Som brødre vi deler

Stakåndet stirrer jeg på denne åbenbaring af en fisse. Ikke et eneste hår og at hun ikke altid solbader med trusser på..

Forfatter: Knald62

Her en lille saftig sag, jeg har haft liggende i nogen tid fortalt af min allerbedste ven, Jesper. Han har i alt den tid jeg har kendt ham, været single. Ikke fordi han har svært ved at score piger, nej tværtimod han nærmest vader i tilbud og kan formentlig nedlægge en hvilket som helst pige, han kunne få lyst til. Det er efterhånden mange år siden jeg lærte Jesper at kende. Vi spillede fodbold sammen gennem flere år og fulgtes ligeledes til adskillige timer i den lokale fitness klub. Iblandt os drenge fik han hurtigt øgenavnet – Jesper Pik! Og, uden at gå i detaljer er Jesper udstyret med den største pik, jeg til dato har set.

I de helt unge år blev Jesper ofte lidt ked af det, når vi alle skulle bade sammen efter endt træning, eller efter en fodboldkamp. Under bruseren skilte han sig mærkbart ud, ikke udelukkende på grund af hans piks størrelse – nej, hele hans krop udvikledes hurtigere end os andres. Først nogle år senere, da vi alle var kommet i puberteten, ændredes stemningen i baderummet. Jesper havde heldigvis fundet ud af, at det ikke var nogen dårlig egenskab han var blevet udstyret med og han jokede nu ofte med os andre, så snart muligheden opstod.

Hvis du står for tæt på mig, risikerer du at få en pik i øjet! – kunne han tit slynge ud.

Eller

Drenge, gider I ikke lige og vaske min pik? – Jeg kan ikke overskue at gøre det selv!

Det var drengegejl på højeste niveau og mange af os havde knap fået hår på den, inden han demonstrerede hvordan han kunne gøre sin pik stiv og opnå en eksplosiv orgasme, hvor spermen nærmest fløj gennem rummet. Vi havde naturligvis haft seksualundervisning i skolen og også kigget i en masse kulørte blade, men her skete det in real – og vi drenge glædede os som små børn til vi kunne gøre ham kunsten efter.

Nå, – men tilbage til historien….

Jesper havde som sagt ikke nogen problemer med at nedlægge piger. Hans ekstrem udviklede anatomi blev en kendt sag blandt skolens piger. Og, da piger ofte er lidt hurtigere udviklet end os drenge – ja, så var det ofte piger i de lidt ældre klassetrin, der fattede interesse for ham. Han blev en slags legende – i vores skoletid.

I årene efter folkeskolen, fulgtes vi videre i gymnasiet og fik et venskab jeg vil påstå aldrig vil kunne brydes. Vi fortalte hinanden alt, fulgtes ad til diverse fester og var hinandens stand in, hvis et eller andet skulle cleares.

Hvad angik piger havde han en nærmest glubende appetit og nedlagde dem på stribe. Men kun for sjovt – så snart de spurgte ind til, om de skulle være kærester, ja – så fik de silkesnoren og jagten blev sat ind på et nyt offer. Han har altid været meget kræsen omkring piger, – han nedlægger ikke hvad som helst.

De skal sgu da gøre sig fortjent til at smage på fars kødhammer! – udbrød han ofte.

Nu ligger det sådan, – at Jesper har 2 søstre og en lillebror, Peter. Lise er 2 år ældre end Jesper, – Sine et år yngre.

Jeg er kommet meget i deres hjem, netop via Jesper og mit venskab. Og nærmest som en naturlig konsekvens, blev jeg gennem årene mere og mere forelsket i Sine. Hun indeholder alt det jeg elsker hos en pige. Smuk, intelligent og pokkers charmerende. Hun og jeg fattede hurtigt sympati for hinanden og vi danner fortsat par den dag i dag.

Peter, der er godt 2 år yngre end Jesper mangler udseendemæssigt ikke noget. Han er udseendemæssigt lidt en tro kopi af hans ældre bror. Dog er han noget mere nørdet, går med briller og lod sig totalt opsluge af bøger og lektier. Men en smuk dreng, det var han og han havde ligesom sin bror en nærmest magnetisk tiltrækningskraft overfor det modsatte køn.

Historien omhandler netop en af Peters erobringer – Sille.

Sille er det jeg vil kalde en åbenbaring. Til dem, der har set filmen Love Actually og har lagt mærke til skuespilleren Keira Knightley – ja, – da kan jeg kun sige – Sille er nærmest som en kopi af hende – virkelig en lækkerbisken.

Jesper drillede ofte sin bror med, at han havde overscoret!

Men drilleriet var kun en skinmanøvre, reelt var han voldsom misundelig! Tøsen var jo et omvandrende sexobjekt, og nu havde hans lillebror scoret hende – for næsen af ham. I øjeblikke, hvor Jesper og jeg var sammen afslørede han lejlighedsvis hvordan han – når øjeblikket tillod det, forsøgte at score Sille.

Og – her starter historien endelig – et frækt, saftigt drama – fortalt af Jesper:

Jeg husker første gang, Peter havde hende med hjem. Sille og en anden pige fra klassen og Peter skulle lave noget gruppearbejde. Allerede fra første øjeblik jeg så hende, var jeg overbevist om – hende skulle jeg score.

Nu skete der desværre det – set med mine øjne – at Sille og Peter blev rigtig gode venner og til slut også kærester. Jeg var målløs! Hvordan kunne hun falde for min bror? Hvorfor blev hun ikke imponeret af min charme?

Jeg lagde mig virkelig i selen og nærmest blotlagde mig – i forsøget på at nedlægge hende, men lige lidt hjalp det. – Virkelig frustrerende!

Hun var ganske sød og svarede altid høfligt på mine spørgsmål, men ellers var jeg nærmest som luft for hende. Dette var den første pige, jeg ikke umiddelbart har kunnet henrykke med min charme og selvtillid.

Med tiden kom hun oftere og oftere i vores hjem, tit overnattede hun og blev hurtigt en integreret del af vores liv og familie. Jeg selv blev mere og mere desperat – måtte bare have hende – bare èn gang! Og, jeg begyndte at anvende metoder der demonstrerede min desperation. Jeg lurede ofte på situationer og øjeblikke, hvor jeg kunne være alene med hende. Der måtte da være en måde at blødgøre hende på.

En Lørdag morgen, hvor Peter skulle møde på job – han har et fritidsjob på den nærliggende tank, vågnede jeg tidligt og som altid med et ordentlig jern på. Jeg lå i nogen tid og gassede den i sengen, overvejede om jeg skulle tage en spiller for at få dyret til at lægge sig, men mærker så at jeg trænger noget så voldsomt til at få tisset. Strækker mig en ekstra gang – glider lydløst ud af sengen, og tripper nøgen imod badeværelset. Vi har i vores familie altid haft en meget fordomsfri tilgang til nøgenheden – hvilket også bevirker at vi aldrig har låste døre, hverken til vore værelser eller til badeværelset. Hvis vi vil være uforstyrret på badeværelset, kan vi placere en lille rød klods i en holder, udenfor døren. Dette er mere for at advare, at man begiver sig ind på eget ansvar.

Denne Lørdag morgen begiver jeg mig mod badeværelset, nøgen og med et ordentlig jern på – udelukkende i den tro jeg var alene hjemme. Peter var på job, mine forældre og øvrige søskende skulle til noget familie tam-tam på djævleøen og ville først komme hjem igen Søndag.

Jeg bemærker i farten ikke, en rød klods sidder placeret i holderen, åbner derfor hurtigt døren og er helt inde, inden virkeligheden går op for mig. Foran mig, siddende på toilettet befinder en forskrækket Sille sig. Hun har aldrig tidligere set mig nøgen og jeg forstår godt hendes forskrækkelse. Med et jagtredskab, der vil gøre de fleste mænd misundelige, placeret i øjenhøjde og på relativ kort afstand – ja, så forstår jeg sgu godt hun blev lidt forskrækket.

Hovsa Sille, jeg var ikke klar over du havde sovet her;

Jeg lukker døren bag mig, og som det mest naturlige i verden træder jeg hen til håndvasken, kigger mig selv i spejlet inden jeg begynder at hælde noget vand op i håndvasken. Kigger kort hen på Sille og bemærker først nu hendes påklædning. Som hun sidder der, genert og forlegen – tændes en ide i min hjerne. Hun er kun iført en kort top, hendes små næsten ikke eksisterende t-strengs trusser ligger ved hendes fødder.

Varer det længe, inden du er færdig? – Jeg skal nemlig tisse.

Næh – jeg skal nok skynde mig udbryder hun svagt. Hun har svært ved ikke at fokusere på det enorme redskab, der dingler mellem mine ben. Super – jeg smider lige lidt vand i hovedet. Jeg har godt bemærket hvordan hun studerer min pik, når hun regner med jeg ikke ser det.

Du Sille, det er vel okay jeg tager et bad?

Jo jo – det er helt okay. Jeg smutter snart ud.

Super – så snupper jeg lige et håndklæde. Og – inden hun når at reagere, træder jeg helt frem foran hende, åbner skabet der hænger placeret i hjørnet, og idet jeg rækker ud efter håndklædet, skyder jeg samtidig underlivet frem, med det resultat at pikken rammer Sille på den ene kind.

Jamen hov – undskyld Sille – det var ikke meningen. Sille er om muligt endnu mere forskrækket og kan slet ikke finde ord.

Hør Sille – jeg trænger virkelig til at tisse – udbryder jeg. Jeg er blevet stående, direkte foran hende, med pikken placeret blot få centimeter fra hendes ansigt. Hendes skønne øjne er fuldt fokuseret på mit enorme lem. Jeg fortsætter og spiller nu på de store tangenter, al hensyntagen er som forduftet – tøsen skal provokeres lidt.

Sille – skynd dig lige og sæt dig lidt tilbage på sædet og spred dine ben, – så kan jeg hurtigt lige tisse ned i kummen. Og, inden hun nærmest når at registrere noget som helst griber jeg min pik, trækker forhuden tilbage og blotter en kolossal, blodfyldt, blåligt pikhoved og stiller mig hurtigt i position foran hende og gør klar til at lade vandet.

Naivt som hun åbenbart er, indser hun det klogest at gøre som jeg har sagt – forsigtigt spreder hun sine ben og dette lige i rette tid, for snart vælter urinen ud i store mængder. Og, naturligvis kan jeg ikke ramme rent ned i kummen. Med en stenhård pik er dette nærmest umuligt, de første strint vælter ned over hendes maveskind, videre ned over hendes fisse og lander endelig i kummen.

Sille giver et lille gisp fra sig, men sanser fortsat ikke at fjerne sig og må ubønhørligt ligge krop til en mindre tsunami af urin. Jeg har ikke andet for øje, end – dels at få tømt blæren, men også at lade så meget af urinen pjaske ned over hendes sprøde krop som muligt. Hendes top er hurtigt gennemblødt, hun sidder nærmest passivt og lader mig tømme min blære, helt uden at mæle en lyd.

Det er næsten for let det her; – tænker jeg. Strømmen af urin vil næsten ingen ende tage, jeg gør ikke længere de store anstrengelser for at ramme kummen – men lader blot den gyldne væske pjaske ud over hende.

Åh altså Sille, det er jeg altså voldsom ked af. Kunne altså ikke holde mig længere og med så stift morgenjern er det lidt vanskeligt at styre. Men, – jeg har en ide – måske kan du bedre selv styre den? – Og idet jeg siger dette giver jeg slip på pikken, med det resultat at den svupper opad og sender kaskader af urin op i ansigtet på hende.

Sille bliver om end endnu mere chokeret, gisper efter vejret og sanser i første omgang ikke andet end at sidde og tage imod. Hele hendes krop er efterhånden tilsølet i min urin og strålen sender fortsat store mængder direkte i ansigtet på hende. I ren panik sidder hun med åben mund og lukkede øjne, urinen vælter til min tilfredshed ind i munden på hende, og indbyggede reflekser gør at hun synker store mængder af dette. Med vilde fagter får hun til slut et greb om min pik og får den dirigeret nedad, således at urinen rammer hendes bryst og glider ned over hendes spæde bryster, – der nu står tydeligt fremhævet – gennem en efterhånden hel gennemsigtig top.

Endelig er blæren tømt og nogle sidste strint skyder gennem luften, jeg bryder ud i en lettelses suk og brummer taknemmelig.

Åhhh – det var dejligt at få tømt blæren. Men, altså Sille det var virkelig ikke meningen, det skulle gå ud over dig. Skynd dig at gå i bad, det trænger du vist til. Så skal jeg nok få ryddet op her. – Undskyld altså.

Sille rejser sig nærmest manisk, – kigger forundret på mig og uden at mæle et ord skynder hun sig ind under bruseren.

Jeg griber hurtigt en gulvklud og får fjernet alle spor efter mit overgreb.

Vil du gerne jeg hjælper med at få dig vasket? – spørger jeg spøgefuldt.

Du skal bare holde dig væk! – kommer det rappe svar. Du skal passe på, – jeg ikke fortæller din bror om episoden.

Jamen Sille dog. Jeg har jo ikke gjort noget! Trængte virkeligt, og du kunne jo bare være trippet til side, så jeg kunne komme til. Havde du gjort det var alt dette aldrig sket. Tværtimod tror jeg faktisk du blev lidt interesseret i at hilse på min pik, har jeg ikke ret? – det sidste sagde jeg grinende, alt imens jeg forlod badeværelset.

Kunne godt høre hun råbte et eller andet efter mig, men da var døren allerede lukket.

Senere samme dag, efter Peter havde fået fri fra tanken, hjalp vi hinanden med at dække et lækkert frokostbord. Nysgerrigt spurgte jeg ind til, hvad turtelduerne skulle få dagen til gå med. De ville en tur til stranden og hygge sig lidt; jeg kunne godt regne ud, – hvad den hygge gik ud på. Peter spurgte samtidig, om jeg havde lyst at tage med i biografen samme aften, og da jeg ikke havde lavet nogen andre aftaler, så blev vi enige om at følges. Vi hyggede os med en indkøbt pizza, inden turen gik i bio – alt åndede idyl og intet tydede på at Sille havde nævnt episoden fra tidligere, til ham.

Næste dags morgen besluttede jeg mig for at tage en rask løbetur. Utallige gange havde jeg taget denne tur, ud af byen – ind gennem en nærliggende skov, for afslutningsvis at løbe langs stranden, igen ind til byen. Ofte løber jeg så tidligt om morgenen, at jeg ikke møder en levende sjæl på hele turen. I dag var ingen undtagelse, og jeg benyttede mig af muligheden for at smide alt tøjet og tage en hurtig dukkert i det lækre, spejlblanke vand.

Hjemme igen smider jeg straks alt tøjet i vasketøjkurven, snupper en kold flaske kildevand fra køleskabet og begiver mig ovenpå for at få en velfortjent tur under bruseren.

Idet jeg åbner døren, hører jeg straks at bruseren er i brug. Jeg smiler indvendig, for dette betyder jo at den lille smækre Sille befinder sig lige bag forhænget, nøgen og lækker.

Jeg smækker døren bag mig, efter at have vendt den lille klods til at vise grøn, fløjter en glad melodi alt imens jeg stiller mig for at tømme blæren. Et hurtigt kig i spejlet afslører, hvordan Sille diskret har trukket forhænget lidt til side og iagttager mig, mens urinen fosser ned i kummen.

Hun er altså lidt interesseret tænker jeg og overvejer næste step.

Hej Sille, er det dig? Og er du snart færdig?

Ja, der går lige et par minutter, så kan du komme til. Vil du ikke være sød og gå ud så længe?

Aahhhh – pjat med dig; udbryder jeg, samtidig med at jeg hastigt glider ind bag forhænget. Jeg kan jo lige så godt hjælpe dig med at blive færdig, – ikk?

Nej altså Jesper. Nu skal du holde op. Jeg vil altså godt bede mig fritaget for dine evige forsøg på at score mig. Jeg er kæreste med Peter, og dermed basta.

Ja – ja selvfølgelig; – griner jeg. Det vil jeg da ikke lave om på. Du er en god kæreste for Peter, og du ved her i familien hjælper alle alle. Så giv mig nu den svamp og lad mig vaske dig lidt på ryggen. Jeg havde allerede stillet mig mega tæt bag Sille – nøjagtigt så tæt at min begyndende rejsning, gled frem og tilbage mellem hendes stramme baller. En god gang sæbe gjorde, at pikken gled let og smertefrit i revnen og med så smuk en udsigt, ville den snart vokse sig helt stiv igen.

Hør nu Jesper, hvad bilder du dig ind! Hvis du ikke øjeblikkelig går ud igen, fortæller jeg Peter om alle dine tilnærmelser og så kan det være du bliver sat på plads.

Hør nu Sille, jeg gør jo ikke noget du ikke selv er interesseret i.  Episoden i går er et godt eksempel. Hvis du hurtigt havde rejst dig fra toilettet og ladet mig komme til, så var intet sket. Men nej, du blev siddende fordi du pludselig følte spænding i det jeg foretog mig.

Alt imens vi havde stået og small talket var min pik vokset sig stiv og strunk igen. Ved at bøje lidt i knæet lykkedes det mig at dirigere min spermfyldte pik ind mellem hendes ben, og nu stod den nøjagtig og bankede på til det forjættede land.

Sille fortsatte diskussionen med ryggen til mig og helt uden at tage notits af, at min pik pressede på for at slippe ind i hendes varme indre. Du levnede mig ikke nogen chance for at slippe væk, inden du stak dit modbydelige monstrum af en pik, direkte op i hovedet på mig. Tænk blot over, jeg er en pige og har ikke den samme fysik som I drenge.

Okay – Sille du har ret. Jeg var måske lidt for hård ved dig, hvilket jeg beklager. Igen kan jeg blot sige, jeg var virkelig trængende, så jeg tænkte ikke særlig langt.

Under alt dette havde jeg vedblevet med at køre svampen, sæbefyldt frem og tilbage over hendes ryg. Enkelte gange lod jeg den køre om foran og masserede blidt hendes mangostore, faste bryster. Snakken havde på sin vis fået hende til at falde til ro, og åbenbart midlertidig glemt hvem det var hun havde stående bag sig.

Jeg havde under al denne snakken forblevet i min lidt nedsænkede stilling, men idet jeg fornemmer hendes talestrøm vil fortsætte rejser jeg mig forsigtig op i stående stilling, – og hvilken virkning! Pikken glider helt i bund i et dybt, sejt stød og Sille formelig løftes fra gulvet – spiddet på min stangstive pik.

Mine hænder griber i tide omkring hendes hofter, – støtter hende og lader dem kort efter glide op og gribe hvert sit bryst, der efterfølgende bliver æltet og nusset til den store guldmedalje. Med et nærmest dyrisk brøl støder jeg min pik frem og tilbage, hver gang helt i til roden, alt imens mine stærke arme holder hende svævende, helt uden mulighed for at få fodfæste. Hænderne havde et grådigt greb i hvert sit bryst og jeg prustede værre end et damplokomotiv. Med denne hastighed og den åbenlyse spænding ved at have nyt, frisk kød på stangen mærker jeg orgasmen presse på.

Men, – sådan skulle det ikke gå.

Efter Sille i et par sekunder fuldstændig var overrumplet af min piks angreb, ændredes hendes temperament sig fra afventende til direkte febrilsk og skrigende, indenfor få øjeblikke. Hun spjættede og skreg på livet løs, alt imens hun hulkende borede et par negle dybt ind i min hals.

Denne udvikling kom selvsagt bag på mig og da jeg i et splitsekund vakler, lykkes det Sille at tippe til den ene side, med det resultat at hun vælter ud gennem forhænget, der i samme omgang bliver flået ned fra stativet og snart ligger hun sprællende på badeværelsets gulv. Jeg går lidt i chok, er der sket hende noget og hvor slemt ser det ud med min egen hals?

Sille er hurtigt på benene og stormer ud af badeværelset, at hun er vred hersker ingen tvivl om, for døren ind til badeværelset hamrer hun i med sådan et rabalder, at jeg kortvarig var nervøs for, om den ville vælte ud af sine hængsler.

Jeg blev stående under de varme stråler, fortsat med en uforløst orgasme hængende i kroppen, hvilken jeg kort efter valgte at udløse ved egen hjælp. Da jeg senere stod placeret foran spejlet og fik besigtiget eventuelle skader på min hals, kom den dårlige samvittighed snigende. Havde jeg nu, for alvor trådt over Silles grænser? Og hvordan ville jeg kunne afholde hende fra at sladre til Peter?

Heldigvis havde hendes negle ikke gjort voldsom skade på halsen, rifterne her var rimelig overfladiske. Værre var det med et par rifter jeg havde fået på det øverste af mit bryst, her havde hendes negle efterladt åbne, blødende sår.

Jeg smiler lidt til mig selv og erkender indvendigt, disse sår var vist ganske velfortjente. Men, hvad skulle jeg nu gøre? Der ville fortsat gå flere timer, inden Peter havde fri på tanken. Jeg kunne lige så godt krybe til korset, og helst hurtigst muligt – inden tøsen fik for mange skøre påfund.

Jeg får mig tørret, tager lidt deo samt aftershave på, svøber et håndklæde omkring livet og begiver mig hen mod Peters værelse. Normalt ville jeg blot vælte ind, men netop i dette øjeblik sanser jeg at banke forsigtigt på, inden jeg begiver mig ind i værelset. Sille kiggede skræmt på mig, alt imens jeg bevægede mig hen mod sengen, hvori hun havde søgt tilflugt, godt gemt under et par dyner.

Kan vi lige tale sammen? – indleder jeg.

Vi har vist ikke mere at tale sammen om! Du opfører dig jo som et monster! Jeg ligger virkelig og overvejer om jeg skal melde dig til politiet!

Nej – hør nu Sille. Det er jo temmelig langt ude, syntes du ikke?

Overhovedet ikke! Hvis du er sådan overfor alle piger på din vej, så ender det galt en dag. Du har jo overhovedet ingen respekt for mig! Når jeg siger nej – betyder det at du skal stoppe!

Indrømmet – jeg gik måske lidt for langt. Men, da vi stod og snakkede fik jeg virkelig sådan en lyst til dig, og da du lod mig vaske din ryg og bryster, følte jeg nærmest som du havde lyst, ligesom mig. Du må virkelig undskylde, hvis jeg fejlfortolkede øjeblikket.

Jeg havde placeret mig siddende på kanten af sengen, kiggede hende direkte i øjnene alt imens jeg undskyldte på det kraftigste. Tårer trillede stille ned over hendes kinder, ingen tvivl om hun var ked af det og var i syv sind omkring hvordan hun skulle tackle hele situationen. Jeg bøjede mig frem, lod en hånd glide gennem hendes hår og fjernede efterfølgende et par genstridige tårer, med bagsiden af min hånd.

Jeg ved ikke hvor dybt jeg kan beklage det skete, men du skal vide, af hele mit hjerte at jeg håber vi kan forblive gode venner. – Jeg sender hende et af mine berømte, flirtende smil.

Heldigvis sanser hun at sende et forsigtigt smil retur, men samtidig er det fortsat tydeligt at hun ikke er tryg ved situationen.

Kom her – så giver vi hinanden et kram, okay? – jeg havde samtidig sat mig op i sengen, støttende op af gavlen.

Jamen, jeg har jo ikke fået noget tøj på endnu! – udbryder hun fnisende.

Skidt med det, jeg har jo også kun et håndklæde omkring mig og vi vil jo i fremtiden ikke kunne undgå at få glimt af hinanden, uden tøj på.

Så pyt, udbryder hun forsigtigt. Men husk, gentager dette sig uden mit samtykke, så holder jeg ikke længere min kæft!

Selvfølgelig, jeg skal nok være sød ved dig fremover.

Hurtigt sætter hun sig op i sengen, dynen glider til side og åbenbarer på ny disse herlige, håndfaste bryster og det er med opretholdelse af min største viljestyrke, at vi kort krammer hinanden – helt uden mine hænder bevæger sig rundt på denne indbydende krop. Jeg er klar over, jeg hurtigst muligt må forlade værelset – pikken lever nemlig sit eget liv og er hurtigt på vej til at blive stiv igen. Lige inden jeg stormer ud af værelset, vender jeg rundt smiler til hende og siger: Og altså Sille, du er altså for lækker – håber virkelig Peter værdsætter dig og giver dig alt det pik du fortjener! Ellers ved du hvor du kan henvende dig.

Stop nu Jesper! – Heldigvis griner hun retur, ovenpå min kommentar.

Tilbage på mit eget værelse får jeg tid til at gennemgå hele forløbet. Skulle det virkelig være muligt at denne tøs, ville blive den første i flokken af piger jeg havde forsøgt at score, der ikke lod sig forblinde af min charme!

Nej, det måtte ikke ske! Og helt uden sprækker i forsvaret, har jeg dog også konstateret eksisterer. Jeg måtte bare forsøge at holde lidt igen på charmen, så skulle hun nok på et tidspunkt overgive sig.

Efter lidt hurtigt, sent morgenmad snuppede jeg cyklen og var omkring dig, – desværre var du ikke hjemme og derfor slog jeg en tur omkring tanken i stedet. Peter smilte hjerteligt til mig, tydeligt han ikke havde fået nogen meldinger om morgenens drama.

Jeg snupper et par booster energidrikke og idet jeg skal betale, siger Peter:

Hør Jesper, Sille og jeg har aftalt at mødes på stranden når jeg er færdig her. Desværre har vi fået en sygemelding og jeg er nødsaget til at blive et par timer ekstra. Jeg tror måske Sille er smuttet afsted og jeg har glemt min telefon derhjemme, – vil du være sød og ringe til hende eller sende en sms, at jeg kommer hurtigst muligt?

JO – selvfølgelig. Min egen telefon ligger også derhjemme, så jeg skriver til hende så snart jeg er hjemme.

Super, ses senere brormand.

Halløjsa tænker jeg på vejen hjem, denne information måtte jeg da kunne udnytte. Hurtigt er planen skabt i min lumske hjerne og hjuler afsted.

Hjemme igen konstaterer jeg hurtigt, at Sille er smuttet afsted. Hurtigt får jeg pakket lidt grej i en pose og cykler til stranden. Helt nøjagtigt hvor de plejer at placere sig, ved jeg af gode grunde ikke, men med lidt diskret søgen finder jeg hurtigt Sille pigen. Hun havde, helt som håbet placeret sig ved en delvis afskærmet lysning, her var hun helt beskyttet mod nysgerrige øjne, medmindre man gik helt tæt forbi stedet.

Inde fra krattet kunne man på afstand rimelig uhindret se, hvad hun foretog sig og her tog jeg opstilling. Jeg kunne konstatere hun netop havde været i vandet, kroppen glinsede i solskinnet, alt imens hun sidder og skuer udover stranden. Der ville fortsat gå nogen tid, inden Peter oprindelig skulle indfinde sig og jeg ser nu hun smider toppen, ligger sig ned og lader solen tørre hendes krop.

Hun er bare for lækker, helt perfekt – sikke en krop tænker jeg og sluger hende nærmest med øjnene. Hvordan er det muligt, min egen bror har scoret så hot en pige!

Jeg bliver stående i nogen tid, holder skarpt øje med ingen ser mig. Kunne for mit indre, levende forestille mig, nogen observerer min tilstedeværelse – lurende, og herefter tilkalde politiet. Sikke et optrin det kunne medføre.

Hvor længe jeg præcis blev stående er jeg ikke klar over, men via mine observationer, konstaterer jeg at hun i en længere periode ikke bevæger sig overhovedet. Skulle hun måske være døset lidt hen?

Nu skal det være tænker jeg. Og lydløst sniger jeg mig tættere og tættere på, hele tiden opmærksom på om hun måske registrerer mine bevægelser. Men ingenting sker, hun ligger helt ubevægelig og snart står jeg placeret blot få centimeter fra hendes hoved. Jeg bliver stående et øjeblik, min pik er allerede ved at sprænge hul i mine badebukser af bare spænding. Denne smukke, brune og slanke pigekrop går lige i jernet og efterlader ingen mulighed for at tænke ansvarsfuldt – jeg måtte bare have hende.

Hurtigt sætter jeg mig på knæ bag hendes hoved og forsigtigt placerer jeg et medbragt tørklæde for hendes øjne. Hun er nu vågen, men bliver forsigtig liggende mens jeg får bundet tørklædet. Et lille smil viser sig på hendes ansigt og hun forholder sig fortsat helt roligt.

Hmmmm – er det dig, Peter? Er du blevet lidt liderlig i denne varme…

Shhhhh – hvisker jeg stille, alt imens jeg lader mine hænder kærtegne hendes ansigt. Jeg bukker mig ned og kysser hende blidt og pirrende, mens mine hænder glider videre ned over hendes krop, med et par fingre kniber jeg disse skønne kirsebærstore vorter, der straks honorerer mig ved at blive endnu hårdere og endnu frækkere.

Altså Peter, du er da vist godt og grundig horny!

Jeg svarer ikke direkte, – men lader endnu et par bløde kys lande på hendes læber, hvilket hun forsøger at gengælde ved at løfte sit hoved, op imod mig. Men jeg flytter mig hurtigt, ønsker ikke hun skal opdage bedraget endnu.

Jeg rejser mig hurtigt, smider mine badebukser og snart sidder jeg igen placeret ved siden af hendes hoved. Jeg lader pikken glide hen over hendes læber, hvilket falder i god smag. Snart åbner hun forsigtig munden, lader sin frække tunge følge pikkens bevægelser frem og tilbage.

Lad mig smage dig; – hvisker hun stille. Helt som forventet forsøger hun at løfte sin hånd op for at få et greb i pikken og få den dirigeret ind i munden. Men, alt dette havde jeg forudset og har derfor medbragt et par plysbelagte håndjern og inden hun får set sig om, har jeg løftet hende op i siddende stilling og har låst armene fast på ryggen.

Peter! – gisper hun lettere forskrækket. Hvad laver du?

Shhhh – stille. Nyd det! – hvisker jeg, næsten lydløst i hendes øre.

Jamen, – altså; – fortsætter hun.

Jeg lægger hurtigt en finger på hendes mund, hun tier straks og slikker frækt min finger. Jeg smiler for mig selv – hun har endnu ikke indset, det ikke er Peter.

Forsigtigt får jeg hende lagt ned igen, får placeret et håndklæde under hendes hoved og straks lader jeg igen pikken presse mod hendes læber, og lærenem som hun er – åbner hun straks op og lader min stangstive pik glide ind.

Siddende bag hende og med hendes hoved strategisk bøjet i en svag vinkel bagud, kan jeg uden problemer, ved at bøje mig lidt frem køre pikken et godt stykke ned i halsen på hende. Hun er et rent naturtalent og sluger store dele af min enorme elskovsstang. Ingen tegn på genkendelse hidtil! Jeg jubler nærmest indvendig.

Pikken kører nærmest som et stempel frem og tilbage i hendes svælg. I denne let forover bøjede position går mine hænder på opdagelse overalt på denne spæde krop. Ikke en eneste plet går fri af mine nysgerrige hænder og behændigt lader jeg en hånd søge ned i hendes bikini trusser, hvorpå en våd plet allerede afslører hendes tilstand – hun er stangliderlig.

Da jeg gør forsøg på at skubbe trusserne lidt ned, kommer hun mig hurtigt til hjælp og løfter adræt sine ben i vejret, således jeg med et snuptag kan fjerne denne overflødige beklædningsdel.

Jeg sidder helt stakåndet og stirrer på denne åbenbaring af en fisse. Ikke et eneste hår er at se og at hun ikke altid solbader med trusser på, er ganske tydelig. Revnen glinser i solskinnet og jeg lader forsigtigt et par fingre glide frem og tilbage, kortvarigt lader jeg dem trænge op i denne indbydende fisse. Fissen nærmest smasker, så fugtig er hun og hurtigt lister jeg fingrene ind i min mund og smager på de gode varer.

Et kort kig i hendes medbragte strandtaske, finder jeg hurtigt den medbragte sololie. Omsorgsfuld lader jeg nu de beskyttende dråber hælde udover hendes krop, og fordeler det efterfølgende omhyggeligt over hele hendes overkrop. Et virkeligt betagende syn! Solbrun, slank og glinsende i solen – jeg bliver om end endnu mere liderlig. Med et hørbart smask trækker jeg pikken ud af munden på hende, bevæger mig straks rundt og placerer mig mellem hendes vidt spredte ben.

I en tilstand af liderlig sindssyge, betragter jeg i kort tid denne labre krop, der blot afventer mine næste skridt. Silles kinder har fået en charmerende rødmosset farve og munden står fortsat åben, – nøjagtigt som min pik netop havde efterladt den.

Jeg bøjer mig frem og med synlig dirrende hånd spreder jeg hendes skamlæber. Synet der møder mig, giver mig nærmest åndenød. En lille sød, hård knop stritter mig frækt op i ansigtet, en sart lyserød skede – glinsende af den megen væde hun allerede har afgivet, en indbydende saftig fisse der nærmest pulser af spænding og endelig som rosinen i pølseenden, denne frække, rynkede og stramt tillukkede anus. Jeg var helt solgt – hun var virkelig perfekt!

Glubsk sætter jeg min tunge mod dette stramme hul, benene har hun allerede løftet og placeret på mine skuldre. Det giver et lille gib i hende, da hun mærker min tunge – måske er hun ikke vant til at blive slikket der!

Jeg gør min tunge hård og støder den nogle gange imod dette hul, og hver gang mærker jeg et lille gib i hendes krop. Nærmest sanseløst lader jeg tungen glide op, safterne vælter ud af hende og jeg sluger hver en dråbe begærligt. Igen og igen lader jeg tungen glider gennem hendes revne, har placeret et par fingre på hendes knop og pirrer denne frækt. Hele hendes krop nærmest dirrer af liderlighed, det er ikke udelukkende pæne ord der kommer over hendes læber. Hun stønner lidenskabeligt af bare fryd og nyder åbenlyst min behandling af sin krop. Jeg selv er ligeledes helt tændt og kan næsten vente med at støde min pik op i denne indbydende, stramme fisse. Og – jeg må snart sætte i gang – min liderlighed gør at jeg fornemmer, spermen står og presser på.

Åh Peter – giv mig din pik, nærmest hulker hun. Jeg kan ikke vente længere, er bare så liderlig. – Kom nu, giv mig din pik – dit liderlige handyr!

Hov altså, tænker jeg. Hun er jo lidt af et vilddyr! Men naturligvis, hvis hun selv beder om det.

Straks placerer jeg pikken i revnen, lader den glide frem og tilbage et par gange og presser efterfølgende, forsigtigt udyret indenfor. Jeg vil ikke gå for hårdt frem – kender jo ikke hendes temperament.

Men det bliver hurtigt tydeligt, hun ikke er for sarte sjæle – for snart udbryder hun:

Så giv mig dog noget pik for pokker, Peter. Kom nuuuuu…..

Lige idet hun udbryder nuuu`et – presser jeg pikken hårdt og brutalt i bund, alt imens jeg griber fat i hendes bryster og klemmer dem hårdt.

Jahhhhh – sådan. Juuuhuuu – brøler hun højt. Du føles jo meget større end normalt, – fortsætter hun.

Arrrrghhhhh  arrrghhh – åh åh – uhhhh hvor er det skønt; – hujer hun.

Hun er helt væk og kaster sit hoved fra side til side, tungen stikker frækt ud og glider fugtigt frem og tilbage over hendes opsvulmede læber.

Igen og igen støder jeg pikken i bund, mærker tydeligt hvordan hun nærmest malker pikken – hver gang jeg trækker den tilbage. Nærmest som vil fissen hive safterne ud af pikken. Helt vildt frækt syn – og vi sveder begge enormt, på grund af anstrengelserne.

Jeg holder ikke meget længere og overvejer et kort øjeblik hvad jeg skal gøre. Skal jeg trække mig ud, – eller lade ladningen skyde op i hendes indre!

Svaret får jeg nærmest serveret kort efter. – Hun mærker tydeligt at jeg nærmer mig min orgasme og strategisk krydser hun sin ben bag min ryg, og nærmest presser mig yderligere ind mod sig.

Med en dyb brummen, sender jeg snart kaskader af sperm afsted – dybt oppe i Silles modtagelige indre. Igen mærker jeg, hvordan hendes fisse nærmest malker hvert eneste spermtråd ud af mit lem – og miraklet sker, min pik forbliver stiv og jeg lader den forblive parkeret dybt oppe i hendes nu, til spermede livmoder.

Åhhhh – Peter. Du er da helt vild i dag… – udbryder hun kort efter. Slipper du mig ikke lige fri, så jeg kan gøre lidt gengæld?

Igen placerer jeg kort – en finger over hendes læber. Ikke helt uden modvilje trækker jeg mig efter nogen tid ud, pikken er fortsat hård som granit. Denne tøs har virkelig sat gang i mine hormoner.

Men, inden jeg vil tage flugten – er der lige en ting jeg mangler at teste! – Behændigt får jeg hende vendt rundt – og med numsen i vejret, dirrer min pik længselsfuld og savl siver fra mine mundvige. Denne indbydende pigenumse er virkelig betagende, hurtigt får jeg min telefon fundet frem og tager et par lækre billeder – dem ville jeg kunne spille pik til senere.

Hurtigt placerer jeg pikken ved denne søde rynkede indgang, olie er ikke nødvendigt idet store mængder af hendes egne safter, blandet med min sperm allerede havde dannet det perfekte glidemiddel.

Jahhh Peter – giv mig din pik…. – min røv sulter efter dig; – hvisker hun hæst.

I èt kraftigt stød skyder jeg pikken op i tarmene på hende – og igen skriger hun hæmningsløst og højt, faktisk så højt at jeg bemærker flere af strandens gæster kaster nysgerrige blikke i vores retning. I min position har jeg et udmærket kig – udover stranden og det er ganske tydeligt at flere har bemærket, hvad der foregik oppe ved vores lysning. Men, heldigvis holdt de sig alle på afstand.

Min pik hamrer hensynsløst og vedvarende ud og ind af hendes anus, brunstige brøl og stønnen forstyrrer ikke helhedsbilledet. Nej – tværtimod opildner det mig yderligere – jeg er kold overfor, om nogen skal få et fræk kig. I min vildskab, for at presse pikken mest og hårdest mulig i bund, ser jeg nu at Sille er blevet skubbet ud i det fine sand og hele hendes svedige ansigt er dækket af en tyk lag. Det afholder dog ikke mig fra at fortsætte med mine lange, seje stød.

Igen og igen lander mine hænder klaskende på hendes baller og efterlader dem voldsom højrøde og indbydende, hvilket måske ikke var helt smart at gøre. Hvad ville Peter mon sige, når han kom og så dette skue!

Sille opnår kort efter en så voldsom orgasme, at hele hendes krop nærmest ryster spasmeagtigt og igen skriger hun højlydt og vedvarende. Med et svup hiver jeg pikken ud, for skyndsomt at kravle rundt og presse pikken ind i munden på hende, netop for at afbryde hendes dyriske brøl.

Med en voldsom sugeeffekt, sluger hun nærmest min pik, patter den vildt og effektivt – og snart mærker jeg orgasmen rulle gennem min krop. Mine nosser trækker sig sammen og skyder endnu en ladning afsted, denne gang dybt ned i halsen på hende. Mængden og kraftigheden kommer delvist bag på hende, og enkelte dyrebare dråber siver ud og ned over brystet på hende. Hun vedbliver med at sutte og slikke, ikke en dråbe må gå tabt. Først da min pik endelig viser tegn på at tabe stivhed, trækker jeg mig ud. Kort aer jeg hendes kind, får hende stille lagt ned på maven og hvisker lydløst;

Bliv liggende sådan lidt, – så henter jeg noget koldt til os.

Hun brummer lystent ….. – og viser ikke tegn på at have mistanke til noget.

Lige inden jeg smutter, løsner og fjerner jeg lynhurtigt håndjernene – vel opdraget som hun er bliver hun liggende, nøjagtigt som jeg bad hende gøre. Hurtigt tager jeg yderligere et par billeder og tager flugten – samme vej som jeg var kommet.

Da jeg er kommet på tilpas afstand, skjult af diverse krat og træer stopper jeg op. Herfra kan jeg fortsat se en del af lysningen, dog er hun i sin liggende stilling ikke umiddelbart at se. Hurtigt finder jeg min telefon frem, skriver en kort besked og sender afsted til Sille:

Søde Sille. Jeg har lige været omkring tanken og stødte på Peter. Han har glemt sin telefon derhjemme og bad derfor mig om at sende dig en besked. På grund af en sygemelding, har han sagt ja til at arbejde et par timer ekstra. Men, – han kommer ned på stranden til dig, – så snart han får fri. –

Hilsner fra Jesper…

Med spænding blev jeg nu stående, hvordan ville hun reagere ovenpå denne sms!

Og, jeg skulle snart få syn for sagen. Snart ser jeg Sille sætte sig op for at finde sin telefon. Panik er et mildt udtryk for, hvad jeg efterfølgende blev vidne til. Sille rejser sig op på knæ, kigger rundt og leder desperat efter et eller andet. Det næste der sker, er at Sille får sig rejst op, nu med sin bikini på – skuer op og ned ad stranden, vender sig rundt og kigger i min retning. Hun er rådvild, løber lidt frem og tilbage mellem sine ting, går herefter med stive skridt ned til vandet for at skylle sit ansigt. Igen – fra mit skjul – kan jeg se, hvordan hendes øjne sonderer terrænet – og hvordan panikken nærmest indhyller hende.

Jeg kan magelig forestille mig, hvilke tanker der går gennem hovedet på hende. Og at hun i dette øjeblik nøje overvejer, hvad hun skal foretage sig. Skal hun opsøge hjælp og fortælle om det skete, eller skal hun forsøge at skjule sporene og afvente Peter kommer.
Historien fortsætter under reklamen

Dårlig samvittighed er ikke noget, der normalt tynger mig – dertil har jeg ofte gået alt for vidt i mine bestræbelser på at score. Så, heller ikke i denne omgang føler jeg mig skyldig. Tværtimod begiver jeg mig nu afsted hjemad, fløjtende og endnu en stærk oplevelse rigere.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

4 kommentarer

  1. Anne

    02/09/2022 kl 22:38

    Lækker historie. Jeg gad godt være i Silles sted 😊

    0
  2. Stygge ulv

    22/05/2022 kl 20:07

    Virkelig velskrevet og rigtig god story line… kan godt lide dine historier.

    2+
  3. Jeriko

    22/05/2022 kl 18:55

    Flot og velskrevet. God rytme i sætningsopbygningen. Jeg er fan!

    2+
    • Anonym

      22/05/2022 kl 19:46 - som svar på Jeriko

      tusind tak – for konstruktiv kritik. Ville være dejligt om endnu flere, – der læser og giver karakter til diverse noveller, – lægger en kommentar/kritik. Simpelthen begrunder, – årsagen til den given kritik/karakter!

      TAK…

      1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *