Tre generationer – På stuegulvet

Vi skiftede stilling så Marie kunne se sin mors runde bagdel mens jeg kneppede lystigt. Jeg bad hende kæle ..

advarsel
Forfatter: GhostWriter

Læs forrige afsnit

Det var hen ved midnat og vi lå og havde sex på stuegulvet. Vi havde taget hynderne fra sofaen og et par tæpper. Birthe var helt væk og kom med sine små klynkelyde når jeg en gang imellem stødte helt i bund. Hun holdt godt fast i mig med sine lange ben. Vi havde ligget der i næsten tyve minutter og mente os sikre på, at vi ikke lavede støj der kunne vække nogen. Men vi tog fejl. Heldigvis.

”Hvad laver I?”

Jeg mærkede hvordan Birthe stivnede og slap min mund for at se hen på sin datter. Marie var 8 år og ikke specielt tilbageholdende med sine betragtninger. Jeg var ikke hendes far, han var død syv år før. Men jeg var vild med hendes mor og ville elske at være som en far for den pige. Når vi tre krammede var der masser af kys på munden og i mit stille sind elskede jeg at kysse den lille pige. Og hendes mor stod og smilede når jeg kyssede hendes datter. Det var næsten som om hun opfordrede os til at kysse så meget som muligt. Marie elskede at kysse og jeg fulgte med så godt jeg kunne. Og elskede det.

Nu stod hun og så mit underliv kører frem og tilbage i sin mors våde fisse. Selvom hun pludselig stod der, holdt jeg ikke op med at kneppe hende mor. Birthe skubbede mig væk og ville have datteren med ind i sengen. Marie kiggede forvirret på mig som jeg lå der med stiv pik. Så smilede jeg og de gik rundt om hjørnet og ind i den store seng. Hvorfor hun hele tiden skulle sove i samme seng som os når hun havde sit eget værelse, var mig en gåde. Jeg fulgte efter med pikken hoppende og dansende foran mig. Den var fugtig helt til roden.

”Mor? Hvad lavede I? Lå I og kneppede?”

Marie havde altid været direkte. Hun havde flere gange fortalt mig, at jeg havde en pik i bukserne. Når hun legede sine mange hospitals-lege, hev hun tit op i mit tøj og pegede på min bule i bukserne. Så kiggede hun mig dybt i øjnene og fortalte, at jeg havde en pik. Jeg kunne kun smile og når jeg bad hende kysse mig kom der for alvor liv i min pik. Jeg havde nævnt for hendes mor det hendes lille pige havde sagt og hun smilede bare. For jeg havde jo en pik i de der bukser, som hun sagde med et skævt smil.

”Marie! Vi er voksne og må godt den slags. Det gør voksne når de er glade for hinanden. Og vi kneppede ikke. Det lyder så vulgært. Vi elskede.”

Marie så jeg kom om hjørnet og ikke gjorde noget for at dække for min pik, der føltes mere end de 22 cm. Birthe så jeg stod der og prøvede at sige noget, men hendes datter kom først.

”Det er altså en stor pik, mor. Kan du godt lide en stor pik, mor?”

Birthe så på sin datter som for at skælde hende ud. Jeg blev stående og elskede den måde det gibbede i min pik. De vendte sig begge om og så direkte på min pik, der dryppede præsperm ud af det store pikhoved. Men Marie lod ikke sin mor sige noget for hun havde mere hun ville vide. Hun var herlig direkte.

”Havde far en stor pik?”

Jeg kendte hendes far. Jeg arbejdede med hendes far. Han var brovtende, uden finesse, og ingen tålmodighed. Han arbejdede sin krop hårdt, han drak meget og var nærmest kæderyger. En dag blev det hans krop for meget og han faldt af cyklen på vej hjem. Død før han nåede asfalten. Der gik syv år før jeg begyndte at date hans enke og deres lille datter. Hende som nu ville vide om hendes far havde haft en stor pik.

Måske Birthe havde opgivet at få sin datter til at sove. Måske Birthe havde indset det kloge i at tale ærligt med sin datter. Det havde stoppet mange skænderier i tidens løb. Hun smilede til hende og tog fat under hagen og fik hendes øjne væk fra min pik. Jeg indrømmede at jeg elskede hendes øjne på min pik der føltes enorm.

”Nej, skat. Din far havde ikke en stor pik. 13 cm er ikke en stor pik. På nogen måder uanset hvor du får den, tro mig, det ved jeg alt om. For dig måske, men for mor var det en lille pik. Men vi elskede hinanden og fik dig. Men så døde han og nu er jeg sammen med Svend.”

”Kan du lide hans pik, mor? Jeg synes det er en meget stor pik!”

”Du har ret, min dejlige pige. Svend har en stor pik og mor elsker den pik. Der er noget særligt over en stor pik. Jeg er sikker på du en dag vil finde en dreng med en stor pik. Det kan du godt glæde dig til. En stor pik er altid lækker. Alt bliver så meget bedre med en stor pik. Nå, flyt dig lidt så vi kan komme i seng. Det er blevet sent nu.”

Stadig nøgen gik jeg rundt om sengen og mærkede de to pigers øjne på først min pik så min røv. Jeg lagde mig på sengen og gjorde ikke antræk til at dække mig. Det var en varm nat og jeg var stadig meget liderlig.

Marie lå i midten og hun var langt fra færdig med at spørge. Heldigvis.

”Hvorfor har du så stor pik?”

Jeg hørte Birthe sukke, men hun sagde ikke noget. Jeg fandt hendes øjne i skæret fra den lille natlampe og hun var mere liderlig end hun længe havde været. Vi smilede til hinanden. Birthe nikkede let med hovedet som for at vise ordet var givet frit. Jeg fortalte hendes datter hvad jeg længe havde ønsket.

”Det er din mors skyld. Jeg elsker din mor, jeg synes hun er så lækker. Første gang hun så min pik blev hun meget glad. Endelig en stor pik, sagde hun. Det havde hun sukket efter i mange år. Hun ville elske at mærke en stor pik i sin fisse, fortalte hun mig. Du ved godt hvad en fisse er, ikke Marie?”

Birthe satte sig op og smilede over hele hovedet. Hun havde allerede regnet ud hvor jeg ville hen og hun gjorde ikke noget for at stoppe mig. Hendes C-skåls bryster virkede meget store som de hang der. Marie pegede på sin egen fisse og smilede før hun pegede på sin mors fisse.

”Det er mors fisse. Det er hendes bryster. De er store og jeg ville ønske jeg havde store bryster. Mormor har store bryster, meget store og når vi er i bad, må jeg godt vaske dem. Jeg må også vaske mors bryster. Mor siger jeg er god til at vaske bryster. Jeg har også set morfars pik. Jeg har også vasket den. Den blev stor, men slet ikke som din. Må jeg vaske din pik?”

Jeg så på Birthe der smilede af sin datters afsløring. Så kiggede hun på mig og jeg forstod der ville komme en lille forklaring på et tidspunkt. Noget hun skulle have snakket om for længst. Noget hun vidste men havde holdt tilbage. Men for nu var det bare os tre i sengen. Jeg vidste det ville blive en fræk sommer. Tanken om mormor nøgen havde spøgt mig et stykke tid. Hun udstråler altid glæde når hun ser mig og måden hun kysser mig på munden, fortæller noget. Som om hun vidste hvad der lå i vente.

Det gik pludselig op for mig, at jeg havde kysset tre generationer af kvinder i den familie. Tanken om at have sex med dem alle tre ville være det mest liderlige. Det gibbede i pikken. Marie så det, Birthe så det og jeg elskede det.

Jeg smilede til den lille pige og fortalte jeg ville elske at hun vaskede min pik. Marie smilede og så på sin mor, der bare nikkede så brysterne vuggede. Jeg kunne knap vente. Men før vi kom så langt, ville Marie være med i vores leg.

”Må jeg se jer kneppe?”

Der var intet jeg heller ville, men jeg så hen på hendes mor. Jeg satte mig op for bedre at se på de to piger og Marie fornemmede det var hendes mor der skulle sige okay.

”Altså, det er kun for voksne, lille skat. Du har ikke godt af at se os ligge og kneppe. Du er en lille pige og skal ikke være med til den slags. Men jeg kan se Svend er vild efter at lade dig se med. Prøv lige at se hvor stiv hans pik er blevet. Jeg tror han er vild med dig, lille skat. Kunne du tænke dig at mærke hans pik?”

Marie så på mig. Jeg så på Marie og derefter hen på hendes mor. Glimtet i hendes grønne øjne var ikke til at tage fejl af; Birthe var liderlig og ikke til at stoppe. Marie så på min pik og jeg rejste mig op og stod ved siden af sengen. Jeg følte mig øm af stivhed i pikken og det var som det kogte i de fyldte nosser. Det frække måtte ikke stoppe nu. Den lille pige kravlede hen til kanten af sengen og hendes mor fulgte efter.

Jeg stod bare og strittede med pikken og nosserne trak sig sammen i spændt iver. Marie sad lidt og vidste pludselig ikke om hun kunne finde ud af det. Hun så betuttet på sin mor.

”Hvordan, mor? Hvad skal jeg gøre? Kan du vise mig det?”

”Med glæde, lille skat. Men først synes jeg du skulle smide tøjet. Vi andre er jo nøgne og man er nøgen når man skal have sex. Skal du have sex med os skal du være nøgen. Så kom nu, smid tøjet så Svend kan se din lille fisse.”

Marie smilede til os begge og begyndte at hive tøjet af. Hun var tynd som en hvid asparges uden antydning af bryster. Men hendes bagdel var rund og meget stram at se på. Det gibbede i pikken af iver. Birthe sad og rystede på hovedet for hun tænkte nok hvad jeg tænkte. Jeg ved ikke hvad hun havde sagt havde jeg fortalt, hvor jeg gerne ville stikke mine 22 cm op. Det skulle være der hvor hendes mor for alvor elsker at mærke den. Et stramt mørkt sted og på samme tid virkelig indbydende.

”Sådan, lille skat. Nu skal mor vise dig hvad du kan gøre. Det vi nu gør, er kun mellem os, skal du huske. Men det skal vi nok få lært dig. Du må ikke gå rundt og prale med, at din nye far har en stor pik. Det siger du kun til mig. Eller mormor, jeg er sikker på mormor, vil elske det her. Men det snakker vi om senere. Okay, kom med din hånd. Jeg vil gerne have du mærker en tyk pik. En varm og pænt stor pik. Din første store pik og jeg er sikker på du altid vil huske det. Sådan? Kan du mærke varmen? Kan du mærke hvordan det dunker i pikken? Det er fordi din lille hånd gør pikken meget liderlig. En liderlig pik, en stor liderlig pik er det bedste i verden. Mor elsker den her store pik!”

Begge piger sad på kanten af sengen med min pik mellem dem. Først viste Birthe sin datter hvordan man slikker et ivrigt pikhoved og hvor meget præsperm, der kunne komme ud af det lille frække hul. Marie ville vide om den klare saft smagte grimt eller noget. Men hendes tunge fortalte en anden historie. Jeg hev efter vejret da jeg så hendes lyserøde tunge slikke på selve pikhovedet. Birthe smilede op til mig og jeg skammede mig slet ikke.

”Forsæt, skat, det ser ud til at Svend elsker du slikker på hans pik! Kan du se det her? Det er safter fra mors fisse. Du ved, da vi lå inde i stuen og kneppede. Mors fisse bliver herligt våd når vi har sex. Nu synes jeg du skal hjælpe mor med at slikke den flotte pik helt ren.”

”Jamen, mor, den er alt for stor til min mund. Hvordan gør du?”

Birthe forbarmede sig og viste sin datter hvordan det skulle gøres. Hun var ganske ferm til det og havde en vis evne til at få mig til at sukke. Hun lod en hånd glide op under nosserne og kælede stille og roligt for den indre saft. Hun lod også en finger glide let hen over mit røvhul. Det var noget hun var begyndt på og jeg elskede det. Så lod hun sin datter prøve og jeg var ved at gå til. Sådan skiftedes de et stykke tid før jeg nærmest ikke kunne stå stille.

”Du har da ikke tænkt dig at komme nu? Du bliver nødt til at holde dig. Marie skal ikke smage sperm den første gang vi har sex med hende. Du skal nok få lov til at sprøjte os begge i ansigtet på et tidspunkt. Men ikke nu. Du skal kneppe mig så jeg får en orgasme. Jeg er liderlig.”

Jeg smilede akavet og prøvede at finde lidt mere udholdenhed frem. Marie kyssede mit store pikhoved og hendes mor smilede til mig som var hun mere stolt end hun længe havde været. Da Marie blev træt, ville hun vide hvordan man knepper. Birthe opgav at rette på hende og lagde sig ned og spredte sine ben. Marie kiggede ivrigt på sin mors fisse, der slet ikke lignede den fisse mor havde når de var i bad sammen. Hun så jeg lagde mig mellem de lange ben og min pik strittede voldsomt. Marie satte sig så hun kunne se.

”Så Marie, kig nu efter. Svend vil nu stikke sin store pik op i mors fisse. Prøv at se hvor meget pik der kommer op i mor. Du skal ikke bekymre dig om, at jeg stønner. Det er fordi det også er en stor pik for mor. Faktisk den største pik mor har prøvet, men hold da jeg elsker den!”

Jeg tog fat om pikken og lod den glide op og ned på de allerede meget våde kønslæber. Marie vrikkede sig i en bedre stilling og så nu hvordan det store pikhoved forsvandt op i mors fisse. Stille og roligt gled jeg op mens jeg sørgede for at Marie kunne se. Men jeg ville mere og begyndte for alvor at kneppe dybt. Birthe hvinede af fryd og borede sine negle ind i huden på mig.

Jeg trak pikken lidt ud for så at skubbe på igen. Det gjorde jeg et par gange før jeg uden varsel bankede helt i bund. Birthe gryntede og hev efter vejret. Marie kravlede helt op til sin mors ansigt. Så kiggede hun på mig og jeg sendte hende et luftkys. Så begyndte hun at kysse mig mens jeg kneppede hendes mor. Det føltes så utroligt frækt. Marie kyssede også sin mor og jeg var lige ved at komme.

Vi skiftede stilling så Marie kunne se sin mors runde bagdel mens jeg kneppede lystigt. Jeg bad hende kæle for sin mors runde balder. Så pegede hun på det lille brune hul og jeg smilede. Skulle jeg fortælle, at hendes mor virkelig sætter pris på en stor pik i røven? Ville det være for tidligt? Ville det være for meget? Men jeg havde ikke behøvet at bekymre mig for Birthe var mere lysten end jeg havde troet.

Jeg stak en finger i munden og viste Marie hvor våd den var. Så gned jeg let hen over det nydelige røvhul og hendes mor sukkede ned i puden. Marie gjorde store øjne. Igen bankede jeg pikken i bund og smilede til den lille pige der fulgte med. Jeg bad hende kysse mig og hun nærmest slikkede hele mit ansigt. Hun smagte af min pik og jeg var helt væk. Jeg ville gerne smage mere af min pik blandet med fisse, så jeg trak mig ud og lagde pikken op ad Birthes balder. Hun lå og hev efter vejret.

”Marie, vil du være sød at sutte på min pik. Du skal smage din mors fisse. Slik så meget du kan og bagefter skal du kysse mig så jeg kan smage.”

Marie gjorde som jeg bad om. Det føltes virkelig sexet. Da hun lidt efter kyssede mig, tog jeg fat om hendes ansigt og vi tungekyssede for første gang. Hun fulgte med så godt hun kunne. Birthe lagde sig ned og lod os kysse og smage på hinanden. Så kravlede hun væk og smilede til os.

”Mor, må jeg prøve nu?”

Birthe så på sin datter og hen på mig. Vi så begge på hende og ville vide hvad hun mente.

”Må jeg prøve at blive kneppet? Må min nye far kneppe mig? Du ved, i min fisse?”

”Hold da op, Marie. Din fisse er alt for lille til den slags. Det må du kunne forstå. Små piger på 8 år skal slet ikke have sex på nogen måder. Du er heldig mor er som hun er, men jeg tror ikke det er en god ide. Jeg er sikker på Svend synes det samme. Gør du ikke?”

Hun så på mig som for at hente støtte. Jeg var klog nok til ikke at gøre andet end at nikke. Men tanken blev hos mig. Tanken om at kneppe dem begge i samme seng var for lækker. Marie lod sig dog ikke helt stoppe.

”Hvad med morfar? Hans pik er slet ikke så stor som Svends. Hvis vi snakker med mormor, tror jeg godt han må kneppe mig. Du ved jo godt jeg tit vasker hans pik. Mormor smiler bare og takker mig. Jeg ved godt, at når jeg får lov til at se tegnefilm og spise is, så er de i soveværelset for at kneppe. Det ved du jo godt. Jeg vil altså også prøve!”

Det var som om min pik blev mere og mere stiv. Hvor længe havde Marie hjulpet de gamle med at have sex? Hvor længe havde Marie vasket sin morfars pik? Hvor længe havde hun vasket sin mormors bryster? Jeg ville elske at vide mere og meget gerne være med. Birthe så på mig og var forlegen fordi hun havde haft så lang tid til at fortælle mig om det frække de gjorde i denne familie.

Birthe trak Marie ind til sig og de sad og krammede et stykke tid. Så smilede Birthe til mig og havde afgjort med sig selv, at det var på tide at fortælle familiehemmeligheden. Hun skævede hen til clockradioen, men sagde ikke noget om hvor sent det var blevet. Vi kunne sove hele næste dag hvis vi ville. Hun satte sig op ad hovedgærdet og hendes smukke bryster svingede fra side til side. Marie satte sig med spredte ben og hendes lille sprække af en fisse så sexet ud. Tanken om at slikke hende greb mig.

”Okay,” sagde Birthe og så på mig. ”For det første, undskyld. Undskyld jeg ikke noget før har fortalt om det ”forhold” vi har med mine forældre. Jeg har alt for længe snakket udenom, det ved jeg godt. Men altså, du ved de gange hvor jeg sender Marie hjem til dem? Det var ikke kun så vi to kunne have uhæmmet sex. Det var så de kunne have uhæmmet sex. Min far kan ikke helt få den op, du ved. Det går ham på. Han elsker min mor og hun elsker ham. Min far elsker Marie og elsker måden han bliver stiv i pikken. Marie vasker ham og han knepper mor. Enkelt og simpelt. De har fortalt mig om det og så længe ingen kommer noget til er jeg okay med det.”

Hun stoppede og Marie kyssede sin mor på munden. De så begge på mig. Jeg var på ingen måde skræmt. Min pik var stadig stor og stiv og en smule irriteret over alt det sex og ingen forløsning. Jeg vovede at spørge om noget.

”Jeg har tit tænkt på din mor. Måden hun kigger på mig når vi ses. Måden hun kysser mig når vi ses. Måden hun nærmest falbyder sine store bryster. Måden hun kigger på dig, Birthe, som for at få lov til noget. Er det fordi hun vil have sex med mig? Eller er det noget jeg bilder mig ind?”

Birthe smilede som om jeg havde afdækket en mørk hemmelighed.

”Ja, mor ville elske at have sex med dig. Faktisk før hun mødte dig. Jeg havde fortalt jeg havde mødt dig, at vi havde det bedste sex, at din pik var stor, at du fyldte alle mine tre huller så vidunderligt. Mor var så glad på mine vegne, men har aldrig lagt skjul på sin lyst til at mærke en stor pik. Min far knepper hende kun i røven. Hendes fisse er blevet slap i årenes løb og hun kan ikke som sådan mærke ham længere. Marie gør ham stor i pikken, siger han. Marie er ikke med når de har sex, det ved jeg. Det var først med os hun ser hvad sex er. Kunne du lide det, skat?”

Om det var henvendt til mig eller Marie gik ud på et. For mit vedkommende elskede jeg det frække i alt det hun havde afsløret. Tanken om at kneppe mormor i røven tiltalte mig lige på stedet. Men nu var Marie kommet med i de frække tanker. Ville jeg kunne få mig selv til at kneppe hende? Hun var kun 8 år, men jeg var vild for at prøve. Jeg havde altid søgt grænser og var glad for at møde en kvinde der også søgte grænser.

Marie smilede til os begge. Hun havde hørt det hendes mor havde fortalt om sine forældre. Hun virkede glad for at kunne hjælpe med at de gamle kunne have sex. Men på samme tid blev hun mere nysgerrig. Jeg kunne se hun tumlede med et eller andet. Måske de rette ord til det hun tænkte på. Men da hun så fandt de ord, kom de alligevel som en overraskelse.

”Mor? Øh, du sagde at morfar knepper mormor i røven. Altså røvhullet? Du sagde også at du bliver kneppet i røvhullet. Altså, at Svend knepper dig i røvhullet. Hvordan kan du det? Må jeg prøve det når nu du og mormor har prøvet? Vil du hjælpe mig med det? Det er jo en stor pik.”

Birthe så på mig og jeg smilede tilbage. Der var ingen tvivl om hvad jeg mente i den sag. Jeg var stor tilhænger af analsex og gerne så meget som muligt. Birthe har en stor bagdel og et herligt modtageligt røvhul der nærmest suger min pik i bund. Et kort sekund legede jeg med tanken om at kneppe hendes datter på 8 år i røven. Jeg ville gerne kneppe hende i fissen, men røvhullet var på en måde indenfor rækkevidde kunne jeg fornemme.

”Marie, analsex, det hedder det når man får en pik i røvhullet. Den slags gør man kun når man er øvet, du ved, med en finger først. Hvis du vil prøve at få Svends store pik op i røvhullet, ville du hyle. Mor skal også først være i det humør, man bliver ikke bare kneppet i røven uden at arbejde på sagen. Jeg kan godt vise dig små frække film på nettet hvor det ser så nemt ud, men den slags skal du ikke lade dig narre af. Men jeg tror vi kan finde ud af noget.”

Birthe smilede til os og det var som hun havde lagt en lille form for plan. Da hun stadig havde vores fulde opmærksomhed, satte hun sig bedre til rette.

”Så hør her, vi skal jo ud i sommerhuset næste weekend med mormor og morfar. Hvad om jeg snakkede med dem? Altså om det her med analsex? Jeg er sikker på mormor ville elske at blive kneppet i røvhullet af en stor pik. Ville du kunne kneppe min mor? Hun er jo 30 år ældre end dig?”

Mit smil fortalte det hele. Jeg ville med glæde kneppe hendes mor i røven. Jeg så hen på Marie og jeg sendte mentale frække ønsker videre til hendes mor. Jeg håbede ikke hun ville fornægte mig de ønsker jeg havde. Eller i det mindste bare prøve. Pludselig var det med tre generationer det mest liderlige jeg kunne tænke på. Det skulle være mor og datter og som dessert barnebarn. Og tanken om at tage dem alle i røven ville fylde mit liderlige univers i månedsvis. Mine nosser mærkede efter og ville med glæde deltage.

”Okay,” sagde Birthe og vidste hvad jeg ville. ”Hør her, Marie. Hvis du stadig gerne vil prøve en pik i røven, er det okay med mig. Men jeg er ikke sikker på at Svend skal være den første. Den kunne være så frækt, det indrømmer jeg. Jeg vil elske at se dig glide ned over en pik så stor. Jeg ville blive så stolt. Det ville mormor også. Men du skal øves først. Både Svend og jeg vil stikke en finger op i røven på dig så du kan blive udvidet. Det vil føles mærkeligt til at begynde med, men du vil elske det.”

Marie så på sin mor med en glæde jeg ikke havde troet. Selv var jeg på kanten til at komme lige på stedet. Tanken om familiesex med anal til alle tre generationer var ved at flippe mig ud. Birthe smilede bare da hun så jeg sad og rystede af liderlig iver for at kneppe dem alle tre i røven.

”Så derfor, i den næste uges tid, Marie, skal du lære at sutte pik på Svend først og siden morfar. Han vil elske det. Dernæst skal du lære at få slikket din lille søde fisse og dit jomfrurøvhul. Du skal lære at få en finger op i røven så du til sidst kan prøve med en pik. Men det bliver morfar først. Hans pik er slet ikke så stor som den du kan se lige der. Har du så stadig lyst kan vi se om Svend kan få sin flotte pik op i røven på dig.”

Vi kiggede begge på den lille pige der ikke vidste hvad hun skulle gøre. Hun havde ønsket at være med i vores lille leg og nu var hun pludselig midtpunktet. Jeg var sikker på hun ikke kunne rumme alt det jeg faktisk gerne ville med hende. På en måde var jeg sikker på at morfar ville elske at få sin pik suttet af hende. Tanken om at vi begge skulle kneppe hende i røven var ved at få til at komme. Heldigvis kom Birthe mig til hjælp.

”Hør her, Marie. Det er ved at blive sent. Vi må heller stoppe og få sovet. Vi to skal hjem til mormor i morgen. Vi skal snakke med hende om vores lille plan. Men for nu må vi vist lige hjælpe stakkels Svend. Kan du se hvor meget saft der kommer ud af det store pikhoved? Svend er meget liderlig nu og er ved at omkomme. Så hvis du vil hjælpe mor, så går vi ud i det store badeværelse og sutter pik til han sprøjter sperm. Du vil elske sperm. Sperm er godt for så meget. Hvis du sluger tilpas meget, vil dine bryster vokse. Du vil gerne have store bryster, ikke? Ligesom din mor?”

Det fik den lille pige til at smile. Sammen gik vi ud på badeværelset og de satte sig på kanten af badekarret og jeg stod med dirrende pik foran dem. Birthe begyndte og gav snart pikken til sin datter mens hun smilede op til mig. Jeg ville elske at holde så længe som muligt, men for fanden jeg var så liderlig. Snart greb jeg fat om pikken og Birthe vidste hvad jeg ville. Hun bad Marie sidde stille med åben mund. Der ville ikke gå længe før jeg begyndte at sprøjte og hun skulle bare lade det komme. Så kunne hun smage det hun ville og spytte resten ud.

Tyve sekunder senere kom jeg i en rus. Der var mere sperm end ellers, det var mere tyndt end ellers, det gjorde mere ondt end ellers. Til sin store ros sad Marie for det meste stille. Hendes lille ansigt var snart dækket af varm sperm og hendes lyserøde tunge vidste hverken frem eller tilbage. Da jeg endelig blev færdig gjorde Birthe et stort nummer ud af, at Marie skulle sætte pris på sperm. Marie gjorde sit bedste mens hendes mor slikkede hende ren for sperm. Bagefter delte de et vådt kys og jeg ville være med. Smagen af min egen sperm på deres læber gjorde min pik stiv igen. Birthe benyttede chancen til at vise sin datter, hvor blidt man skulle kysse og slikke en pik når den havde sprøjtet. Det var så sexet at jeg var ved at komme igen.

”Okay,” sagde Birthe og kyssede sin datter på munden. ”Nu har du set din nye fars pik. Du har suttet på hans pik, du har smagt hans varme sperm. Nu skal vi altså sove. Når vi vågner, spiser vi morgenmad og cykler hjem til mormor. Og du må fortælle alt det du vil.”
Historien fortsætter under reklamen

Sammen gik vi i seng. Alle i samme seng. Marie lå først op ad sin mor men endte hos mig. Hendes lille hånd fandt min pik der med det samme blev hård. Sådan faldt vi i søvn og jeg kan slet ikke vente på de næste frække ting vi skal opleve sammen.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

3 kommentarer

  1. Jens

    08/04/2024 kl 11:10

    Sikke heldig Svend er, det må være næsten alle mænds vildeste fantasi

    1+
  2. Jazz

    25/09/2023 kl 11:55

    mere af denne historie

    0
  3. Burt

    09/08/2023 kl 16:10

    Fantastisk opphissende historie:-)

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *