overraskelsen

gratis porno sex blowjobet piske slag rammer min fisse og jeg er ved at blive kvalt i pikken der er stoppet helt ind i munden på mig. Hans hånd holder mig om næsen

Forfatter: clehofro

Jeg havde ikke set ham, eller det kan godt være mit blik var gledet over ham men jeg havde ikke lagt mærke til ham. han havde det der anonyme udsende, han faldt i et med mængden.

Jeg gik i min egen lille verden, musikken spillede i mine øre, mit humør var i top. Jeg købte ind til en lækker aften i selvskab med min kæreste. Mad, stearin lys, og lækkert undertøj.

Jeg havde fundet et lækkert hvidt blonde sæt, med hofte holdere og selv siddende strømper, det tændte ham meget når jeg gjorde meget ud af mig selv.

Vores sex liv var næsten ikke eksisterende i de her dage, og jeg ville have sparket i gang i det igen. Han havde for travlt med arbejdet og venner, og når han kom hjem var han for træt.

Historien fortsætter under reklamen

Jeg var gået ned i Føtex’s parkering s kælder her var altid ubehageligt ar være. Der var alt for mange steder man kunne gemme sig. Alt for mange lyde. Mørkt, dystert, og her lugtede af urin.

Men der havde ikke været andre parkerings pladser udenfor, så jeg havde parkeret hernede. Jeg gik med hastige skridt hen mod bilen, jeg skulle bare ud.

Jeg hørte skridt bag mig, der løb en kold rislen ned af min ryg, jeg kunne løbe og blive fanget, eller jeg kunne vende mig og i det mindste se personen i øjnene. Alle mulige skræk senarier løb igennem mit hoved, men fornuften i mig sagde at det nok alligevel kun var en der skulle over til sin bil. Det var jo trods alt en parkerings kælder. Og jeg havde en alt for livlig fantasi.

Så jeg vendte mig, bare for at se hvem det var, men noget blev slået mod mit hoved, og jeg gik ud som et lys.

jeg vågnede og det var mørkt udenfor. Jeg ligger fast spændt til noget jeg tror en seng, den var hård og ubehagelig, prøvende løfter jeg hovedet, det dunker som om jeg har været pløre stiv igår, men det er ikke det der forhindrede mig i at løfte mit hoved.

Der var noget om min hals, min krop gik i panik før mine tanker gjorde. Jeg prøvede på at vride mig fri. Men mine fødder rører noget som føles som nåle. Måske tegnestifter?

Jeg stivnede, smerten var ikke så slem, bare ubehagelig, men jeg skal ikke bevæge mig ret meget før de vil bore sig dybt ind i mine fødder. Så kampen om at komme fri er opgivet lidt endnu. I hvert fald indtil jeg har en plan.

Jeg hiver efter vejret, det føles som om at der intet frisk luft er i rummet, mine lunger skriger efter frisk luft.

Angsten fylder hver en celle i min krop, og den kolde Januar kulde gør mig opmærksom på at jeg intet tøj har på, alle små hår på min krop rejser sig, mine nippels rejser sig. En rysten løber igennem mig, og jeg havde nært skreget da mine fødder ramte nålene igen.
– C! LIG STILLE!!!

Jeg forsøger at lytte efter lyde men det eneste jeg kan høre er min egen hårde vejrtrækning, inde i mit hoved sker der en million ting, det var nu jeg skulle dø?måske voldtages og så vil ham smide min nøgne forfrossen krop langt væk og mit eneste håb er at der vil komme en forbi og samle mig op.

-C! nu tager du dig sammen! Er det virkelig det du tænker. Måske du skulle finde ud af hvordan du kan flygte?!

Hvor mange gange har jeg ikke skrevet frække noveller om mine fantasier om at blive taget til fange og blive voldtaget af en mand som bare vidste hvad han gjorde med hans lækre lem! Men jeg har sgu da aldrig nogensinde ville have det sker i virkeligheden! Det var for pokker bare fantasier!

Tæller det som utroskab hvis man bliver voldtaget?
– C! nu tager du dig sammen! Du er i fare. Lad være med at tænke på sex! Din liderlige kælling.

Well, min fisse er våd ved tanken, men jeg vil ikke voldtages! Jeg har en dejlig kæreste som ved hvad han fortager sig med den lækre pik han har! Lige nu vil jeg give alt for at ligge og putte med ham, forsøge at lege med hans pik, mens han mumler, lad min pik være!

Døren går op, tunge skridt lyder mod det knirkene trægulv, jeg stivner, jeg har slet ikke hørt noget, jeg har vidst lidt for travlt med at diskutere med mine tanker.

Jeg får øjn kontakt med en ret så lækker fyr, han er lækker, men på afstand vil man ikke have set det. men nu tæt på kan jeg se hans stærke blå øjne, hans skarpe kæbe, det skæve smil på hans fyldige læber. Hans trøje der stad stramt over hans bryst. Mums. Hans øjne er nok det det smukkeste ved ham, men hans blå øjne er iskolde.

Da hans stemme lyder i værelset fyldes min krop med en brænderne hede, min fisse brænder som aldrig før, jeg må have ham, han kan voldtage mig alt hvad han vil

Det er vel ikke voldtægt hvis man er villig, men jeg er ret sikker på at min fisse har overtaget hele min krop lige nu. Mit sind var ikke villig, langt fra!

-” I nat bliver en nat du aldrig nogensinde har kunne forstille dig, din fantasi rækker ikke til alt det jeg vil gøre ved dig!”

Der løber en kulde igennem mig, men mine tanker kører af sted med tanker der lyder cirka sådan her – åh gør alt hvad du vil med mig dit sexede monster.

-C! for helved du har en dejlig kæreste! Manden er binde gal. Gad vide om hans pik er en lækker størrelse. C!!!

Mine øjne er lukkede, og mine beskidte tanker vælger at forråde mig, de vil bare have hans hænder på min krop, mine fornuftige tanker lyttede jeg da lidt til, de siger at jeg skal være stille, lade være med at reagere. Så er det nok ikke lige så sjovt for ham.

Men han må have set det som en udfordring for pludselig brænder mit bryst, jeg skriger, og ser ham hælde stearin ned over mig, jeg er virkelig dårlig til stearin, jeg hader den brændende følelse. Jeg skriger højt, bander han langt væk, kalder ham alt verdens lede ting. Hans dybe latter lyder i rummet. Jeg har dummet mig, jeg ved det. Han har fået en reaktion ud af mig.

Da han går væk fra mig lukker jeg øjnene, jeg har brug for at samle kræfter. Men pausen er kort, for han står ved siden af mig igen efter et par sekunder, jeg kigger på ham, og han står med et par limklemmer. Han smiler ondskabs fuld til mig, og tager fat om mit ene bryst. Jeg suger luften ind i mig, forsøger at forberede mig på den smerte der nu vil komme, men intet vil have kunne have forberedt mig på smerten af mine brystvorter der blev mast, tårerne ruller ned af mine kinder, mit skrig lyder igen da det andet bryst bliver udsat for tortur, han hiver i klemmerne, og sorte prikker danser for mine øjne.

Det jeg troede havde været en seng, viste sig at være et bræt af en art, for han rykkede lidt rundt, og så hev han i den, og pludselig stod jeg lodret, nålene maser sig op i mine fødder, ikke meget, jeg bliver holdt oppe af de ting der holder mig fast, men nok til at jeg ikke vil kunne gå på mine fødder i et par dage uden at være ved at skrige af smerte.

min nøgne krop står der for frit skue for ham, limklemmerne er tunge og hiver i mine bryster, og han kan jo se det, smerten er tydelig i mine øjne, han daskede til dem, og mit hæse skrig kom, hans fingre er på vej op til min kind, jeg lukker øjnene, helt sikker på han vil slå mig. Men han aer mig? jeg er chokeret. Vil se på ham, men i det sekund jeg åbner øjnene, får jeg en syngende lussing.

Pisken rammer mine bryster, mit mave skind, mine lår, jeg hopper hver gang et slag rammer min krop, og på ny borer nålene sig ind i mine fødder. jeg tror han er træt af mine skrig, for der bliver stoppet et eller andet stof ind i munden på mig, og så putter han et bind om øjnene på mig, jeg hører døren der åbnes, og et nyt menneske er i rummet, jeg er efter hånden ligeglad, jeg vil have det her overstået, min fantasier var så meget bedre, jeg kan sagtens leve med simpel sex resten af mit liv, bare jeg får lov til at komme fri. Måske uden sex resten af livet hvis jeg bare kommer fri.

-C! Du render rundt i en konstant liderlig tåge, som om du vil kunne undvære sex.
Hvis jeg ikke havde været i sådan en seriøs situation ville jeg nok have leet af tanken om at undvære sex.

En hånd rører mig, min krop forråder mig, den læner sig ind mod manden, min krop skriger efter hans berøring. et hårdt slag mod mit lår får mig endnu engang til at hoppe, jeg sværger når jeg kommer fri så jagter jeg det her røvhul, og så får han selv lov til at prøve det!

Jeg får en stribe lussinger, en hånd tager fat om min hals og begynder at kvæle mig, jeg forsøger at hive efter vejret. men det er lidt svært når jeg har et kæmpe stykke et eller andet i munden, han hiver mig i håret. og får bedre fast om øverst på min hals, jeg forsøger at vrikke mig fri, men jeg kan ikke. endnu en lussing rammer min kind, og læber finder min kind, og begynder at kysse mig, den mand må være seriøs bipolar eller sådan noget, det ene sekund vil han dræbe mig, og det næste kysser han mig, han må fandme til at beslutte sig.

mine bryster bliver æltet, det gør så ondt med klemmerne, jeg tror han kunne fornemme det, men da jeg hører hans latter i den anden ende af rummet, kommer jeg i tanke om den anden person, klemmerne bliver fjernet, og jeg forsøger at skrige. jeg hiver efter vejret, men jeg kan bare ikke, mun mund er fyldt. Jeg kan ikke få luft nok, sorte prikker danser endnu engang i mine øjne.
det gør så ondt, tårene triller endnu mere ned af mine kinder.

en hånd finder min fisse og begynder hårdt at nuldre min klitroris. min forræderiske krop læner sig ind mod hånden, den vil have mere. min krop længes efter kærlig berøring, fingre finder vejen op i mig, og derefter bliver stoffet i min mund hevet ud, og erstattet med fingrene der drypper af mine safter. jeg ved jeg skal slikke dem rene, men jeg kan ikke.

Et slag rammer mine meget ømme og følsomme bryster, jeg skriger højt, og fingrene presser sig længere ned i halsen på mig, jeg får bræk fornemmelser. Jeg er på kanten til at brække mig, men han når at trække sine fingre ud af min mund inden. Han smøre mit ansigt ind i min savl, jeg føler mig så ulækker, det er nok også meningen, jeg vil hjem. Hjem til min kæreste, hjem i bad og så under dynen.

brættet bliver igen lagt ned, og jeg nyder følelsen af nålene der er væk fra mine fødder, men en pik finder vej ind i munden på mig, jeg kan ikke gøre andet end at bare tage imod, min krop er så udmattet. Den bliver stukket helt ned i halsen på mig, og endnu engang skal jeg brække mig, jeg kæmper for at holde det tilbage, endelig trækker han den ud og jeg får bare lidt styr på mig selv. Men pausen er kort for igen er pikken i min mund.

mine ben bliver løsnet, og spændt fast på en anden måde, jeg ligger spredt ud som i et kryds. et piske slag rammer min fisse og jeg er ved at blive kvalt i pikken der er stoppet helt ind i munden på mig. Hans hånd holder mig om næsen, jeg kan ikke trække vejret, jeg skal kaste op, men det er som om luften bliver lettere, og jeg begynder at blive svimmel.

En pik finder op i min fisse, jeg er for udmattet til at protestere, hvis jeg nogensinde fortæller det her til nogen kan jeg ikke sige jeg er blevet voldtaget, for er man ikke kun blevet voldtaget hvis man protestere og siger nej?
– C! er det virkelig det du vil tænke på lige nu???!

der er ingen nydelse for mig tilbage i det, jeg kan mærke han er stor, han tager et tag om mit hår og hiver mig imod den ting som holder mit hoved nede, jeg bliver kvalt. han hamre sin pik ind og ud af mig, jeg kan høre min hæse vejrtrækning. jeg kan mærke min hals kradse. Tårene ruller i stride strømme ned af mine kinder. Savlen flyder ud af munden på mig. Jeg må have været et kønt syn.

Han kommer i et kæmpe brøl, pikken bliver hevet ud af mig, og han kommer udover min mave.
mit hoved rammer hårdt ned i træet, og mine øjne lukkes.

Historien fortsætter under reklamen

Da bindet for mine øjne bliver fjernet er min skønne kæreste lige foran mig med et drillende smil – ” var det bedre end dine fantasier skat?” Jeg vidste ikke om jeg skulle græde af lykke eller flippe ud over at han gjorde det imod mig, det er uden tvivl gjort i kærlighed. Og jeg har på en måde selv bedt om det.

GIV STJERNER:
1 Stjerne2 Stjerner3 Stjerner4 Stjerner5 Stjerner (82 har stemt 4,40 af 5)
Loading...
Eller giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. Anonym

    02/02/2017 kl 11:07

    Råt og lækkert!

    0
  2. Anonym

    31/01/2017 kl 9:23

    fed stil!

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *