- Min tante Eva
- Selmas Konkylie
- Jul på BP
- Bellas sommerferie
- Prinsesse Charming
- Udlejede mig selv ud som sexslave for en weekend
- Din søster
- Min lillesøster og jeg, drak os fulde
- Y4AA4Y – En politistav kan bruges til meget
- Y4AA4Y – Det var en fredag aften…
- Forbudte Flammer
- En Søsters Pris
- Josefines nye papfar
- Michaels Opvækst – fars fortælling 1
- Emma Watson
- Fædre på Fur
- Oslobåden – Du vælger historien
- Svigermor er min Slavetøs del 1
- Frøken Larsens lille tøs 1
- Opgangen 1
Med søster på 70 i syden 2
Søs ligger med spredte ben, men nu vil hun have pik, og hun er lige glad hvem af den der skal på først..
Forfatter: Lille bror
Læs forrige afsnit
Vi gik ud og fandt en lille hyggelig græsk restaurant i byen, mens vi sidder der kommer de 2 unge fyre som bor på værelset ved siden af vores også ind, de sætter sig ved bordet ved siden af os, tro måske ikke de havde lagt mærke til os, men efter jeg havde præsenteret os, kom vi i lidt snak om alt bl.a hvad de var taget på denne tur for.
De fortalte at de var taget herned for at nyder solen og måske score et par damer, men de indtil nu ikke rigtig havde held med dette.
Vi spiser færdig og begiver os tilbage til hotellet, da vi kommer tilbage er der kommet en ny pige i receptionen. Vi snakker lidt med hende bl.a om, at der her i nærheden skulle være en nøgenbade strand.
Hun siger at det ikke er en off. Nøgenbade strand. Men der kom badede i alle ældre, dog nok mest mænd men enkelte par. Vi fik et kort hvor hun krydsede stranden af. Og hvilken bus der holdt tæt på stranden, da den lå ca 10 km fra hotellet.
Vi beslutter at tage derud i morgen, og hun siger hvor hyggeligt, hun havde selv fri i morgen så måske kiggede hun forbi.
Da vi kom op på værelset, var vi hurtig ude af tøjet, og fik os en drinks på altanen. Hvor vi kom ind på hvad vi ville lave, hvis hende den græske receptionist skulle kigge forbi på stranden, vi blev enig om at se tiden an, om der var mulighed for at lege med hende.
Vi elskede inden vi faldt i søvn.
Næste morgen var vi hurtig nede og spise, og så var det ellers ned i byen og bussen ud til stranden.
Der er kun 1 andet par og 2 enkelte mænd, så vi ligger os og smider tøjet, dejligt at ligge nøgen i solen. Der sker ikke rigtig noget blandt de andre på stranden, de nyder som os solen og bader.
Efter flere timer kan vi se vores receptionist kommer gående hen af stranden, vi gør plads til hende mellem vores tæpper, hun tager bluse og jeans af, og den skønneste unge gudeinde krop blottes. Pæne bryster med store mørke brystvorter, en stor dusk dækker for hendes skamlæber.
Hun er solbrun uden bikinestriber så hun må kommer her tit.
Der sker desværre ikke noget sex mellem os.
Så da klokken er ved at være 16 tager vi tilbage til hotellet, oppe på værelset tager vi bad sammen og jeg slikker søs inden vi skal ud og spise.
Vi spiser samme sted som igår, og vores unge venner kommer også, så vi hygger med dem og da vi tager tilbage til hotellet byder vi dem på en gin/tonic på vores altan.
Det bliver til en del, indtil søs rejser sig og siger hun lige vil taget et bad, da hendes hud brænder efter en dag på stranden, hun smutter ud på badeværelset.
Mens vi drikker endnu en drinks.
Pludselig står hun nøgen i døren med en flaske aftersun, hvem vil smøre mig ind,
kan godt se de 2 fyre er ved at få drinken galt i halsen,
her står en velholdt ældre dame, nøgen og beder om at blive smurt ind i aftersun, de kigger over på mig, tydeligt de ikke ved hvad de skal gøre, er det ok eller hvad.
Jeg smiler tilbage til dem og siger, er det ikke det i søger, eller er det for meget, men i skal være nøgne mens i smøre hende ind.
De er hurtig ude af tøjet, den ene har en stor tyk pik, den anden lille men tyk pik, de sidder på hver side af søs som ligger på ryggen, med en pik i hver hånd, den ene slikker hendes bryster mens den anden slikker hendes glatte kusse, mens hun ligger med spredte ben,
men nu vil hun have pik, og hun er lige glad hvem af den der skal på først,
så ham der har fat i hendes bryster gør klar til at kneppe hende, han holder dog ikke lang tid før han sprøjter hendes kusse til
og hans kammerat tager over, kammeraten kravler op så hun kan slikke ham ren, og måske få ham op og stå igen, så han bedre kan styre sin udløsning næste gang
Historien fortsætter under reklamende knepper Søs som kaniner, det havde de trængt til længe. Så da vennen også er kommet ligger de og nyder de endelig har fået fisse.
Første er nu ved at være klar igen, han ligger på ryggen og søs sætter sig op og ridder ham, mens hun leger med vennen med hånden så han også er klar igen, hun siger nu til ham at han godt må røvpule hende mens hun ridder hans ven, så vennen stiller sig bag hende og trænger op i hende.
Jeg vil nu også være lidt med, så går ind til dem, smøre mig pik ind i noget olie, og stiller mig bag vennen der røvpuler Søs, kan mærke han bliver noget overrasket da jeg skiller hans baller og smøre hans røvhul ind i olie
jeg siger skal nok gøre det forsigtigt, så presser jeg min pik ind, kan mærke hvordan han strammer op i røven, men lidt efter slapper han af og jeg kan nu kneppe han røv, det gør at han ikke kan holde sig, så pludseligt sprøjter han sin sperm op i søster
han vil gerne af Søs så jeg får lagt han ned på alle fire, så jeg bedre kan kneppe ham dybt, kan høre han nu nyder min pik, selv om det er første gang han bliver kneppet der, Søs ridder hans ven så han har sprøjte i hende igen, men hun ridder ham bare videre da han holder den stiv, så da han kommer anden gang sprøjter jeg hans ven røv op med min sperm.
søs tager et bad mens vi tørre vores pikke af i et håndklæde. Og sidder nu på altanen med en gin mere
De siger det er det frækkeste de har prøvet nogen sinde.
Og at det havde været hele turen værd
Næste dag mødes vi ved hotellets poolområde.
Der går ikke 10 minutter så går vennen med den lille men tykke pik, og Søs op på deres værelse,
de kommer tilbage til frokost, smilende,
Søs siger til hans ven, desserten tager vi to på dit værelse
Søs havde aftalt med dem at når vi kommer hjem fra ferien, så koster det jer en 1000 mand, hver, men så kommer i bare på besøg når i har lyst
Derom senere. Fortsættes
GIV STJERNER: Eller giv forfatteren en kommentar - KLIK HER
Kurt
21/09/2017 kl 12:01
Herlig historie, skulle likt å deltatt.