- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Sonja 05 – Mikkel og Lasse
Sonja folder barmen om sin søns erektion. Mikkels pik er igen stålstiv ..
ADVARSEL: Incest – mor og søn – mindreårig
Mikkel og hans kammerat Lasse kommer hjem fra skole. Klokken er halv to og de har lavet lektier på skolen, og Sonja har boller med ost og chokolade klar til dem. De farer ind og æder mens de snakker løs om noget med forskelle på geværer, i hvert fald efter hvad Sonja kan høre. Geværer går de meget op i. Hun ser lidt af genudsendelserne fra en af talentkonkurrencerne, som hun ikke følger så meget med i mens afsnittene er friske, fordi de ligger hvor hun plejer at lave aftensmad. Godt nok har de fjernsyn i køkkenet, men hun syntes nu det er lidt af en uskik.
De to knægte begynder at rode lidt rundt på køkkengulvet, sådan, toppes lidt for at se hvem der er stærkest, mest for sjov men med en lille snert af alvor. Hun beder dem gå ud i haven og slås, hvis de skal slås. Mikkel træder et skridt til side.
– Ej, mor det skal vi ikke, vi slås ikke rigtigt, siger han. Det havde hun nok set. Hun hælder mere kakaomælk op til dem, af den gode slags der er med ægte chokolade, og giver dem hvert et glas. Efter de har taget imod render de op ad trappen til Mikkels værelse, hvor hun snart efter hører lydene fra deres leg strømme ned.
Sonja bruger en halv time på at rydde op og tørre støv af og vaske vindueskarmen ned, og da hun er færdig og tænker, det var dagens dont vel overstået, ser hun sin knægt stå i døren ind til den store af stuerne, den de aldrig bruger, hvor hun har sin balje med vand og kluden. Hun kan se på ham at der er noget.
– Står du der og vil sige noget, siger Sonja til knægten, der nikker.
– Jo. Men mor, det er lidt sådan, man kan ikke vide hvordan det er, men jeg tror jeg vil spørge alligevel så man kan finde ud af det, siger Mikkel. Hun ser på ham.
– Hvad, mener du om at spørge om lov til noget, siger Sonja, for det bærer vel derhen af. Mikkel nikker.
– Ja. Men det er altså ret kompliceret, kan man sige. Du ved, jeg har de der gode blade, ikke, siger Mikkel. Sonja stivner først, men nikker så. Knægten er kommet i besiddelse af en skudefuld avancerede pornoblade, det er dem han mener. Sonja fandt dem for et stykke tid siden ved en tilfældighed, og det har affødt, skal man sige, en særegen dans mellem dem. Hun ser på Mikkel.
– Jo. Lasse kan godt lide at se bryster, siger han, og jeg tænkte, jo, altså, hvis du vil om man så kunne se dine bryster, rigtigt. Ja OK nu er det sagt, siger Mikkel, og ser beklemt på hende.
– Hvad har du sagt til Lasse, siger Sonja. Hun sætter baljen med den våde klud fra sig og tager hænderne i hoften.
– Ikke noget om at man kan bolle med dig og tissebolle, men jeg har sagt at jeg skal spørge dig om en bestemt ting. Han sidder der oppe, siger Mikkel.
– Nåh. Det ved jeg ikke, det tror jeg ikke, siger Sonja.
– Nåh men jeg havde lyst til at spørge, for Lasse siger at bryster er det smukkeste i verden og så er det jo at du har bryster, siger knægten. Sonja nikker, kort. Det har hun. Han har nu ikke fået lov at lege med dem endnu, hun har altid beholdt blusen og BH’en på under deres seancer. Hvorfor er hun ikke helt klar over.
– Men mor, er der en særlig grund til at det ikke kan lade sig gøre, siger Mikkel.
Sonja trækker kort på skuldrene. Det er der, velsagtens ikke en han vil godtage, men hun nikker til ham.
– Der er den grund af det er en ting, vi to har mellem os, siger Sonja. Mikkel ser på hende, og hun kan se at han tænker.
– Men mor, uden at plage, men mor, kan Lasse ikke bare se dem og så er det det, siger han. Hun ser på ham. Uden at plage, jo vist.
– Og jeg vil også gerne se dem, siger han. Hun nikker.
– Vi er ikke på stranden, siger hun, – og der har i begge set alt hvad hjertet kan begære, tilføjer hun. Hun plejer altid at tage sol på stranden og lufte barmen.
– Ja. Det er også rigtigt nok. Men ikke på den måde, på den måde at man kan røre ved dem og måske kan man bolle dem, siger han.
– Nej, det tror jeg bestemt ikke, siger Sonja, og Mikkel ser fiffigt på hende.
