- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Et blowjob i natten
Jeg bliver panisk, hvad fanden gør jeg nu, jeg prøver at rykke mit hoved bagud, men han holder mig fast
Patrick og jeg havde besøgt vores venner Martin og Nicoline, de bor i den anden ende af Jylland, og som altid overnattede vi til dagen efter, så vi rigtig kunne hygge os om aftenen, med god mad og masser af vin. Vi har kendt hinanden i mange år, der er styr på tilværelsen, vi lever det gode liv. Selvom vi efterhånden er midt i fyrrene er vi alle i ”god stand”. Både Patrick og Martin er veltrænede sportsudøvere, Nicoline er en lille fiks sag, der nok kan fordreje hovedet på de fleste mænd, og jeg selv, tja, jeg klager ikke, jeg vejer det samme som da jeg mødte Patrick og bliver ofte bedømt til at være betydeligt yngre end jeg er.
Som sædvanlig havde Nicoline lavet fantastisk mad, og Martin diskede op med gode vine. Vi blev vist ret berusede, sidder og roser hinanden på kryds og tværs, det bliver nærmest lidt flirtende, og det gør ikke noget, jeg kan godt lide Martin, eller, jeg er vist lidt vild med ham, og jeg nyder når han sidder og giver mig komplimenter, jeg nyder når han siger mit navn – Alberte… Men han går aldrig over grænsen, hvor det bliver vulgært og træder ind over Patricks grænser. Patrick og Nicoline sidder og gør det samme, og det hele føles OK – lidt dejligt faktisk.
Det var blevet sent, vi havde siddet og hyggesnakket længe. Nicoline var den første der sagde godnat og gik i seng, jeg trak mig også tilbage til gæsteværelset i den anden ende af huset, drengene blev oppe lidt længere og snakkede. Jeg var allerede faldet i søvn da jeg hørte Patrick komme i seng, han lagde sig tungt ved siden af mig og der gik ikke længe før jeg kunne høre at han sov tungt. Det er alkoholen, så sover han tungt hele natten. Jeg faldt også selv hurtigt i søvn igen.
Senere:
Jeg vågner ved at jeg fornemmer noget tæt på mit ansigt. En hånd lægger sig på min kind, min hage bliver presset ned så min mund åbner sig, og jeg mærker noget mod mine læber. Jeg vil trække mit hoved væk, men hånden holder det fast. Min mund fyldes ud og med et er jeg lysvågen, og jeg er ikke i tvivl… jeg har lige fået stukket en pik ind i munden! Jeg tænker: ”Patrick, for helvede… Nu er han vågnet op, komplet liderlig, har hidset sig selv op, og så kommer han her og tvinger sig adgang til sex”.
Jeg overvejer at kæmpe mig fri, jeg synes ikke det er OK bare at komme på den måde. På den anden side, det er også lidt ophidsende at mærke hans stive pik fylde min mund ud – og om lidt er det jo overstået. Så jeg beslutter at spille med. Jeg sutter løs mens han holder mit hoved fast og laver kneppebevægelser ind i min mund. Jeg hører ham stønne svagt, tilbageholdt, men også ophidset.
Pludselig stivner jeg – jeg fornemmer en lyd bag mig, en bevægelse. Jeg stryger en hånd bagud over lagenet og støder på Patricks ryg – han ligger og sover tungt bag mig. Op på et splitsekund går det op for mig: Det er Martin der står ved sengen og mundknepper mig! Han stønner højere nu, støder hårdere, han er på vej til at komme. Jeg bliver panisk, hvad fanden gør jeg nu, jeg prøver at rykke mit hoved bagud, men han holder mig fast mens hans pik stempler ind og ud af min mund… nu kommer han snart! ”Rolig” tænker jeg, ”få det overstået. Lige om lidt er han færdig, går sin vej igen, og Patrick opdager aldrig hvad vi har gang i… hvad VI har gang i??? Jeg har sgu da aldrig…”. Men nu er han lige ved at komme, hans krop spænder i en bue, han kæmper for at tilbageholde sine støn. ”Jeg må sluge hver en dråbe” tænker jeg, ”ikke efterlade spor…”.
Han stivner, ryster, hans pik er lige ved at smutte ud af min mund. Jeg griber fat om den, må forhindre at han sprøjter ud over det hele. Jeg suger den ind i munden, venter, hans udløsning kan komme hvert sekund… Alligevel får jeg et chok da en tyk stråle af sperm skyder ind i min mund og helt ned i min hals. I ren refleks rykker jeg bagud, men besinder mig, skyder munden frem og omslutter hans pik, synker, tager imod de næste sprøjt, synker igen… Nu må det da snart være overstået… Jeg mærker et lille stik af varme, og tænker ”Martins pik, i min mund, nu får jeg hele hans udløsning… uhmmm, det er egentlig ikke så værst…”
Et lille klik – og det føles som om der går en evighed fra jeg hører det lille klik og til jeg blændes af lyset fra natlampen. Men følelsen at vi er afsløret rammer mig på et splitsekund (igen… VI???), og øjeblikket efter råber Patrick: ”Hvad helvede har I to gang i???” Jeg slipper Martins pik som om den pludselig var rødglødende. ”Nu må han da trække sig ud”, tænker jeg, men i stedet stønner han bare højt og uhæmmet og fortsætter med at støde sin pik ind i min mund, og den sprøjter stadig, jeg må synke igen. Jeg giver op, lader mig falde slapt ned på puden. Hans pik smutter ud, men han er lynhurtigt over mig, styrer den ind i min mund igen og fortsætter med at pumpe de sidste dråber ind i min mund.
”Må jeg så få en forklaring?” råber Patrick. Martin stønner et par gange til og siger så: ”Jeg… jeg har drømt om det altid… jeg kunne bare ikke lade være”. ”Alberte???” råber Patrick. Jeg gør et kast til siden med hovedet og Martins pik forlader min mund med et svup. ”Jeg…” begynder jeg, men kan næsten ikke tale for den klistrede fornemmelse i min mund. Jeg synker et par gange og får så fremstammet: ”Han kom bare og stak den i munden på mig… han tvang mig…” Med klynkende stemme fortsætter jeg: ”Først troede jeg det var dig, og bagefter vidste jeg ikke hvad jeg skulle gøre”. ”Jaaa, du så sandelig også ud som om du gjorde modstand!” snerrer han sarkastisk, og jeg ser det for mig, det han så da han tændte lyset – hvordan jeg sugede Martins pik til mig, ivrig efter at tage imod hver eneste dråbe af hans udløsning.
”Hvad fanden vil I så gøre ved det her?” spørger han. ”Jeg laver ragnarok. Ved Nicoline det? Jeg fortæller hende det. Alle får det at vide!”. Jeg tænker bare ”mit liv slutter her”. Men Martin protesterer: ”Nej vent, fortæl det ikke til nogen, lad det blive en hemmelighed mellem os… jeg vil gøre hvad som helst. Det er bare… jeg har altid drømt om Alberte, jeg bliver liderlig hver gang jeg tænker på hende – jeg kunne bare ikke lade være”. Ufrivilligt smiler jeg i et splitsekund og bliver helt varm i kinderne af at være begæret så stærkt. Patrick ser mit smil og fnyser: ”Det er gensidigt”.
”Hvad mener du?” spørger Martin tøvende. Patrick fortsætter: ”Jeg har også drømt om at Nicoline gør det ved mig. Og det kommer hun til nu”. ”Nej, hvad fanden mener…” jeg protesterer, men Patrick afbryder mig vrissent: ”Dig… du holder bare kæft! Martin, hvis I vil slippe ud af det her, så får du Nicoline til at komme herind og sutte den af på mig. Jeg er ligeglad hvordan du gør, men hvis ikke, så er jeg færdig med jer begge to, for altid”. Jeg føler at sengen forsvinder under mig og jeg falder i et dybt bundløst hul.
Martin er stille et par sekunder, så svarer han: ”OK. Det skal hun nok”. Jeg vil protestere, men Patrick afbryder mig igen. Han udstikker betingelser: ”Jeg ligger klar her, hun skal bare komme og gøre det, ikke sige noget, ikke tænde lyset, bare gøre det og gå igen…”. ”OK”, svarer Martin, ”det skal jeg nok få arrangeret”. Jeg måber, nægter at tro mine egne ører. Men de afstemmer bare detaljerne, og da Martin er på vej ud siger Patrick: ”Du har en halv time… og hun sluger det hele!”. Martin bekræfter og går ud. Patrick slukker lyset. Jeg begynder at protestere igen, det er jo vanvittigt, men han kommanderer bare: ”Du tier stille, ellers er vi færdige med hinanden. Og du bliver liggende stille her, helt stille, lad som om du sover”.
Der går et stykke tid, alt er stille. Den halve time må være gået nu, tænker jeg, men fortsætter med at vente. Pludselig pusler det ved døren. En skikkelse kommer listende ind, jeg kan skimte Nicolines store kastanjebrune hår og får et glimt af hendes bare bryster. Hun går hen ved siden af sengen i Patricks side, tøver lidt. Han ligger bumstille, jeg tør knap nok trække vejret. Hun bukker sig ned, sætter sig på hug. Patrick har lagt sig med pikken fremme, lige til at gå til. Hun bøjer sig ind over ham, jeg kan ikke helt se hvad der foregår, men et øjeblik efter kan jeg skimte hendes hoved bevæge sig op og ned i rolige bevægelser. Patrick stønner svagt og strækker en hånd over mod mig. ”For helvede, nu ligger min mand lige her og får et blowjob af min veninde” tænker jeg. Til min overraskelse og ærgrelse kan jeg mærke at jeg faktisk tænder på det!
Patrick kæmper for at holde sine støn tilbage. Hans hånd famler rundt under min dyne, finder mine trusser, som han trækker ned i, og så begynder han at gnubbe på min kusse. Jeg mærker varmen, mine safter, han mærker det også, stikker en finger op i mig, trækker den ud igen og lader den smutte rundt på min klitoris. Jeg må kæmpe for at holde mine støn tilbage. Jeg hører Nicolines mund slubre om hans pik, hans fingre smutter febrilsk rundt på min klitoris, så stivner han et øjeblik, og så overvældes han af sin orgasme og kommer med et langstrakt støn. Nicoline slubrer videre på hans pik og jeg genoplever hvordan Martin for lidt siden sprøjtede ind i min mund. Nu oplever hun det samme og tager imod hele Patricks udløsning…
Patricks hånd er gået i stå, men jeg tager min egen hånd ned og onanerer løs mens jeg ser for mig Nicolines mund omslutte Patricks sprøjtende pik. Jeg er tæt på at få udløsning, men jeg stopper op da jeg fornemmer at Nicoline er stoppet. Med et svup slipper hendes mund hans pik, hun rejser sig og går stille hen imod døren, og et øjeblik efter er hun væk. Jeg tænker på hendes mund, klistret til i Patricks sperm, jeg kan næsten smage det.
Jeg ligger et øjeblik, får næsten en fornemmelse af at alt det her aldrig er sket. Jeg gør mine til at sige noget, for at holde fast i at det ER sket… Men Patrick fornemmer det og siger ”Så taler vi aldrig mere om det – sov!”. Han lægger sig på siden med ryggen til mig. Jeg har stadig lyst til at sige noget, et eller andet, men jeg tør ikke bryde tavsheden. I stedet kører jeg forsigtigt min finger over min klitoris, holder liv i den varme, våde fornemmelse. Der går et stykke tid, jeg tænker at Patrick måske er faldet i søvn. Min finger sætter tempoet op, jeg tænker på to stive pikke der bliver tilfredsstillet, på to munde der tager imod, min og Nicolines, mine fingre smutter heftigt over min klitoris, de to pikke glider ind og ud af de to munde, de er på bristepunktet… så kommer de, som i langsom gengivelse, en tyk stråle sprøjter ud af dem begge to…
Stilheden i rummet afbrydes af mit højlydte gisp, da jeg overrumples af min orgasme, der vælter ind over mig, jeg svæver, løftes op, gnubber videre i et hidsigt tempo, så falder jeg i det uendelige hul, stønner, gisper. Jeg kommer tilbage til virkeligheden, mærker mine fingre slå smut i mine safter og mærker min orgasme ebbe ud. Jeg kommer til mig selv igen, slapper af. Hvad er virkeligt? Var det hele en drøm? En fantasi? Patrick vender sig tungt ved siden af mig, hans hånd falder tungt ovenpå min, ovenpå min kusse, det hele driver stadig af mine safter. ”Godnat,” mumler han, halvt i søvne… ”sov godt”.
Historien fortsætter under reklamen
Vi talte aldrig om det senere. Jeg spurgte heller aldrig Nicoline hvordan hun pludselig havde overtalt Martin til at hun skulle have den hundedyre konkurrencehest, som han ellers kategorisk havde afvist at de nogensinde ville få råd til…






Læserne siger: