Sukkermås og Søs, 20. december

.. Far åbnede lågen og læste:
20/12 Hvordan føles det, når en mand tager en piges mødom? ..


advarsel
Forfatter: Kaptajn Bligh
kaptajnbligh1789@Gmail.com
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Lige da vi tog afsted i skole, kiggede Søs og jeg misundelige på Heidi. Fordi hun, sammen med sin mor, tove, var på besøg hos os, undgik den lille frækkert at skulle i skole. Men vi kunne ikke slippe. Det var ikke fordi vi havde noget imod skolen. Nu var balladen med de store drenge jo faldet til ro, så skoledagene var helt almindelige. Men vi ville da meget hellere have været hjemme, sammen med far, mor, Tove og Heidi.

”Kunne det ikke have været sjovt, hvis vi var gået rundt helt nøgne, både os to og Heidi? Og havde spillet op til far hele dagen? Jeg tør vædde med, at vi kunne gøre ham helt vanvittig af lyst. MÅSKE endda nok til at få ham til at gøre det, jeg håber på i aften.”

”Jo, Søs, det kunne have været frækt. Men jeg tror, at det, at mor og Tove er i huset, giver os meget større chancer for succes, end selv vores allerfrækkeste opførsel ville have kunnet.”
Søs så usikker ud. ”Jeg håber du har ret. Men lige på det punkt er far svær at overtale.”

Mere nåede vi ikke at snakke om det, før vi nåede skolen.

6 timer senere kunne vi løbe hjem. Mon de bare sad og hyggede sig almindeligt derhjemme? Eller var de begyndt på noget frækt uden os?

Sandheden var lidt midt i mellem. For mor, far og Tove sad med en kop eftermiddagskaffe. Mor og Tove var helt afslappede. Men far sad som på nåle og stirrede på Heidi. For den lille frække unge var fuldstændig nøgen, og lavede gymnastiske øvelser lige ved siden af far. Hun var smidig og dygtig. Men jeg tror nu ikke hun gjorde det for at træne. Hele tiden fik hun spredt benene, så far kunne se hendes lille fisse helt tæt på. Eller bøjede sig ned, så hendes søde numse var lige foran fars ansigt. Jeg kiggede på fars bukser, og selvfølgeligt var bulen der. Det havde jeg nu også vidst, før jeg kiggede.

Selv når Søs og jeg selv havde været allermest frække, havde vi aldrig lavet sådan et show for far. Det skulle vi huske til senere lejligheder.

Far svedte, og hans hænder rystede, så han spildte kaffen på sine bukser.

Tove lo. ”Nu skal de bukser vaskes. Tag dem af, så lægger jeg dem til vask. Du har jo heller ikke siddet godt med din stive pik klemt inde i de bukser i de sidste 3 timer, Dan. Af med dem.”

Far havde lige så svært ved at modsige Tove, som jeg selv havde. Eller også ville han bare gerne af med bukserne. Han rejste sig, og hurtigt trak Tove både bukser og underbukser af ham.”

Mor grinede. ”Nå du tog også trusserne. Hvorfor? De skulle da ikke vaskes.”

Tove gav fars stive pik et klask. ”Nej, men jeg syntes, den her skulle slippes ud. Både for pikkens egen skyld. Og for, at Heidi får lidt at se på. Hun elsker jo pikke. Og nu har Dan stirret på hende uden pause i 3 timer, så fortjener hun også lidt at kigge på.” Hun trak også skjorten af far, så han sad der, præcis så nøgen som det lille barn.

Søs begyndte at tumle med Heidi, og Heidi hviskede hende noget i øret. Et øjeblik forsvandt de to småpiger, og da de kom tilbage, var Søs også nøgen. Nu lavede de deres gymnastiske øvelser sammen, hvilket absolut ikke gjorde det sværere at finde stillinger, hvor de kunne fremvise deres små numser eller frække fisser.

Jeg satte mig på skødet af far, og begyndte at kysse ham, samtidigt med at jeg kælede blidt for ham.

”Hvorfor er du så kedelig, Sukkermås? Det ville da være meget bedre for far, hvis du også var nøgen. Og det skylder du ham, nu han selv er det.”

Hvor var Søs smart og fræk. Hendes ord gav mig en anledning til at rejse mig, og trække alt tøjet af lige foran far, før jeg satte mig på skødet af ham igen. Jeg kunne føle pikken lige under min fisse, og tænkte over, om jeg kunne sidde sådan, at pikken gled op i min fisse. Den kløede sådan. Men Søs kiggede surt på mig. Hun havde nok gættet mine tanker, og ville ikke finde sig i det. Denne dag ville hun være i centrum.

I stedet gned jeg bare frækt frem og tilbage over pikken. Det pirrede i det mindste også min våde fisse lidt.

”De er friske, tøserne. Alle 3. Jeg var selv fræk, da jeg var ca. 14 år. Jeg kneppede stort set enhver dreng eller mand der ville gøre det. Men jeg startede ikke så tidligt.” Mor smilede til os. Hun så ud til at være stolt af os.

”Det gjorde jeg,” svarede Tove. ”Allerede da jeg var 9, ligesom Heidi, begyndte jeg at kneppe med nogle drenge. Og få måneder senere var der en gruppe mænd, der begyndte at bruge mig. Jeg elskede det så meget dengang. Det var først da jeg blev 25 år, at jeg fandt ud af, at jeg meget bedre kunne lide kvinder. I dag gider jeg ikke kneppe med mænd. Selv om det tændte mig lidt, da du blev gang banget ovre hos dig.”

Mor grinede. ”Ja det kunne jeg se på dig. Jeg tror, at du ville elske sådan et gang bang.”

Tove rystede på hovedet. ”Nej, ikke på samme måde. Husk at jeg næsten synes at pikkene er ulækre. Det, der tændte mig, var tanken om at være hjælpeløs. At blive udnyttet mod min vilje. Skulle det have givet mig noget, skulle det have været MEGET vildere. Mange flere fyre. Og de måtte godt være lidt ondskabsfulde.”

Toves hånd var oppe under hendes korte nederdel. Hun skjulte ikke engang, at hun sad og gnubbede sin fisse.

Mor gav hende et knus. ”Jeg håber, du vil kunne lide din fantasi, hvis den bliver til virkelighed. For hvis noget sådant sker, vil du ikke kunne stoppe det.”

Tove kiggede på mor. Jeg kunne se, at hun åbnede munden og ville protestere. Men så tøvede hun, og satte sig bare ned, med et frækt glimt i øjet.

Jeg sad på skødet af far en hel time, hvor jeg forsøgte at gnide min kløende fisse mod hans pik hele tiden. Til sidst trak Tove mig væk og ud i køkkenet.

”Din fars pik skal helst ikke sprøjte. Og det tror jeg, den snart ville have gjort. Du gnider dig så frækt imod den, og han er ved at være vanvittig af at se de to frække småtøser fremvise deres fisser for ham. De er da også helt vilde i dag. For en pædofil fyr som din far, må det være et himmelsk syn.”

Jeg kom i tanke om noget. ”Har fars pik været stiv i 4 timer nu?”

Tove nikkede. ”Mindst.”

”Hvis vi venter med julekalenderen til efter maden, så vil den til den tid have stået i 8 timer. Kan den overhovedet gøre det?”

Tove grinede. ”Aner det ikke. En normal mand kan ikke have ståpik så længe. Men din far er som forhekset af de to tøser. Og de bliver bare frækkere og frækkere.”

Det sidste var rigtigt. Lige da Tove trak mig ud i køkkenet, havde jeg set, at Heidi var begyndt at slikke fisse på Søs. Jeg ville nok have været lidt genert, men de to elskede bare, at vi kiggede på dem mens de lavede sådan noget. Især Heidi havde slet ingen hæmninger.

Tove grinede igen. ”Men i dag skal din fars pik nok holde. Jeg gjorde, ligesom du selv. Gav ham 2 viagra piller i hans drink. Det gjorde jeg, lige da Heidi smed tøjet. Og nu giver jeg ham snart 2 til.
Hvis han får den dosis med 3-4 timers mellemrum, og samtidigt stirrer på de to nymfer, KAN den pik ikke blive slap.”