– OK. Nåh men OK. Så vil jeg bare sige, at det er ærgerligt. Men det kunne være meget spændende at få lov at prøve engang, at bolle dine bryster, siger Mikkel. Hun trækker på skuldrene. Pludseligt ser hun, at Lasse står bag ved, og Mikkel ser ham i det samme.
– Står du der, siger Sonja, og kan selv høre det lyder dumt. Lasse ser fra den ene til den anden. Han er en ret almindelig knægt, der hænger sammen som ærtehalm med Mikkel, hendes yngste. Lasse kigger på Sonja.
– Ej hvordan gør man når man boller, siger han. Sonja tænker, så han har hørt det hele.
– Det får du ikke at vide for min mor vil ikke, siger Mikkel. Han ser strengt på Lasse og spørger, om han ikke skulle vente oppe. Lasse siger bare at det skulle han men det gad han ikke for det tog lang tid. Sonja ser på sagen, men hun føler sig sikker på at hun har taget den rette beslutning. Så ser Mikkel på hende.
– OK. Det er så ikke en hemmelighed mere, ikke helt. Men mor, siger han, og stopper alligevel op inden han tredje gang plager. Hun nikker.
For den sags skyld har Sonja ikke noget imod at vise brysterne frem, for ungerne har en sund og naturlig nysgerrighed. Hun ser sig om, og ser baljen med vand og den våde klud. Så trækker hun op i blusen, foran. Hun kan se de to knægte stirre velbehageligt på hendes barm, der er stor og fast endnu på trods af fire fødsler, og som er pænt spændt op af den sorte BH. Hun lader blusen falde ned, og hægter i stedet sin BH op bagpå, og trækker så op igen, og der lyder et suk fra Mikkel og et pust fra Lasse. Sonja lader dem glo i en rum tid, måske en tyve sekunder, inden hun tænker, nu har de set nok, og hun hiver blusen ned igen.
Mikkel siger til Lasse, at der kan man se, hun har de flotteste bryster og meget bedre end dem, der er i bladene. Lasse nikker.
– Ja, men kan du ikke fortælle hvordan det er at røre ved dem, siger Lasse. Mikkel siger, at det har han ikke gjort. Han skæver til Sonja, der står der, tre fire meter fra dem og kigger.
– Ej, kan man også se en kusse, siger Mikkel så.
– Nej. I dag er det bryster og ikke andet, siger Sonja. Mikkel rødmer, lidt, men nikker.
– Men må man så prøve at røre på dem, siger Mikkel. Sonja nikker, efter lige at have slugt tanken. Hun trækker hele blusen op og venter på at de to ni-årige knægte kommer hen at røre.
Som sådan er hun tilhænger af en fri opdragelse og at børn prøver ting af, under sikre rammer i hjemmet, hvor man kan hjælpe og forklare og støtte. Men det er selvfølgelig alligevel ulovligt, hvad hun er i færd med. Og det er underligt, rart nok på en måde men underligt, da hun mærker de to forsigtige hænder, et på hvert bryst, Lasse på det ene og Mikkel på det andet. Lasse rører med håndfladen mens Mikkel hurtigt finder ud af at ramme bedre til, og hun kan mærke at det er en fejl ikke at lade ham røre ved barmen, når de har deres sessioner. Det siger hun ikke.
I en rum tid, et par minutter, står hun der med de to barnehænder på brysterne, og der bliver da mere og mere udforsket, mere og mere krammet, mere og mere prøvet af. Hun kan bedst lide Mikkels hånd, der er mere selvsikker og mere besiddende og fast, mens Lasse er forsigtig og søgende. Da de par minutter er gået, trækker Mikkel sin ven Lasse til siden, og de slipper, modvilligt kan hun mærke.
– Mor, siger Mikkel. Hun ser ned på ham.
– Må vi prøve at bolle dem med tissemanden, siger han så. Sonja ryster først på hovedet, men tænker tjo, måske. Hun nikker så, men mest til Mikkel.
– OK. I kan bolle et bryst hvert. Når man er alene kan man bolle mellem brysterne men I bliver nødt til at bolle på dem, et bryst hver, siger Sonja. Hun sætter sig i den store, cremefarved lædersofa de aldrig bruger, den er nærmest, og ser knægtene hurtigt fumle bukserne op og tage deres stive drengepikke frem af gemmerne, Mikkels drengepik er som hun ved, lang og stiv, mens Lasse ser mere normalt proportioneret ud, men ikke mindre hård. Hun tager hænderne op, og favner om dem, mens hun ligesom viljer dem tættere på, og ind mod barmen med hver af de pivhårde drengepikke.
Sonja holder om hvert af deres lem, mens de moser sig ind på hendes barm. Mikkel koncentreret, fokuseret, mens Lasse er mere benovet. Det føles slet og ret kinky for Sonja, men ikke så det gør hende mere ophidset. Det er for knægtenes skyld men ikke for hendes egen, ikke denne gang, kan hun føle. De gange hun har været med Mikkel har hun fået noget helt andet ud af det.
Mikkel moser hele tiden sin stivert ind i hendes trods alt erigerede brystvorte, mens Lasse moser på det hvide kød over den. Hun holder stadig med fingrene om deres pikke. Da det virker til at være tid, stopper Mikkel mens Lasse lige bliver ved en kort stund efter, og Sonja lader ham. De kigger ikke på hinanden, men bagefter, da de har fået deres drengestiverter i bukserne igen og hun tager sin BH og blusen på, ser de lidt benovede på hverandre. Sonja rejser sig og tager baljen og kluden med ud.
De to drenge går op igen, Sonja skæver til uret, der viser kvart over to. Pigerne er først hjemme ved en tre tiden. Hun tænker. Såmænd så. Sonja tager og går langsomt op ad trappen til etagen ovenpå, hvor knægten har værelse. Døren ind til hans rum er åben og der kommer små lyde ud, som hun ikke kan gennemskue. Hun går hen, og ser de to drenge sidde på sengen, med et blad mellem sig og kigge intenst i det. Hun banker på dørkarmen og kigger ind. De har bukser på begge to, og det er ved nærmere eftersyn en tegneserie de sidder med, ser hun.
– Mor, står du der, siger Mikkel, og Lasse ser flov ud, og smækker tegneserien sammen, Jo, de har bukserne på, tjekker hun efter.
– Jo. Jeg tænkte på noget en stund, men hvad sidder I og læser, siger hun. Mikkel tager tegneserien, og fortæller at det er en mand der boller med to kvinder og om hvor store bryster skal være for at man kan bolle dem. Hun tjekker igen, det er en tegneserie om riddere han har fået af Marie-Louise her i sommers, men Mikkel viser ikke frem på siderne. Sonja kan mærke, at hun tænker.
– Bryster skal nok have en vis størrelse for at man ordentligt kan bolle mellem dem, mener hun og siger det højt.
– Ja, for det tror vi også, siger Mikkel. Lasse er stadig rød i hovedet men fumler ikke mere med tegneserien. Sonja lukker døren efter dem.
– Vi har en halv time. Hvad er I mest nysgerrige efter, siger Sonja.
Mikkel ser på hende og hun kan se at han tænker hurtigt, hvilket ikke er hver dag. Lasse ser forundret op på hende.
– Jo, mor tænker du på måder man kan bolle eller hvad, siger Mikkel så.
. Jo, det er vel mest det, jeg tænker, siger Sonja. Mikkel nikker og skæver til Lasse, der nikker, efter lige at have set på vennen og på Sonja.
– Jo, man kunne bolle dig rigtigt mellem brysterne, ikke, siger Mikkel. Sonja nikker. Hun ser på Lasse.
– Vil du være med til at gøre det, Lasse, spørger hun ham.
– Ja. For det vil jeg gerne prøve, og du har meget store bryster, siger han. Hun nikker. Store bryster har hun, i hvert fald. Hun skæver til uret, men der er som sagt en halv time, hvor hun kan vise dem lidt ind i den voksenverden, de allerede bevæger sig på randen af, og nogle gange over. Hellere på en ordentlig måde end myter, tænker Sonja langsomt. Hun smider blusen og den faste BH og sætter sig på sofaen mellem dem. Mikkel er hurtigst, og kommer op og smider bukserne. Hans stive drengepik peger fremad, mens Lasse ser på, og lidt langsommere men stadig ivrigt, stadig interesseret, kommer med og får sin egen noget kortere, mere almindelige pik frem. Hun overvejer situationen.
– Hmm, Lasse, dig først. Kom, sæt dig på sofaen her, siger hun, samtidigt med at hun rejser sig. Hun ser knægten træde ud af sine bukser og sætte sig på sofaen, med stiv drengepik. Hans er nok en syv otte centimeter lang, hvor Mikkels er det dobbelte. Men stiv er Lasses, ser hun. Hun kommer på knæ foran knægten, der følger hendes barm, der er fast og stadig sidder højt selv efter fire gange amning, og hun skiller let hans ben så hun kan komme ind på kroppen af knægten.
– Nu skal du se, sådan gør man når du skal bolle en mellem brysterne, siger Sonja lavt. Hun får fat om hvert bryst og runder dem om hans stive lem, og krammer dem sammen og op og ned i en hurtig, favnende bevægelse. Knægten stirrer fascineret på. Hun giver ham en del gok op og ned, og mærker at han går fra stiv til stålhård i sin erektion. Det føles en anelse underligt men mest dejligt, og Sonja ser hans koncentrerede smil, mens han stirrer på hendes hvide høje om hans pik.
– Du må gerne røre, siger hun, og ser hans højre hånd løfte sig langsomt op og lande over hendes barm, hvor de to runde patter er skubbet op og danner en tunnel om hans lem. Sonja stopper op med sine gokkende bevægelser længe nok til at han får fat, og begynder så igen at gnubbe sin barm op og ned ad hans pik.
– Er det fint, siger hun og han ser på hende, uden helt at fange hendes blik for genert er han stadig, men han nikker.
– Jahh, siger han. Hun ser ud af øjenkrogen Mikkel stå og se interesseret på. Sonja fortsætter til Lasse slapper lidt mere af og kan nyde hendes bløde show mere. Hun fortsætter til hun kan mærke en form for kulmination, en foreløbig udgang på sit arbejde i drengens bevægelser, og stopper op men stadig med barmen moset om hans lem.
– Prøv at se, Lasse, kan du prøve at bolle mig nu, siger hun. Han gnubber straks op og ned, og Sonja koncentrerer sig om at presse barmen sammen om hans lem. Et par gange glider han ud, kort som han er, men han bliver hurtigt fanget ind igen. Hun kan se på hans intense blik at han er fuldt op slugt af det nye, og at han finder det vidunderligt. For Sonja er det ganske lækkert, men ikke mere end det. Ikke som sidst hun kneppede Mikkel, hvor hun kom tre eller fire gange.
Lidt efter spørger Mikkel, om han må prøve også, og Sonja nikker til ham og ser på Lasse, at det er et fint sted at stoppe for nu. Lasse er pivhård men nysgerrigheden er stillet og han slipper hendes barm. Mikkel sætter sig op på sofaen ved han side, og Sonja tager og folder barmen om sin søns erektion. Mikkels pik er igen stålstiv, og hans hænder fatter om Sonjas på hver side af barmen, mens hun får knuget den om ham. Han er tynd som Lasse men hans længde giver hende mere at arbejde med. Mikkel sidder og følger med hænderne Sonja, da hun begynder at gokke barmen op og ned.
– Ej hvor er det faktisk dejligt, men også lidt som at bolle på en anden måde, men det her er også godt, siger Mikkel. Ja, hun har kneppet med knægten og det lægger hun ikke skjul på, ikke overfor Lasse og ikke nu. Hun skæver til Lasse, der bare sidder ved siden af og ser fascineret på.
– Lasse, hvis der er noget du vil skal du bare sige til, siger hun. Han siger ,at han gerne vil bolle mere mellem brysterne, og hun nikker. Mikkel får et par stramme, bløde gok og så skifter hun igen over til Lasses pik, der stadig er hård som et søm. Han bliver hurtigt gokket af.
Lidt efter føler Sonja, at nu har de prøvet det og Mikkels lidt utålmodige blikke på Lasse, der hengivent ser på Sonja virker til at give hende ret. Hun føler sig en smule ved siden af sig selv, ikke helt med i det som hun var sidst, men heller ikke helt så hun vil stoppe. Hun længes faktisk efter at Mikkel skal pule hende bagfra, så kan hun give Lasse med patterne. Men hun er usikker på det og der er allerede gået mere end et kvarter.
– Mikkel, hvad tænker du nu, siger hun, og læner sig en smule tilbage fra Lasse, der ser henrykt på hende.
– Jo. Altså man kunne bolle i kussen men måske vi skal gøre det en anden dag, tror jeg, siger Mikkel. Sonja giver ham mentalt ret.
– Ja, det gør vi en anden dag, hvor der er mere tid, siger Sonja. Klokken er så langt fremskreden at der er under et kvarter tilbage. Hun bøjer sig frem og kysser hurtigt Lasses erigerede lem, og han gisper, men hun giver ham ikke mere end et vådt smækkys. Mikkel smiler ad hende og vennen. Hun ser op på Lasse og Mikkel. Lasse er benovet og hendes søn, tja, virker til at have styr på det.
Sonja smiler til de to knægte, og tager langsomt blusen på igen. Den sorte BH tager hun i hånden. Da hun går ned, kan hun høre begge drenge sukke efter hende.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Altid klar
24/06/2016 kl 19:37
Hvorfor havde mine kammerater ikke sådan en mor, superfræk historie, glæder mig til efterfølgeren!!