- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Kvinde Kærlighed del 1
. . Julia nød synet at Sofias fyldige nøgne krop. De begyndte at tungekysse, imens begyndte Julia at
Det var sommer og en hedebølge havde taget sit faste greb om Danmark.
Julia var blevet inviteret til en privatfest hos hendes veninde Sasja og havde naturligvis takket ja.
Egentlig var Julia ikke typen der drak alkohol, men hun elskede den stemning der var til sådanne nogle privatfester.
Da Julia ankom til Sasjas lejlighed var hendes andre veninder allerede kommet, og de var alle let berusede.
Julia hilste pænt på dem alle sammen og satte sig ned.
Der var snak på kryds og tværs, og Julia faldt i snak med en smuk lyshåret kvinde, der hed Sofia.
Sofia havde en smuk plussize-krop, der bar præg af at have båret 2 graviditeter.
Sofia havde en lårkort løs lilla kjole på, som skjulte hendes smukke former, men tilgengæld fremhævede v-udskæringen Sofias store barm.
Sofia var 26 og kun 6 år yngre en Julia.
Midt i deres snak sagde Sofia ’’Julia du kan da lige gå med på wc, så kan vi snakke videre der ude, imens jeg tisser’’.
De gik ud på wc’et og Sofia satte sig til at tisse.
Julia kunne ikke lade være med at beundre den tydelige beruset Sofia, der sad der og tissede som vandfald.
Julia fik lyst til den smukke kvinde og måtte beherske sig.
Da Sofia var færdig, vaskede hun hænder, og da hun skulle tørre hænder, sagde Julia ’’Du er en smuk kvinde.. Ham der ender op med dig er en heldig mand’’. Sofia smilede til Julia og sagde lidt beskyttende ’’Der er ingen der vil ha’ mig… en tyk kvinde med 2 små børn’’.
Julia tog Sofias hånd og sagde kærligt ’’Hvis jeg fik muligheden, ville jeg give dig alt den kærlighed du har brug for og jeg ville stolt vise dig frem til hele verden’’.
Sofia kiggede genert på Julia og spurgte stille ’’Ville du det?’’.
Julia kørte et par fingre igennem Sofias lyse hår og sagde kærligt ’’Det ville jeg og jeg siger ikke noget jeg ikke mener.. Hvis du har lyst kan du tage med mig hjem, og sove’’.
Julia og Sofia gik ud til de andre og festede videre.
Ud på natten sluttede festen og Julia havde taget den fulde Sofia med hjem.
De lå i Julia’s store dobbeltseng og kyssede, samtidig med de stille pillede tøjet af hinanden.
Julia nød synet at Sofias fyldige nøgne krop.
De begyndte at tungekysse, og imens begyndte Julia stille at lege med Sofias store dejlige fyldige bryster.
Julia skiftede imellem at lege med Sofias nippels og massere brysterne.
Hun kunne se Sofia nød det.
Julia lod kærligt sin hånd glide fra Sofias bryster og ned til Sofias fisse.
Julia lod et par fingre nusse blidt på Sofias skamlæber og helt stille fandt fingre vej til Sofias klit.
Og nu begyndte fingrene at nulre klitten.
Sofia begyndte at stønne og stille begyndte hun at overgive sig til Julias leg.
Julia kravlede ned mellem Sofias ben. Samtidig med hun nulrede Sofias klit, begyndte hun nu at slikke, lange varme strøg, op og ned langs Sofias skamlæber.
Nu begyndte Julia at sutte og slikke intenst på Sofias klit, samtidig lod Julia 2 fingre glide op i Sofias meget våde fisse, og begyndte intenst at stimulere Sofias g-punkt.
Sofie begyndte nu at stønne højlydt og hun begyndte at vride i hendes fyldige krop som begyndte at ryste, og så kom hun.
Men selvom Sofia kom, så forsatte Julia hendes leg.
Sofia var enormt liderlig, hendes krop rystede og dirrede, hun brølede liderligheden ud, og hun blev sendt ud i en større orgasme.
Da Sofia var kommet, og kroppen faldt til ro, slikkede Julia, Sofias fisse ren og lagde sig op ved siden af Sofia.
De puttede sig ind til hinanden og lagde sig til at sove.
Næste morgen vågnede de og begyndte at snakke om deres samtale på wc’et i går samt det der var sket om natten.
Julia ’’ Jeg mente hvad jeg sagde i går. Jeg synes du er en vidunderlig kvinde og hvis du giver mig chancen, vil jeg med glæde vise dig den kærlighed du fortjener’’.
Sofia ’’Du er sød, men indtil i nat har jeg aldrig tænkt på at være sammen med kvinde før. Og jeg ved slet ikke om det er mig.’’
Julia ’’Det forstår jeg.. Du kan jo gå hjem og tænke over det, og hvis du så kunne dig at give mig en chance, så tager vi det stille og roligt og ser hvad fremtiden bringer’’…..
Historien fortsætter under reklamen
Et par uger senere havde Sofia ringet og hun ville gerne give det hele en chance..








Damernes Ven
15/10/2021 kl 20:26
Dejlig start – følges..!!