Trine har moralske tømmermænd

“Fuck det jeg vil slikkes nu” sagde Trine og satte sig ned på toiletbrættet…”Uhm lækker missekat” sagde fyren ..

Forfatter: Mrs.Curvy45

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Trine havde VILDT mange moralske tømmermænd i dagene efter hendes yderst hotte besøg ved mor og stedfar! HOLY MOLY HVAD HAR JEG GJORT!?!? tænkte hun konstant. Hun fik skiftevis kvalme og varm fisse af at tænke på, hvad de havde lavet. HENDES MOR OG STEDFAR!?!? Trine var helt rundtosset og skammede sig!

Hun vidste simpelthen ikke, hvad fanden hun skulle gøre!

Efter at have gået rundt i den tilstand i dagevis besluttede hun sig for, at det skulle knaldes væk! Sex havde altid været hendes favorit medicin imod .. ja alt!

“Man må rejse sig ved det træ, man er faldet ved!” Sagde hun højt til sit eget spejlbillede, imens hun rettede på de tunge bryster, der forsøgte at stikke af ud af den lidt for lille H skål. Hun havde forgæves forsøgt at få en bolledate. “Desværre søde Trine, Thomas og jeg har årsdag” havde hendes veninde Mia sagt. Øv! Trine havde VILDT meget lyst til at smage hendes tissekone idag!

“Jeg har en anden aftale Trine.. men ring igen en anden dag ik’?” Havde mureren sagt. Han var ellers altid god for en omgang hed sex! Han kunne nogle tricks med de der håndværkerhænder!

Hun havde sågar lige været inde ved Sean for at låne toiletpapir. Sean var hendes nabo. En lidt ældre fyr, som Trine havde sendt lange blikke efter. Han mindede hende om Sean Connery, så det havde hun døbt ham inde i hendes liderlige tanker. Sean havde desværre gæster,men Trine var da velkommen til at komme ind og få et glas rødvin med dem? “Nej tak” havde hun svaret smilende selvom hun var skuffet. “Du må give et glas en anden dag” havde hun sagt og sendt ham et lille blink, inden hun vendte snuden over til hendes lejlighed lige overfor hans i opgangen.

Så nu var der ikke andet for end at skrue den brede,bløde numse ned i en stram nederdel, tage de røde højhælede på, og finde den mest slutty top, der viste mest mulig kavalergang frem.. og så gå ud i byen og finde noget sex!

Hun bundede en stor Rom og cola, og ringede efter en taxa. Hun kunne ikke gå langt i de sko, men de var skide frække og plejede at tiltrække lidt opmærksomhed. Planen var klar; taxa ned til MissMadonna-Trines favorit scorebar, få en frisk M/K på krogen, og så direkte hjem og knalde tankerne og samvittigheden væk!

Hun nåede lige sætte det blonde hår op i en forførende skolelærer frisure, at få smurt lidt på øjnene og male læberne røde inden taxaen ankom.

Trine hilste på dørmanden, og han sendte hende et smørret smil. Hun havde ikke tal på, hvor mange gange han havde set hende ankomme alene, og gå hånd i hånd med én derfra efter kort tid.

Hun skannede rummet. Ikke umiddelbart nogle lavthængende frugter, hun hurtigt kunne plukke. Pis! Så skulle hun arbejde lidt for det idag!

Hun gik i baren og købte en Vodka/Sprite. Hun behøvede ikke drikke for at score eller have sex, hun havde bare lyst til også at dulme tankerne om hendes mor og stedfar med alkohol! Hun måtte bombardere hendes synder med alle midler!

Et ungt kærestepar sad og kissemissede i en sofabås. Trine studerede dem lidt og besluttede sig for at give dem et godt tilbud. Hun satte sig hen til dem. “Hej med jer lovebirds, vil I med mig hjem og knalde?” Spurgte hun bramfrit. “Ahva!?” Pigen var ved at blive kvalt i sin drink. Fyren var frisk! “Hvad siger du skat? Jeg er frisk!” Sagde han imens han kiggede langt ned i Trines kavalergang. Hun lænede sig frem, så han fik et par cm mere at kigge på.

Pigen rejste sig med et fnys og gik resolut mod udgangen. Hun vendte sig om og råbte efter ham ” Du er syg i hovedet Mads!” Han blev siddende lidt, og Trine smilede til ham. “Så er det bare dig og mig Mads” sagde hun inviterende. Han blev rød i hovedet og rejste sig. “Ej jeg må hellere efter hende” sagde han inden han satte i luntetempo efter hende.

Trine trak på skuldrene og gik op i baren. Trine stod og drak og sludrede med flere i baren i en times tid, men der var ikke bid idag. Hun bestemte sig for at give op. Hun kunne mærke luften fise lidt ud af ballonen, og ville lige tisse af inden hun skulle finde en taxa hjem.

På vej hen af gangen til toiletterne stødte hun ind i en beruset fyr. “Bonsoir Madaaame ” sang han, imens han lavede dansetrin foran hende, så hun ikke kunne komme forbi. Trine grinede og dansede med. Da han klemte sig forbi hende drejede han hovedet og plantede et smækkys på hendes kind. “Uha hvor frækt” sagde Trine kækt. “Vil du også give min mis et smækkys?” Sagde hun og roterede underlivet sensuelt. Han så forbavset ud. “Altid til tjeneste” grinte han. Hun så op og ned af ham. Slut 30’erne,vielsesring, businesstype, fuld men absolut værd at knalde en enkelt gang!

“Lad mig lige se om du kan kysse ordentligt først” sagde Trine, imens hun trak ham ind til sig. Deres munde stødte akavet sammen, og der gik lige nogle sekunder, før deres tunger fandt hinanden ordentligt. Han kunne kysse! Varm, bred og undersøgende tunge..og hvad der var endnu bedre var, at hans hænder famlede rundt på hendes hungrende bryst! “Mmm ja grams på mig” hviskede Trine i en kort snavepause.

Han skubbede hende baglæns ind på damernes toilet, uden at fjerne sin mund eller hænder fra hende. De tumlede ind i en af båsene. Hans balance var ikke helt god, og der var andre kvinder I rummet.. men Trine var ligeglad. Hun lynede nederdelen op og trak den helt af. Hun smed også trusserne, samtidig med at hun forsøgte at hjælpe ham med bælte og lynlås.

“Lille toiletbås+tyk Trine = bøvl” Tænkte Trine, imens hun baksede med hans bukser. Han stod og svajede og hjalp ikke meget til. “Fuck det jeg vil slikkes nu” sagde Trine og satte sig ned på toiletbrættet og skubbede numsen frem, så hun kunne læne sig lidt tilbage. “Uhm lækker missekat” sagde fyren da han så hendes bløde venusbjerg og satte sig på knæ foran hende. Hun lagde benene op på hans skuldre og trak hans hoved ned. “Slik mig! ” kommanderede hun. Hun kunne høre nogle piger fnise udenfor båsen. Hun var skide ligeglad!

Han slikkede hende grådigt og ruskede rundt i hendes skræv med hovedet. Trine nød det. Det her var god medicin. “Mmm ja slik mig og stik fingre op I mig” bad hun, imens hun vanen tro klemte om sin ene brystvorte. Hårdt. Han adlød og undersøgte hendes skede med 2-3 fingre. “Åh du er så meget frækkere end min kone” stønnede han. “Jeg må aldrig slikke hende” fortsatte han.

Det forstod Trine ikke, for han var faktisk rigtig god til det, men hun gad ikke høre en masse om hans kone, så hun sagde bare ” det var synd, du er ellers god til det” Det kunne han godt lide at høre!

Han gryntede endnu mere nu og lod sin tunge forkæle hendes klit imens fingrene begyndte at banke hårdere ind og ud af hendes skede. Trine var lige ved at komme, men kunne mærke, at hun skulle tisse. “Vent jeg skal tisse” sagde hun og prøvede at skubbe ham væk.

“Du sidder på et toilet, så bare tis” mumlede han imens han suttede på en kønslæbe. “Ej jeg sidder på brædtet” grinte Trine. “Pas lige på” sagde hun og fik benene ned på jorden, så hun kunne rejse sig og løfte brædtet.

Han blev siddende og flåede sin slappe pik ud af bukserne imens Trine tissede. “Jeg er ked af det” sagde han lavt. “Men den er helt død” sagde han og kiggede beklagende ned på sit døde kæledyr. “Det er ikke dig..det er spruttens skyld” grinte han og svajede lidt på knæene. “Helt okay, du kan få lov til at slikke mig ren, der er ikke mere toiletpapir” svarede Trine. Hun løj. Der var mere..hun ville bare hellere tørres med hans tunge.

“Åh, det vil min kone heller ikke” sagde han bedrøvet. Trine svarede ved at ligge sig til rette og trække hans villige tunge ned til sit tisvåde skræv.

Han slikkede hende helt rent med lange brede hundestrøg. Trine legede men sin klit imens og kom med et sprøjt ind i munden på ham. “Åh det var skønt” sagde hun og kørte en hånd igennem hans hår. De rejste sig og fik styr på deres tøj igen..så godt som man nu kan i en trang toiletbås. Han sluttede af med at give hende et langt tungekys.Hun kunne smage sine egne safter, og følte et stik over at hun ikke kunne snuppe ham med hjem og knalde. Hun nænnede det ikke. Han var tydeligt glad for sin kone.

“Tak” sagde hun og gav hans slappe pik et klem uden på bukserne.

Hun gik ud og prajede en taxa, og satte snuden hjemad. Hun følte sig ikke færdig med sex idag, men der var ikke mere at hente på MissMadonna. Tankerne om stedfar og mor vendte tilbage igen. Uha hvor var det fucking frækt! Og hvad mon der er på de andre film, mor snakkede om? Trine blev igen varm I trussen. Hun havde aldrig haft så godt sex, som hun havde haft med dem. Det var SÅ specielt, og hun ville gerne opleve det igen!

Lige så snart den tanke kom, fik hun dårlig samvittighed! “Ej men er det overhovedet lovligt?” Sagde hun højt.
” Hvad er lovligt kære nabo?” Hørte hun en stemme sige. Shit mand! Trine fik et chok! Det var Sean, der stod i hans egen døråbning iført boxershorts og t-shirt. Uden hun havde opdaget det, var hun nået hjem, havde betalt taxaen og var gået op i opgangen. Hun måtte have fået flere drinks, end hun selv havde opdaget, for hun svarede helt ærligt; “at knalde med sin mor og stedfar, når man er voksen”
Historien fortsætter under reklamen

Han stirrede på hende i adskillige sekunder, indtil han trådte tilbage i lejligheden og åbnede døren. “Vil du ikke komme ind og fortælle mig lidt om det?” Trine kiggede ham først i øjnene, og flyttede derefter blikket ned på hans skridt. Hans pik rejste sig med det samme. “Sikke en dejlig velkomst” sagde Trine og gik over i mod ham.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

9 kommentarer

  1. donnord

    26/07/2023 kl 22:53

    Mon alligevel Trine drages mod at finde ud af hvad det var for andre film de snakkede om der omhandlede hende

    1+
    • Mrs.Curvy45

      27/07/2023 kl 9:11 - som svar på donnord

      Ja jeg tror Trine er noget nysgerrig..men også lidt skræmt..

      1+
  2. Mrs.Curvy45

    02/04/2022 kl 23:16

    Trine har stadig moralske tømmermænd 🙄 Er der noget forslag til, hvad hendes næste træk skal være her fra? ❤

    3+
    • Malene

      04/04/2022 kl 10:59 - som svar på Mrs.Curvy45

      Hun skal forhåbentlig se flere af de hemmelige film 😉 Bare fortsæt den gode stil. Elsker din fantasi og skrivestil 🙂

      4+
      • Mrs.Curvy45

        04/04/2022 kl 23:52 - som svar på Malene

        Tusind tak Malene 😃 Det trængte jeg lige til at høre! ❤ JA! Hun må se nogle flere af de gamle film, og tage at komme over de moralske tømmermænd! 🙄😅

        3+
  3. Damernes Ven

    16/02/2022 kl 17:55

    Virkelig givende…

    Dejlige afsnit med voksen-mor og ikke-mindst moden-PAP-far med ekstra dejlig BBW. NYDES… Måtte dog bagud og hente de tidligere afsnit..

    kommentarer “kommer” senere når jeg har læst “ord-for-ord”…!!!

    TAK fra Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk

    3+
    • Mrs.Curvy45

      16/02/2022 kl 21:10 - som svar på Damernes Ven

      Hej Damernes ven og brevven 😀er i 2 personer? I al den tid, jeg er stødt på dig herinde, har jeg altid læst det som Damernes ven email; brevven..

      Nå! Men jeg bestræber mig på, at der er en rød tråd i Trines univers, men at man selvfølgelig ikke er nød til at gå tilbage til stenalderen for at forstå en novelle 🙄 måske den her alligevel var lidt for meget hængt op på den forrige 🤷‍♀️

      1+
  4. Erik Poulsen

    16/02/2022 kl 15:43

    Uha sådan bbw type som Trine gad jeg da godt lige møde.

    Sådan store og tunge bryster guf guf😋😋mm. Giver jo nærmest uro i bokser shorts at skrive om dette.

    4+
    • Mrs.Curvy45

      16/02/2022 kl 21:11 - som svar på Erik Poulsen

      Dejligt at det kan give lidt uro forneden 😅 Jeg er sikker på, at du også vil nyde de andre noveller om Trine og hendes fyldige krop 😍

      3+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *