Studinen : Del 2 – Turen

Sofia er ved at blive vanvittig, hun kan mærke at hun snart kommer .. Lige nu har Kenneth også tungen indenfor i hendes anus ..

Forfatter: SubmissivKvinde

Læs forrige afsnit

Sofia vågende ved at hendes mobil ringede, ”Jaah” sagde hun lettere søvndrukken. Hun kunne høre det var Sune, han var helt oppe at køre og hun var alt for træt til at få hoved og hale i alt det han sagde. ”SUNE! Ro på” Det hjalp på hans endeløse plapren. ”Vil – du – med – ned – på – stranden?” ”Øhh” sagde Sofia. Sune startede igen på sin forklaring; ”Jeg har de gamles bil og min mor har pakket en kurv, vi skal bare lige forbi købmanden, Thomas og hans fætter skal med, Anna og Louise kommer senere..” Sofia afbrød ham; ”Okay okay, jeg skal lige i bad, jeg er klar om en times tid.” Sofia kunne høre Sune grine og råbe til en i baggrunden at det var en aftale, Sofia smilede, det var sikkert til Thomas, de to var uadskillelige. ”Super, vi er der om en time Sofia, skynd dig!”

Sofia slukkede for mobilen og strakte sig, hun smilede og tænkte; ”skøre knægte” de havde været så søde ved hende siden Michael havde droppet hende. Hun slog dynen væk og hoppede ud af sengen. Solen skinnede og det var allerede en lækker sommerdag. Perfekt til en strandtur tænkte hun.

Sofia tænder for pc’en og smutter ud i køkkenet til hendes mor; ”Godmorgen – mor jeg tager til stranden med Sune og Thomas i dag.” Hendes mor smilede, ”vejret er også fantastisk i dag, skal jeg pakke lidt mad til jer?” Sofia ryster på hovedet, ”Det har Sunes mor gjort – er der kommet post til mig?” Hendes mor ryster på hovedet, øv tænker Sofia det begynder at være meget lidt tid tilbage til at finde et sted at bo, der er kun tre uger til hun skal starte på studiet. Sofia smutter ind på værelset smider T-shirten og finder håndklæde og bikini frem. Hun tjekker hurtigt sin mail, heller ingen svar fra boligselskaberne her.

Ude på badeværelset tænder Sofia for bruseren, hun smutter ud af trusserne, finder shampoo og sin skraber frem. Sofia ville gerne have sine fine, hvide, hæklede bikini på, men den dækkede ikke ret meget så hun ville gerne være sikker på hun var helt glat. Sofia får hurtigt vasket håret og barberet benene, hun skyller shampooen ud og smører lidt barberskum på sine skamlæber, hun kan tydelig mærke det velkendte sug i maven der spreder sig som varme til fissen.

Sofia nyder fornemmelsen af det kolde skum og barberblad mod hendes varme skamlæber. Sofia skyller resterne af skummet af, hun nyder fornemmelsen af at være helt glat og vandet mod hendes fisse, hun lader en finger løbe ned langs reven mellem skamlæberne, det sitre helt i hendes fingre og hun kan mærke at hendes brystvorter nu er helt stive. Sofia lader fingrene lege med hendes klitoris mens hun lader det varme vand løbe ned mellem skamlæberne og ballerne, hun har ikke haft sex siden den aften med Michael og Mikkel og nu er hun virkelig tændt, især når hun tænker på Mikkels blik på hende mens Michaels pik kørte ind og ud af hende. ”Uhm” Sofia forstiller sig Mikkel der sidder og spiller pik mens han kigger på hende. Hun kan mærke hun er meget tæt på at komme nu, hun gnider sin klitoris lidt hårdere. ”SOFIA” Sofia farer sammen, fuck det er hendes mor, hun slukker for vandet og stikker hovedet ud af døren. ”Hvad nu, mor?”, ”Drengene er her Sofia, er du klar?” Sofia får travlt med at få sin bikini på og en kjole over, hun smider hurtigt et par håndklæder, solcreme og et tæppe i sin taske og løber ned i køkkenet.

Nede i køkkenet står Sune, Thomas og en mørkhåret fyr hun går ud fra er Thomas’ fætter, ”Hej” siger Sofia lidt stakåndet, Sune krammer hende så hun næsten ikke kan få luft, Thomas giver hende også et lille knus. Den mørkhårede fyr giver hende hånden, smiler og siger; ”Kenneth, du kan sikkert ikke huske mig.” Sofia ser lidt forvirret ud, kigger på fyren og smiler så. Nu kan hun sagtens huske Kenneth, han var nogle år ældre end Thomas og var før i tiden tit på besøg hos Thomas sammen med hans søster, hvad var det nu hun hed? – Maria! Hun kunne også huske at hun havde været lidt småforelsket i ham da hun var mindre, det var faktisk en af grundene til hun så tit legede sammen med Thomas. ”Jo” smiler hun til ham, ”er Maria også med?” Kenneth smiler og ryster på hovedet. Han var virkelig blevet en pæn fyr, ligesom Thomas er han ikke ret høj, men hvor Thomas var spinkel og nærmest tynd, var Kenneth lidt bredere og havde også lidt muskler, og så var hans kønne brune øjne, dem kunne hun tydeligt huske.

Sofia kan mærke varmen breder sig fra maven og ned i fissen igen, hendes brystvorter presser let mod bikiniens stof, hun sukker, hun nåede aldrig at få udløsning, hun ved at det næsten med sikkerhed betyder hun kommer til at være ret liderlig det meste af dagen, især hvis hun skal rende rundt i meget lidt tøj sammen med Kenneth.

Sofia og drengene går ud til bilen. Sune smider hendes ting om bag i bilen. Thomas har sat sig ind på forsædet så hun må sidde omme bag sammen med Kenneth. De snakker lidt på kryds og tværs på vejen ned til stranden, Sofia kommer i tanke om at Sune havde sagt noget med at der kom to tøser senere. Så hun spørger; ”Du, Sune, hvem er Anna og Louise egentlig?” Sune kigger på hende i bakspejlet, ”Øhh uhmm..” Thomas begynder at grine; ”Anna er Sunes lille kæreste” Sune slår ud efter Thomas, og siger; ”Det var hende jeg mødte på Hjørnet i fredags” Sofia smiler og siger grinende; ”Hende den mørkhårende?” Sune svarer; ”Hmm, ja, altså, og Louise er hendes veninde, de går på gymnasiet så de kommer først i eftermiddag.” Thomas bliver ved med at stikke lidt til Sune mens de kører ind til købmanden, Thomas løber ind efter drikkevarer. Sofia sidder og smiler lidt for sig selv mens hun i smug kigger på Kenneth. Thomas kommer slæbende ud med en ramme øl og en pose med sodavand og vand, han smider det ind i bagagerummet og kaster sig ind i bilen igen.

Ikke længe efter parkerede Sune bilen på parkeringspladsen ved stranden, de pakkede ud og bar tingene ned på stranden, der var næsten mennesketomt på trods af det gode vejr. Man kunne godt se skolen var startet igen, det var helt rart at de kunne få nogle af de bedste pladser. De bredte tæpper ud og pakkede ud, Sofia smed kjolen og rettede lidt på bikinitoppen så den dækkede lidt bedre. Thomas var allerede halvt ude i vandet og Sune hujede og råbte; ”Sidste mand i vandet er en tøsedreng” Sofia grinede lidt af dem hun var ikke nogen vandhund, hun havde egentligt bare tænkt sig at få lidt sol. Hun lagde sig på maven og nød varmen fra solen, der gik ikke mere end fem minutter så havde en våd og kold Sune samlet hende op i favnen og var nu på vej ud i vandet med hende sprællende i sine arme. Sofia skreg og prøvede på at vride sig ud af favnen på Sune, men han var ikke blot stor men også stærk så hun havde ikke en chance. Sune smed Sofia fra sig og hun kunne mærke det kolde vand over hovedet på hende. Hun kom gispende op til overfladen, hun farede hen mod Sune og klaskede sine hænder mod hans brede bryst; ”Sune dit røvhul!” Sofia var så vred at hun slet ikke opdagede at hendes bikinitop var faldet så langt ned at hendes ene brystvorte stak op over kanten.

Sune grinede som besat mens Sofia skældte og smældte, Kenneth og Thomas stod bare og kiggede målløs på hende. Thomas lagde godt mærke til hendes bryst der var blottet men tænkte ikke nærmere over det, det var trods alt bare Sofia. Thomas kiggede over på Kenneth der stirrede intenst på hendes lyserøde brystvorte. Det fik ham til at reagere og dermed risikere Sofias vrede også ville gælde ham. ”SOFIA!” Sofia kiggede vredt over på Thomas der fægtede vildt med armene og pegede på sit bryst, hun fattede ikke hvad han ville, han pegede på hende og hun kiggede ned ad sig selv. Hendes ene brystvorte strittede op over kanten af bikinitoppen. Det ændrede fuldstændig Sofias ansigtsudtryk, hun fik lyserøde kinder og fik travlt med at få pakket brysterne indenbords igen. Hun vendte resolut om på hælen og valsede op på stranden igen. Hun begyndte hidsigt at tørre sig, havde Kenneth mon set hendes bryst? Hun var egentligt bedøvende ligeglad med Thomas og Sune.

Sofia sad med knæende bukket op og hovedet hvilende på dem, hun sad og tænkte, gad vide om Kenneth havde kigget på hende, hun havde jo taget en lille bikini på fordi hun gerne ville have der var nogen der kiggede på hende, hun elskede når fyre blev lidt konfuse og ikke vidste hvor de skulle se hen, når de talte med hende, det morede hende. Men hun havde jo ikke vidst der ikke ville være andre end dem. Nå ja og så de par tyske turister der endnu ikke havde forladt landet. Sune kom op til hende, lagde sin store hånd på hendes hoved; ”Undskyld Sofia” hun kiggede op på ham og var ikke vred længere han havde jo bare gjort som de plejede, Thomas og ham havde altid været nogle værre vandhunde og hun lidt af en kylling. Hun smilede til ham; ”Det er okay” Han grinede; ”så fik Kenneth også lidt pænt at se på.” Han blinkede til hende. Hun blev lidt rød i kinderne igen og rakte tunge af ham.

De to andre kom også op af vandet, ”hvad med lidt at spise? Min mor har pakket en masse lækkert.” Det var Sofia slet ikke i tvivl om Sunes mor var noget af en ørn i køkkenet. Thomas nikkede ivrigt, ”Ja tak” Han smed en cola over i skødet på Sune og hentede en øl til de andre. Sofia kiggede misbilligende på ham, ”Hvad? Klokken er da over tolv” sagde han smilende. Sune spurgte om hun havde fundet en lejlighed endnu, Sofia rystede opgivende på hovedet, ”Nej enten er de for dyre ellers ligger de mega langt fra Uni.” Kenneth kiggede op fra maden. ”Hey Marias ene roomie er lige flyttet sammen med sin kæreste så de har et ledigt værelse, det ligger nede på Sjællandsgade.” Sofia kiggede på ham; ”det er ret tæt på Uni ikke?” Han nikkede. Sofia lyste helt op, ”vil du spørge Maria om jeg kan leje mig ind på værelset, eller om det allerede er taget?” Kenneth skrev en besked til hende med det samme. ”Bling” Kenneth kiggede smilende op; ”Det er frit, hvis Maria lige får dit nummer så kan I aftale nærmere om betaling af indskud og hvornår du kan overtage det.” Sofia smilede, og gav ham sit nummer, og tog en stor tår af øllen, det blev en god dag i dag, hun vidste det bare.

Thomas og Sune ville gerne kaste lidt bold, Sofia gad ikke være med og ville hellere ligge og slikke lidt sol, hun fandt solcremen frem og begyndte at smøre sine arme og ben ind. ”Skal jeg hjælpe?” Hun kiggede op på Kenneth, gav ham flasken og vendte ryggen til ham. Han pressede den kolde creme ud over hendes skuldre, igen kunne hun mærke suget i maven der gav varme mellem benene og hårde brystvorter. Hun lukkede øjnene og nød hans varme hænder, der langsomt gned solcremen ind på den øverste del af hendes ryg og skuldre. Kenneths ene hånd holdt om skulderen mens den anden gled ned af forsiden på hendes bryst, helt ned til kanten af hendes bikini. ”Uhm” Sofia stønnede lidt, og hendes brystvorter blev så hårde at det gjorde ondt. ”Er det dejligt?” hviskede Kenneth i hendes øre, så tæt på at hans læber rørte øreflippen, ”Jah” stønende Sofia, Kenneth lod en finger glide inden for kanten og snittede lige den hårde brystvorte, det gibbede i hele hendes krop. Hun kunne mærke liderligheden stige op i hende ligesom i morges, hun tænkte et øjeblik på om det kunne ses på hendes bikini trusser hvis hun blev våd.

Hendes andet bryst fik samme behandling. ”Lig dig ned, så smører jeg resten af din ryg ind.” Sofia lagde sig ned på maven, Kenneth hældte mere creme over hende ryg, og masserede det langsomt ind, han brugte lang tid på at smøre det nederste af ryggen og lænden ind. Også hendes lår og det af hendes baller der stak uden for trussen fik en tur. Sofia nød massagen af hendes baller, det gjorde at hendes baller og skamlæber blev trukket lidt fra hinanden og bagefter blev mast let sammen. ”Åhhh” Sofia kunne tydeligt mærke at hendes klitoris voksede fordi den hele tiden blev trykket let af hendes skamlæber. Kenneth kunne tydeligt se at de hvide trusser blev våde lige ved reven, det var helt bevidst fra hans side af, han kunne også mærke at hans pik var mere end halvstiv. Allerede i morges havde han tænkt at Sofia havde vokset sig køn og da han først havde set hendes bløde hvide bryst med den hårde lyserøde brystvorte stikkende lige op i vejret vidste han at han måtte gøre hvad han kunne for at få hende. Kenneth kiggede op han havde været så optaget af at se på hendes fisse åbne og lukke sig gennem stoffet at han lige ville sikre sig at Thomas og Sune stadig var optaget af deres leg med frisbeen. Han havde virkelig lyst til at lade en finger glide indenfor bikinien og Sofia var i hvert fald mere end tændt nok til at hun ville nyde det.

Thomas og Sune var på vej over til dem, de smider sig forpustede på tæppet. ”hvad med lidt at drikke?” Kenneth siger; ”ja tak.” Sofia sætter sig op lidt stakåndet op. Hun kan se at Kenneth sidder med krydsede ben, hun kan ikke lade være med at tænke på om hans pik måske er stiv, hun er i hvert fald påvirket, hendes åndedræt er tungt og hun kan mærke hun er blevet lidt våd. Sune kaster en cola over til hende, hun åbner den og tager en tår. Hun tør næsten ikke sige noget af frygt for at hendes stemme svigter. De sidder og snakker og hygger lidt.

Sune kigger på sin mobil; ”Anna og Louise har fri nu så de er her nok om en halv times tid.” Sofia smiler; ”Nå ja, din kæreste og hendes veninde” Sune bliver helt rød i kinderne, det ligner ham nu ellers ikke, ”Vi er altså ikke kærester – endnu i hvert fald.” ”Men du vil gerne?” presser Sofia på, Sune nikker; ”Ja har du set hende?” Sofia griner lidt af ham, men hun må give ham ret, Anna er smuk; høj, slank og med sit lange mørke hår ser hun helt klart dejlig ud. Sofia ligger sig på maven igen, det er lækkert bare at lade solen varme hendes ryg. Sofia tænker lidt på Anna, gad vide hvordan hun ser ud uden tøj på, Sofia er sikker på hun har små, fine, spidse bryster sikkert med mørke brystvorter. Sofia kan mærke varmen brede sig mellem benene igen. Nu ligger hun gudhjælpemig og bliver tændt af tanken om Sunes kæreste, og hun er ikke engang til piger, ikke rigtigt i hvert fald, hun tænker på de gange hun for sjov har kysset med nogle af sine veninder. Sofia blunder hen mens hun ligger og nyder solen og drengenes småsnak om Annas yndigheder.

Sofia vågner med et sæt af Sunes velkomst hilsen til de to piger. Hun sætter sig op, siger hej og kigger lidt fortumlet på pigerne, Anna er ganske rigtigt endnu smukkere i badetøj end med tøj på. Hendes hud er nærmest gylden, Sofia kigger på hendes lange ben der ender i en blå bikinitrusse. Man kan se at hun ikke er glatbarberet, som Sofia, hendes hår aftegner sig ligesom på trussens stof, og hun har små bryster i den lille trekants bh. Louise er en lille lyshåret pige, med brede hofter og en ret stor numse i hendes sorte badedragt, hun har et kønt ansigt med fregner strøget ud over næse og bryst. Hun smiler til Sofia og sætter sig ved siden af hende, mens Anna trykker sin mund mod Sunes. Sune spørger om de vil have lidt at drikke. Pigerne siger ”ja tak” Og Sune åbner køletasken; ”Nå jeg skal vist lige hente nye forsyninger i bilen;” griner han, Anna tager ham i hånden og går med. De andre sidder og småsludre lidt. Det viser sig at Louise og Anna går i 2. g sammen. Sofia kan mærke hun skal tisse og rejser sig for at gå op til toilettet der ligger lige bag parkeringspladsen. Thomas siger hun kan tage de to turtelduer med retur. Sofia nikker og skynder sig op til toilettet.

På vej tilbage går hun hen mod parkeringspladsen for at se om Sune og Anna stadig skulle være ved bilen. Da hun tager det sidste sving på stien kan hun se Anna og Sune der står og kysser vildt og inderligt, i det samme hiver Sune, Annas bikini ned over brystet og tager nærmest det hele i munden. Anna stønner svagt. Sofia kan mærke at Annas støn gør hende rigtig liderlig, og hun tænker på de to gange hun ikke har fået lov til at komme. Langsomt lister Sofia sig tættere på, hun gemmer sig lidt bag et træ, de er alligevel så optagede af hinanden at de ikke ser hende.

Mens Sune sutter og ælter Annas bryster begynder Sofia at kæle for sine egne hårde brystvorter, hun trækker toppen så brysterne vælter op over kanten. Sofia kan se hvordan Anna nyder det og kan mærke at hun selv begynder at blive våd. Sune kysser Anna ned over maven og hiver hendes bikinitrusser ned. Sofia kan se den fine mørke trekant af hår. Hun hiver selv sine trusser til side og lader en finger køre op og ned langs kanten af hendes skamlæber. Hun stønner lidt, bliver forskrækket over lyden og prøver på at se om de har kunnet høre hende. Sune har nu sat Anna op på kølerhjelmen af bilen og spredt hendes ben fuldstændigt, der hvor Sofia står, kan hun nærmest se helt op i Annas fisse. Sune begynder at slikke Anna og dækker for udsigten med sit hoved. Sofia kigger i stedet på hvordan Anna leger med sine bryster og tydeligt nyder Sunes tunge. Sofia er nu fuldstændigt opslugt af sin egen og Annas lyst, hun gnider hårdt på kilten samtidig med hun klemmer om den ene brystvorte.

Kenneth er smuttet efter Sofia op til toilettet, han står nu og kigger på hendes røv hvor bikinitrussen er trukket til siden og han kan se hendes fingre leger med hendes fisse, hans pik rejser sig igen, hold nu kæft hvor den pige bare er liderlig. Langsomt sniger han sig ind på hende bagfra, hun er så optaget af at kigge på Anna og Sune at hun intet opdager. Ikke før han lægger sin hånd over hendes mund og hvisker hende i øret; ”Du er da godt nok en pervers lurer” Han kan mærke hun bliver helt stiv af stræk og er glad for han lagde hånden over munden på hende, så hun ikke kan skrige. ”Nu fjerner jeg hånden men vær stille” Sofia nikker.

Sofia bliver fuldstændig overrumplet af Kenneth. Nu er hun blevet afsløret, hun ved næsten ikke om det er det værste, eller om at det er endnu værre hun igen er blevet afbrudt lige inden en orgasme. Han fjerner hånden fra hendes mund og lader den glide ned til det bryst hun ikke selv holder om. Han presser sig op mod hendes baller og hun kan tydeligt mærke hans hårde stive pik.

Sofia er så liderlig at hun bare presser sin røv endnu hårdere op mod ham. Han tager hårdt fat om brystet på hende og hun stønner halvt i smerte halvt i nydelse. Kenneth sætter sin mund mod hendes øre og hvisker med hæs stemme; ”leg bare videre med dig selv, jeg synes det er frækt” Sofia begynder igen at gnide sin klitoris rytmisk. Ovre ved bilen er Anna klart tæt på at komme. Mens Kenneth kysser Sofia ned af ryggen kan hun se hvordan Anna klemmer sine lår hårdt om Sunes hoved, hun falder bagover mens hun stønner; ”åhh ja” Sune slipper fri fra hendes lår og bøjer sig ned og kysser hende. Selv her fra kan Sofia se at hans ansigt er fugtigt af Annas safter.

Sofia er også ret tæt på nu, Kenneth kan åbenbart mærke det på hende og tager hendes hænder om på ryggen mens han flår hendes trusser ned. Sofia får halvkvalt gryntet, ”nej” Men Kenneth har åbenbart ikke tænkt sig at hun skal komme endnu. Han giver slip på hendes hænder og lægger en hånd på hver balle, på den måde trækker han dem fra hinanden og skiller hendes baller ad så han kan se hendes våde fisse og anus. Han siger, ”leg med dine bryster så skal jeg nok tage mig af din fisse.” Sofia begynder at nulre hendes stive brystvorter mens Kenneth lader sin tunge glide helt omme fra klitorissen til anus, han gør sin tunge bred og blød, Sofia bliver helt blød i knæene. Kenneth bliver ved med at slikke hende langsomt og blødt, indtil Sofia nærmest presser sin fisse ned over hans mund. ”Sofia, leg med din klit.” Sofia begynder at gnide på sin klitoris imens Kenneth presser to fingre hårdt op i hende, han finder hurtigt hendes g-punkt og lader fingrene presse mod i et hurtigt tempo. Da han har fundet den rytme der ser ud til at påvirke Sofia mest, sætter han sin tunge mod hendes anus og slikker området omkring. Han gør sin tunge hård og presser den mod hendes ringmuskel.

slikker røv ung pige sexSofia er ved at blive vandvittig, hun kan mærke at hun snart kommer, men det føles også som om hun skal tisse igen. Da orgasmen rammer hende ryster hun helt i benene, men Kenneth holder hende nærmest løftet af de fingre der nu kører i et afsindigt tempo i hendes fisse. Lige nu har han også tungen indenfor i hendes anus. Pludselig kommer der en orgasme mere væltende ind over hende, hun sprøjter så meget at hun er bange for hun tisser. Det sortner for hendes øjne og hun synker sammen i skovbunden. Kenneth nusser hende lidt på håret mens hun kommer til sig selv igen. Han smiler til hende og kysser hende; ”var det din første sprøjteorgasme?” Sofia nikker hun kan stadig ikke sige noget.

Historien fortsætter under reklamen

Kenneth samler hende op og hjælper med at rette hendes bikini så den igen dækker det den nu skal. Sammen går de ned på stranden til de andre. De har tændt op i bålstedet og sidder og hygger sig. Sofia sætter sig og trækker en bluse om sig, Sune giver hende en øl, og hun drikker grådigt, hun føler sig helt tørlagt. De sidder længe og hygger sig ved bålet mens de spiser resten af den mad Sunes mor har pakket, klokken er efterhånden blevet mange og de pakker sammen. De går sammen op til bilen, først oppe ved bilen kommer Sune i tanke om at de nu er seks mand der skal med, han smiler og siger; ”at så må I sidde lidt tæt omme bag i. De kravler ind i bilen og Sofia sætter sig på Kenneths skød, hun kan tydeligt mærke hans pik der presser op mod hendes baller, hun gnider sig imod den. Den rejser sig hurtigt imod hendes bløde numse. Turen hjem går alt for hurtigt. Da Sofia kommer hjem smutter hun hurtigt op i seng, hun føler sig træt og brugt. Hun smider tøjet og kryber nøgen ind under dynen. ”Bling” en sms fra et nummer hun ikke kender. ”Du ved godt min pik er vildt hård nu, jeg har så meget lyst til at mærke din fisse om den. Kenneth.” Sofia falder i søvn inden hun når at svare.

Fortsættes…

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Kurt

    02/12/2015 kl 16:31

    Sikke en dejlig historie, den var fantastisk.

    Tak for en dejlig spiller og fede fantasier.

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *