- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Timmy vender hjem til en ond overraskelse (1)
Tim var forfærdet,men også tændt ved synet af sin forlovede, dækket af sperm fra hans fars kæmpe pik.
Forfatter: DenStore
Tim havde kæmpet for sit land I fire år. Han havde udholdt strabadserne og tragedierne sammen med de andre drenge, men det vigtigste var, at han havde overlevet. En dag sagde den øverstbefalende, at de var færdige – hans division skulle hjem om 5 dage.
Hans forlovede Bree var deltidsmodel, når hun ikke studerede politik på universitetet. Hun var perfekt, med blondt hår, blå øjne, der glitrede af intelligens og ondskab, solbrune lange ben og fyldige faste 34 DD-bryster, der stødte mod hendes hage og ikke mod hendes navle, når hun løb.
Tim nåede endelig igennem til hende med nyheden:
“Bree, skat, det er Tim. Gode nyheder, efter 4 år i dette helvede kommer jeg hjem for altid. Jeg kommer ud af hæren, og vi vil slå os ned, blive gift og være sammen.”
“Åh Timmy, uhhhhh, det er spændende … nyheder. Jeg er lige ved dine forældres hus nu. Tom, Timmy er på vej hjem.”
Der fulgte 10 eller 15 sekunders stilhed, hvor Tim syntes, han hørte dæmpede støn, men han tænkte, at de alle bare måtte være begejstrede for nyheden.
“Hej søn, jeg hører, at du er blevet løsladt til at komme hjem. Ikke til en heltemodtagelse eller endda en forfremmelse, men din mor bliver glad.”
“Jeg har gjort mit bedste, sir, og …”
“Ja, nogle mænds bedste er bedre end andres.” Tim syntes, han hørte et fnis. Tom var nået helt til tops i hæren og havde været en af de mest dekorerede soldater i sin generation.
“Jeg har gjort mit bedste for at tage mig af Bree i de sidste fire år, mens du har været væk.”
“Tak, sir,” sagde Tim, mens han igen kunne høre Brees sexede latter i baggrunden.
“Er mor der?”
“Ja, hun er lige her,” løj han. “Hun er overvældet af glæde. Hvornår kommer du hjem?”
“Søndag eftermiddag. Jeg kan ikke vente.”
“Det kan Bree heller ikke, min søn. Jeg er nødt til at gå,” gispede han, da han pludselig lagde på.
Tim var spændt. Han kunne ikke lide, at Bree kaldte ham Timmy, det fik ham til at lyde barnlig. Han var glad for, at drengene ikke vidste det. Han ville ønske, at han kunne have talt med sin mor, han var meget tættere på hende end sin far. Hans far havde været meget væk, da han voksede op, han havde et stort job i hæren og tjente masser af penge, og hans mor havde været der til at lave mad og gøre rent, men de tilbragte ikke meget tid sammen.
Det blev lørdag morgen, én dag til den fortabte søns hjemkomst. Kun flyafgangene var blevet rykket frem, og pludselig skulle Tim være hjemme en dag tidligere. Han havde ikke haft tid til at ringe, og hans mobil var død, så han måtte bare overraske Bree.
Tom og Doreen spiste morgenmad og hørte bremserne skride på grusvejen, en velkendt lyd. Brees Porsche. Doreen kiggede op og så lange gyldne ben, en glat solbrun mave og faste runde bryster, der stak ud af en stram grøn t-shirt. Blondt hår, hvide tænder og blå øjne fuldendte den perfekte krop. Toms mægtige pik rørte på sig.
“Min søn vil glæde sig til at komme hjem og se dig, Bree. Du vil gifte dig med ham, vil du ikke? Han elsker dig så højt,” sagde Doreen, mens hun kiggede nervøst på sin mand hen over bordet.
Bree stirrede på Tom med et lille smil på læben. Han stirrede på hendes enorme bryster, og han kunne ikke lade være med at lege med sin pik og lirke den frem under natkjolen. Hans kone så ikke noget til det, selvom hun havde sine mistanker. Hun vidste, hvordan Tom var, og havde gemt sig for det hele sit liv. I hvert fald ikke med sin søns forlovede, bad hun hver aften.
“Jeg ved, at jeg bliver meget lykkelig, Doreen,” sagde hun og sendte sit smukke smil til den aldrende kvinde med det grå hår.
“Det var ikke det, jeg bad om. Tom, sig noget. Han er din søn.”
“I morgen bliver en stor fest,” sagde Tom. “Lad være med at ødelægge den. Er du i haven her til morgen? Bree hjælper mig med at pudse noget ovenpå.”
Bree smilede. Det eneste, han kommer til at pudse, er mit smukke ansigt og mine store bryster med sperm fra hans enorme pik, som han åbenlyst onanerer til mig med to hænder, mens han kæmper for at skjule det for dig, tænkte hun ved sig selv.
Doreen gjorde, hvad hun havde gjort hele sit liv, vendte ryggen til sine mistanker og sin frygt, undgik konfrontation og søgte i sikkerhed i haven.
“Dumme gamle krage,” sagde Bree, da bagdøren lukkede. “Hun ved det.”
“Hun mistænker, hun frygter, men hun har altid mistænkt mig.” Han tændte for den hemmelige alarm, han havde sat på bagdøren, som ville advare ham ovenpå, hvis den blev åbnet. Bree smilede. “Fire år med at snige sig rundt bag hendes ryg, nu hvor lille Timmy er tilbage, bliver det dobbelt så sjovt. Få nu din store pik op ad trapperne og mind mig om, hvad din søn ikke har.”
………….
Tim dukkede op i Brees luksuslejlighed og fandt den tom. Frustreret ringede han hjem til sine forældre. Telefonen ringede ud til telefonsvareren. Det er lidt svært at tage telefonen fra foden af haven, eller hvis ens enorme pik er begravet i den strammeste af alle røve, og begge hænder maltrakterer det største, fasteste par bryster, man kan drømme om.
Tim besluttede at køre over til sine forældres hus – kun 10 minutters kørsel. Han blev så begejstret, da han så alle de parkerede biler foran det luksuriøse palæ. Hans smukke forlovede var der sammen med hans elskede mor og hans far, som han respekterede som en rollemodel og en mand med autoritet og orden. På en måde havde han ret – hans far beordrede i det øjeblik Bree til at sænke sin stramme fisse ned over hans store træstamme og malke hans store pik.
Da Tim åbnede den ulåste hoveddør, pralede hans far ovenpå med, at han havde kneppet mange lækre kællinger, men at Bree var den lækreste og mest beskidte luder. Hans yndlingsemne, mens han kneppede hende sanseløs, var at diskutere sin egen søns utilstrækkelighed.
Tim gik gennem det tavse hus og syntes, det var mærkeligt, at der ikke var nogen i køkkenet eller stuen. Han så sin mor ligge på knæ for enden af haven og gik hen mod bagdøren. Hans hånd hvilede på håndtaget, hvis han åbnede døren, ville alarmen være gået i gang, og alt ville have været anderledes. Han så sin mor sukke, og hendes krop hang, da hun kiggede op mod soveværelsesvinduet. Tim syntes, det var mærkeligt, og af en eller anden grund gik han ovenpå.
I mellemtiden var der ingen alarm, der kunne få Tom til at stoppe, og da hans søn skulle føde næste dag, fortsatte knepperiet ufortrødent.
I stedet for et velkommen hjem-banner og kærlige smil blev Tim mødt af denne gryntende kommentar fra sin forlovede, da han nåede toppen af trappen.
“Timmy er en utilstrækkelig lille dreng med en rejeagtig lille tingest som pik. Gudskelov har jeg haft denne ting at lege med de sidste fire år. Du ved, at du er den eneste grund til, at jeg gik med til at gifte mig med ham, og jeg vil kun gifte mig med ham, hvis du lover at være ham utro hver dag ved at fodre mig med din uhellige store pik.”
“Vi vil kneppe bag hans ryg, Bree, jeg har planlagt det hele. Livet bliver perfekt.”
Tim var i chok, han gik i autopilot hen til døren og kiggede rundt. Han havde drømt om Brees krop i al den tid, han havde været væk, men han havde aldrig forestillet sig den med sin far, der lænede hende ind over sengen og kneppede hende bagfra. Hun så fantastisk ud, med store bryster trukket ud af toppen af sin t-shirt, miniskørtet over taljen, de højhælede støvler stadig på, hvilket fik hendes ben til at se så lange ud, men det, han fokuserede på efter at have hørt disse kommentarer, var hans fars ubarmhjertige stød. Han anslog, at hans penis måtte være 15 cm lang, men den var usædvanlig tyk, lige så tyk som en coladåse i det meste af sin længde, tyndere til en krone, der var utrolig bred og toppet af et stort hoved, som han kun fjernede fra Bree ved lejligheder og kun for at nyde fornemmelsen af at tvinge den ind igen.
Han stod og så sin far gøre krav på sin forlovede. Hun nød orgasme efter orgasme på hans store pik, og han pralede stolt af, hvor god han var, og at han ville fortsætte med at kneppe hende bag sin søns ryg, da hun havde brug for en rigtig mand.
Han trak sig ud og lod sin tykke pik glide hen over hendes utroligt smukke ansigt. “Det er tid til at pudse, som jeg lovede min kone at gøre i morges.”
“Frække Tom. Jeg kan også være uartig.”
Hun begyndte at onanere hans store, tykke pik og presse den gennem sine faste, store bryster. Tims hjerte stoppede et øjeblik, da hun tog sin mobil og ringede til et nummer. Hun havde sat den på højttaler, og Tim hørte sin mors stemme:
“Bree, hvad vil du?”
“Hej Doreen, jeg ville bare fortælle dig, at Tom gør et godt stykke arbejde med pudset.”
“Åh, jeg vidste ikke engang, at han havde udstyret.”
“Åh ja, Tom har udstyret til at få arbejdet gjort, bare rolig Doreen.”
Med det gryntede Tom, og hans pik sprøjtede en tyk klat sperm ud på Brees bryst. Hendes hænder arbejdede rasende på hans pik, og endnu en tyk klat landede ved siden af den første.
Tim tænkte, at selvom sæden så utrolig tyk og skarp ud, var det ikke en fantastisk præstation for en mand med så stor en pik og store, fyldige nosser.
Bree lagde røret på Doreen og smilede til Tom. Et smil, der knuste stakkels Tims hjerte.
“Gud, du har store kugler, din tyr, kom for mig, tak. Lad din tykke sæd sprøjte ud over mit ansigt og mine store bryster. Du kan godt lide mig, ikke? Du vil beholde din søns plads i min seng for dig selv. Bevis det for mig.”
Hun mærkede hans store spermfyldte nosser, og en jævn strøm af meget tyk sperm dækkede hendes bryster med et par centimeter tykt slim. Derefter gjorde han det samme i hele hendes ansigt, en ubarmhjertig strøm af tyk, stinkende sæd.
Tim var forfærdet, men også meget tændt ved synet af sin forlovede, der var dækket af sperm fra en kæmpe pik, hans fars kæmpe pik.
Bree rakte ud efter telefonen, mens hun samlede spermen op fra sit ansigt og slikkede sine fingre. Da Tims mobil ringede, og Bree og Tom indså, at han stod bag døren, gik det op for Tim, at han havde dryppet sperm ud over sine bukser, og at hans lille pik var i hans hænder.
“Søn, kom herind,” sagde Tom bestemt.
“Din utilstrækkelige lille perverse stodder. Jeg har tilfredsstillet din forlovede i fire år, og alt, hvad du kan gøre, er at lure i skyggerne og lege med din utilstrækkelige pik.” Ordene sved, men ikke så meget som Brees fnisen. Hun onanerede stadig langsomt hans stenhårde pik.
“Undskyld, hr.” Da han sagde ordene, kunne han ikke tro, at han havde sagt dem. Han undskyldte, men hans far havde sin pik mellem Brees bryster og sin sæd ud over hele hendes krop.
“Det burde du også være, lille Timmy,” sagde Bree. “Din far er sådan en tyr, en bedre soldat, en bedre mand, en meget bedre pik,” sagde hun og lagde læberne over det store tykke hoved og slugte synligt mere sperm, mens han pumpede det ned i hendes hals. Tim så forfærdet og forbløffet til, da hans far trak sin pik ud af hendes mund og begyndte at komme i store stråler af flydende sæd. Hun prøvede at lede det ind i munden, men det løb ud i hendes blonde hår og lagde sig oven i det store lag sperm, der dækkede hendes ansigt og de bløde øvre skråninger af hendes bryster.
“Nu flyder det,” gryntede han.
Da strømmen stilnede af, sagde Tom til Bree:
“Jeg har gjort det mod dig i fire år, og jeg bliver stadig overrasket over, hvor meget du får mig til at komme.” Med det ramte en sidste laserstråle af hvidt slim hendes pande.
Bree kiggede på Tim gennem slimet i hendes ansigt:
“Timmy, du kæmpede så godt, så modigt, mens Tom her tog din plads i min seng. Tænk, at din far bliver ved med at være hård efter sådan en ejakulation. Nu ved du i det mindste, hvor du står i hakkeordenen, eller skulle det være pikordenen.”
“Gå hen og mød din mor, og fortæl hende, at Bree og jeg har travlt, men at vi kommer ned om et par timer. Forresten har jeg arrangeret en ny opgave til dig i hæren, som starter om en uge. Kun to år denne gang.”
………….
Tims liv var smuldret. Han havde aldrig sat sig op mod sin far, og nu måtte han acceptere, at han havde mistet sin drømmepige til ham. Han skulle sendes væk igen, fordi hans far havde indflydelsen til at få disse ting til at ske. Selv hans mor syntes at være enig i, at det var bedst, at han tog væk igen, især da Tom nævnte, at Bree skulle flytte ind hos dem.
Tom tog Tim med hen for at møde sin nye øverstbefalende, og Bree fulgte med. Brune cowboystøvler, stramme jeans, en sort top, der fremhævede hendes bryster i deres fulde pragt, og to søde hestehaler fuldendte det “knep mig, jeg er lækker”-image, hun havde perfektioneret.
Hun tømte Toms pik på turen derhen, mens han kørte, men han var stadig solid og opsvulmet, da de ankom.
Bree bønfaldt den øverstbefalende:
“Vær sød at beskytte min Timmy. Jeg vil gøre alt, det lover jeg.”
I de næste to timer havde Tom og denne mand, som Tim vidste kunne gøre hans liv til et helvede, et dobbelthold med Bree. Hun så ud, som om hun var designet til at blive kneppet fra begge sider.
“Tom vil sørge for, at jeg er fyldt op, indtil du kommer tilbage med drengene,” kurrede hun til ham, da de gik.
……………..
Et par dage senere var Tims ophold forbi, og han var tilbage i militærlivet. Tom og Bree havde taget ham med til kasernen, og Bree havde vist sig frem for hans kolleger. Hun kaldte ham Timmy eller lille Timmy foran dem alle sammen. Da hun sagde, at hans far Tom ville tage sig af hende, mens Timmy var væk, svarede en af soldaterne:
“Det vil jeg vædde på, at han vil.” Bree grinede antydende.
Da Tims autoritet var undermineret, overlod de ham til hans skæbne. Brees sidste ord til ham rev ham fra hinanden:
Historien fortsætter under reklamen
“Kom sikkert hjem igen, Timmie, så gifter vi os, så længe din far er forlover, og du lover aldrig at røre mig med din ynkelige lille pik. Tom, hvor mange gange tror du, jeg kan få dig til at komme på 80 km? Jeg håber ikke, din kone forventer noget af det her inden for de næste to år.”
Fortættes… måske?
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER






Anonym
08/08/2023 kl 17:28
Håber Tim tager en grusom hævn