Callgirl

det gav et sæt i ham da jeg som svar jog langemanden op i røven på ham. Dét hjalp, og mens pikken voksede, lod jeg den glide ned i min hals. Med næsen begravet i hans kønsbehåring, lod jeg pikken hygge sig dér et øjeblik, så gav jeg slip.

Der var 10 minutter til kontoret lukkede, jeg havde ikke penge til huslejen og jeg var blevet advaret: Næste gang er det ud! Jeg havde været rundt hos alle mine venner på kollegiet, men de kunne ikke hjælpe mig – de havde godt nok betalt husleje, men så var de også bare helt flade. Det sagde de i hvert fald.
Tilbage på min egen gang mødt jeg Christina på vej fra køkkenet hen til sit værelse.

”Kan du låne mig 1200 kr til husleje,” busede det ud af mig. Hun holdt sig meget for sig selv, så jeg kendte hende dårligt.

Hun kiggede overrasket på mig, men så fik hun et fiffigt udtryk i øjnene. Mens hun vurderende så ned over min krop, sagde hun: ”Ok, men kom ind til mig bagefter så vi kan snakke om tilbagebetalingen.” Mens jeg styrtede ned ad trapperne med pengesedlerne krøllet sammen i næven, lurede jeg på hvad hun havde i tankerne. Jeg havde aldrig tænkt på at hun kunne være lebber, men hvis det var sådan noget, så gik der vel ikke noget af mig. Og hun var en flot rødtop med grønne øjne og bryster der var næsten lige så store som mine.

Mens jeg forpustet fik ordnet betalingen til den meget arrige sekretær, kunne jeg mærke at det begyndte at klø i min kusse og at brystvorterne rejste sig. Sært nok, for jeg er ellers ikke til den slags.

Jeg havde aldrig været inde på Christinas værelse før. Det var ikke det sædvanlige, skramlede kollegimøblement. Alt så nyt og så dyrt ud. Mens jeg slangede mig i en laber læderstol, snakkede vi løst og fast om dårlig økonomi, og hvor svært det var at få et ordentlig bi-job.

Så kom hun til sagen: ”Det er ikke sådan at du er jomfru eller forlovet eller noget andet kedeligt?” Jeg kom til at grine, men kunne da benægte begge ting. ”Jo, for du ser jo godt ud med de der store patter og en strittende røv – det kan du godt tjene penge på. Det gør jeg”.

Jeg blev helt paf. Jeg havde godt nok prøvet at bruge mit udseende ved at henvende mig til et modelbureau. De ville meget gerne have mig, men kun hvis jeg smed adskillige kilo, og de sidder nu engang først fremmest på netop de steder som Christina nævnte, og det er jo lige det jeg bruger til at score fyre med.

”Jeg tjener til dagen og vejen ved at være call-girl,” sagde Christina som om det var den naturligste ting i verden. ”Jeg skal være til rådighed to aftener om ugen, jeg får 1000 kr for at ordne en kunde + evt. drikkepenge, så kommer der yderligere 1000 kr til bureauet oveni. Vi bliver normalt brugt som smøremiddel i forhandlingssituationer, firmaerne trækker det fra i skat som repræsentation, så kunden skal kun betale for specielle ydelser plus altså drikkepenge hvis han er tilfreds. Og det kan du jo sørge for at han bliver! Hvis du altså er interesseret.” Det vil være løgn at sige at jeg ikke havde tænkt på det. Jeg elsker at kneppe så hvis man oven i købet kunne få penge for det, ville det være dobbelt godt.

Jeg spurgte lidt frem og tilbage, bl.a. om hvad ”specielle ydelser” dækkede. Det var ikke noget jeg ikke kunne klare, noget af det lød ret skægt! ”Jeg har et job i aften, du kan tage med og se på – så kan du tage stilling til om det er noget for dig.” Og jeg kom til at tage stilling, op til flere endda!

Vi blev mødt af en repræsentant for et af landets største firmaer i et af de bedste hoteller i København. Han snakkede lynhurtigt, svedte og var stresset: ”Fint i er to. Tingene har udviklet sig. Håber det er i orden, men jeg har tre som vil dele en pige og to andre som vil det samme. Så …..” Christina afbrød ham og forklarede at jeg bare var elev, accepterede at klare de tre, men så var det også rationen. Betalingen var selvfølge 3 x 2000 kr, så måtte han prøve på bureauet om de kunne skaffe en ekstra pige.

Alt sammen meget professionelt, og det svedende jakkesæt måtte klare sine problemer selv.

Vi fik en værelsesnøgle og gik op – flot og dyrt og med en kæmpe dobbeltseng.

Christina ringede til bureauet og fortalte hvilket værelse hun var på, så viste hun mig en lille personsøger som hun havde sammen med en peberspray i sin taske: ”Hvis jeg trykker på den kommer vores altmuligmand, Bosse, på 5 minutter,” fortalte hun. ”Men jeg har nu aldrig haft brug for den”.

Jakkesættet stressede ind med tre lettere beduggede herrer, præsenterede Christina og fejede mig af som ”trainee” for så at styrte ud.

Christina placerede herrerne i lænestole og på sengekanten, og så begyndte hun at smide tøjet. Det var et helt lille striptease-nummer, og kors hvor gjorde hun det godt. Til sidst stod hun med kun en fluglet hofteholder, høje hæle og netstrømper.

Jeg kunne ikke lade være med at klappe sammen med mændene.

Så rullede hun sig elegant ind på midten af dobbeltsengen og var straks næsten skjult af 3 svedende mandekroppe hvis hænder for rundt på hendes krop. Meget effektivt fik hun lynet bukser op, og på forbavsende kort tid havde hun slikket to af dem af, mens den tredje dårligt nåede at få pikken ind i hendes kusse før den gik af på ham.

Christina lod som om hun ville tage tøj på og gå, men da et par 1000 kr-sedler så dagens lys, lagde hun sig tilbage på lagnerne og konverserede de tre herrer på nydeligt engelsk mens room-service bragte to flasker champagne op. At hun kunne skamrose deres ynkelige forestilling, var et ren kunstværk, men de labbede det i sig og nød åbenlyst at blive prist af den rødhårede dejlighed.

Hun var alle pengene værd.

Efter en god halv time var de to yngste klar igen. Den midaldrende, småfede fyr – som opførte sig som om han var chef – så misundeligt på de stive pikke, hans egen hang bedrøveligt ned.

”Kan du ikke hjælpe mig med at få den op at stå?” spurgte han mig fortvivlet.

Det var jo ikke meningen, men hvad fanden. Jeg smuttede den slappe pik ind i munden og masserede hans nosser. Det hjalp noget. Han fumlede kluntet med mine bryster, det gav et sæt i ham da jeg som svar jokkede langemanden op i røven på ham. Dét hjalp, og mens pikken voksede, lod jeg den glide ned i min hals. Med næsen begravet i hans kønsbehåring, lod jeg pikken hygge sig dér et øjeblik, så gav jeg slip.
Jeg rullede et kondom på pikken, pegede over mod Christina og markerede at min del af legen var slut. Han var ellers helt klar til at kaste sig over mig, men begyndte dog at tøfle over mod sengen med bukserne viklet rundt om fødderne.

I sengen sad Christina overskrævs på en af fyrene og red hans pik så hendes flotte bryster duvede. Hold da kæft hvor hun kunne rulle med hofterne. Det var ikke uden grund at øjnene var ved at poppe ud af hovedet på den fyr hun red. Samtidig suttede hun på den andens, hun kunne også det der med langt ned i halsen, og han var helt salig.

Chefen kravlede hen bag hende og forsøgte at fumle sin stive pik op i røven på hende. Meget

professionelt lænede hun sig forover mens hendes elegante hånd tog fat i fumlepikken og fik den gelejdet indenbords. Han fik et godt tag i hendes hofter, og så begyndte han ellers at pule løs.

Det klaskede og smaskede, sveden løb af dem mens de fire kroppe bankede ind i hinanden. Det ene brøl efter det andet viste at de havde fået hvad de betalte for, og snart sad hun med tre gispende mandfolk liggende omkring sig.

Så gik hun ud i badeværelset, tog et brusebad, og på forbavsende kort tid stod hun fuldt påklædt i værelset.

Men hun skred ikke bare. Hun var meget omhyggelig med at gå hen til hver af dem og sige farvel med et lillepigekys på kinden. Chefen fik bukserne og facaden på, han spillede verdensmand og gav hende et faderligt klap i røven mens han rullede en pengeseddel ned mellem hendes bryster. Han gjorde det samme med mig, og kort efter stod jeg ude på gangen med mit livs første utugtige 500krseddel i hånden.

”Orv, det var du bare god til,” var det eneste jeg kunne nå at sige inden det stressede jakkesæt kom styrtende.

”I er nødt til at hjælpe mig!” stønnede han. ”Jeg har to japanske forretningsforbindelser som er blevet meget fornærmede over at jeg ikke har skaffet en pige til dem. Det er flere millioner kr. som er på spil. Kan du ikke klare dem?” ”Tre mænd to gange i træk, det er hvad jeg kan klare på en aften. Beklager,” sagde Christina.

Han lignede en lille, skuffet dreng: ”Du får 5000 kr!” peb han ….. ”10.000!”

Og så kan I jo nok gætte hvad jeg sagde. Og det var ikke kun pengene. Jeg har faktisk aldrig set nogen bolle før, sådan real life, og det er langt mere ophidsende end at se pornofilm – lydene, lugtene ……… ja, og så den dér stive pik i halsen. Jeg var kort sagt smaskliderlig og trængte i den grad til at blive gramset på og pulet igennem.

Christina sendte mig et skævt smil – gu’ ve’ om hun får procenter for at finde nye piger? – men hun var helt med på at hjælpe mig og sørge for at det gik ordentligt til.

Og så var det min tur til at strippe. De to japanere fortrak ikke en mine, og jeg gjorde mig ellers umage. Da jeg dejsede om på sengen og prøvede at se indbydende ud, rejste de sig og begyndte at tage tøjet af, systematisk og ordentligt. Hvad var de lavet af? Træ? Men så så jeg til min lettelse at min optræden havde gjort indtryk: Deres pikke stod stive og strunke op mod deres navler – en almindelig, og én meget lang og tynd, som en slange.

De kom hen til mig, og så begyndte de at udforske min krop, akkurat lige så systematisk som da de tog tøjet af. De gjorde for så vidt alt det sædvanlige: Klemte mine brystvorter, stak fingrene op i fisse og røv, suttede på clitoris.

Men de kunne også noget andet begge to, de kunne røre bestemme steder så en skarp smerte løb gennem min krop, som et elektrisk stød, og lige ned i min kusse. De var overhovedet ikke interesserede i at jeg rørte ved dem, dybt koncentrerede spillede de på mig som om jeg var et musikinstrument, og snart var jeg en eneste stor, skælvende, svedende orgasme, lydene væltede ud af min mund og mine hænder flaksede rundt i luften. Til slut klaskede jeg helt sammen mens tårerne løb ned af mine kinder.

Så stablede de mig op i puderne, stillede sig skrævende foran mig og fodrede mig med pik.

Først den almindelige – uden nogen forberedelse gled den inden i munden, en tur ud i den ene kind, så forbi drøbelen og direkte ned i halsen.

Han fastholdt mit blik i lang tid, så huggede han hofterne frem og sendte hvad der virkede som et ocean af sæd ned i halsen på mig. Han trak den stadigt stive pik ud, og slangepikken kom til.
Fuldstændig samme procedure, men det var den særeste fornemmelse jeg har været ude for. Der var plads nok, men fandeme om ikke dyret forsvandt helt ned i mavesækken. Bare det ukendte og nye ved det fik mig til at ryste i en lille orgasme.

Så fik jeg en ladning sæd mere, blev løftet op, og slangepik satte sig hvor jeg lige havde siddet. Jeg blev vendt med ryggen mod ham og så sænket ned mod hans pik som strittede stiv og slangeagtig op mod mig på trods af at han lige havde tømt nosserne.

Her blandede Christina sig for første gang: Jeg var ligeglad, jeg ville bare kneppes, men der skulle kondomer på. Slangepik havde selvsagt nogle specielle eksemplarer, og han smurte dem dertil ind i olie så de glinsede. Så kunne jeg godt gætte hvad der skulle ske, og der gik en gysen igennem mig ved tanken om hvordan det ville føles.

Igen blev jeg sænket ned, slangehovedet blev placeret mod den lille, brune stjerne, bugtede sig ind og snoede sig længere og længere op i min mave.

Det føltes vildt mærkeligt, i én glidende bevægelse blev jeg sænket ned til jeg sad med røven presset mod hans mave og Midgårdsormen totalt forsvundet i mit indre.

Det var så det gnistrede i hjernen.

Slangepikkens ejer trak mig tilbage så jeg hvilede mod hans brystkasse. Så tog han fat i mine lår og åbnede mig fuldstændigt op for den anden som uden dikkedarer pressede sig op i min kusse.
Det gik helt nemt, for jeg var så våd at det drev af mig.

Det her havde de prøvet før, det var et ritual, og jeg var bare en rekvisit.
Og det var bare helt skønt.

Manden foran begyndte at lave sine numre på mine brystvorter. Det ene elektriske stød efter det andet strømmede ned i fissen, og snart begyndte musklerne at spændes og slappes i mit underliv. De brugte mig som malkemaskine, men det var helt fint med mig. Igen begyndte jeg at ryste og svede, lydene blabrede af mig, og kussesafterne sprøjtede ud i skvæt.

Jeg var helt væk, røde tåger rullede for mine øjne og det rungede i hovedet. Mine egne skrig kunne jeg kun fjernt høre.

Jeg aner ikke hvor længe det blev ved, men til sidst kunne de ikke holde sig længere. Min kusse blev pludselig tømt for pik, så tog de begge to fat i mig og begyndte at løfte mig op og ned på slangepikken indtil han kom med et brøl. Så slap de mig så den igen røg helt i bund, og straks efter fik jeg den anden pik hugget ind i kussen, og så blev jeg ellers råbollet.

Denne gang var det en hel normal orgasme jeg fik, samtidig med at den anden også fyldte sit kondom med sæd. Så lå vi og pustede i en svedende bunke.

Med skælvende knæ slingrede jeg ud i badeværelset og fik skyllet sved og sæd af mig. Så fik jeg mig fumlet i tøjet med rystende hænder og gik ud for at tage afsked.

Jeg fik ingen drikkepenge – det var jo egentlig også dem som skulle have betaling, jeg havde jo været totalt passiv – men de forærede mig en lille dragebroche i guld og med smagradøjne.

Christina fik mig hjem og puttede mig i seng hvor jeg sov som et barn.

Næste dag dukkede hun op på mit værelse, viste mig en stiv tommeltot og sagde: “Ø:K:” “???????” “Øm Kusse – det er sådan en hilsen som viser at man har haft et givtigt job”. Så stak hun mig et kort: ”Ring til bureauet. Bare hils fra mig, og så må vi jo se om du kan klare det,” sagde hun er smilede lumsk. Den sidste bemærkning fangede jeg ikke rigtigt, men jeg gik direkte hen og ringede og fik en aftale kl. 20.

En bekendt af mig, Christina, havde lokket mig med som tilskuer en aften hun udførte sit bijob som call-girl.

Tilskuer, min røv! Jeg kunne ikke nære mig, blev pulet godt og grundigt igennem og fik vældig mod på at komme ind i branchen. Christina arrangerede et møde.

Jeg skal love for at hun lignede en rigtig bordelmutter, chefen for bureauet: Masser af mascara, pancake, rouge i overmål og pudder over det hele.

Men der var ikke noget narreværk over hendes forretningssans.

”Er der nogen der vil ha’ mig – og de findes i alle afskygninger – så spreder jeg benene. Hver gang! Og det gælder osse dig, hvis vi skriver kontrakt. Det er det hele eller ingenting. Skriver du under, så gør du hvad du bliver bedt om. Du skal møde Bosse snart. Han passer på dig når du er på job, og han passer også på dig så du passer dit job. Comprendé? Du får 1500 kr til nyt tøj, og bagefter skriver du under eller skrider!”

Nyt tøj? tænkte jeg, og så kom Bosse ind.
Han var to meter, både over skuldrene og i højden. Han havde kæmpestore hænder, og han var grim, rigtig grim.

”Grynt,” sagde han ”Okay Bosse, gå i gang!” sagde Mutter.

Bosses umådeligt grimme fjæs smeltede mens han kiggede ned over min krop. Han lignede pludselig Dumpe fra Disneys Snehvide, med rare plirrende øjne, en stor mund og underlige, abrupte bevægelser.
De store hænder kom hen imod mig, tog fat i min skjortebluse og rev den fra hinanden så knapperne fløj rundt i rummet. Så tog han fat i min brystholder og rev den midt over.

”Hov!” sagde jeg ”Hvad fanden er meningen. Han kan da ikke bare….” Men så indså jeg det tåbelige i det. Der var ingen grund til at spille sart over for Bosse, hvis jeg skulle til at leve af at sælge min krop.
”Oj,” sagde han mens han samlede min bryster op i hænderne og lagde pege- og tommelfingrene omkring brystvorterne. Selv mine ganske flotte bryster så små ud i hans hænder. Så begyndte han at ælte brysterne samtidig med at han nulrede og klemte mine brystvorter. Det sjove var at han kiggede intenst på mig, han aflæste simpelthen hvordan hans manipulering virkede på mig i de reaktioner der var i mit ansigt.

Jeg elsker at mænd piller ved mine bryster, jeg kan faktisk få orgasme af det uden at blive rørt andre steder. I løbet af ingen tid rullede den første, lille orgasme gennem mig.
Jeg sansede dog at åbne mine bukser. Der var ingen grund til at jeg skulle lægge krop til at han flænsede dem fra hinanden.

Bosses Dumpefjæs lyste op da han erkendte at han havde ramt et af mine mest følsomme punkter. Så trak han bukser og trusser ned om mine knæ, greb om mine ankler og smed mig på en briks i hjørnet af kontoret mens han trak bukser, strømper og sko af mig i samme bevægelse.

Bump sagde det, og der lå jeg med vildt skrævende ben og pustede oven på min orgasme.

Kors, hvor var jeg liderlig. Det dunkede helt afsindigt i min kusse, jeg sku’ bare bolles, her og nu! Og Bosse åbenbarede sin pik: Helt vildt stor og strunk strittede den lige ud i luften, større end noget jeg havde prøvet før, stiv og sprængfarlig og alt for stor til lille mig.

Jeg dækkede over min kusse med den ene hånd mens jeg holdt mig for munden med den anden: Nej, nej, det ku’ jeg aldrig klare.

Bosse gik hen imod mig som et barn som nærmer sig en slikbutik: Hænderne krummede sig lidenskabeligt for at få fat i mig, pikken nikkede glad med hovedet, munden savlede og tungespidsen stak frem – jeg var virkeligt serveret!

Jeg kan ikke gengive hvad der skete. Jeg blev løftet, suttet, slikket, jeg fik fingre stukket ind her og der, jeg var helt fra den – indtil han begyndte at presse sin pik ind i mig.
Så vågnede jeg op. Den var vildt stor, det gik slet ikke!

Jeg hylede og skreg, men han smilede bare med sit glade Dumpe-fjæs og maste et par meter mere op i mig.
Og Bingo…. min krop trak sig sammen, og så forsvandt jeg 200 km op i luften i en tordnende orgasme.

Da jeg kom tilbage fra højderne, bar Bosse rundt med min krop som om jeg var en fjernbetjening til et TV: Han kørte sin kæmpepik ud og ind af min kusse, mens han nøje overvågede reaktionerne. Hvad var godt, hvad reagerede jeg ikke på? Jeg var virkelig statist i det her, prøveklud. Han skiftede kanaler, hævede lyden, skruede op for den røde farve, og hele tiden registrerede han hvad der virkede på mig.

Det var bare SÅ skønt. Jeg var helt bims af alle de skønne indtryk, stemplinger, brøndboringer … mer’, mer’! Men så var Bosse fremme ved kanten: Det rare Dumpefjæs ændrede sig til Den Store Stygge Ulv (det er godt nok et andet eventyr, men for mig var det svulmende virkelighed). Bosse brølede, og så begyndte han at kneppe, nosserne skulle tømmes, og hvordan og med hvem var ligegyldigt.

Han havde på det tidspunkt båret mig hen til en væg hvor jeg lænede ryggen imod. Over mig var der nogle vandrør, som jeg kunne gribe fat i, og så bollede han ellers løs.

Jamen altså, det var den største pik jeg nogensinde havde haft op i mig, den kneppede ud og ind, helt i bund hver gang, og min kusse saftede som jeg aldrig har oplevet det før, Jeg flippede helt ud, mistede taget i rørene og skred hele vejen ned med ryggen mod den ru væg og endte på gulvet hvor Bosse begyndte at sprøjte litervis af sæd op i min sultne kusse.

Inden jeg var kommet til mine sansers fulde brug, havde Bosse rejst sig op, taget tøj på og forladt lokalet. Jeg fik en slåbrok til at gemme mine yndigheder i og satte mig pustende over for den bemalede kvinde.

”Fint nok, du har talenter,” sagde Mutter og begyndte at udfylde rubrikkerne i kontrakten. ”Nu skal du lige have lavet en lægeerklæring, AIDS og den slags, og så skal du svare på nogle spørgsmål inden du skriver under. Hvis du stadig vil?”

To dage i træk var jeg blevet bollet igennem så det sang, bedre end jeg nogensinde havde prøvet det før, og så spørger hun om jeg vil?

Hun begyndte at stille mig nogle ret tåbelige spørgsmål, mens hun kiggede på et stopur som lå foran hende.

”Hvad er det?” spurgte jeg.
”Det får du snart at mærke,” sagde hun.

Og ganske rigtigt: Døren gik op, dér stod Bosse, og han sagde: ”En gang til!” Det var den længste sætning havde sagt indtil nu, men Mutter udbrød begejstret: ”Det er fandeme den næstbedste tid vi har haft indtil nu. Du er bare ansat, tøs!” Jeg fandt ud af at hun målte sine pigers evner efter hvor lang tid det tog for Bosse at erkende at han ønskede at bolle dem én gang til.

Og det gjorde han. Slåbrokken røg ud i rummet, jeg blev klasket op ad væggen, og så fik jeg monsterpik så det svuppede. Jeg prøvede at værge for mig, for jeg synes jeg havde fået så rigeligt, men det fik jeg bare en gang til, og han havde virkelig lært hvad jeg tændte på: Inden han gik i Stygge Ulv, fik han afprøvet et par nye hjørner eller fem af min kusse, mine bryster og andre hemmelige knapper på min krop som han trykkede på.

Det var nærmest pinligt hvad der plaskede af safter ud min kusse mens han bollede mig. Uden at ryste holdt han mine 65 kilo op ad væggen, først da han eksplodere og sprøjtede endnu flere liter sæd op i mig, eksede hans ben under ham, og vi sank sammen i en rodet, svedende bunke på gulvet.
”Bravo! Det var et knald der ku’ høres,” jublede bordelmutter. ”Jeg ved allerede hvad dit første job skal være”.

Ja, sådan startede min call-girlkarriere. Jeg blev undervist i hvad mændene drømmer om hos deres læremester, gamle Johansen, og jeg lærte også at fornemme hvad de i virkeligheden turde gøre i praksis. Noget var træls arbejde, andet var skideskægt, det kom an på mændene.

Og jeg lærte kodeordet: Ø.K. for ”Øm Kusse” når man havde haft et krævende job.

Det jeg virkelig fik noget ud af, var kontoret. Jeg fandt ud af at Bosse stort set ikke fik løn. Hans belønning var at bolle pigerne, når og hvor de var på bureauet.

Bosse kunne snuse sig frem til at jeg var til stede, fandt jeg ud af – the hard way.
Få minutter efter jeg var kommet ind i bygningen, greb to store hænder fat i mig, løftede mig op mod den nærmeste væg, flænsede trusserne i stykker og bollede mig på ekspertvis så jeg hylede og skreg til megen moro for kontorets ansatte.

Jeg lærte at ringe i stedet for at møde personligt op – undtagen når jeg mødte op alligevel, og så bar jeg hverken trusser og BH, jeg havde kun løstsiddende og nemt aftageligt tøj på.
Jeg må indrømme at jeg en længere periode var Bosseafhængig, jeg skulle simpelthen have den store kneppetur – og han huskede hver eneste nyt nydelsespunkt som han havde snuset, slikket osv. sig frem til fra sidste gang vi sås.

Her nu, nogle år efter, har jeg stadig en vild trang efter at ringe på og komme ind i det slibrige kontor, sige mit navn højt, og kort efter blive råbollet af den største og bedste pik jeg har kendt. Bosse er dum som en dør, men der er én ting han bare kan.

Det er at læse pigers lyster.
Og tilfredsstille sine egne, selvfølgelig.

Historien fortsætter under reklamen

Jo, jeg skal lige nævne at Christina røg ned på tredjepladsen i Bossereaktion efter jeg kom til! Men det tager hun helt fint, vi er blevet de bedste veninde. Og vi er fast par når det drejer sig om bunkepul med større forretningsselskaber.

Det er dér jeg har fundet ud af, at jeg ikke har spor imod lidt pigesex – men det er selvfølgelig strictly business – as usual!

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

3 kommentarer

  1. Henrik

    20/11/2013 kl 13:56

    Ville gerne høre meget mere om de oplevelser… Virkelig en liderlig fortælling ! 5 stjerner

    0
  2. sore

    14/11/2013 kl 17:38

    spændene novelle

    0
  3. Jytte

    14/11/2013 kl 14:21

    Hvorfor har jeg ikke 10 stjerner at give denne pragtfulde novelle

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *