- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
En tur i bio 1
Jeg var seksten år og jomfru. Mine veninder havde allerede haft sex med deres kærester, og de drillede mig med det.
1.Del: Hvor jeg var med Leif i bio
Vi sad på næst bagerste række i Bio 5, sal 2. Jeg havde taget en ekstra kort nederdel på. Og den korte top viste godt med bar hud.
Vi så en eller anden actionfilm fuld af alvorlige mænd med stålsatte blikke. Det var Leif, der havde valgt den. Jeg havde sagt ja til hvad som helst, for jeg ville så gerne sidde ved siden af ham i de to timer, filmen varede.
Min hånd lå hen over hans på armlænet mellem os. Jeg klemte den og så op på ham for at få hans opmærksomhed. Men han stirrede ufravendt op på det store lærred, hvor de alvorlige mænd nu var begyndt at skyde løs på hinanden.
Jeg trak min hånd til mig igen og sukkede for mig selv.
Leif var på tredje år, og han var den hotteste fyr på gymnasiet. Jeg gik på første år og havde været vild efter ham, siden jeg begyndte.
Jeg var seksten år og jomfru. Mine veninder havde allerede haft sex med deres kærester, og de drillede mig med det.
En dag havde jeg endelig taget mig sammen til at spørge ham, om han havde lyst til en biotur. Han sad ved et bord i kantinen sammen med to andre. En pæn rødhåret pige fra hans klasse og hans bedste ven, Jesper; Jesper med de blå øjne og det lange lyse hår samlet i en pisk i nakken. Han havde også sin fanskare blandt pigerne, men det var Leif, jeg var ude efter.
Mens jeg snakkede med ham, følte jeg Jespers blik på mig og kunne ikke lade være med at skele til ham. Hvorfor gloede han sådan på mig? Var han interesseret?
Jeg var rystende nervøs, mens jeg stod der og ventede på Leifs reaktion. Alles opmærksomhed var rettet imod mig. Men han havde bare set op på mig nikket:
–’kay, det kan vi da godt. Der går en fed film i aften. Det er kl.8.
Før jeg tog mig sammen, havde jeg øvet mig på, hvad jeg skulle sige, men var ikke kommet dertil, hvor han sagde ja. Så jeg kunne kun nikke med hjertet oppe i halsen. Jeg skyndte mig væk og anstrengte mig for ikke at række armene i vejret i vild jubel.
Derhjemme brugte jeg to timer på at vælge det rigtige tøj. Jeg vendte og drejede mig foran gulvspejlet inde på mit værelse.
Vi var en time inde i filmen, og Leif havde slet ikke ænset mig. Han sad og guffede popcorn, mens han intenst fulgte handlingen på lærredet. Jeg lagde diskret en hånd på hans lår og gled længere ned i sædet, så den korte nederdel gled op over de sorte netstrømper og blottede mine bare lår. Leif gnaskede videre.
Så spredte jeg benene. Kjolen gled længere op, så mine små, hvide trusser kom til syne. Men der var stadig ingen reaktion fra Leif. Jeg puffede til ham og hviskede:
– Hey, Leif. Jeg tror, jeg har tabt min telefon. Er du ked af at se efter den på gulvet med din egen telefon?
– H-hva’? Med min telefon? Hvad mener du?
– Brug lygten!
– Åh! Ok…
Leif lyste ned på gulvet, men så ikke noget.
– Måske er den gledet ind under sæderne…
Så måtte han ned på knæ i den smalle gang mellem sæderækkerne. Hans hoved var i højde med mit skød, og jeg kunne mærke hans varme ånde på mine bare lår.
Mens han lyste ind under sæderne, lod jeg en hånd glide ind under trusserne.
– Ser du noget Leif? Hviskede jeg og gned min mis.
– Mmmm…
Leifs hoved var lige foran mit sæde, og min ene hånd gled gennem hans mørke, krøllede hår. Min anden hånd var mellem mine ben. Mine fingre gled stille ind og ud mellem mine våde skamlæber, mens jeg fantaserede om, hvordan hans tunge ville føles deroppe.
Pludselig hørte jeg en mand rømme sig sagte bag mig. Jeg vendte hovedet i retning af lyden. Det var Jesper fra kantinen. Hvorfor i alverden var han her? Han så smilende på mig og gav mig et thumbs-up.
Jeg gav ham en langefinger tilbage og satte mig hurtigt op igen i sædet. De næste minutter skete der ikke noget. En masse sure mænd døde på lærredet, og Leif spiste popcorn. Han havde ikke fundet min telefon, for den havde hele tiden været i min håndtaske.
Derhjemme havde jeg valgt en lidt stram bluse, der kunne fremhæve mit absolutte fortrin: Et par veludviklede og velformede bryster. De var det, mænd ville kalde et par gode håndfulde, når de snakkede om kvinder i omklædningsrummet.
Jeg havde ikke taget bh på, og nu knappede jeg op og mærkede mine tunge bryster presse på og åbne blusen yderligere. Et lavmælt gisp bag mig gjorde mig igen opmærksom på Jesper, som jeg havde givet fingeren.
Først blev jeg irriteret og ville give ham fingeren igen, men noget fik mig til at tøve. Tanken om, at han havde frit udsyn til mine bare bryster gjorde mig en lille smule opstemt.
Tiden gik. Leif gnaskede flere popcorn, og på lærredet døde flere mænd. Jeg tænkte på Jesper, der sad bag ved mig. Jeg havde hele tiden fornemmelsen af hans øjne på mig, men jeg turde ikke vende mig om og se, hvad han lavede. Det ville alligevel være for pinligt.
Han var under en meter væk. Måske sad han helt tæt op ad mig og så ned i min kavalergang. Måske kunne han se mine spændte brystvorter, der pressede mod blusen lige ved dens åbning.
Jeg gled lidt ned i sædet igen og fik mit knæ til at ramme Leifs lår. Han så kortvarigt på mig og vendte sig så igen mod lærredet, hvor en masse mænd lå og blødte på et betongulv i en fabriksbygning.
Pludselig skulle jeg tisse. Da jeg rejser mig, ser jeg hurtigt tilbage på Jesper. Han sidder og stirrer på min røv med åben mund, og jeg bliver pludselig opmærksom på min nederdel, der er gledet op. Febrilsk trækker jeg den hurtigt ned over mine nøgne baller.
På toilettet sad jeg og tænkte på Leif. Hvordan skulle jeg få hans opmærksomhed?
Jeg forestillede mig hans hånd oppe mellem mine ben. Han trænger ind i mig med fingeren og mærker, hvor våd jeg er. Da jeg rejste mig fra toilettet, lod jeg trusserne glide ned ad mine ben, trådte ud af dem og puttede dem i håndtasken.
Leif satte sig tilbage i sædet for at lade mig komme forbi uden at tage øjnene fra lærredet. Jeg skelede op til Jesper på bagerste række. Han så ufravendt på mig, mens han gned sin pik uden på bukserne. Jeg tog hurtigt øjnene til mig.
Klokken var kvart i ti, og filmen nærmede sig slutningen. Leif var færdig med sine popcorn. Jeg lod min telefon falde ned på gulvet og sukkede irriteret. Leif hørte det og kiggede på mig. Nu var Jeg nede på gulvet på alle fire og famlede i mørket efter den.
Jeg fik hurtigt øje på den og puffede den ind under sædet. Da jeg bøjede min overkrop helt ned mod gulvet for at komme ind under sædet, mærkede jeg nederdelen glide op over min røv.
Tanken om, at både Leif og Jesper uhindret kunne nyde synet, fik mit hjerte til at banke hårdt. Jeg strakte mig yderligere for at nå telefonen, der var lige uden for min rækkevidde. Resultatet var, at min nederdel gled helt op over mine baller.
Pludselig mærkede jeg en hånd på min røv. Jeg stivnede i den sårbare position og vidste ikke, hvad jeg skulle gøre. Var det Leif, der reagerede? Havde jeg endelig fået hans opmærksomhed?
– Øhh Elisa … din nederdel er krøbet lidt op, og man kan se din.. aaahhh! Dine trusser!! Elisa, hvor er dine trusser!! Jeg kan se din bare fi…
Leif forsøgte febrilsk at trække nederdelen ned over mine baller, men på grund af min stilling kunne han slet ikke få den til at dække.
Jeg sad på knæ i biografmørket med overkroppen under sædet, og min røv pegende lige i vejret. Nederdelen sad oppe omkring mine hofter, og alt derfra og ned var fuldt synligt for enhver, som var i nærheden. Men Leif foretog sig ikke mere. Hans opmærksomhed var igen på filmen.
Min ydmygelsen var total. Jeg kravlede ud og satte mig i sædet og håbede på, at filmen snart var forbi, så jeg kunne komme hjem.
2.Del: Hvor jeg var hjemme hos Jesper.
Da filmen var slut, sagde jeg hurtigt tak for i aften til Leif og forlod biografen. Bag mig hørte jeg en kalde:
– Hey Elisa! Vent lige..
Jeg vendte mig om og så Jesper. Åh nej ikke ham! Jeg ville bare hjem, væk fra ydmygelsen og Leifs ligegyldighed.
– Elisa, må jeg ikke lige forklare..?
Vi endte hjemme hos ham, hvor vi sad og drak vin. Jesper lagde hånden på mit knæ:
– Hør her Elisa, du gjorde dit bedste, men jeg kunne ha’ fortalt dig på forhånd, at det ikke ville lykkes.
– H-hvad mener du?
– Det har ikke noget med dig at gøre. Du er fandens fræk, men Leif er ikke interesseret i piger. Han er homo. Men det er jeg ikke, og du gjorde mig totalt hård med dit lille show i biografmørket. Da du lå inde under sædet og din nederdel var krøbet op, så man kunne de dine frække baller, blev jeg hård med det samme. Og da jeg så, du ikke havde trusser på, var jeg tæt på at komme i mine bukser.
Jesper rejste sig og slukkede lyset, og et dæmpet mørke sænkede sig i stuen. Bagefter satte han musik på og vendte sig om mod mig:
– Prøv lige igen!
– Prøv lige hvad igen?
– Lav dit lille, frække show igen, lissom i bio!
– Jesper, det … jeg tror ikke … jeg må hellere komme hjem, det er blevet sent…
Han tog resolut min telefon fra min håndtaske og smed den ind under sofabordet. Så satte han sig i sofaen, knappede sine bukser op og trak sin halvstive pik frem.
Han stirrede på mig. Jeg så hurtigt ned. Nederdelen var krøbet op ad mine lår, og jeg var sikker på, at han kunne skimte mit nøgne skød i den dunkle belysning. Det kildrede mellem mine ben, og hjertet bankede i mit bryst.
– Elisa, din telefon … du kan ikke gå uden den!
Jeg vidste ikke, hvad der gik af mig, men pludselig var jeg nede på gulvet på alle fire. Telefonen lå et stykke inde under det lave sofabord, og jeg måtte smyge mig langs gulvet med overkroppen for at nå den. Jeg var tilbage i biografmørket, men denne gang havde jeg mandens opmærksomhed.
Min røv stod lige i vejret foran Jesper, der sad i sofaen lige bag mig med pikken fremme. Trusserne lå stadig i håndtasken. Han måtte kunne se, hvor våd jeg var, og det gjorde mig endnu mere ophidset.
Jeg gav mig god tid under sofabordet. Selvtilliden var tilbage igen, og jeg vidste, at denne gang var der én, der påskønnede det, jeg viste frem.
Så endelig skete det, jeg havde længtes efter hele aftenen. En hånd gled ned over mine fyldige baller, greb om dem og mærkede godt efter. Han gav sig god tid, gled hen over dem med håndfladerne for at føle deres form. Efter et stykke tid gled en finger ind mellem mine baller og fortsatte ned over min mis.
Jeg lå helt stille inde under sofabordet og nød hans blide kærtegn, mens jeg gispede stille.
Jeg var drivvåd, men heldigvis overdøvede musikken de klistrede lyde fra hans finger, der gled ind og ud mellem mine skamlæber. Han blev ved i lang tid, og hans bevægelser var langsomme og tålmodige. Jeg var i en vedvarende tilstand af pirring, og jeg måtte have en forløsning, inden jeg blev vanvittig. Jeg vrikkede med røven og skød den bagud, men han fortsatte i samme henholdende tempo.
Inde under bordet havde jeg opgivet at holde noget tilbage og gispede højt, bevidst om at jeg nu overdøvede den stille musik.
– Åååh J-jesper, du ska’ … du ska’.. mere!! Ååh .. jeg vil ha’ to fingre, giv mig to fingre. og det skal være hurtigere .. jeg er så tæt på…
Det var som om, han slet ikke hørte mig. Jeg ville have mere, men samtidig turde jeg ikke røre mig af frygt for at afbryde det frække, han gjorde ved mig. Jespers tommelfinger masserede mit bagerste hul, mens han gned min fisse med pegefingeren. Hver gang han gled hen over clitoris, sitrede mit underliv, og jeg gispede efter vejret.
Og så forsvandt hans hånd. Jeg lå med røven i vejret og vred mit underliv. Det var uudholdeligt. Jeg hørte han bevægede sig ned fra sofaen og satte sig bag mig på gulvet. Han tog fat om mine baller med begge hænder og spredte dem. Jeg kunne mærke hans varme ånde mod begge mine åbninger. Der gik flere sekunder. Han trak tiden ud. Jeg skød røven bagud mod ham for at få ham til at fortsætte.
Da han satte sin tunge mod mit skød og lod den glide hen over mine skamlæber og hele vejen op mellem mine baller, lagde jeg hovedet tilbage og gispede højt af ophidselse.
Der lod et hult dunk, da jeg stødte nakken mod det lave sofabord.
Jespers tunge spillede hen over mine glinsende skamlæber og endelig trængte han ind imellem dem og dybt op min våde fisse. Mens han kneppede mig med tungen, løb safterne ned ad mine inderlår.
Mine ben rystede, og jeg stønnede udmattet under sofabordet efter at have været på kanten af orgasme i flere minutter. Jesper satte tempoet op med tungen i min fisse og tommelfinger pressede mod mit snævre hul. Mit underliv sitrede af lyst. Jeg var for første gang i mit liv på randen af en orgasme, og det var en helt ny følelse, hvor jeg gav slip på al kontrol og kroppens instinkter tog over.
Jesper havde halt overtaget min krop. Det var ham, som bestemte, og jeg var ligeglad med alt. Der var kun den forestående orgasme, der ulmede i min fisse og truede med at tage magten over min krop fuldstændigt i løbet af få sekunder.
Min plan havde været, at Leif skulle gøre mig til kvinde. Det var ham, der skulle have taget min jomfrudom. Jeg var kun gået hjem med Jesper for at snakke. Det havde ikke været i mine tanker, at han skulle have æren.
Men nu kunne han gøre, hvad han ville med mig. Han kunne kneppe mig nu, hvis han ville. Der ville ikke lyde protester fra mig. Faktisk længtes jeg efter at mærke hans pik oppe i min glohede fisse. Jeg var sikker på, at jeg ville komme på stedet i en kanonorgasme, så snart jeg mærkede ham inde i mig.
Men i stedet forsvandt hans tunge og finger. Han rejste sig og bad mig komme ud fra sofabordet:
– Tag dit tøj af og sæt dig på knæ foran mig!
Uden at tøve trak jeg nederdelen ned over hofterne og knappede blusen op. Nu stod jeg nøgen foran ham. Jeg så hurtigt ned over mine tunge bryster og brystvorterne, der pegede lige ud i luften. Jesper tog fat om dem begge med hænder.
Hans læber lukkede sig om mine brystvorter. Han tog dem med lange, sugende bid og bed forsigtigt i dem, så jeg fik gåsehud over hele kroppen.
Han fik mig ned på knæ foran ham. Hans pik var få centimeter fra mine læber. Jeg havde aldrig haft en pik i munden. For et år siden havde jeg fået min daværende kæreste til at komme med hånden. Jeg huskede, at jeg var chokeret over den kraft, der var gemt i hans pik, da sæden stod som et springvand op i luften. Dengang tænkte jeg på, hvordan nogle kvinder kunne tilfredsstille en mand med sin mund og lade ham komme i den. Hvordan kunne de klare det, når han eksploderede inde i dem?
Jesper skød sine hofter frem, og spidsen stødte mod mine læber. Jeg trak hovedet lidt tilbage og slikkede forsigtigt på hans spændte pikhoved, mens jeg holdt om skaftet. Hans krop sitrede, da jeg lod tungen glide hen over det følsomme område på undersiden.
Pludselig tog han fat i mit hår:
– Elisa, nu skal du åbne munden for mig!
Igen adlød jeg uden at tænke. Jeg åbnede munden og tog imod ham. Først gled spidsen ind mellem mine læber. Snart efter tvang hans størrelse min mund helt åben, og jeg mærkede hans pikhoved presse på min tunge inde i munden. Langsomt trængte han længere ind, indtil mine læber nåede hans kønsbehåring helt inde ved roden. Han holdt den lidt der, inden han trak sig halvt ud og begyndte at støde hurtigere og kortere.
Jespers stønnen fyldte rummet, mens han rytmisk kneppede min mund. Jeg sad på knæ med begge hænder om hans frække røv.
Han kneb ballerne sammen og begyndte at gispe. Pikken stødte hårdere og voldsommere ind mellem mine læber, mens hans pikhoved voksede.
Få sekunder efter krummede Jesper sig sammen over mig og kom og kom. Stråle efter stråle fra hans pulserende pik skød ind i min mund og fyldte den, indtil sæden begyndte at løbe ud mellem mine læber.
Han trak sig ud gispende og usikker på benene og gik med usikre skridt ud på badeværelset.
Tilbage på gulvet sad jeg og sank hans sæd, mens resten løb ned ad min hage og videre ned på mine nøgne bryster og lår.
Historien fortsætter under reklamen
Jeg havde tilfredsstillet en mand for første gang. Jeg havde fået ham til at komme med min mund, og jeg følte mig både stolt og fræk.









Læserne siger: