- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Mig og Peter 2
Peter, min søde nabo på 58 havde gnedet min lille 14 årige våde fisse til den skønneste orgasme i haven, bag deres redskabsskur…
Forfatter: Arishan
Peter, min søde nabo på 58 havde gnedet min lille 14 årige våde fisse til den skønneste orgasme i haven, bag deres redskabsskur. Jeg kunne mærke at jeg var drivvåd i trusserne, da jeg sparkede mine sko af i entreen og tog snoren af vores hund.
Jeg nåede halvt op af trappen, inden jeg blev stoppet af min far, der stod i døren og kaldte på mig: Arishan, kom lige herind, der er noget mor og far gerne vil tale med dig om.
Da jeg kort efter sad i sofaen ved siden af min mor og med far overfor, kunne jeg se på deres alvorlige ansigter, at det var dårlige nyheder de skulle fortælle mig.
Arishan, lille skat, begyndte min mor og trak sig ind til sig, mor og far har fundet ud af noget og vi kan blive nødt til at flytte. Jeg kiggede forskrækket op på hende og det fløj ud af mig: Åh nej, jeg vil ikke flytte nu, jeg kan ikke undvære Peter. Straks jeg havde sagt det, vidste jeg den var gal. Jeg rødmede og kiggede genert ned i gulvet.
Min far rømmede sig, kiggede på mig og siger så: Måske kan Peter blive vores redning, men det vil kræve noget af dig, min pige. Mor og jeg er jo ikke så dumme, at vi ikke ved hvad du laver med Peter. Han rejser sig og sætter sig over i sofaen på den anden side af mig. Prøv lige at se hvad jeg har optaget på min telefon for lidt siden inde fra vinduet i dit værelse. Han starter filmstrimlen og jeg ser Peter og mig bag redskabsskuret. Jeg ser hvordan Peter har hånden nede i mine trusser, hvordan jeg vrider mig og kommer i orgasme. Jeg kigger skamfuld ned i gulvet.
Lille skat, siger min mor, kig på mig: Det du og Peter laver er du alt for ung til og Peter kan komme forfærdeligt i klemme, hvis det bliver opdaget. Jeg begynder at græde og snøfter: Vi har jo ikke gjort det rigtigt og Peter siger vi skal vente til jeg bliver 15. Jeg græder og ved ikke hvor jeg skal kigge hen.
Min far kæler mig over håret, trækker mig ind til ham og jeg lægger mit hoved mod hans bryst. Så, så lille skat, så galt er det heller ikke. Vi finder ud af noget, så alle blive glade. Jeg kigger forbavset op på ham: Hvad mener du? Far, tænder igen telefonen og siger: Se her.
Jeg kigger og ser min mor ligge på terrassen i hendes g-strengs bikini. Hun vender sig og hendes hånd glider ind under trussen og jeg kan se hun onanerer. Kameraet kører nu ud over haven og stopper ved hækken. Her ser jeg Peter så og lure med pikken fremme og jeg ser hvordan spermen pludselig sprøjter ud af den.
Jeg hører far fortsætte: Det er vist en værre fyr ham Peter, syntes du ikke? Jeg ved ikke hvad jeg skal sige og kigger skræmt på min mor, der pludselig griner højt og jeg hører hende sige: Tror du hans kone vil syntes det er sjovt det han laver. Jeg ryster på hovedet og kigger forvirret ned i gulvet.
Far fortsætter: Vi har en idé, men vi vil være sikre på at du også syntes det er en god idé. Vi har talt om at vise disse 2 film til hans kone, overtale hende til, at vi ikke skal gøre noget ved det overgreb han har gjort over for dig og overbevise hende om, at vi viser hende disse film for hendes skyld. Vi regner så med at hun straks pakker sine sager og flytter. Vi har faktisk også fundet en dejlig lille lejlighed til hende inde i byen.
Hvorfor skal vi gøre det, siger jeg og kigger spørgende på dem.
Nu skal du høre lille skat, siger far. Peter har jo et stort hus, en stor virksomhed, dyre biler osv. – Vi havde forestillet os at foreslå ham, at vi alle tre flytter ind hos ham, når hans kone er flyttet. Så kunne i hygge jer sammen og betingelsen ville så være, at han laver et testamente hvor du arver det hele, når han engang dør og gifter sig med dig lige så snart du er fyldt 18 år. Vi tror ikke han ville kunne modstå det tilbud og kan han, har vi jo filmen med dig og ham bag redskabsskuret.
Jeg kigger chokeret på far og udbryder: Det kan i sgu da ikke gøre – i er da så perverse. Mor slår en høj latter op og siger: Jeg ved nu ikke hvem der er mest perverse i denne historie, men uanset hvad så er det vores plan – er du med på den?
Tusind tanker flyver gennem mit hoved, jeg vil kunne hygge mig med Peter, vi kan blive boende her, jeg kan se fordelen i aftalen og nikker. Godt siger far, vi sætter planen i gang. Smut så op på dit værelse og dans lidt for Peter, han venter sikkert på sit aftenshow. Jeg rejser mig, knaldrød i hovedet og går op på mit værelse og ser Peter sidde i sofaen og kigge mod mit vindue.
Som i trance, trækker jeg af tøjet, danser lidt rundt og kæler for mine små bryster og mærker Peters øjne på min krop. Pludselig kommer mor nøgen ind på værelset, går hen til vinduet og kigger ud og trækker så gardinet for. Dygtig pige siger hun, snart kan du sove med ham hver nat og smut så i seng, du skal i skole i morgen – men husk, ikke et ord til nogen. Hun giver mig et kys på kinden og slukker lyset.
De næste dage går, jeg undgår Peter ved at gå en lille omvej til skolebussen. Da jeg den tredje dag kommer fra skole, holder der en flyttebil i indkørslen ved Peter. Jeg holder øje med den fra vinduet på mit værelse og ser Peters kone bære ting ud i sin bil. Jeg kan se Peter sidde på en bænk ude i haven og jeg får mega dårlig samvittighed over det, jeg har været med til.
Flyttebilen og Peters kone kører og jeg ser Peter rejse sig og nærme sig vores hus. Lidt efter hører jeg ham åbne yderdøren og hører ham kalde på mig. Jeg rejser mig og går ned af trappen mens jeg kigger skræmt på ham. Han smiler til mig og siger: Kom her lille skat, jeg er glad for at du indvilligede i den aftale, jeg foreslog dine forældre at indgå. Jeg er så vild med dig og kunne ikke vente til du blev 15 år.
Han tager min hånd og siger: Kom Arishan, nu skal du med over og se huset hvor du skal bo sammen med mig og dine forældre – glæder du dig ikke, min lille elskede skat?
Tankerne flyver rundt i mit hoved, var det Peters idé og havde mine forældre kort og godt solgt mig til ham? Jeg er underlig lykkelig og skræmt på en gang, men mærker også fugten og den kriblende fornemmelse i kroppen, da jeg hører Peter fortsætte med at sige: Om lidt skat, skal du for første gang mærke min pik i din dejlige lille fisse.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Spar
29/05/2014 kl 12:32
God oplæg til den videre fortælling, men ikke meget frækt i denne…
Liderlig fyr
29/05/2014 kl 12:02
Umm Håber der følger en fortsættelse den tænder mig vildt Jomfru, unge og salg osv.
Jens
29/05/2014 kl 20:23 - som svar på Liderlig fyr
Jaeh, kunne være frækt med en historie om nogle forældre der “sælger” deres unge pige til en voksen mand. Men så skulle hun ikke kende ham og ikke vide noget før hun blev afleveret hos manden og fik besked på at hun var hans og bare skulle gøre alt hvad han forlangte 😛
DRENG14
29/05/2014 kl 11:28
Den kan da ik stoppe sådan der? Det bliver nødt til at være en fortsættelse