Hun grinede endnu højere. ”Vi gjorde noget lignende ovre ved din mor for nogle måneder siden. Med 4 mænd. Hold kæft hvor blev din mor kneppet den dag. 10 gange mere end det du så. Men en af mændenes pik kunne ikke blive slap bagefter. Og 2 dage senere var han nødt til at bede om hjælp hos sin læge. Det var han ikke stolt af. Pikken var helt sort.”

Jeg spurgte lige efter, om det var gået i orden med den mand, og da Tove sagde, at der ikke var sket noget, kunne jeg ikke stoppe min fantasi. At tænke sig far gå rundt med stiv pik de næste to døgn. Hvis det skete, skulle han komme til at kneppe mig. Igen og igen. Det bestemte jeg mig til.

Da vi kom ind i stuen igen, havde Heidi fundet på noget, der var endnu frækkere, end at ligge på gulvet og slikke fisse på hinanden.

Søs lå på gulvet lige foran far med meget spredte lår. Men Heidi var kravlet op på far, og havde lagt sig med et lår på hver side af hans krop, og hovedet ned mod gulvet. Hun kunne lige nå ned til Søs` fisse, som hun ivrigt slikkede. Hendes barnefisse måtte trykke direkte ind mod fars pik, samtidigt med at hans hænder kunne kæle med den frække lille numse, som var udstillet lige foran hans øjne.

Far stønnede vildt.

Tove lod kun sin datter blive ved lidt, før hun stoppede legen.

”Dans pik skal holde helt til i aften, Stumpe. Hans lyst forsvinder, hvis pikken sprøjter. Så det må du ikke få den til.”

Far var lige ved at græde, da barnet blev fjernet far hans skød. Og Toves ord gjorde ham helt desperat:

”Nej, Tove. Det vil jeg ikke kunne udholde. Min pik skal altså sprøjte. Mange gange.”

”Og det får den ikke lov til.” Tove var sprunget op, og pludseligt havde hun et sæt håndjern i hånden. Før far nåede at reagere, havde den stærke kvinde tvunget hans arme om på ryggen og sat dem i håndjern.

”Nu spiller du ikke pik og spilder din sæd.” Tove klappede til fars pik. ”Men jeg lover dig, at den får lov til at sprøjte, kort efter aftensmaden. Hvis du altså er lydig, og gør som vi siger.”

Far så ulykkelig ud, mens Søs derimod lyste op.

Selv var jeg usikker. Kunne fars pik virkeligt holdes stiv så længe? Og kunne vi undgå, at den sprøjtede? Jeg kunne se, at han var sindssyg af liderlighed. Kunne en pik ikke sprøjte, uden at være pirret, hvis manden var liderlig nok?

Lidt efter kom Tove med en kop kaffe til far. Hun blinkede til mig, og jeg forstod, at far nu fik nogle nye piller. Hans stakkels pik skulle ikke have fred.

Tiden indtil aftensmaden må have været både vidunderlig og forfærdelig for far.

Alle os 3 tøser gned os op af ham, næsten uden pause, selv om ingen af os nu gned på pikken. Og Heidi og Søs gned sig op af hinanden og slikkede fisse på skift, lige foran far. Især når de to småpiger klynkede på grænsen af de orgasmer, som deres barnlige kroppe trods alt ikke var klar til, vred han sig som en gal og stønnede.

De var så frække, så jeg heller ikke ville holde mig tilbage. Mærkeligt nok havde det generet mig at lege lesbiske lege foran mor og far. Men de to frækkerter gjorde mig så liderlig, at jeg ikke kunne stoppe mig selv. Jeg smed mig ned, og tiggede dem om at slikke på mig begge to.

Heidi sprang med et lykkeligt smil ned mellem mine lår. Og Søs begyndte at ælte mine bryster.

”Du er heldig at have så dejlige bryster, Sukkermås.” Søs så meget misundelig ud.

Jeg skyndte mig at forsikre hende om, at hun meget snart ville have bryster, der var endnu flottere.

Ved aftensbordet fik far håndjernene af, men først efter at have lovet, at han ikke ville onanere. Og Tove og mor sad på hver side af ham, klar til at stoppe ham, hvis han brød sit løfte.

Jeg bemærkede, at Tove satte et fyldt glas foran ham. Den tredje portion piller, tænkte jeg. Og Tove blinkede til mig.

For første gang var det far selv, der bad Søs om at hente julekalenderen. Han huskede selvfølgeligt Toves løfte om, at hans pik omsider måtte få lov til at sprøjte. Jeg kiggede beundrende på den stive pik. Den havde stået stolt i 8 timer nu. Jeg var imponeret og havde så meget lyst til at tage den i munden. Eller i fissen? Men det gik jo nok ikke.

Med hænder, han næsten ikke kunne styre, åbnede far lågen, og læste med en hæs stemme, som var svær at høre:

20/12 Hvordan føles det, når en mand tager en piges mødom?

Jeg havde forventet, at far ville have været rasende ved tanken om, at Søs skulle kneppes. At han ville protestere vildt. Men svedende og stønnende stirrede han i stedet på lille Heidi med stærkt opspilede øjne.

Han kunne næsten ikke tale, og hev efter vejret:

”Ofte gør det ondt på pigen, fordi der er nogle folder i slimhinden, der går i stykker. Og mange mænd er alt for brutale, når de gør det ved en jomfru. Men hvis manden er meget blid, så kan det godt føles dejligt for pigen.”

”Kan mænd lide at tage en piges mødom?” spurgte jeg.

”Ja.” Far stønnede. Ikke et sekund slap hans øjne Heidis nøgne og frække krop. Heidi stirrede tilbage. Hendes lyst strålede ud af hende.

”Mænd føler sig stolte, ved at være den første, der er sammen med pigen. Det ophidser dem vildt.”

”Har du kneppet mange jomfruer, mand?” Heidi kælede nu blidt for hans dunkende pik.

”Nej, stønnede far. ”Det har jeg desværre aldrig oplevet.” Han havde tårer i øjnene, mens han åd barnet med øjnene.

”Så skal du have den oplevelse nu, Dan. Men kun hvis du på alle måder adlyder mig.” Tove havde sit sædvanlige dominante udtryk i både stemme og ansigt.

Far stirrede forhekset på Heidis fisse. ”Selvfølgeligt, Tove. Jeg gør alt, du forlanger.”

Tove grinede.

”Vi vil gøre oplevelsen endnu større for dig.” Hun vendte sig mod os andre. ”I ved vel, at hvis man berøver en person en sans, forstærkes de andre? Hvis en mand ikke kan se, vil hans hørelse blive intensiveret. Og hvis han HVERKEN kan se eller høre, vil hans følesans være 100 gange mere aktiv end normalt.”

Hurtigt hentede hun nogle ting. Gav far små propper i ørene, og satte så en tætsluttende sort maske på fars hoved. Der var huller til næse og mund, men ikke ved øjne og ører. Nu kunne far absolut intet se, og sikkert heller ikke høre ret meget.

Tove greb fars arm, og førte ham ind i mors soveværelse.

Omgående hoppede Heidi ivrigt op i sengen og lå der med benene spredt. Jeg havde aldrig oplevet en lille pige, der var så liderlig som den unge.

Tove holdt en finger ud for sine læber, før hun trak Heidi op fra sengen. Med munden mod barnets øre, hviskede hun noget. Heidi så forfærdelig skuffet ud, men Tove smilede til hende, og blinkede med øjnene.

Heidi opfattede blinket som et slags løfte, og smilede tilbage.

Søs kiggede på Tove, der smilede tilbage. Med et lykkeligt smil til mig, sprang Søs op på den plads, hvor Heidi lige havde ligget. Også hun spredte med det samme lårene.

Tove gav hurtigt far et kondom på, og førte ham hen til sengen, og hjalp ham op og ligge på knæ mellem Søs` spredte lår.

”Jeg kan jo ikke gøre det rigtigt godt for Heidi, når jeg ikke kan se,” Protesterede far. Han ville rigtigt gerne have masken af, så han kunne nyde den lille jomfru, han skulle kneppe.

Tove talte meget højt, og far kunne åbenbart høre hende:

”Du behøver jo ikke gøre tøsen liderlig og våd. Det har hun været hele dagen. Og nu fører jeg din pik hen til hendes fisse. Så skal du bare være blid med pikken.”

Far lagde sig frem, og tove greb om hans pik, og førte den på plads, så pikhovedet hvilede direkte på Søs´ lille revne. Far forsøgte at skubbe pikken ind, men den ramte ikke revnen helt rigtigt. Jeg sprang hen, og greb om den, og flyttede pikhovedet lidt ned. Far skubbede fremad igen, og jeg så det lilla pikhoved trænge op i min søster.

Søs klynkede. Græd måske også lidt. Det gjorde åbenbart ondt, for hun klynkede højt. Jeg håbede ikke, at far kunne høre hende. Hvis far opdagede, at det slet ikke var Heidi, han skulle til at kneppe, ville han helt sikkert stoppe. Men han hørte vist ikke noget. Han skubbede langsomt pikken længere ind. Søs stønnede, men græd ikke længere. Jeg kunne let opfatte, at hun allerede nød det.

Jeg vidste jo, hvor vild hun havde været efter at få en pik op i fissen. Og nu var det endda fars pik. Jeg kunne let forestille mig, hvor glad Søs var. Og hvor liderlig hun var. Men liderlig var hun jo altid.

Nu begyndte far at kneppe hende. Far var faktisk en super sød mand til at kneppe en ung jomfru. For han førte pikken så roligt frem og tilbage. Og selv om hans pik var så lille, stødte han den ikke helt i bund. Barnefissen var jo ikke ret dyb, og far ville ikke have, at det gjorde ondt på pigen, hvis han ramte bunden.

Han savlede af liderlighed og stønnede: ”Jeg håber, det er dejligt for dig, Heidi. Jeg gør det så langsomt som jeg kan. For at gøre det dejligt for dig. Men også for at undgå, at min pik sprøjter med det samme. Jeg kan mærke, den er lige ved at komme.”

Tove hviskede til mig, at jeg skulle tage fat i fars maske, og trække den af ham, når hun sagde til.
Hun satte sit hoved ind mellem fars ben, og kiggede direkte på pikken, som nu pumpede ind og ud i en hurtigere rytme. Jeg forstod, at hun ville se, hvornår fars pik sprøjtede.

”NU,” råbte hun, samtidigt med at far brølede.

Jeg flåede masken af far.

Han stivnede ved synet af sin yngste datter under sig. I et sekund holdt han kroppen stille. Men orgasmen var i gang, og han kunne ikke stoppe sig selv. Hans pik begyndte igen at pumpe ud og ind, endnu hurtigere end før. Under ham stønnede Søs højt:

”Det er så skønt, far. Fortsæt, fortsæt. Du må ikke stoppe.”

Måske hørte far hende. Men da hans pik havde sprøjtet færdig, trak han pikken ud, og sprang af sin datters krop. Han så forfærdet ud, rystede fortvivlet på hovedet, og flåede ørepropperne ud.

”Hvorfor gjorde i det? Det er da ulækkert. Jeg ville aldrig have bollet lille Daniella.”

”Men gerne Heidi, som er et år yngre og meget mindre? Du er sgu skør, Dan. Du har kneppet begge dine døtre. Og de har begge nydt det. Og du er jo helt vild med det. Hold op med at være så dobbeltmoralsk. Hvis du ikke straks begynder at indrømme, at du elsker sex med dine små døtre, får du sgu aldrig lov til at knalde Heidi.”

Fars flove ansigt skiftede udtryk. Han stirrede hungrigt på Heidis nøgne krop.

”Får jeg da lov til det?” spurgte han med gråd i stemmen.

”Måske, Dan. Men kun hvis du HELT stopper med at være dobbeltmoralsk, og begynder at opføre dig som en mand. Vis, at du er glad for al den sex dine piger lægger op til, og lad være med at afvise dem.”
Med rystende hænder nikkede far: ”Det skal jeg nok, Tove.”
Historien fortsætter under reklamen

Heidi for hen og gav hans halvstive pik et kys. Begærligt slikkede hun de rester af sperm af, som kondomet havde efterladt på pikken.

Vi havde det superdejligt resten af aftenen, selvom fars pik ikke stod længere.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. Anonym

    20/12/2020 kl 7:51

    Blir bedre och bedre

    3+
    • Kaptajn Bligh

      20/12/2020 kl 13:12 - som svar på

      Tak, Anonym

      Jeg tror ikke, de sidste kapitler vil skuffe dig. De er i hvert fald vilde

      1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *