- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Vores nye liv – 14 Hygge med Peter
Peter tog skraberen, og med et fast tag i min forhud, barberede han min pik, og mine spændte kugler.
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Vi brugte 3 dage på at pakke ned. Vi arbejdede nøgne, men seriøst, så det blev kun til et klap i røven, og et hurtigt kys, når vi var i nærheden af hinanden.
Flyttefolkene kom en torsdag, og vi troede at de skulle bruge et par dage, men kunne hurtigt se, at så effektive som de var, tog det kun en dag.
Til middag skrev Sanne til Tine, om det var ok at vi flyttede ind hos dem senere på dagen, da vores hus ville være ryddet tidligt på eftermiddagen. Det var helt ok. En dag før de regnede med, men det skulle nok gå.
Vi stod i det tomme hus, og kiggede på hinanden. Det var det. Alt var pakket ned i containeren, på nær det tøj vi skulle bruge, indtil vi landede i Spanien.
Ville jo ikke bruge så meget tøj, hos Tine og Peter, så det var en kæmpe fordel.
Vi fik gjort rent, hvilket var hurtigt gjort i et tomt hus. Støvsuget og tørret af, så det så pænt ud. De nye ejere ville garanteret lave noget om og male, så ingen grund til at bruge en masse tid på det.
Vi satte os ud i bilen, og sad og kiggede en sidste gang på vores hjem igennem så mange år. Det var vemodigt, men vi glædede os til at starte vores nye liv i Spanien.
Vi kørte hjem til Tine og Peter. De stod begge i entreen, uden en trevl på kroppen, og bød os velkommen.
”Tøjet af, før I får et velkomstknus” sagde Tine grinende. Vores tøj var hurtigt på knagen, som vi havde fået at vide sidst, og så fik vi begge et kæmpe kram, af dem begge to.
Vi satte os ind i sofaen og fik en drink, mens vi snakkede. De kunne godt forstå, at vi var lidt kede af at forlade vores trygge hjem, men at vi skulle tænke på alt det nye spændende vi skulle i gang med.
Kunne kun give dem ret. Vi hyggede os i deres selskab, og Peter foreslog at vi bestilte pizza, så vi ikke skulle bøvle med mad den første aften. Det var vi med på.
Der gik en halv times tid, så kom pizzaen. Tine kiggede på Sanne ”Er du frisk. Gå ud og åben, og tag imod pizzaen. Er det den samme som plejer at komme her, lurer han nok en ekstra gang”
Sanne var frisk, og gik ud og åbnede. Pizzabuddet så overrasket ud, men fattede sig, og gav Sanne pizzaerne.
Sanne sagde ”Lige et øjeblik” vendte sig rundt, og satte pizzaerne på gulvet, kunne vi se inden fra stuen. Da hun satte dem, var det med strakte ben, så han virkelig kunne nyde udsigten. Sanne fandt nogle drikkepenge, og gav dem til buddet, og ønskede ham en god aften.
Tine klappede ad hende, da hun kom ind med pizzaerne. ”Det var sgu friskt gjort. Det må jeg huske til næste gang” sagde hun med et kæmpe grin.
Vi spiste vores pizzaer, og sad og slappede af, godt mætte. De ville vide, om vi havde fået flere ideer til gården.
Det havde vi. Vi ville undersøge, hvad et ca. 1500 m2 stort drivhus ville koste at få bygget, med den ene ende hen over den udendørs pool.
Vi ville have den lavet, så det kunne forlænge sæsonen en del, da der hurtigt bliver behageligt varmt i et drivhus, selv om solen ikke skinner ret meget. Samtidig ville vi have det lavet, så en masse vinduer kunne åbnes i toppen, til at få varmen ud om sommeren, og helt ideelt ville det være, hvis man kunne åbne dele af siderne også, så der kunne komme en masse luft igennem om sommeren, for ellers ville det ikke være til at holde ud.
Peter foreslog automatiske rullegardiner, som kunne dæmpe varmen, men som lod solens stråler komme igennem, så man havde det gode lys. Vil kunderne være hurtigt brune, må de gå udenfor, da det er mere effektivt.
Takkede Peter for forslaget, og ville have det med på listen til arkitekt og byggefirma. Vi var noget spændte på hvad et ville koste, men kunne det forlænge sæsonen, var det værd at undersøge, da der så ville komme flere kunder i løbet af en sæson.
Peter ville høre om vi havde kigget i Facebook grupperne, men det havde vi simpelthen ikke haft tid til pga. flytningen. Vi klikkede os ind, og sad og kiggede alle sammen. Der var mange roser for vores mod, og gode ideer, og rigtig mange håbede på, at det ville blive til noget, da de hellere end gerne ville holde ferie hos os.
Der var opfordringer til at få lavet en Facebookside, eller en hjemmeside, i en fart, med en masse billeder, og beskrivelse, af hvad man ville møde af spændende ting på stedet.
Det kunne vi godt se var nødvendigt at få lavet i en fart, da folk så ikke nåede at bestille ferie et andet sted, fordi vi var for sent ude, til den første sæson.
Der var også masser af ideer til indretning, og ønsker til diverse sexting, som man kunne spændes fast til eller i. Sexlegetøj ville mange selv have med, da de helst ville bruge deres eget i hytterne, men i de fælles lokaler ville det være lækkert med et godt udvalg.
Vi skrev et fælles opslag, i alle grupperne, at vi havde besluttet os for at lave en B&B, hvor fuld nøgenhed var et krav, og sex var tilladt overalt. Børn under 21 var selvfølgelig ikke velkomne, af åbenlyse årsager, og der ville komme en liste med regler som skulle følges, ligesom i en swingerklub.
Vi skrev også, at der ville komme en hjemmeside, da den er nemmere at lave overskuelig, med en masse billeder, og beskrivelse af hele området. Vi skrev også adressen, så folk kunne google det, og se hvor gården nøjagtigt lå. Ville også lave en Facebookgruppe, men mest til inspiration.
Vi skrev en kort beskrivelse af hytterne, og området, og at vi håbede på at drivhuset, kunne lade sig gøre at få bygget, men tvivlede på, at det kunne være klar til foråret.
Og var der nogen som havde et genialt navn, så måtte de meget gerne skrive. Den der kom med det bedste navn, som vi ville bruge, ville få en uges ophold for to til halv pris. En pris som vi dog ikke kendte endnu, som vi skrev, men vi ville snart melde noget ud.
Klokken var efterhånden ved at være 21, og Sanne og jeg ville gerne have pakket ud, og ikke mindst i bad, efter en lang hård dag.
Der hvor vores bil holdt i indkørslen, var der ikke det store udsyn fra gaden af, med mindre folk var gået lidt ind i indkørslen, så vi blev bedt om at hente vores ting, nøgne som vi var, og var der nogen der så os, var det fordi de ville se os, og ikke fordi de tilfældigt gik forbi.
Indkørslen var lavet på den måde, af samme årsag, for så skulle Tine og Peter ikke have tøj på hver gang de skulle hente noget i bilen.
Vi gik ud efter vores ting og fik dem slæbt op i gæsteværelset. Vi fik hurtigt lagt et par sæt tøj i skabet. Skulle jo kun bruge det, hvis vi forlod matriklen, og så satte vi vores toiletsager ud på badeværelset.
Vi fik et langt varmt bad, hvor vi stod sammen under bruseren og nød livet, efter vi var vasket. Kælede lidt for Sannes fisse. Den havde fået lange stubbe, da de sidste dages arbejde, gjorde at vi havde haft andre ting at tænke på.
Vi fik os tørret, og Sanne smed sig på sengen. Jeg smuttede ned til Tine og Peter og spurgte om de havde en lille skål eller balje, for Sanne skulle barberes.
Det havde de da. Peter foreslog at vi byttede koner, for Tine skulle også have en tur. ”Så er der lidt nyt at se på” som han sagde.
Sanne så lidt overrasket ud, da Peter kom ind med en balje vand, samt sæbe og skraber, og lagde sig på knæ foran hende. ”Vi blev enige om at bytte i dagens anledning” sagde han og blinkede til Sanne.
Tine smed sig ved siden af Sanne, så vi kunne barbere dem samtidig. Vi fik smurt dem godt ind i barberskum, lod det sidde lidt, og så gik vi i gang. De var ikke så langhårede, så det gik nemt med at barbere dem. Elsker at barbere Sanne. Følelsen af at køre så skarpt stål, over hendes mest sarte kropsdel, og at hun betror mig opgaven, er en kæmpe tillid fra hendes side.
Nu lå jeg her mellem Tines ben, og gjorde mit bedste for at hun ville blive lige så fin, som Sanne plejede at blive.
Det bedste er til sidst, når de fine hår på skamlæber og mellem ballerne skal fjernes. Så må hun op med benene, og sprede dem, så der er fri adgang, til hendes to skønne åbninger.
Fik fjernet de sidste hår på Tines fisse, og fik tørret den meget grundigt, så der ikke var nogle sæberester, der kunne genere hende. Peter var også ved at være færdig, og var ved at tørre Sanne.
”To smukke damer færdige ved frisøren. Er der andet vi kan hjælpe med” spurgte jeg.
Tine ville slikkes til orgasme, og Sanne tilsluttede sig den ide. Vi sad jo allerede på gulvet mellem deres ben, så vi begyndte at slikke dem. De nød det begge meget, og de stønnede en del. Sanne rakte en hånd over, og begyndte at massere Tines bryst, og klemme brystvorten. Tine gjorde gengæld, og snart kom de begge i en lille orgasme.
”Tine har fortalt mig at du, Peter, har været sammen med fyre før.
Kunne du ikke tænke dig en 69´er med min mand. Han har lyst, men aldrig prøvet det, og jeg vil nærmest dø for at opleve det” spurgte Sanne.
Det ville han gerne, men først skulle jeg barberes. Peter bad mig lægge mig på sengen, og så smurte han min pik ind i barberskum. Den blev gnedet ind som aldrig før.
Peter tog skraberen, og med et fast tag i min forhud, barberede han min pik, og fortsatte med mine spændte kugler. Det hele blev gjort meget blidt, og da pik og kugler var helt glatte, fortsatte han ned mod min røv. Han bad mig sprede ballerne, så han bedre kunne komme til. Det var enormt pirrende at blive barberet bagi, af en anden. Til sidst tog han stykket rundt om roden, så alt var fint og glat.
Han tog nu en klud og vaskede min pik ren for barberskumsrester, og var særligt omhyggelig med min stjerne.
Peter var desværre nybarberet. Han havde selv klaret det om eftermiddagen, så den oplevelse måtte jeg have til gode.
Peter bad mig lægge mig i sengen på siden. Så lagde han sig i modsat retning, så vi begge havde en pik ud for vores munde.
Peter begyndte at slikke mig. Det føltes fantastisk, og anderledes end når en kvinde gør det. Måske fordi en mand, ved hvordan det er bedst for ham selv, og prøver at gøre det samme ved modparten.
Peter slikkede min pik blidt på spidsen, og tog efterhånden mere og mere af den i munden, samtidig med at han sugede på den, som var den et sugerør. Gad vide om han ville suge sæden op fra mine nosser. Ikke at jeg ville klage, for det føltes fantastisk.
Jeg satte læberne til Peters store violette pikhoved, og kyssede spidsen. Lod den glide ind mellem mine læber, og smagte på hans prægtige pik.
Den smagte skønt. Der var lidt præsperm på spidsen, så helt upåvirket var han ikke af barberingen.
Jeg tog så meget af ham i munden som muligt, og lod tungen bearbejde hans varme dunkende pik.
Sanne og Tine stod og betragtede os, og kommenterede hvor frækt det så ud, at vi slikkede hinanden. Sanne var helt vild. ”Tak skat, det har været en drøm længe at se dig slikke på andet end en dildo. Du gør det så godt. Slik ham til han kommer”
Nød Sannes ord og slikkede Peter endnu mere ihærdigt. Det samme kunne jeg mærke at han gjorde ved mig. Den kom dybere og dybere ind i hans mund.
Prøvede det samme med Peters, men den var alt for stor, så koncentrerede mig om at slikke omkring hovedet, og op og ned ad skaftet.
Kunne mærke at det var ved at være tæt på, og lavede små kneppebevægelser med underlivet. Sanne opdagede det, og bad mig sprøjte Peter langt ned i halsen. Det fik mig ud over kanten, og i det jeg kom, kørte Peter min pik helt ned i halsen, så han fik hele ladningen skudt ned i maven.
Jeg kunne ikke slikke, lige i det jeg kom, men klemte mig fast på Peters pik med højre hånd. Det var åbenbart noget han kunne lide, for han stønnede ”Jeg kommer, jeg kommer” og så væltede der sperm ud af hans pik. Jeg prøvede at fange det hele, men noget af det ramte mig i hovedet.
Jeg sank det jeg havde fanget. Min første udløsning leveret, og næsten fanget direkte i min mund. Jeg var stolt og glad, og nød, at have slikket en anden mand til udløsning.
Vi rullede begge om på ryggen. Sanne bøjede sig ind over mig og slikkede det sæd op, jeg havde i hovedet.
Så kyssede hun mig, og da hun åbnede munden, løb spermen ned i min mund. Vi tungekyssede til der ikke var mere sperm i vores munde. ”Syntes du skulle have det sidste med” sagde Sanne med en fræk hæs stemme.
Jeg takkede Peter for en fed oplevelse, og han roste mit mundarbejde. ”Det er ikke alle der slikker pik lige godt de første gange, men du er et naturtalent, og skal nok blive endnu bedre”
Vi var alle klar til at sove, og Tine og Peter gik ind i soveværelset, og vi blev i gæsteværelset.
Historien fortsætter under reklamen
Sanne takkede mig for en fed oplevelse. ”Siden jeg første gang så dig slikke en af mine dildoer ren, har jeg haft en fantasi om at se dig slikke en rigtig pik, og troede aldrig at jeg ville få den oplevelse, men en tur til Spanien, og et åbent sind, kan vende op og ned på mange ting” sagde hun og kyssede mig dybt og inderligt.
Vi lagde os i ske, og faldt hurtigt i søvn






Anonym
11/10/2023 kl 8:45
Meget spændende