener
25/06/2019 kl 5:37
dejlig frækt moster bare ikke hun fortæller din mor du besøger hende og hvad i laver, og hun har barberet dine nosser og trimmet din pik kan være mor vil se den om det er rigtig.
Damernes Ven
24/06/2019 kl 18:37
Super… ualmindelig god beretning
OM ‘muligt’ endnu bedre end afsnit 1..
OG – nu ‘trussel’ om “Jeg glædede mig allerede til næste gang…”
SÅ mere… – flere…
most.. moster!
Damernes Ven